Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patrice Evra
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #31
Re: Patrice Evra
muszeq napisał(a):O'Shea na lewej? No dajcież spokój. Piłkarz prawonożny, a do tego bezużyteczny w ofensywie.
Daj spokój. O'shea najlepiej się czuje właśnie na tej pozycji. Jest bardziej ofensywny akurat od Browna. Nie pamiętasz jak wchodził do zespołu to furorę robił właśnie na lewej obronie. Nie ma co panikować jeśli w jednym spotkaniu będzie musiał tam grać.


Fan United od 1992 roku
16-09-2008 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #32
Re: Patrice Evra
Oj do Browna to mu sporo brakuje. Widać, że ta mnóstwa ilość występów na prawej stronie Anglika dobrze go wprawiła do gry na tej pozycji.

O'Shea jest prawonożny i lepiej czuje się na lewej stronie. Nie wiem o jaką tam grę ofensywną ci chodzi, bo ja takiej nie widziałem. Oczywiście wejścia do przodu musi mieć koniecznie opanowane, ale zero kreatywności w ataku niestety. Nie to co Evra, który potrafi klepnąć, kiwnąć, przyspieszyć. I jako już wspomniałem Brown>O'Shea. Anglik z każdym meczem udowadnia, że na boku obrony grać potrafi. I czasami mam wrażenie jakby od zawsze grał na tej pozycji.

A co do O'Shea to bardziej go widzę jako defensywny pomocnik - twardy, dobrze grający głową i mający pojęcie o defensywie. No i podać też potrafi. Natomiast od bocznego obrońcy wymagam kreatywności z przodu, szybkości i ogólnie rzecz biorąc praktycznie wszystkich cech, które posiada Evra.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-09-2008 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #33
Re: Patrice Evra
muszeq napisał(a):Nie wiem o jaką tam grę ofensywną ci chodzi, bo ja takiej nie widziałem.
Pierwszy sezon występów Johna w koszulce United. Rozegrał kilka dobrych spotkań na lewej obronie i jeździł super w ofensywie. Jakoś nikomu nie przeszkadzało, że jest prawonożny. Od tego czasu oczywiście się wiele zmieniło, rzuca go Fergie po całym boisku, więc jutro nie mam nadziei na taką grę tylko po prostu na spokojne wywiązywanie się z zadań defensywnych.
muszeq napisał(a):Oj do Browna to mu sporo brakuje. Widać, że ta mnóstwa ilość występów na prawej stronie Anglika dobrze go wprawiła do gry na tej pozycji.
Przyznam Wes się trochę wyrobił, ale siatek Figo nie zakłada Tongue A do Evry nei ma co nikogo na razie u nas porównywać.
muszeq napisał(a):A co do O'Shea to bardziej go widzę jako defensywny pomocnik - twardy, dobrze grający głową i mający pojęcie o defensywie.
Ja mam jednak odmienne zdanie. Nie wiem czy akurat jest to najlepsza pozycja dla niego. Jego gra polega na podaniu do najbliższego rywala, więc nie wiem o czym mówisz twierdząc, że podać potrafi.


Fan United od 1992 roku
16-09-2008 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #34
Re: Patrice Evra
sebos_krk napisał(a):Pierwszy sezon występów Johna w koszulce United. Rozegrał kilka dobrych spotkań na lewej obronie i jeździł super w ofensywie. Jakoś nikomu nie przeszkadzało, że jest prawonożny. Od tego czasu oczywiście się wiele zmieniło, rzuca go Fergie po całym boisku, więc jutro nie mam nadziei na taką grę tylko po prostu na spokojne wywiązywanie się z zadań defensywnych.

Mimo wszystko wolałbym Silvestre na lewej obronie.

sebos_krk napisał(a):Ja mam jednak odmienne zdanie. Nie wiem czy akurat jest to najlepsza pozycja dla niego. Jego gra polega na podaniu do najbliższego rywala, więc nie wiem o czym mówisz twierdząc, że podać potrafi.

Podać nie w sensie, że prostopadle czy coś, tylko po prostu nie popełnia jakichś glupich pomyłek. Zresztą to podanie to miał być tylko taki mały dodatek do zalet Wink Właśnie według mnie najbardziej się nadaje na defensywnego pomocnika. Dobry w defensywie, w odbiorze, gra głową. Co prawda nie jest jakimś wymiataczem na tej pozycji, ale nie widzę lepszej dla Ołszeja.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-09-2008 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #35
Re: Patrice Evra
Cytat:Patrice Evra został dzisiaj zawieszony przez Football Association (FA) na cztery mecze. Dodatkowo Francuz musi zapłacić grzywnę 15 tysięcy funtów. Wszystko za sprawą zajścia, jakie miało miejsce po meczu z Chelsea Londyn w poprzednim sezonie, kiedy to defensor "Czerwonych Diabłów" starł się z porządkowym "The Blues", Samem Bethellem.

Kara finansowa spotkała także Chelsea, która musi zapłacić 25 tysięcy funtów za nieodpowiednie zachowanie Bethella podczas tego zajścia. Londyński klub został jednak oczyszczony z zarzutów, wedle których Evra miał się stać przedmiotem rasistowskich ataków. Zarząd "Czerwonych Diabłów" wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

- Manchester United przyjął do wiadomości oświadczenie FA i jednocześnie jest niezadowolony z decyzji, jaką podjął związek. Klub uważa też, że sankcje dla Patrice'a Evry za zbyt duże - głosi wydane oświadczenie. - "Czerwone Diabły" wraz z zawodnikiem, będą zastanawiać się nad podjęciem odpowiednich kroków, gdy tylko będzie możliwość całkowitego zniesienia sankcji. Dalszych komentarzy w tej sprawie nie będzie.

Ja pierdole. Akurat teraz...

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
05-12-2008 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #36
Re: Patrice Evra
4 mecze?! Nie no kurwa, to już jest przegięcie....pierdolone FA :evil: i to jeszcze w takim momencie....



Mój Blog: Pod presją czasu
05-12-2008 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #37
Re: Patrice Evra
No to ładnie go udupili, nie ma co. Ciężko będzie coś w tym aspekcie zdziałać bo każdy wie jakie jest nastawienie FA do Manchesteru :/ Konsekwencje musiały być, ale nie przypuszczałem że aż takie :/

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
05-12-2008 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Patrice Evra
Nosz kurwa mać!
Nie pierwszy raz to piszę: Jebać FA :!: Specjalnie czekali na taki moment, na pewno.

Teraz pewnie O'Shea...

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
05-12-2008 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #39
Re: Patrice Evra
Kara biegnie od 22 grudnia. Opuści mecze ze Stoke i M'boro w PL, z Southampton w Pucharze Anglii i pierwszy półfinał CC. I tak nie ma źle, bo znając stosunek FA do nas to mogli wydać oświadczenie kara biegnie od 27 grudnia. Czyli nie zagrałby z Chelsea. Przesadzili kurde z tą karą, przecież jak go się prowokuje rasistowskimi hasłami to co? Ma na to nie zwracać uwagi? Przynajmniej Evra będzie wiedział jak się zachować w takiej następnej sytuacji...

E:
Foster26 napisał(a):+ mecz z Tottenhamem

Racja, nie zauważyłem, że nazbierał 5 żółtych kartek.

FA <świr>

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
06-12-2008 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #40
Re: Patrice Evra
Intel napisał(a):Kara biegnie od 22 grudnia. Opuści mecze ze Stoke i M'boro w PL, z Southampton w Pucharze Anglii i pierwszy półfinał CC.

+ mecz z Totenhamem

manusite.pl napisał(a):Patrice Evra, który uzbierał 5 żółtych kartek w Premier League, będzie mógł zagrać, gdyż jego kara rozpoczyna się 7 grudnia.

Mam nadzieję iż O'Shea nas nie zawiedzie. Ze Stoke i M'boro nie powinno być problemu, w pucharach to już w ogóle, ale jeszcze ten mecz z Kogutami, tam będzie brakować Pata...



Mój Blog: Pod presją czasu
06-12-2008 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #41
Re: Patrice Evra
Wściekłem się jak mało kiedy. To jest naprawdę chore, żeby za sytuację sprzed sezonu karać w kolejnym zawieszeniem na cztery mecze! Nie mówię - jeden, dwa, bo Evra rzeczywiście niepotrzebnie "walczył" z tymi ochroniarzami. Ale, na Boga, nie cztery mecze! Zwłaszcza, że Patrice to nasz jedyny lewy obrońca z prawdziwego zdarzenia! Do tej pory, byłem sceptyczny względem tez, jakoby FA za wszelką cenę chciało zdeptać United, ale dziś jestem skłonny uwierzyć w każdą teorię spiskową.

Panowie z FA - może warto pomyśleć nad karą dla Ferdinanda za kopnięcie pewnej pani po meczu właśnie z Chelsea? Dziesięć meczów absencji przyda mu się jak nic! Tak samo, warto jeszcze podwyższyć karę Vidicowi za czerwień z Liverpoolem i przełożyć ją na kolejne spotkania! Albo ukarać Ronaldo za symulowanie, Rooneya za wrodzoną agresję, O'Shea za tępy wyraz twarzy i Scholesa za to, że jest ryżawy?

"Chelsea została ukarana grzywną 25 tysięcy funtów za rasistowskie słowa skierowane do Patrice'a" - bez komentarza...

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
06-12-2008 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Patrice Evra
Cytat:Bez Patrice'a Evry i Rio Ferdinanda przystąpi Manchester United do jutrzejszego spotkania ligowego z Wigan Athletic. Francuz kontuzji doznał w meczu z Chelsea Londyn, natomiast jego klubowy kolega od dłuższego czasu zmaga się z urazem pleców.

Evra był wyróżniającym się graczem niedzielnego spotkania z Chelsea, asystując przy bramce Wayne'a Rooneya. Kilka minut później opuścił on jednak boisko z powodu kontuzji stopy. Sir Alex Ferguson przekazał, że 28-latek będzie wykluczony z gry przez trzy tygodnie. Także przez ostatnie cztery mecze "Czerwone Diabły" musiały sobie radzić bez lewego obrońcy, który odbywał karę zawieszenia, więc jego kolejna absencja jest dla Szkota sporym problemem.

Wrócił i od razu uraz :/ Trzy tygodnie = 7 spotkań. Ehh :x
13-01-2009 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Patrice Evra
Może przyszedł czas na sprawdzenie Fabio?

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
13-01-2009 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Patrice Evra
Cytat:FC Barcelona zarzuciła sieci na lewego obrońcę Manchesteru United Patrice'a Evrę. "Duma Katalonii" jest gotowa wyłożyć za pochodzącego z Senegalu francuskiego obrońcę 20 milionów funtów - informuje "News Of The World".

Jak donosi "NOTW", wysłannicy Barcelony już kilka razy odwiedzali Old Trafford i monitorowali formę Evry. A jeśli wyłożą 20 milionów funtów, mogą przekonać trenera "Czerwonych Diabłów", sir Alexa Fergusona.
więcej

Barca jest zdeterminowana, bo ich lewa strona może nie kuleje, ale nie jest najlepsza (gra tam Abidal, również Francuz, grający częściej w kadrze niż Evra, o ironio). Miejsmy nadzieję, że to tylko wymysł NOTW, a jesli nie, to trzeba liczyć, że Ferguson nie ma zamiaru sprzedawać go za żadne pieniądze.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
22-02-2009 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #45
Re: Patrice Evra
A ten News of the World to nie to gówno, które się ośmieszyło zapowiadając zdjęcia Boruca, jarającego zioło? :lol:

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
22-02-2009 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości