Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patrice Evra
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Patrice Evra
Zostanie na bank tym bardziej, że Sylwek może odejść. Więc nie wiem czy Fergie zgodzi się na to aby pozbyć się dwóch lewych obrońców.

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
30-05-2008 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Patrice Evra
Cytat:Daily Mail poinformował, że Patrice Evra sfinalizował swoją umowę.

Według Daily Mail, francuski obrońca United podpisał czteroletnią umowę, która gwarantuje zarobki w wysokości £55,000 tygodniowo.

Ostatnio mówiło się o zainteresowaniu lewym defensorem ze strony AC Milanu i Juventusu Turyn, jednak podpisanie kontraktu powinno uciąć wszelkie spekulacje na temat odejścia byłego zawodnika AS Monaco.

Manchester United zaoferował też nowy kontrakt Tomaszowi Kuszczakowi.

Chyba koniec spekulacji na temat Evr'y...

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
31-05-2008 08:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Patrice Evra
Nie rozumiem tylko że Brown się domagał £60,000 tygodniowo i je dostał a taki Evra ma zarabiać mniej od niego :| Przecież to jeden z najlepszych lewych obrońców na świecie. Spokojnie mógł dostać kontrakt opiewający na £70,000-£80,000 tygodniowo. Potem zainteresowane kluby złożą mu lepsze kontrakty i odejdzie...

"We Are The Pride of All Europe"
31-05-2008 08:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Patrice Evra
Tylko, że Brown ile jest w Man U, a ile Evr'a.
Chyba liczy się ile on już zagrał razy dla United. Tak samo jakbyś Ty dość długo w jednej firmie pracował i domagał byś się większej pensji...

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
31-05-2008 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #20
Re: Patrice Evra
A mnie się wydaje, że Evra i tak jest szczęśliwy na OT i nie jest pazerny na kase Tongue

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
31-05-2008 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Patrice Evra
OneUnited.pl napisał(a):Manchester United poinformował, że obrońca Patrice Evra podpisał nowy kontrakt. 4-letnia umowa zatrzyma go w klubie do czerwca 2012 roku, możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu.

"Patrice był kluczowym zawodnikiem drużyny przez 2 ostatnie sezony. Poczynił ogromny postęp, dzięki czemu stał się jednym z najlepszych bocznych obrońców świata. Jego osoba pomogła zbudować niesamowitą atmosferę w drużynie." - powiedział Sir Alex Ferguson.

27-letni zawodnik był równie zadowolony z przedłużenia kontraktu. Sam przyznał, że "ostatnie 2,5 roku, było dla niego początkiem spełniania marzeń".

"To przyjemność i zaszczyt, być częścią tak wspaniałej drużyny, prowadzonej przez Sir Alexa i jego sztab szkoleniowy." powiedział Evra.

"United to więcej niż klub - to rodzina. Jestem dumny z tego, że jestem jej częścią."

"Gdy przybyłem do Manchesteru zapowiedziałem, że nie zamierzam tylko grać, lecz wygrywać, a United to najlepszy klub , stworzony do zwycięstw. To przywilej grać przed tak wspaniałą publicznością. Jestem pewny, że sukcesy z dwóch ostatnich sezonów są początkiem nowej, lepszej ery." - zakończył obrońca United.
12-06-2008 10:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #22
Re: Patrice Evra
Dobrze, że Patrice podpisał nowy kontrakt- takich zawodników nie można się pozbywać. A wiele klubów miałoby na niego chrapkę... Na szczęście Francuz wie, że jego miejsce jest na Old Trafford. To jest właśnie pokazane jaki z niego jest prawdziwy Diabeł :*

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
12-06-2008 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Patrice Evra
Lukas napisał(a):To jest właśnie pokazane jaki z niego jest prawdziwy Diabeł :*

Lukas, Lukas, Lukas .... przestańcie (o ile to zrobiłeś) pisać z podtekstami odnośnie Ronaldo i jego "nie bycia prawdziwym Diabłem, bo chce przejść do Realu". To są brednie, plotki, sranie w banie.
Nikt nie jest na tyle głupi.
12-06-2008 23:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #24
Re: Patrice Evra
Nie miałem w ogóle zamiaru robić podtekstów odnośnie tematu Ronaldo :shock: Po prostu uważam, że Patrice zasługuje na takie miano dla mnie. Ale skoro to tak zinterpretowałeś to Twoja sprawa Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
13-06-2008 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
inny 20 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Patrice Evra
Uwielbiam Patrice'a szybki, twardy, wytrzymały, tylko o jedno się boję- czy się nie załamie po występie Francji na euro 2008. I właśnie on jest najlepszym lewym obrońcą na świecie, ale w kadrze nie zrobił kariery.
17-07-2008 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #26
Re: Patrice Evra
inny 20 napisał(a):tylko o jedno się boję- czy się nie załamie po występie Francji na euro 2008.
Licząc, że zanim najlepszy sezon w życiu to zapewne o występie na Euro zapomniał już na wakacjach.
inny 20 napisał(a):ale w kadrze nie zrobił kariery.
Trenerzy stawiali na innych, przede wszystkim na Abidala, ale już w czasie turnieju Evra dostał szansę w podstawowym składzie i całkiem nieźle się zaprezentował, szczególnie przeciw oranje. Ja myślę, że teraz właśnie do niego będzie należeć lewa obrona w eliminacjach MŚ.


Fan United od 1992 roku
17-07-2008 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #27
Re: Patrice Evra
Cytat:Bójka na Stamford: Evra oskarżony!


Patrice Evra został oskarżony o niestosowne zachowanie za udział w bójce, która miała miejsce po ligowym meczu z Chelsea Londyn na Stamford Bridge.

Władze angielskiej federacji uznały, że jeden z pracowników Chelsea Londyn Sam Bethell również zasłużył na takie oskarżenie. Do bójki doszło po spotkaniu pomiędzy zespołami, gdy zawodnicy Manchesteru United rozciągali się na murawie. To nie spodobało się osobom odpowiadającym za stan boiska na Stamford Bridge.

Bethell został również oskarżony o używanie wulgarnego słownictwa dotyczącego narodowości i rasy Patrice'a Evry.

Data przesłuchania nie została jeszcze ustalona, gdyż drużyny obu klubów przebywają obecnie na obozach przedsezonowych.

Jakiej kary może oczekiwać Evra? Od kary finansowej zaczynając, a na kilkumeczowym zawieszeniu kończąc.

"Oskarżenie jest wynikiem prowadzonego przez ostatnie trzy miesiące śledztwa. Władze federacji wzięły pod uwagę zapisy wideo dostarczone przez klub oraz telewizję, a także zeznania wielu świadków zdarzenia." - brzmi oświadczenie na stronie FA.



Źródło: BBC Sport |


Co myslicie o tej sprawie?? Czy tez dalibyscie sie sprowokowac na miejscu Evry??
I ciekawe czy swiadkowie beda po naszej stronie czy tez po stronie pracownika Chelsea... :?:

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
19-07-2008 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Patrice Evra
O ile dobrze pamiętam to video pokazało, że to ten kretyn z chelseea prowokował Evrę, który nie zdołał utrzymać nerw na wodzy. Mam nadzieję, że obędzie się bez zawieszenia, bo wtedy nie będziemy mieli kim grać na początku sezonu.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
19-07-2008 09:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Patrice Evra
CyberMU napisał(a):Czy tez dalibyscie sie sprowokowac na miejscu Evry??
Nie wiem, nigdy nie byłem murzynem. Big Grin

Evra zachował się głupio, ale głupio też zachowała się obsługa stadionu. Decyzja zawieszająca Evrę też będzie głupia. Mam nadzieję, podobnie jak Oskar, że skończy się jedynie na jakieś karze pieniężnej dla .... Chelsea. Smile

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
19-07-2008 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #30
Re: Patrice Evra
Cytat:Urazy w dalszym ciągu prześladują piłkarzy Manchesteru United. W środowym meczu Ligi Mistrzów najprawdopodobniej zabraknie Patrice'a Evry, u którego po meczu z Liverpoolem zdiagnozowano wstrząśnienie mózgu.

Obrońca "Czerwonych Diabłów" zagrał na Anfield pełne 90 minut, a problem ujawnił się dopiero po meczu. Patrice poczuł się źle podczas drogi powrotnej, w autokarze. Zawodnika przewieziono do szpitala, zaś tam lekarze zdiagnozowali wstrząśnienie mózgu.

Jeśli - co jest bardzo prawdopodobne - Francuz nie będzie mógł zagrać przeciwko drużynie z Hiszpanii, jego miejsce na boisku zajmie zapewne John O'Shea.

No i proszę. Teraz ukazuje się brak Silvestre'a. O'Shea na lewej? No dajcież spokój. Piłkarz prawonożny, a do tego bezużyteczny w ofensywie. I ci co pisali, że mamy przecież Fabio co teraz powiedzą? Bo nie sądzę, by Ferguson był na tyle odważny, by wystawić do gry Brazylijczyka.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-09-2008 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości