Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manchester United vs Charlton Athletic (07.05.2006)
Aconiewolno Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Manchester United vs Charlton Athletic (07.05.2006)
Tak jak w temacie. Z tego co wyczytałem to jest następny mecz naszej drużyny. Mam nadzieje, że wygramy, zajmiemy drugie miejsce w lidze, Ruud strzeli kilka goli i wyprzedzi Henry'ego w ilości strzelonych bramek :twisted: Mecz nie powinien być trudny, ale kto wie, z Sunderlandem sobie nie daliśmy rady.
29-04-2006 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Co ty piszesz, że mecz nie powinien być trudny? Zobacz, jak Charlton gra w tym sezonie. Pomimo, że zajmuje dopiero 12 pozycję w tabeli to ich niektóre występy muszą budzić uznanie. Na pewno nie możemy ich zlekceważyć. To jest podstawa. I trzeba to wygrać, bo Liverpool ma już tyle samo punktów, ile my (ale mamy jeden mecz mniej rozegrany). Myślę, że bez Rooney'a będzie o wiele ciężej niż z nim, ale liczę na skromną wygraną 1-0 lub 2-1.
30-04-2006 08:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Za piec dni zagramy mecz z Charltonem i wydaje mi sie, ze nasi zawodnicy sa glodni goli poniewaz przez cale dwa mecze nie strzelili ani jednego, lecz jesli zagramy tak jak z Boro i jeszcze nie strzelimy karnego to koncowka sezonu dla nas kibicow United bedzie koszmarem, Charlton zajmuje 12 pozyjce w lidze, ale ich zawodnik - Bent (Darren) jest jednym z najlepszych strzelcow Premiership, ale gole to on strzelal na samym poczatku sezonu, pozniej jakby sie wypalil. Mysle, ze powinnismy wygrac bo po prostu musimy i nasi zawodnicy beda bardzo zdeterminowani.
02-05-2006 08:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Nie ma żadnej, innej możliwości jak tylko wygrać ten mecz, jeśli United chcą zająć tą 2 pozycję. Nie chcę poraz kolejny, abyśmy grali w tych niepotrzebnych tylko eliminacjach. Wczoraj było widać brak Rooney'a, na pewno z Charltonem będzie to samo. Liczę nawet na skromne zwycięstwo 1:0, ale tylko 3 pkt. wszystkich nas zadowolą. Spotkanie na pewno będzie trudne, więc nie można być pewnym zwycięstwa, ale trzeba wierzyć i to mocno :!:

Glory Glory Man United :!: :!: :!:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-05-2006 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Nie ma innej możliwości jak wygranie tego spotkania - musimy być zmobilizowani na maxa, nie mozemy zlekcewazyc Charltonu, cały czas napór musi byc bo jestem zażenowany jeszcze wczorajszym meczem z Boro, to jest po prostu mecz do wygrania musimy zając drugie miejsce

Ja stawiam na 3:1 dla United, mam nadzieję, że się nie mylę

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
02-05-2006 13:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Jestem pełen obaw przed tym meczem. Nie chcę, żeby Manchestero ddał 2-gie miejsce tak jak Arsenal mistrzostwo kilka sezonów temu. Po bebramkowym remisie z M'Boro u siebie nie jestem pewny niczego. NAsi naapstnicy nie mają formy: Saha wmeczu z Chelsea był kompletnie niewidoczny; Ruud nie strzelił karnego, czyli dalej jest zablokowany, o braku Rooney'a nie wspomninając. Zobaczymy jak bardzozmotywowane chłopaki będą i czy pokażą coś w ataku. Charlton na 4 ostatnie mecze pregrał 3, więc chyba jest w jeszczer gorszej formie. Jak dla mnie w tym meczu nie ma pewniaka, ale gorąca wierzę w United :wink:
02-05-2006 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Musimy wygrać ten mecz. Od tego pojedynku zależy nasza druga pozycja w Premiership. Drużynie Charlton Athletic nie idzie w tym sezonie dobrze. Zajmują 12 pozycję w lidze. To ostatni mecz w tym sezonie więc Diabły powinny wygrać, powinny pokazać, że nie są gorsi od Liverpool'u. Trzeba zdobyc trzy punkty!

Manchester United
02-05-2006 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Syon Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Mimo obaw sadze, ze MU zdobedzie komplet punktow, 2-gie miejsce w tabeli musi pozostac nie ma co.

8) 8) 8)
03-05-2006 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
DaBlack Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Man Utd musi wygrać, bo musimy utrzymać 2 miejsce w lidze Smile :twisted:

Ciampel -> nowicjuszom dajemy zwykle po jednej szansie, właśnie obydwaj (Syon, DaBlack) je wykorzystaliście, więc radzę uważać.
03-05-2006 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
No tak, z pewnością zwycięstwo uspokoiłoby naszą drużynę i dałoby więcej luzu w bronieniu drugiego miejsca. Być może porażka z Chelsea podłamała naszą drużynę. Mecz z Middlesbrough powinien i musi zmotywować chłopaków do pewnego zwycięstwa z Charltonem.
03-05-2006 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
marcelo napisał(a):No tak, z pewnością zwycięstwo uspokoiłoby naszą drużynę i dałoby więcej luzu w bronieniu drugiego miejsca. Być może porażka z Chelsea podłamała naszą drużynę. Mecz z Middlesbrough powinien i musi zmotywować chłopaków do pewnego zwycięstwa z Charltonem.

Czy my czasem juz nie gralismy z Boro?? Mnie sie wydaje, ze tak, a pozatym to bedzie ostatni mecz w sezonie i nie wiem o jaki luz Ci w takim razie chodzi. Mecz trzeba wygrac, aby miec pewna druga pozycje w lidze.
03-05-2006 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
nervix napisał(a):
marcelo napisał(a):No tak, z pewnością zwycięstwo uspokoiłoby naszą drużynę i dałoby więcej luzu w bronieniu drugiego miejsca. Być może porażka z Chelsea podłamała naszą drużynę. Mecz z Middlesbrough powinien i musi zmotywować chłopaków do pewnego zwycięstwa z Charltonem.

Czy my czasem juz nie gralismy z Boro?? Mnie sie wydaje, ze tak, a pozatym to bedzie ostatni mecz w sezonie i nie wiem o jaki luz Ci w takim razie chodzi. Mecz trzeba wygrac, aby miec pewna druga pozycje w lidze.

No właśnie z M'Boro graliśmy i chodziło mi o to, że zły wynik z pozornie słabszą drużyną powinien naszych zmotywować do wygrania następnego meczu czyli tego z Charltonem. A co do luzu: no tak, ale ten czas leci. Nie przyuważyłem, że to już ostatni mecz w lidze. :oops:
03-05-2006 12:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marcin26 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
To walczymy o drugą lokate i musimy wygrać ten mecz i licząc na to że Liverpool nie wygra swojego meczu i stawiam skromne 1-0 P.S szkoda że Rooney ma kontuzje życze mu powrotu do zdrowia i pozdro
03-05-2006 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Marcin26 napisał(a):licząc na to że liverpool nie wygra swojego meczu

Dlaczego?? Potrzebujemy jedynie wlasnego zwyciestwa do zajecia lokaty vice mistrza, mamy teraz przeciez jeden punkt przewagi nad druzyna z Liverpoolu i tyle samo meczy, wiec wydaje mi sie, gdy bedziemy grali na wieksztym luzie, to powinnismy wygrac, jest na nas wywarta wielka presja, a Liveprool nie ma nic dop stracenia, lecz tak czy tak to my powinnismy wygrac ten mecz, zasluzylismy na to dobra gra przez caly sezon.
04-05-2006 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Przede wszystkim nie możemy liczyć na pecha innej drużyny, tylko patrzeć na siebie i skoncentrować się na własnej grze. Gdybyśmy podeszli na luzie do tego meczu możliwe by było, że wszyscy by robili co chcieli, czyli grali taką nudna piłkę, a tak United będą walczyć do samego końca. Możliwe, że się mylę, takie są po prostu moje przemyślenia. Z pewnością bez Rooney'a będzie trudno, ale cóż proadzić, trzeba się starać także bez podstawowych piłkarzy.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-05-2006 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości