Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patrice Evra
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #151
RE: Patrice Evra
Pat się ogarnął. Miał kryzys, był przemęczony, grał słabo. W tym sezonie częściej dostaje wolne i zaraz widać tego efekty. Nie jest może tak idealnie jak było w najlepszych czasach, ale gra naprawdę dobrze i to jest najważniejsze.

Stare, ale zajebiste Smile



Pat Heart



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2012 21:08 przez Foster.)
11-12-2012 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #152
RE: Patrice Evra
Foster ma racje. Jest zdecydowanie lepiej, niż ostatnimi czasy. Coraz częściej widać Pata z przodu i działa tam z dobrym skutkiem a i obronie jest ciut lepiej. Oczywiście nadal jest kilka kwestii do poprawy, ale pojawiły się plusy w grze Francuza i trzeba się z tego cieszyć. Buttner na tą chwilę nie jest dla niego zagrożeniem jeśli chodzi o miejsce w składzie.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-12-2012 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #153
RE: Patrice Evra
Cytat:Już tylko kilka miesięcy zostało do końca kontraktu Patrice'a Evry. Manchester United nie spieszy się jednak z jego przedłużeniem, a i sam Francuz rozważa odejście z klubu.

Podczas swoich siedmiu dotychczasowych sezonów na Old Trafford Evra pięć razy świętował Mistrzostwo Anglii, a także w 2008 roku wygrywał Ligę Mistrzów.

Jednak jego przygoda z Czerwonymi Diabłami ma skończyć się w czerwcu 2014, kiedy to wygaśnie się jego obecna umowa. Mówi się, że Evrze nie podobają się poszukiwania nowego lewego obrońcy przez Davida Moyesa. Szkot w letnim okienku starał się o Leightona Bainesa oraz Fabio Coentrao.

"Póki co nie zaprzątam sobie głowy moim kontraktem. Tu chodzi o sprawy osobiste. To nie jest tak, że Manchester United już mnie nie chce" - powiedział Evra w wywiadzie dla francuskiej telewizji.

"Manchester United chce, abym tu zakończył swoją karierę, ale pewne sprawy osobiste mogą stanąć temu na przeszkodzie."


Tego się w sumie nie spodziewałem.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
21-10-2013 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #154
RE: Patrice Evra
To, że pomazaniec David uparł się na Bainesa musiało rzutować na psychikę Francuza.

Gdzie jest Groszek?
22-10-2013 00:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #155
RE: Patrice Evra
A ja myślę, że może być wręcz odwrotnie. Moyes tak bardzo chciał Baines'a, bowiem był zorientowany w sytuacji i został poinformowany o możliwym odejściu Evry.



Mój Blog: Pod presją czasu
22-10-2013 06:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #156
RE: Patrice Evra
Jak by nie było Evra daje znaki, że jego czas w klubie z dużą dozą prawdopodobieństwa dobiega końca. Uwielbiam gościa, już jest legendą United, ale trzeba zacząć przygotowywać się na jego odejście. Ciekawe ile może kosztować klub sprowadzenie Bainesa jeszcze w zimie? Obstawiam, że nie mniej jak 20-23 miliony. Leighton sam pewnie chciałby wykorzystać ostatnią szansę na grę w wielkim klubie. Mam nadzieję, że w odpowiednim momencie Moyes poinstruuje go, że ma złożyć pisemną prośbę o transfer i dla odmiany wszystko pójdzie gładko.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
22-10-2013 08:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #157
RE: Patrice Evra
Pytanie za kasę za Baines'a nie można by wyjąć Luka Shawa z Southamtpon. Wiadomo, że Święci to nie ta sama półka co Everton i zupełnie inne obecnie możliwości, ale Baines pogra ile? 3-4 lata na (nawet ciężko powiedzieć czy na najwyższym) odpowiednim poziomie? Shaw to obrońca na długie długie lata i zapewne to on będzie naturalnym następcą Cole'a na lewej obronie w Anglii.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2013 10:16 przez Hubson.)
22-10-2013 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #158
RE: Patrice Evra
W Shawie nie przekonuje mnie mała ilość asyst które zalicza. W poprzednim sezonie 0, w tym jedna. Goli również brak.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
22-10-2013 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #159
RE: Patrice Evra
@upinternety...

Patrząc na statystyki goli i asyst przyrównujesz je do statystyk innych piłkarzy na tej pozycji, roli zawodnika w zespole, tego jak zespół atakuje, tego jakie boczny obrońca ma zadania w obronie i ofensywie. Ta sama bajka z tym nieszczęsnym Welbzem, Clevem, Shawem i masą innych nie docenianych zawodników.

Shaw to kapitalny talent, jeden z największych talentów na wyspach, chłopak czasem zbytnio zapędzi się w ofensywie ale w defensywie też umie grać. Dobry w odbiorze, nie naganny technicznie, potrafi rozegrać piłkę czego po bocznych nie musimy się spodziewać. Świat stoi przed nim otworem, teraz kwestia tego że David chce ukształtowanego piłkarza czy chłopaka który może być od niego za pare sezonów lepszy.


Co do Pata to było słychać o tym że chce pójść gdzieś do Francji, przed przyjściem Moyesa i jego staraniami o Bainesa. Przychylam się tu do opinii Fostera.
22-10-2013 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Online
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #160
RE: Patrice Evra
Shaw vs Baines czyli perspektywa, talent kontra jakość już teraz, od zaraz.

Ale coś mi tu nie pasuje. Evra jeszcze jest naszym zawodnikiem. Z takich wypowiedzi nie jeden raz kończyło się przedłużeniem kontraktu. Szczególnie jeżeli Manchester United chce przedłużyć. Jeżeli Patryk naprawdę chce odejść, to będzie trzeba mu pozwolić i już teraz szukać odpowiednich zawodników. Ale no właśnie. Jeżeli.
22-10-2013 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #161
RE: Patrice Evra
A owszem, że Foster pewnie ma rację, co nie wyklucza "mojej racji" Wink
Obie postawy się pewnie nakręcają: Evra niepewny przyszłości -> Moyes chcący się zabezpieczyć transferem -> Evra jeszcze abrdziej niepewny przyszłości itd.

Gdzie jest Groszek?
22-10-2013 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #162
RE: Patrice Evra
No i ponoć dziś Evra ma być zaprezentowany w Juve... Generalnie fajnie ze strony Evry, że przedłużył z nami kontrakt i choć parę groszy wpadnie nam do klubowej kasy. Z drugiej jednak strony, jego odejście może być dla nas opłakane w skutkach. Po pierwsze, jego wsparcie dla Shawa byłoby nieocenione, wiele Anglik mógłby się od niego nauczyć. Po drugie, nie mamy teraz żadnej alternatywy dla Luke'a, więc pewnie będzie trzeba kupić kogoś pokroju Butnera.

No i najważniejsza sprawa. Najbardziej boję się o szatnie, morale, tego jak będzie funkcjonowała drużyna. Przy tak dużej wymianie graczy, przy tak znaczącej przebudowie dla mnie osobiście pozostanie Pata było bardzo ważne, aby był łącznikiem między tym starym, a tym nowym United. Aby fajnie scalił nam drużynę. Nie podoba mi się to. Zobaczymy, co przyniesie to okienko, ale trochę zaczynam się obawiać, że za dużo zmian robimy w jednym okienku.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-07-2014 11:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #163
RE: Patrice Evra
Cóż, po książce Domenecha ciężko mi wierzyć w Evrę jako spoiwo szatni. Faktem jest, że sportowo jest to bardzo zły transfer dla United. Po pierwsze mimo, że to nie ten Pat co kilka lat temu, to myślę, że nikt w lidze nie ma takiego rezerwowego lewego obrońcy. Po drugie wsparcie dla Shawa.

W tych okolicznościach nie rozumiem sprzedaży Buttnera.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
10-07-2014 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #164
RE: Patrice Evra
Wielka szkoda. Jeden z najważniejszych zawodników United na przestrzeni ostatnich niemalże 10-ciu lat. I nie chodzi tylko o postawę na boisku, ale również poza nim. Pat zdawał się wiedzieć co to United, był - mówiąc językiem gimbazy - zajarany tym klubem, znał jego historię. Szkoda, że w jednym okienku tracimy tylu zawodników, którzy mogliby przekazać następcom wszystkie te wartości, które są ważne dla klubu z OT.

Oby mu się udało w Juve, a nas czeka...poszukiwanie następcy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-07-2014 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #165
RE: Patrice Evra
michal85 napisał(a):Oby mu się udało w Juve, a nas czeka...poszukiwanie następcy.
Na razie to wygląda tak że na prawej Rafael,Smalling,Jones a na lewej Shaw i Jones, ciekaw jestem czy dokupią kogoś, taki Fabio by się przydał teraz na ławkę, nie spodziewam się już wielu transferów bo majątek już wydany. Może przyjdzie ktoś uniwersalny na ławkę co może grać i na lewej i na środku
10-07-2014 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości