Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mało postów
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Mało postów
Do wszystkich użytkowniów:

Wiadomo, że każdy chcialby, aby na forum znajdowaly sie tylko dlugie i madre posty. Jesteśmy ciekawi [my: admin i moderatorzy oraz redakcja], czemu tak słabo na tym forum stoi pisanie postów. Czyżby wymagania moderatorów i admina odnoście np. wysokości sygnaturek czy długości postów były generalnie odstraszające? Czy może nikomu nie chce sie nic pisac? A może ... No właśnie. Czemu tak? Wpisujcie śmiało swoje uwagi. Nikt nikogo nie będzie krytykował. Jeśli są rzeczy, które nie podobają sie użytkownikom, zmienimy je, a przynajmniej wspólnie pomyślmy jak to zrobić. Idea

-------

A może przesadzam. Może nie jest tak źle? :wink: Przynajmniej forum ma poziom.
02-05-2006 01:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Nie no mATT, mnie wydaje sie, ze forum sie dopiero na nowo rozkreca, za kilka tygodni juz bedzie wiecej uzytkownikow, ktorzy byli na starym forum (tak jak ja - dowiedzialem sie o istnienu nowego forum tydzien po jego otwarciu). Ci uzytkownicy moze zagladaja na manutd.pl rzadko i przegapili newsa o istnienu forum, albo cos innego. Tak jak juz napisalem mysle, ze na forum bedzie wiecej postow za kilka tygodni, tak jest z kazdym forum Wink
02-05-2006 08:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aconiewolno Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
nervix napisał(a):za kilka tygodni juz bedzie wiecej uzytkownikow

Tylko trzeba się z nimi jakoś skontaktować... Może wyślemy do nich maile i powiemy co i jak? (do ludzi ze starego forum, musieli podać maila przy rejestracji) Będzie to troche pracochłonne, ale napisze ktoś maila i będziemy go kopiować i wysyłać do wszystkich. Co Wy na to? Smile

______
Edit:
Jednak nie do dużej ilości osób można wysłać maila. Może Ty mATT, jako administrator masz ich maile??
02-05-2006 09:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
maTT mi się podoba jak trzymasz forum tylko wiesz, te ograniczenia sygnature ;/ , no ale ok. Już jakoś temu zaradiłem. Ale pamiętam to stare forum. Wyróżnialiśmy się na tle innych. A co do małej ilości postów to raczej nie mamy jeszcze tylu użytkowników.
02-05-2006 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Wiadomo, że najpierw muszą pojawić się ludzie, aby więcej osób dyskutowało Wink Wszystko przyjdzie z czasem.

Jak macie jeszcze bazę danych ze starego forum można wysłać do wszystkich użytkowników masową korespondencję, jeżeli się nie mylę Wink

A z takich bardziej technicznych spraw - szybka odpowiedź i cytowanie selektywne znacznie ułatwiłoby poruszanie się na forum Wink
02-05-2006 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Nie jest źle, forum zostało niedawno na nowo otwarte, tak więc musi się ono rozkręcić, powrócić do dawnej formy Smile Przede wszystkim potrzeba tutaj więcej użytkowników, nie widze tu jeszcze wszystkich twarzy ze starego forum, chodź mam trochę osób na GG i będę właśnie pisał 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-05-2006 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Kuba_^^ napisał(a):Nie jest źle, forum zostało niedawno na nowo otwarte, tak więc musi się ono rozkręcić, powrócić do dawnej formy Smile Przede wszystkim potrzeba tutaj więcej użytkowników, nie widze tu jeszcze wszystkich twarzy ze starego forum, chodź mam trochę osób na GG i będę właśnie pisał 8)

Wielu starych użytkowników zarejestrowało się na innych forach o man utd lub też związanym z piłką. Byli tam przez cały czas nie obecności ManUtd.pl lub nawet przedtem i tam już mają swoje ekipy, mnóstwo postów i raczej zostaną tam. Przydała by sie jakaś reklama , czy to na gg w postaci opisów itp. Ktoś tu powiedział, żeby wysłąć jakies zawiadomienia - moze poskutkuje. Warto spróbować.
02-05-2006 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
No tak ale teraz - czy lepiej miec 400 piszących uzytkowników i spędzac 3 godziny czytajac forum, usuwajac zbedne posty, czy miec okolo hmmm max 100 osob zgranych z ktorymi idzie madrze pogadac Smile

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
02-05-2006 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
 
Red napisał(a):No tak ale teraz - czy lepiej miec 400 piszących uzytkowników i spędzac 3 godziny czytajac forum, usuwajac zbedne posty, czy miec okolo hmmm max 100 osob zgranych z ktorymi idzie madrze pogadac Smile
Wielu przedkłada - niestety - ilość nad jakość. Zawsze dobrze jest, aby było jak najwięcej osób, bo daje to większe możliwości do dyskusji. Trzeba jednak pamiętać, że wszyscy musieliby prezentoać naprawdę sensowny poziom, co jest rzeczą praktycznie niemożliwą.
02-05-2006 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
ale dlaczego tak zalezy wszystkim na osobach ze starego forum ? nowe forum - nowa historia, ten kto nadal chce tworzyc historię forum manutd.pl napewno nie zabłądzi i spokojnie dostanie się na to 4um, takie jest moje zdanie w tej sprawie

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
02-05-2006 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aconiewolno Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Red napisał(a):ale dlaczego tak zalezy wszystkim na osobach ze starego forum ? nowe forum - nowa historia, ten kto nadal chce tworzyc historię forum manutd.pl napewno nie zabłądzi i spokojnie dostanie się na to 4um, takie jest moje zdanie w tej sprawie

A może część osób nadal twierdzi, że forum nie ma? Może nie trafili na newsa? Nie zaszkodzi nam takich maili powysyłać, może to nam tylko pomóc. Tak jakby to nowe forum było by tylko dostępne w Googlach, jak by ktoś chciał trafić, to by wpisywał w Googlach, tak? Smile
02-05-2006 14:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
W panelu administracyjnym jest bodaj opcja korespondecja masowa, więc warto z tego skorzystac, jak roześle 3000 maili, to na pewno część użytkowników starych tutaj zajrzy, dla mnie to jest bardzo dobry pomysl. A co do małej ilości postów, to wiadomo, stare forum ciągneło jeszcze historią, a obecnie na tym nowym nie ma aż takiego wielkiego ruchu, ponieważ nie oszukujmy się, ale pewnie duża większośc poszła na devilpage czy mufc.
02-05-2006 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Pewnie duża część poszła, ale według mnie forum zawsze mieliśmy lepsze i uważam, że tutaj również możemy stworzyć dobrą atmosferę, a, co najważniejsze, rozmowy na odpowiednim, wysokim poziomie. Liczba postów przyjdzie z czasem, tematy się trochę rozkręcą i na pewno będzie jak dawniej.

Co do tej korespondencji masowej, uważam, że jest to dobry pomysł i warto spróbować. Może nawet jakieś osoby, które wcześniej nie wypowiadały się zbyt często na poprzednim forum będą chciały podyskutować z nami na nowym.
02-05-2006 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Mało postów bo może komuś sie nie podoba design, dzis widziałem otworzył mATT stare forum. Moze zaczniemy tam pisać, kazdy sobie konto od nowa strzeli, ale atmosferka zostanie zachowana.

Under The Boardwalk - United Warriors
02-05-2006 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ale przecież tutaj też możemy stworzyć atmosferę. Nie ma sensu wracać już do poprzedniego forum. Mi się już bardziej tutaj zaczęło podobać.
02-05-2006 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości