Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar UEFA
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Szanse zawsze są, ale wydaje mi się, że w tym wypadku bardzo nikłe. Wisła trafiła na silnych przeciwników, mam tu na myśli przede wszystkim Blackburn czy też Feyenoord. Zagadzam się z Pejterem, szanse na wywalczenie jakiś punktów największe będą z Basel i Nancy, ale tak czy siak nie będzie łatwo.
06-10-2006 15:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
No ja bym tego nie powiedział, bo obecnie według mnie najtrudniej będzie sie grało z Nancy Wink Z Blackburn można ugrać jakieś punkty bo są zupełnie bez formy.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-10-2006 09:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
No i Wisła przegrała, ale tylko na własne życzenie. Zaczęli bardzo dobrze, troche Blackburn na początku przycisło, ale Wisła odpowiadała dobrymi atakami. Aż w 20 min strzałem z daleka bramkarza Rovers zaskoczył Mauro Cantoro po rykoszecie Savage'a. Wszystko szło po myśli, w ciągu 10 nastepnych minut szans swoich nie wykorzystali Radovanowic i Paulista. Blackburn w drugiej połowie wykorzystała błędy Wiślaków i strzeliła 2 z czego jeden w samej koncówce. Szkoda, remis był by dobrym wynikiem, a tak to pechowa porażka.

Under The Boardwalk - United Warriors
19-10-2006 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
I co najbardziej denerwuje mnie w polskim futbolu, że kiedy idzie naprawdę dobrze, bo tak trzeba nazwać grę Wisły do straty pierwszej bramki, nadchodzi moment upadku i kończy się to tak, jak widzieliśmy. Znakomite moim zdaniem spotkanie rozegrał Błaszczykowski, widać, że w klubie jest jedną z najjaśniejszych stron na boisku. Wielka przyszłość pisuje się przed nim.
Haha, a Andrzej Iwan najlepiej strzelił w trakcie meczu, kiedy na boisko wszedł Piotr Brożek: "optymalny lewy obrońca, ale jak wiemy może też grać w ataku." :mrgreen: No nie wiem i to jest zasłużony, były piłkarz Białej Gwiazdy...?
19-10-2006 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Wisła wczoraj doznała porażki z Feyenordem 3:1. Wisła grała dobzr przez pierwsze 30minut bradzo podobał mi się Kuba Błaszczykowski który fenoenalnym rajdem zgubił 4obronców i podał dokładnie do Brożka (nie wiem którego :lol: ) Także nie mamy juz Polskiej drużyny w europejskich puharach :?

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
14-12-2006 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
David7 napisał(a):dokładnie do Brożka (nie wiem którego :lol: )
Do Pawla Big Grin


Szkoda mi Wisly,ale przegrala na wlasne zyczenie.Miala przewage przez wiekszosc czasu, ale nie umiala tego wykorzystac,a Feyenord mial tylko kilka okazji i wykorzystal wiekszosc z nich.Dziwi mnie troszke kartaka dla Dudki, bo ja osobiscie nie dal bym mu za ten wslizg czerwieni.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
14-12-2006 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Cytat:Dziwi mnie troszke kartaka dla Dudki, bo ja osobiscie nie dal bym mu za ten wslizg czerwieni.

Ja również nie dopatrzyłem sie faulu aż na czerwona kartkę rozumiem na żółtą ale na czerwoną troche to dziwne :?

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
15-12-2006 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Brys Offline
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Kartka prawidlowa dla Dudki czasami poprostu liczy sie zamiar.Gdyby go trafil w nogi czysto to koles pewnie odpoczywal by od gry z rok pewnie.A co do meczu:tak Kuba Blaszczykowski przechodzil sam siebie i dlatego pewnie dlugo tam nie pogra i pomyslec ze Kuba zarabia 7 tys zł na miesiac nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.

[Obrazek: 67.gif]
15-12-2006 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Wisła Kraków od początku meczu zagrała odważnie i tak jak mieli grać, czyli szybkie ataki pod bramkę Timmera i szybkie strzelenie gola, żeby troche uspokoić swoje szeregi. Niestety w 2 min troche niecelnie strzelał Paulista po indywidualnej akcji i piłka minęła minimalnie słupek. Druzyna z Rotterdamu zaczynała grać coraz lepiej i efektem był gol strzelony przez Hofs'a w 14 min z główki choć był tyłem ustawiony zawodnik Feyenoordu. Mały błąd Arka Głowackiego, który zastępował Clebera. Wisła atakowała i odpoiwedziała golem Brożka w 23 min, piekna akcja i asysta Błaszczykowego, jednak tracimy poraz drugi głupio gola w 41 min, strzlcem de Guzman. Piłka przeszla całą naszą linie i doszła do niekrytego holendra. Wisła w II połowie nie potrafiła sie odnaleść choć Brożek w 70 min miał znakomitą okazje by wórwnać i zmienic losy meczu niestety Timmer obronił jego strzał ... 4 min pozniej Feyenoord strzela III śmieszną bramke i Wisła odpada, na dodatek Dudka atakuje dwoma nogami Kolkke i Wisła konczy w "10". Dla mnie koniec już Okuki, przegrał z Wisła 4 mecze w lidze, plus prawie wszystko w PU, mysle, że prezesi Wisły już też podjęli swoją decyzje, zobaczymy co z tego będzie.

Under The Boardwalk - United Warriors
16-12-2006 10:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Podobno w tym tygodniu mamy się dowiedzieć o decyzji UEFA w sprawie rywala Tottenhamu po dyskwalifikacji Feynoordu z tych rozgrywek. Otwiera to szanse na grę Wiśle Kraków, ale pojawia się znowu problem burdelu w PZPN. Mam nadzieję, że UEFA nie ogłosi zawieszenia polskiej piłki,bo sądzę, że jeśliby nie było kary to z Tottenhamem zagrałaby Wisła.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
23-01-2007 12:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #26
 
Watpie czy Wisla zagra. Wypowiedzial sie na ten temat Jol - on chce albo grac z Wisla albo repoknpensaty pienieznej jesli nie zagraja, bo przeciez transmisja, bilety i takie tam...Podobno nie chca grac z FC Basel bo to by bylo malo interesujacy. Zgadzam sie z znim. Wydaje mi sie bedzie walkower, a z kasa to roznie...

amor patriae nostra lex
23-01-2007 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
No i miałeś rację Zashi- Wisła z Tottenhamem nie zagra, a szkodai to nie tylko dlatego, że lubię Wisłę, ale szkoda dla polskiej piłki, bo za awans może dostalibyśmy kilka cennych punktów do rankingu UEFA za niby to awans, a za te może podskoczylibyśmy ze dwie pozycje do przodu i znów mieli 1 w LM i 3, a nie jak teraz 2 drużyny w Pucharze UEFA. Właśnie przez brak sukcesów na arenie międzynarodowej spadliśmy w tym rankingu o kilka pozycji.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
26-01-2007 09:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Moim zdaniem, nie ma co się dziwić że Wisła nie zagra. Najważniejszym powodem tego jest fakt, że nas zawieszą w związku UEFA i FIFA. Więc po co niepotrzebnie nas wystawiać. Polskie drużyny nigdy nie bedą nic zdobywać, jeśli "Listek" i jego banda posłusznych psów będzie siedziała w zarządzie PZPN.

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-01-2007 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #29
 
Platini zostal przewodniczacym UEFA.

Pocieszyl mnie jeden z dziennikarzy brytyjskim, ktory mowil, ze on watpi w zawieszenie Polski. Sadze, ze jakies sankcje moga zostac nalozone, ale nie moga nas zawiesic we wszystkich, poniewaz jestesmy krajem europojskim za ktory prawodpodobnie stanie UEFA. (bo to FIFA moze nas zawiesic). Jesli bylibysmy jakism krajem z Afryki czy z Azji to juz bysmy byli zawieszenie i bylyby bardzo male szanse aby w najblizszych kilkunastulatach ponownie wejsc do wspolnoty pilkarskiej. On uwaza, ze tak FIFA nie postapi z krajem w Europie. Oby jego slowa sie sprawdzily.

Jaki związek ma sprawa Polski z Pucharem Uefa, skoro już wiadomo, że Wisła nie zagra? / Pejter

amor patriae nostra lex
26-01-2007 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Wg. mnie dobrze się stało, że Wisły nie dopuszczno do dalszej fazy rozgrywek i spotkania z Tottenhamem. Skoro jedna z drużyn została wykluczona (czyt. Feyenord), to rywal tego zespołu automatycznie awansuje dalej i tak sie stało. Bardzo dobre posunięcie UEFY. Krakowianie nie zasłużyli sobie na grę dalej, zajmując 4 miejsce w grupie, więc dlaczego mieliby dostać się do tej fazy tylnymi drzwiami?

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
26-01-2007 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości