Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patrice Evra
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #166
RE: Patrice Evra
Vermaleen może niby grać na lewej z konieczności.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
10-07-2014 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #167
RE: Patrice Evra
Boję się, że tylko mi jest w zasadzie wszystko jedno w związku z odejściem Evry. Z lekkim wskazaniem na powodzenia w innym klubie. Dla mnie jest symbolem zejścia na laury i drastycznego spadku formy, zaangażowania. Niestety nie mogę powiedzieć, że pożądam jego zostania przypominając sobie jego mecze. Najważniejsza jest postawa na boisku a nie poza nim. Doceniam potencjalne mentorowanie dla Shawa, ale nie przeceniam. Jak już robimy rewolucję, to na całego, aby ta drużyna zgrywała się na nowo w pełnym składzie. Teraz jest na to odpowiedni czas a spoiwa starego i nowego Manchesteru jakby nie patrzeć nadal będą.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2014 21:35 przez allfanmu.)
10-07-2014 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #168
RE: Patrice Evra
Z ciężkim sercem, ale zgadzam się z kolegą powyżej przynajmniej w kwestii przydatności Evry. Francuz zwyczajnie nie wyrabiał, często odpuszczał krycie i coraz bardziej obniżał loty, był oczywiście zajechany, ale momentami miałem wrażenie, że coś jest nie tak również w kontekście motywacji do gry. Sądziłem jednak, że ze względu na przybycie młodego i bardzo utalentowanego rywala na tą samą pozycję Patrice będzie musiał ostro walczyć o miejsce w składzie, co im obu wyjdzie na dobre. Jak widać wszystko zmierza w innym kierunku. Rewolucja rewolucją, wiadomo że jest potrzebna, ale nie sądziłem że dojdzie nagle do tego, że United jednego lata stracą trzech doświadczonych obrońców(!) Wracając do Evry, nowe wyzwanie pod sam koniec kariery prawdopodobnie pozwoli mu wykrzesać z siebie trochę więcej niż w ostatnim sezonie na Old Trafford, czego mu szczerze życzę.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
11-07-2014 07:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #169
RE: Patrice Evra
A podobno odchodzi bo żona Evry nie lubi miasta, gdy nadarzyła się oferta z Turynu kazała brać od razu.
Szczęście że Anglia jest bogatsza niż inne ligi bo mało kto by chciał grać tuWink
11-07-2014 07:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #170
RE: Patrice Evra
Z jednej strony będzie mi szkoda, bo swojego imiennika zawsze uwielbiałem. Jednak patrząc prawdzie w oczy, to z czysto sportowego punktu widzenia Francuza nie powinno być już na Old Trafford od dwóch lat. Evra mocno obniżył loty i od dwóch sezonów gra słabo. Fajnie jakby został, bo jako rezerwowy byłbym w sam raz. Tym bardziej, że młody Shaw potrzebuje wsparcia kogoś doświadczonego. Choć z drugiej strony jeśli w tym wieku zostanie rzucony na głęboką wodę i sobie poradzi, to będzie kapitalnym zawodnikiem na lata.

Ciekaw jestem co w przypadku sprzedaży Francuza. W transfer kolejnego lewego obrońcy (Rodriguez jak podają media) nie wierzę. Mam jednak nadzieję, że to nie będzie Vermaelen.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-07-2014 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #171
RE: Patrice Evra
No to trzeba odkupić Fabio albo znaleźć drugiego Buttnera.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
13-07-2014 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #172
RE: Patrice Evra
Patrice Evra odszedł do Juventusu. Do dyskusji na temat Francuza i innych ex Diabłów zapraszam tutaj



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2014 15:30 przez Foster.)
17-08-2014 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości