Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar UEFA
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #46
 
I wszystko od nowa. Dzisiaj było losowanie par pierwszej rundy kwalifikacji:

Hajduk Split (Chorwacja) - Buducnost Podgorica (Czarnogóra)
Rudar Pljevlja (Czarnogóra) - Omonia Nikozja (Cypr)
Slaven Belupo (Chorwacja) - Teute Durres (Albania)
FK Bezenija (Serbia) - Besa Kovaje (Albania)
Sliema Wanderers (Malta) - Litex Łowecz (Bułgaria)
Vojvodina Nowy Sad (Serbia) - Hibernians Paola (Malta)
Maccabi Tel Aviv (Izrael) - FC Santa Coloma (Andora)
Siroki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - NK Koper (Słowenia)
Varda Skopje (Macedonia) - Anorthosis Famagusta (Cypr)
NK Gorika (Słowenia) - Rabotniki Skopje (Macedonia)
Partizan Belgrad (Serbia) - Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina)
ViOn Slate Moravce (Słowacja) - FC Ałmaty (Kazachstan)
MTK Budapeszt (Węgry) - MIKA Asztarak (Armenia)
Groclin Grodzisk Wlkp. (Polska) - Araz Imiszli (Azerbejdżan)
GKS Bełchatow (Polska) - Ameri Tbilisi (Gruzja)

Artmedia Petrżalka (Słowacja) - Zimbru Kiszyniów (Mołdawia)
Young Boys Bern (Szwajcaria) - Bananc Erewan (Armenia)
Nistru Otaci (Mołdawia) - Honved Budapest (Węgry)
SV Ried (Austria) - Neftczi Baku (Azerbejdżan)
FC Vaduz (Liechtenstein) - Dynamo Tbilisi (Gruzja)
FK Aktobe-Lento (Kazachstan) - SV Mattersburg (Austria)
B36 Toshavn (Wyspy Owcze) - FK Ekranas (Litwa)
Drogheda United (Irlandia) - SP Libertas (San Marino)
Haka Valkeakoski (Finlandia) - Rhyl FC (Walia)
Carmarthen Town (Walia) - Brann Bergen (Norwegia)
Flora Tallin (Estonia) - Valerenga IF (Norwegia)
EB/Streymur (Wyspy Owcze) - MyPa Anjalankoski (Finlandia)
Dungannon Swifts (Irlandia Płn.) - FK Suduva (Litwa)
UN Kaerjeng (Luksemburg) - Lillestroem SK (Norwegia)
Metalurgs Lipawa (Łotwa) - Dynamo Brześć (Białoruś)
Helsingborgs IF (Szwecja) - JK Trans Narva (Estonia)
FC Midtjylland (Dania) - IF Keflavik (Islandia)
KR Reykjavik (Islandia) - BK Haecken (Szwecja)
St. Patrick's At. (Irlandia) - Odense BK (Dania)
HJK Helsinki (Finlandia) - Etzella Ettelbrueck (Luksemburg)
Glentoran Belfast (Irlandia Płn.) - AIK Solna (Szwecja)
Skonto Ryga (Łotwa) - Dynamo Mińsk (Białoruś)

Jak dla mnie jestesmy faworytami, jednak polskie druzyny ostatnimi czasy wyjątkowo słabo graja w pucharach, wiec wszystko moze sie zdarzyc..

amor patriae nostra lex
29-06-2007 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #47
 
Dla mnie jesteśmy faworytami.Nie ma innej możliwości jak awans do następnej rundy obydwu naszych ekip.Szczególnie liczę na "Giekse".

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
29-06-2007 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Cytat:GKS Bełchatow (Polska) - Ameri Tbilisi (Gruzja)
Tutaj mimo wszystko typowałbym Gruzinów... dlaczego? Bo raz że mam takie przeczucie, a dwa, że nasze ekipy często w dupę dostają od dużo słabszych.
Cytat:Groclin Grodzisk Wlkp. (Polska) - Araz Imiszli (Azerbejdżan)
Tutaj minimalnie lepszy będzie Groclin, większe szanse mają niż GKS na awans. życie zweryfikuje

[Obrazek: Ole201.jpg]
29-06-2007 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Zashi napisał(a):jednak polskie druzyny ostatnimi czasy wyjątkowo słabo graja w pucharach, wiec wszystko moze sie zdarzyc..

Jasne...

To, że w tamtym roku źle zaprezentowały się inne zespoły polskie nie ma żadnego wpływu na to, jak zaprezentują się w tym roku GKS i Groclin. Myślę, że oba nasze kluby awansują dalej.
30-06-2007 10:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Niemir Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #50
 
Na tym etapie rozgrywek obie polskie drużyny powinny wygrywać...mało tego nie powinno ich nawet tutaj być no ale błędy przeszłości i trzeba sie tułać w 1 rundzie kwalifikacji. Z drugiej jednak strony to piłka gruzińska nie jest juz taka słaba co z resztą odczuła na własnej skórze Wisła Kraków. Za kaukazem gra sie coraz lepiej a gościom jest tam bardzo trudno (patrz ostatni mecz Polaków). Nie przeceniałbym możliwości naszych drużyn choć oczywioście wierze że awansują jadnak sądze że będą to wygrane minimalne.
02-07-2007 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #51
 
Nie wiem czy wiecie, ale finał tej edycji rozgrywek Pucharu UEFA zostanie rozegrany na Old Trafford. Ostatnio finał wiekszej imprezy to był finał LM w 2003 roku. Ciekawe czy druzyna z Polski w przyszlym roku zagra w Teatrze Marzeń.

amor patriae nostra lex
02-07-2007 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Zashi napisał(a):Ciekawe czy druzyna z Polski w przyszlym roku zagra w Teatrze Marzeń.

Wierzysz w to? Bo ja bym sobie nadziei większych nie robił, oczywiście liczę na polskie zespoły w Pucharze UEFA, mam nadzieję, że zajdą jak najdalej, ale bez przesady, jeśli Grodzisk albo GKS Bełchatów dojdą do finału będzie to niemała niespodzianka. Są zdecydowanie lepsze zespoły, co chyba każdy wie Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-07-2007 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Zashi napisał(a):Ciekawe czy druzyna z Polski w przyszlym roku zagra w Teatrze Marzeń.


Mi sie wydaje, ze to byla ironia :wink: Jesli jakis Polski zespol wejdzie do fazy grupowej, to juz bedzie sukces. Nie liczyl bym na wiele ze strony naszych reprezentantow w Pucharze UEFA.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
02-07-2007 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #54
 
Zashi napisał(a):Nie wiem czy wiecie, ale finał tej edycji rozgrywek Pucharu UEFA zostanie rozegrany na Old Trafford.

Finał zostanie rozegrany na City of Manchester Stadium. I w sumie dobrze, bo to także piękny obiekt.


Pejter napisał(a):To, że w tamtym roku źle zaprezentowały się inne zespoły polskie nie ma żadnego wpływu na to, jak zaprezentują się w tym roku GKS i Groclin. Myślę, że oba nasze kluby awansują dalej.

Że tak przypomnę:
Dinamo Minsk
Chernomorets Odesa
Terek Grozny
Dinamo Tbilisi
FK Ventspils
Cementarnica Skopje
Fylkir Reykjavik
To "znakomite kluby", które dokopały polskim drużyną w XXIw. Większość z nich jest ze wschodu, więc ja też podchodzę do tego z pewnym niepokojem.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
02-07-2007 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
To nie temat o Pucharze Intertoto, ale to poniekąd zaplecze PUEFA, dlatego o meczu Legii napiszę tutaj.

A zatem Legia do przerwy przegrywała 2-0, po czym na boisko wtargnęła banda poje*** z Warszawy i zdemolowała stadion, skompromitowała Polskę i polski futbol, skompromitowała Legię i "dzięki" nim Legia zostanie wykluczona z Pucharów na najbliższy sezon - przynajmniej mam taką nadzieję. Wstyd i hańba...

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
08-07-2007 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #56
 
Kod:
Z powodu awantur wywołanych w przerwie przez polskich pseudokibiców przerwany został mecz pierwszej rundy piłkarskiego Pucharu Intertoto Vetra Wilno - Legia Warszawa. Gospodarze prowadzili po 45 minutach gry 2:0.
W przerwie meczu pseudokibice Legii zniszczyli ogrodzenie i wdarli się na płytę boiska. Uzbrojeni w pręty i sztachety próbowali zaatakować policję. Rzucali kamieniami i świecami dymnymi, zdemolowali banery reklamowe usytuowane wokół boiska, próbowali zniszczyć bramki.

Zamieszki na płycie boiska i trybunach trwały około pół godziny. Do zaprowadzenia porządku policja użyła gazu łzawiącego i armatek wodnych.

Banda je*** frajerow, wlasnie dlatego nigdy, przenigdy nie odwiedze polskiego stadionu I-III ligowego, bo 85 procent to jeb*** pseudokibice.

:lol: Nawet nie potrafia sie pogodzic z porazka, wstyd i hanba, wiecej zhańbienie polskiej pilki. Wykluczyc Legie z pucharow, najlepiej na najblizsze 2 sezony. Idioci.

Kod:
W pierwszej połowie legioniści stracili dwa gole po strzałach Brazylijczyka Severino w siódmej minucie i Macedończyka Dejana Milosevskiego w 45.

Prawdopodobnie mecz zostanie zweryfikowany jako walkower dla litewskiego zespołu. Legii grożą surowe kary z wykluczeniem z rozgrywek i wieloletnią dyskwalifikacją włącznie.

:] Przegrywac, to trzeba umiec...

Under The Boardwalk - United Warriors
08-07-2007 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Cytat::] Przegrywac, to trzeba umiec...

Tak, a zwłaszcza, że przecież była jeszcze druga połowa spotkania, w której Legia mogła jeszcze co najmniej jedną bramkę strzelić. Zresztą gdyby mecz zakończył się wynikiem 2:0 to jest przecież spotkanie w Warszawie i zdaje mi się, że na Łazienkowskiej spokojnie odrobili by te straty. No, ale cóż... inni tak nie pomyśleli i woleli sobie "uatrakcyjnić" wyjazd... :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
08-07-2007 18:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Bez komentarza, poprostu szkoda slow na tych idiotow. Oby Legie zdyskawalifikowali na dlugo, to sie moze naucza czegos, chociaz watpie...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-07-2007 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Niemir Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #59
 
hehe to sobie Legia pograłą w Intertoto. Chyba najkrócej wystpująca drużyna w tym sezonie nawet FC Vaduz (w Pucharze UEFA) bedzie lepsze bo zagrają 90 minut;-)) Bardzo możliwe ze UEFA zawiesi warszawiaków. 8)

Tak poważnie to nie spodziewałem sie takiego obrotu sprawy, 0:2 po 45 minutach raczej nie wróżyło dobrze na 2 połowe. To co hołota z Wawy pokazała to odbije sie na wszystkich w Polsce. Będą sankcje dla Legii ale wizerunek o Polakach poleci na cały świat. A jeszcze przed meczem jak przegladałem LegiaLive to były fotki z cmentarza "Rossa" na którym i ja miałem okazje być. Kibice złożyli wieniec - przepraszam ale chyba nie tak Piłsudski chciałby sobie wyobrazić powrót Polaków do Wilna :!:
08-07-2007 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #60
 
Wstyd na całą Europe. Dobrze mówi prezes Legii, oto kilka zdan:

Cytat:To dzicz, która nie umie żyć w normalnym społeczeństwie.

Cytat:Z kibicami nie mają nic wspólnego.

Cytat:Obiecuję, że ci, których zidentyfikujemy - a takich będzie sporo - nie wejdą już na stadion.

Cytat:Twarze wielu było doskonale widać i zapewniam, że wyeliminujemy ich ze sportu, bo oni go niszczą.

Cytat:Nie pamiętam meczu w Europie, po którym nie płacilibyśmy kary. W ubiegłym roku kara wyniosła 180 tysięcy złotych.

Coś Legia nie ma szczescie, zeby to NORMALNI kibice jeździli na mecze, a nie grupy jakiś debili..

amor patriae nostra lex
08-07-2007 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości