Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar UEFA
Leny Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Puchar UEFA
Tu będziemy dyskutować o zbliżajacym sie finale Pucharu UEFA w ktorym zmierza sie Middlesbrough-Sevilla. Tak samo jak w lidze mistrzów dojdzie do pojedynku Angielsko-hiszpanskiego,ktory doda nam smaczku przed finałem ligi mistrzów.

Kto wygra ??
Jaki bedzię wynik ??
Zapraszam wszystkich do dyskusji !!
28-04-2006 08:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Middlesbrough poprostu te mecze grają fenomenalnie :shock: Najpierw Bazylea na Riverside Stadium popłynęła w samej końcówce, a wczoraj Steaua, która wygrywała na wyjeździe 2-1 i nie zdołała utrzymać zaliczki :? Trzeba pochwalić Boro za walkę do samego końca, pokazali prawdziwi Angielski styl, walczyli do samego końca i im się to opłaciło. Dla mnie są faworytem do wygrania UEFY. Sevilla wyeliminowała Schalke, które chyba jest lepszą drużyną niż Hiszpanie, ale w dogrywce to gospodarze zdobyli ta jedną, dającą im awans bramkę. Piękny strzał chyba Puert'y czy jakoś tak. Angielsko- hiszpański finał w UEFA i LM. Dwa razy Anglicy :?: 8)
28-04-2006 09:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
M'boro widać, że jest drużyną walczącą do końca. Poraz kolejny to pokazali, tym razem w meczu z Steauą Bukareszt. Przede wszystkim w tym meczu zagrał dobrze Maccarone, który strzelił dwie bramki, w tym tą bardzo ważną 4 w ostatnich minutach. Również dobry występ zaliczył skrzydłowy Stewart Downing, świetne podania, szczególnie wrzutki na pole karne (to On właśnie asystował przy ostatnim golu). Bardzo dobry zawodnik, nie może Go zabraknąć na Mundialu, lecz za kogo by grał jak już :?: Mam nadzieje, że to właśnie "Anglicy" wygrają ten puchar, będę trzymał za nich kciuki.

Sevilla wykorzystała ostatnio bardzo słabą grę Schalke 04, co prawda strzelili dopiero w dogrywce, lecz widać, że Schalke nie mogło sobie poradzić z pokonaniem bramkarza gospodarzy.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-04-2006 11:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Jestem pod wielkim wrazeniem. Oglądam mecz Middlesbrough i tak sobie myslę: "2:0 po 20 minutach...Boro nie ma szans na przejście do finału." A jednak się udało. Jak się cieszę, angielska drużyna doszła tak daleko w takim cennym pucharze.

Manchester United
28-04-2006 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Middelsborough-Steua Bukareszt 4-2
Bramki dla Middelsborough: Maccarrone 33, 89, Viduka 66, Riggott 73
Bramki dla Steuy: Dica 16, Goian 24

No cóż piekne emocje mogliśmy obejrzeć w tym spotkaniu. Piłkarze z Rumunii, z pierwszego meczu mieli bodajże 2 bramkową przewagę. Świetnie ten mecz rozpoczęli piłkarze Rumunii. Po 25 minutach pokonywali już Middelsborough 2-0. Wszystko wskazywało na to, że w finale zobaczymy piłkarzy z Bukaresztu. Jednak przed przerwą honorowego gola strzelił Maccarone. Potem dopiero zaczynali Anglicy odrabiać straty. W ostateczności wygrali 4-2, i awansowali do finału. To tylko mozna nazwać dramatem. Jestem pełen podziwu Middelsborough jak i Steauy Bukareszt. Rumuńczycy napewno na samym początku nie byli faworytem. Jednak pokazali że są świetną drużyną, i doszli do półfinałow, choć napewno finał im się należał.

Sevilla-Schalke 04 1-0
Bramka: Puerta 101

Drugim finalistom Pucharu UEFA jest hiszpański klub Sevilla. W półfinale spotkał się z niemiecką drużyną Schalke. W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis. Tutaj w regulaminowym czasie gry także był remis, więc jest dogryweczka. W 11 minucie dogrywki gola na wage przejścia do finału strzelił Antonio Puerta. Więc w finale spotkają się Middelsborough z Sevillą Big Grin .

Podobnie jak w Champions League zobaczymy hiszpańsko-angielski finał. W Pucharze Uefa stawima na Anglików. W fantyastycznym stylu pokonali Rumunów, i należy im się finał, podobnie jak Sevilli. Jednak w finale licze na zwycięstwo Anglików.
29-04-2006 07:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Co tu taka cisza :?: Za kilkadziesiat minut finał a tu ani widu ani słychu o nim. Boro po fantastycznej drodze do tego finału spotka się w nim z Sevillą. Osobiście będę oczywiście za ekipą z Riverside, prezentują typowy angielski futbol, mam nadzieje, ze takze pokaza angielski charakter tak jak we wczesniejszych meczach ze Steaua i Bazyleom :wink: Świetnie radzli sobie do tej pory w UEFA, wiadomo w lidze gorzej, ale myśle że do tego meczu podejdą na maksa. Sevilla wyeliminowała Schalke w półfinale co dla mnie było mała niespodzianką. Mam nadzieje, że Saviola i brygada zejdą z boiska pokonani. Choć spodziewam się dobrego meczu, może jakaś dogryweczka i karne :?: Albo jakiś kibic przed drugą połowąw stylu Jimmy'ego Jump'a 8)

Mój typ 2:1 dla Middlesbrough, choć chciałbym, żeby to spotkanie trwało jak najdłużej :wink: Maccarone 90' :?: :lol:
10-05-2006 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Sevilla przed chwilą wygrała puchar UEFA pokonując w finale drużynę Middlesbrough aż 4:0. Do przerwy było 1:0, więc ekpia McClarena miała jeszcze szanse na chociażby remis, później dogrywka itp. Walczyli od początku drugiej połowy, świetną okazję zmarnował Viduka, gdyby strzelił może losy tego finału by się inaczej potoczyły, ale to jest tylko "gdybanie". Później Australijczyk był ewidentnie faulowany w polu karnym, nie wiem gdzie wtedy patrzył sędzia... Przy drugiej bramce gracze Boro chyba już się totalnie załamali, szybko dwie stracone bramki i nicic z pucharu. Szkoda, byłem z "Anglikami", jestem przecież fanem Premiership.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-05-2006 21:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
No szkoda, szkoda. Ja też liczyłem na Middlesbrough ale się zawiodłem, co prawda te dwie ostatnie bramki to już w końmcówce i po tym jak Boro zwątpili, ale wynik jest wynikiem, a 4-0 to duża różnica. W pierwszej połowie zdecydowana przewaga Sevilli, która po bramce Fabiano wyszła na prowadzenie. Ładnie grał ten prawy obrońca D.Alves chyba, ale cwaniaczek był z niego, gdy tylko sędzia nie patrzył to "brał się" za Downing'a. W drugiej odslonie piłkarze McClarena od razu zaatakowali, ale nie zdołali pokonać bramkarza hiszpanskiej druzyny. Viduka świetna sytuacja 100%, wszystko ładnie gdyby nie strzał w środek, troszeczkę dalej i byłby remis. Później takie ni to dośrodkowanie ni to strzał oddał Maccarone iw ostatniej chwili GK Sevilli wybił piłkę na rożny. Karny też jak dla mnie ewidentny no ale cóż... Sevilla zdobywa puchar UEFA. Najlepszy był ten kibic Sevilli, który co chwile gdzieś dzwonił, modlił się, rozpaczał :lol: No i nikt nie wbiegł na boisko, od 3 lat cały czas ktoś w finale wbiegał :wink:
11-05-2006 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Łorlen Płock jak zwykle zaprezentował ch***** piłkę, zresztą nie tyczy się to tylko jej. Remis 0-0 z jakimiś ukraińskimi ogórkami nie świadczy dobrze o zdobywcach PP. Mam nadzieję, że Wisła odpadnie, bo szkoda byłoby robić z Polski pośmiewisko w Europie.

Druga Wisła, ta z Krakowa zremisowała z jakimś austraickim średniakiem, Mattersburgiem. Przyznam, ze gra Wisły była lepsza od gry Lubina i Płocka, ale i tak wymagam dużo więcej od naszych klubów. Szkoda, że Petrescu marnuje Cantoro - Mauro jest lepszy od Burns`a, a on ciągle stawia na tego Australijczyka. Coś mi się zdaje, że Wisła niczego nie zwojuje przez charakter tego trenera.
10-08-2006 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Dzis o 20.30 w tvp2 bedzie transmitowany mecz Wisla Krakow-SV Mattersburg.To co ostatnio Wisla pokazywala w lidze nie napawa optymizmem.Mysle ze krakowianie beda mieli ciezka przeprawe z austryjakami.Czytalem rowniez,ze gdyby Wisla nie awansowala dalej to Dan Petrescu mialby zostac zwolniony,to chyba plotki,lecz jest to dosyc prawdopodobne gdyz Dan jak narazie zbyt dobrze Wisly nie prowadzi.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-08-2006 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Jest ktoś zainteresowany wyjazdem na mecz Austria Wiedeń - Legia Warszawa ? Mecz jest w ten czwartek, bilety na mecz ok. 11 Euro

Pozdrawiam

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
24-09-2006 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #12
 
Austra Wiedeń 1-0 Legia Warszawa
Pierwszy mecz: 1-0
Awans: Austria Wiedeń

Trafiły na sienie 2 druzyny ktore maja problemy, ale widac ze team z Austrii ma mniejsze. Legie nie grala porywajaco, bylo kilka akcji ktore mogly sie podobac, ale zamalo skutecznosci. Szkoda, ze odpadla. (pisze to, a jestem z Wielkopolski :lol: )

Iraklis Saloniki 0-2 Wisła Kraków po dogrywce
Pierwszy mecz: 1-0
Awans: Wisła Kraków

Tego nie ogladalem, ale mozna powiedziec, ze wielkie szczescie. Pierwsza bramka padla w 94` minucie...w 100` Cantoro ustalil wynik. Byc moze Okuka cos zrobił z chlopakami z Krakowa i zaczna grac lepiej. Wisla trafi do grupy z inymi 4 druzynami i zagra z kazdym z nim po 1 meczu. W polowie grudnia skonczy sie faza grupowa. Czy Wisła bedzie na miejscu promujacym wyjscie z grupy? oby...

amor patriae nostra lex
29-09-2006 11:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Legia miała pare okazji ale bylo ich stanowczo za mało zeby wygrać ten mecz choć z przebiegu spotkania mistrzowie Polski według mnie byli lepsi, byłem bardzo zły po porazce... szkoda szkoda :roll: bardzo szybko koniec europejskich pucharów dla Legii. Za to fani spisali sie znow znakomicie, fantastyczny doping 4-tysięcznej ekipy od poczatku do końca.

LEGIA :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
29-09-2006 13:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Jak wszyscy zapewne wiemy jedynym klubem reprezentującym Polskę w tych rozgrywkach będzie Wisła Kraków. Niestety Wiślacy trafili do bardzo ciężkiej grupy z Blackburn Rovers, Nancy, Bazyleom i Feyenoordem. Bardzo bardzo trudna grupa. Raczej "Biała Gwiazda" jest bez szans, ale nie raz niespodzianki się zdarzały. Obiektywnie jednak patrząc to szanse są minimalne. Wg mnie wyjdą: Rovers, Nancy i Feyenoord :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
05-10-2006 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Tak jak już wiele się o tym mówiło, do awansu powinno wystarczyć 6 punktów. Myślę, że trzeba ich szukać przede wszystkim w meczach z Basel i Nancy. Blackburn i Feyenoord są mniej więcej równi poziomiem, choć uważam, że angielski klub jest silniejszy. Są szanse na awans, ale będzie ciężko.
05-10-2006 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości