Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Reprezentacja Anglii
Mysle, że prawie każdy tu piszący użytkownik interesuje sie wynikami i kibicuje rep. Albionu czyli Anglikom. Piszemy tu o ich meczach, składach, kontuzjach itp. Zapraszam do dyskusji.

Under The Boardwalk - United Warriors
30-04-2006 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Tak jak już pisałem, jeżeli Rooney nie zagra na Mistrzostwach, to marnie widzę szanse Anglii na jakikolwiek sukces w Niemczech. Bez niego to zupełnie inna drużyna, przynajmniej moim zdaniem. Skład reprezentacji jest dobry, najlepszy od długiego czasu, ale brak tego jednego zawodnika może zaważyć na ich całym występie.
30-04-2006 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Tak jak obiecałem na starym forum, podaje swoją 23 osobową kadrę na MŚ. Zobaczymy czy Eriksson zabierze podobną kadrę.

Bramkarze

- Paul Robinson
- David James
- Robert Green

Obrońcy

- Gary Neville
- Rio Ferdinand
- John Terry
- Sol Campbell
- Ashley Cole
- Jamie Carragher
- Wes Brown
- Ledley King

Pomocnicy

- David Beckham
- Steven Gerrard
- Frank Lampard
- Joe Cole
- Michael Carrrick
- Jermaine Jenas
- Shaun Wright Phillips
- Kieran Richardson

Napastnicy

- Wayne Rooney
- Michael Owen
- Darren Bent
- Peter Crouch

Napisałem ze pojedzie świerzo po kontuzji Sol Campbell, zobaczymy czy Eriksonn sie zdecyduje zabrac go, no i nie wiadomo czy wykuruje sie Ashley. Nie dałem Luke Young'a z Charltonu, ale bardzo prawdopodobne ze znajdzie sie w kadrze. Dla Nolana raczej braknie miejsca, choć ja bym go widział w kadrze. Jermaine Defoe ? Dla mnie nie ! ...

Under The Boardwalk - United Warriors
30-04-2006 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Również interesuje się wynikami itd. reprezentacji Anglii. Wkońcu gra tam troszkę naszych Diabłów Smile Niewiadomo obecnie co z Rooney'em, czy się wyleczy, czy nie, Wojtek już napisał w jakimś temacie, że z Beckhamem było podobnie, a zdąrzył się tak wyleczyć, że mógł zagrać. Mam nadzieje, że będzie tak samo z Wayne'em, bez Niego reprezentacja Anglii nie jest taka sama.

Co do kadry jaką zaprezentował nam Wojtek, myślę, że Eriksson nie weźme Kierana na Mundial, zdaje mi się, że Jego miejsce zastąpi Downing, z resztą się zgadzam, może Sven pomyśli jeszcze o Defoe.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
30-04-2006 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Kuba_^^ napisał(a):Co do kadry jaką zaprezentował nam Wojtek, myślę, że Eriksson nie weźme Kierana na Mundial, zdaje mi się, że Jego miejsce zastąpi Downing, z resztą się zgadzam, może Sven pomyśli jeszcze o Defoe.

Ja też sądzę, że świetny Jermain Defoe znajdzie się w kadrze na Mistrzostwa Świata. Co do Kierana to młody zawodnik, myślę, że przyjdzie jeszcze czas na neigoBig Grin

A tak woógle to nie wyobrażam sobie teraz reprezentacji Anglii bez Steven'a Gerrard'a i Wayne Rooney'a. To siła napędowa rep. England.

Manchester United
30-04-2006 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Jedno jest już praktycznie pewne, Rooney pojedzie na mistrzostwa jeżeli jego stan będzie w miare dobry, bo Eriksson liczy na to iż Rooney zagra przynajmniej w fazie pucharowej, bo Anglia na 95% wyjdzie z grupy, zapewne obok Szwedów.
Ja i tak mam nadzieje ze Wayne będzie już gotowy na spotkanie z Paragwajem. Smile

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
01-05-2006 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Kieran raczej się nie załapie na mundial. Ostatnio prawie wcale nie grał, a i w reprezentacji tez miał niewiele okazji do pokazania się z dobrej strony. Do tego jeszcze dochodzi Joe Cole, który jest pewniakiem na lewe skrzydło, zresztą może też grać na prawej flance i zmieniać się z Wright-Phillips'em. Moim takim cichym ulubieńcem w kadrze może być Carrick, który ostatnio grał dobrze w ekipie z WHL. Licze, że Wes załapie się na wyjazd i zagra chociaż troche a nbie przesiedzi całe mistrzostwa na ławie, oczywiście jeśli pojedzie.
01-05-2006 12:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
No to mamy nowego selekcjonera reprezentacji Angli :!: Stary dobry znajomy Steve McClaren :wink: Wybór według mnie jak najbardziej trafny. Były asysten sir Alexa ,z ktorym zdobył puchar Ligi Mistrzów i mistrzostwa Angli. Teraz doprowadził M'boro do finału Uefa Cup. Jestem ciekaw czy po MŚ dokona "czystki" w składzie ?!

PS

Gracek_11 : Carric to zawodnik Tottenham Hotspur :wink:
eee sorry :roll: mój bląd :oops:

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
05-05-2006 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
W końcu jakiś sensowny ruch! Steve McClaren i wreszcie skończy się ta "precyzja" oraz 5 mln funtów pensji Eriksson'a. Na pewno to dobra decyzja, choć O'Neill też nadałby się na to stanowisko, co oczywiście nie oznacza, że nie przejmie kadry po Steve'ie, a jest to według mnie dosyć prawdopodobne (troche wody w Wiśle jednak upłynie do tego czasu ...). Sven gra teraz te MŚ właściwie dla siebie, bo chciałby się z reprezentacją pożegnać w dobrym stylu, więc może szykuje coś dla nas?! Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz - kto zatrudni Erikssona i czy mniejsza pensja zadowoli Szweda. Już się przyzwyczaił do takiej sielanki, mimo nie najlepszych wyników i trudno będzie się teraz przestawić. Ze swojej strony chciałem życzyć McClarenowi powodzenia w prowadzeniu kadry, a przedtem jeszcze UEFA CUP z Boro.

PS. Fred, Grackowi chodziło o ekipę z WHL, czyli White Hart Lane - stadion Tottenham'u Hotspurs.

capo di tutti capi

MUSC PL
05-05-2006 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Również sądzę, że McClaren to dobry wybór. Cieszę się, że selekcjonerem reprezentacji Anglii będzie ponowni Anglik. Mam nadzieję, że doprowadzi ekipę Synów Albionu do dużych sukcesów, których od dawna im brakuje. O'Neill to też wspaniały trener, ale może rzeczywiście warto jeszcze poczekać, aby się bardziej rozwinął i dopiero później przejął reprezentację?
05-05-2006 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Cytat:PS. Fred, Grackowi chodziło o ekipę z WHL, czyli White Hart Lane - stadion Tottenham'u Hotspurs
No właśnie mogłem napisać pełną nazwę ale mi się nie chciało, mogliście rzeczywiście skojarzyć to np. z West Ham Londyn hehe :wink:

McClaren to dobry trener. Bardzo dobre posunięcie, myślę, że Anglik prowadzący reprezentację Anglii to będzie strzał w dziesiatkę. Eriksson to też dobry trener choć czasami jego decyzje są dość dziwne. Mnie dziwi tylko jedno- dlaczego przed mundialem FA podaje te wszystkie wiadomości, że Eriksson po mistrzostwach odchodzi, że znany już jest jego następca w momencie gdy nie rozegrano jeszcze turnieju. Moim zdaniem lepiej należało zaczekać do końca rozgrywek w Niemczech i wtedy ogłosić naastepce Szweda. Może to źle wpłynąć na zawodników, choć Ci i tak wiedzieli już co będzie dalej z ich trenerem. Teraz zamiast grać mogą myśleć, jak im pojdzie pod wodzą nowego szkoleniowca, albo czy będą mieli pewny plac u nowego menago. Oby tak nie było, mam nadzieje, że Anglicy zagrają dobrze na turnieju, a w razie odpadnięcia gazety niech nie piszą, że to wina Erikssona.
05-05-2006 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Bardzo dobrze, że wybrali Anglika na funkcję prowadzenia reprezentacji Anglii. Na pewno Steve McClaren pokaże zespołowi co to jest prawdziwa wyspiarska piłka (czyli długie podania, ostra gra). Na pewno jest to świetny wybór na trenera, doświadczony menadżer, mam nadzieje, że zrobi z Anglii jeszcze lepszą drużynę.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-05-2006 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
Kuba_^^ napisał(a):Bardzo dobrze, że wybrali Anglika na funkcję prowadzenia reprezentacji Anglii. Na pewno Steve McClaren pokaże zespołowi co to jest prawdziwa wyspiarska piłka (czyli długie podania, ostra gra). Na pewno jest to świetny wybór na trenera, doświadczony menadżer, mam nadzieje, że zrobi z Anglii jeszcze lepszą drużynę.

Howard Wilkinson tez miałbyc super a po 2 meczach mu podziękowano, po FA mozna sie wszytskiego spodziewać. :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
06-05-2006 06:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Dziwne, że jeszcze nikt nie napisał o powołaniach SGE na MŚ :wink:

Goalkeepers: Paul Robinson, David James, Robert Green.

Defenders: Gary Neville, John Terry, Rio Ferdinand, Ashley Cole, Sol Campbell, Jamie Carragher, Wayne Bridge.

Midfielders: David Beckham, Michael Carrick, Frank Lampard, Steven Gerrard, Joe Cole, Jermaine Jenas, Steward Downing, Owen Hargreaves, Aaron Lennon.

Forwards: Wayne Rooney, Michael Owen, Peter Crouch, Theo Walcott.

Standby: Scott Carson, Luke Young, Nigel Reo-Coker, Jermain Defoe, Andrew Johnson.


Co do obsady bramki nie mam zastrzeżeń, bo też nie było większego wyboru. W obronie bez większych niespodzianek, szkoda, że Ledley King złapał kontuzję. Co robi Hargreaves w pomocy :?: :shock: Za niego powinien jechać Reo-Coker... Najbardziej sensacyjnym wyborem okazało się zestawienie linii ataku: kontuzjowany Roo, rekonwalescent Owen, drweno Crouch i młodziutki i niedoświadczony Walcott. Za Croucha widziałbym Benta, który sporo nastrzelał dla Charltonu. Zamiast Rooney`a postawiłbym choćby na Defoe, ten przynajmniej jest zdrowy. Walcott - jak juz tak Sven się przy nim upiera, to niech zabierze zdrowych, a nie kontuzjowanych czy zdrewniałych napadziorów. Dajmy na to, że Roo i Owen nie będą mogli zagrać, to w pierwszym składzie ma biegać Peter i Theo :?: :lol: A najbardziej rozbroiły mnie bodajże wczorajsze słowa SGE - jeśli zajdzie taka potrzeba, to w ataku będzie biegać...Gerrard :lol: Anglicy mają tyle indywidualności, w cuglach mogliby dojść do półfinału, a przez Erikssona wszystko może skończyć się w 1/8, jeśli nie szybciej.
18-05-2006 14:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Valverde napisał(a):A najbardziej rozbroiły mnie bodajże wczorajsze słowa SGE - jeśli zajdzie taka potrzeba, to w ataku będzie biegać...Gerrard :lol:

A ja czytałem tylko o takiej opcji z Joe Colem w napadzie. Ale może rzeczywiście Eriksson wypowiadał sie tak na temat Gerrarda? Jeśli tak, to jestem temu całkowicie przeciwny. To byłaby katastrofa.
18-05-2006 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości