Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patrice Evra
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #136
Re: Patrice Evra
Fryers - może i dopiero młodzian wchodzący do zespołu, jednak na chwile obecne prezentuje się o klasę lepiej niż Evra. Prawda jest taka, że w chwili obecnej każdy lewy obrońca z zespołów PL jest lepiej dysponowany niż Pat.
Uwielbiam Francuza za całokształt, jednak z tak gównianą formą to wyjazd do rezerw, nie ma zmiłuj się.



Mój Blog: Pod presją czasu
18-12-2011 14:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #137
Re: Patrice Evra
Ezekiel Fryers. Gorzej na pewno nie zagra.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-12-2011 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #138
Re: Patrice Evra
[Obrazek: iCn6MOjdeRcSr.gif]

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
11-02-2012 16:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #139
Re: Patrice Evra
[Obrazek: ihQW3lvkIebDk.gif]

Niech ma Suarez za swoje. Brawo Patrice!

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
11-02-2012 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #140
Re: Patrice Evra
De Gea jak go szarpnął. :-D

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
11-02-2012 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #141
Re: Patrice Evra
Cichym bohaterem gifa jest moim zdaniem Rio. Zawsze marzyłem, żeby na takim luzie i z taką stylówą kiwać frajerów.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
11-02-2012 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Peneros Offline
Member
***

Liczba postów: 114
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #142
Re: Patrice Evra
Jeden komentarz do De Gea i Ferdinanda..

Because We are United !
11-02-2012 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #143
Re: Patrice Evra
Świetnie się zachował Rio. Kiedy tylko zobaczył, że Suarez nie chce zakopać toporu wojennego, nie podając ręki Evrze, to on nie poda jej Suarezowi.

Cytat:"Po tym co zobaczyłem, bez żadnych skrupułów zadecydowałem, że nie podam mu ręki. Jeśli nie dostajesz ostatecznie dużo szacunku, na jaki zasługujesz w danej sytuacji, i nie przyznajesz się do popełniania błędu, to cóż, ja tracę cały mój szacunek do tej osoby."- powiedział Rio Ferdinand.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-02-2012 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #144
Re: Patrice Evra
Brawa dla Rio za reakcję. A do Suareza pasuje mi jedno określenie: cock.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
11-02-2012 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #145
Re: Patrice Evra
W sumie to nie De Gea tylko Evra szarpnął rękę suareza dlatego to tak wygląda, że De Gea coś tam robił. A później Reina klepnął Pata na powitanie w miejsce gdzie jest herb Wink
Ale Rio idealnie się zachował ;p
11-02-2012 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #146
Re: Patrice Evra
Gdybym nie był kibicem United, bym powiedział, że Evra na koniec zachował się trochę szczeniacko, no ale, że jestem to go kocham Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-02-2012 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #147
Re: Patrice Evra
Lukas napisał(a):Brawa dla Rio za reakcję. A do Suareza pasuje mi jedno określenie: cock.
sucker.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nOrxhvAVVRw[/youtube]

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
12-02-2012 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #148
Re: Patrice Evra
Cytat:Mnie, już nie jako fana United, ale po prostu kibica piłkarskiego cieszy, że gdzieś jeszcze w głowach piłkarzy równo z końcowym gwizdkiem nie włącza się zielona lampka z napisem fajrant połączona z systemem blokującym ich emocje i wiodącym najkrótszą drogą do szatni. Dobrze, iż któryś z nich poczuł więź z ludźmi dla niego przychodzącymi na mecz na tyle dużą, iż zdobył się na coś więcej niż pomachanie ręką i uśmiech.

Link

Gdzie jest Groszek?
13-02-2012 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #149
Re: Patrice Evra
Cytat:Patrice Evra przyznał, że zakończony sezon był dla niego najcięższą próbą w karierze. W październiku francuski obrońca stracił brata, a przez większość sezonu był na ustach wszystkich, po tym jak oskarżył Luisa Suareza o rasistowskie zachowanie. W rewanżowym spotkaniu Urugwajczyk nie uścisnął Evrze dłoni i kapitan "Czerwonych Diabłów" nie ukrywa, że trudno było mu powstrzymać emocje.

- To była trudna sytuacja. Wielu uważa, że celebrowałem tak zwycięstwo z Liverpoolem ze względu na konflikt z Suarezem, ale chodziło tu o coś więcej. Chciałem podziękować za to moim parnterom. Wiem, że każdy pracował na trzy punkty dla Manchesteru United, ale dla mnie to znaczyło więcej.

- Ten mecz był najbardziej stresujący w mojej karierze, a wszystko za sprawą uścisku dłoni. Miałem dylemat jak się zachować. Wiele osób nie próbowałoby podać mu ręki. Ja spróbowałem i odmówił. Nie wiedziałem co się dzieje - przyznał Francuz. - Widzieliście moje zderzenie z Rio Ferdinandem? Gdyby w jego miejscu był Suarez pewnie dostałbym czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko.

Zaledwie tydzień po incydencie na Anfield Road Evra dowiedział się o śmierci starszego brata. - To co mnie w tym roku spotkało w życiu osobistym było naprawdę ciężką próbą. Wiem, że ludzie będą uważać, że mówię tak, tylko dlatego, ze przegraliśmy tytuł, ale prawdą jest, że to był mój najtrudniejszy sezon w Manchesterze United.

- Przed meczem z Manchesterem City w październiku mój ojciec zadzwonił i przekazał mi, że mój 42-letni brat zmarł. Nie ma nic trudniejszego, niż dowiedzieć się o tym przed ważnym spotkaniem. Jeśli dodać do tego aferę z Suarezem, jestem z siebie dumny. W tym roku byłem silniejszy psychicznie niż kiedykolwiek wcześniej. Niesamowite, że udało mi się dalej robić swoje i grać w każdym meczu.

- Wiem, że takich słów nie powinien wypowiadać piłkarz Manchesteru United po przegranym mistrzostwie. Wygląda to, jakbym szukał wymówki. Ale taka jest prawda - przekonuje obrońca. - Nie chcę nikogo okłamywać. Ten rok był naprawdę długi.

Wszyscy, w tym ja, chyba nieco zapomnieli o tym, co spotkało Pata w tym roku. Argumenty z Suarezem śmieszne, ale już te z bratem nie. W sumie zapomniałem o tym, bo Francuz nie robił z tego jakiegoś teatrzyku. Każdy inny zawodnik wówczas dostałby czas, żeby odpocząć, poukładać sobie wszystko w głowie. I mimo, że podejrzewam, iż Pat podszedł do SAFa i powiedział: "wszystko okej, chcę grać", to SAF powinien i pewnie każdego innego wysłałby na urlop, ale nie Pata, bo go w swoim mniemaniu po prostu nie miał kim zastąpić.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-05-2012 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #150
Re: Patrice Evra
Z całym szacunkiem to nie usprawiedliwienie. Tu nie chodzi, że Evra był słaby bo byli lepsi tylko on po prostu gubił swoje zadania.
Z resztą odpoczynek wyszedłby na dobre jemu, ewentualnemu zastępcy w postaci Fabio, nam kibicom oraz postronnym obserwatorom wszystkim. Oczywiście rozumiem, że na pewno wpływało to na grę Pata ale jako jeden z wice kapitanów powinien wiedzieć co jest najlepsze dla drużyny.
17-05-2012 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości