Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Reprezentacja Polski
Widze, że nikt nie zdołał założyć tematu o naszej drużynie narodowej. Polska rozgrywała wczoraj spotkanie z Litwą. Niestety spotkania nie oglądałem, ale na internecie przecytałem ze spotkanie przegeraliśmy 1-0. No cóż wynik napewno nie cieszy, bo z Litwą powinniśmy wygrać nawet wczorajszym składem. W ostatnich 3 meczach rozegranych przez naszą reprezentację wygraliśmy jedno z Arabią Saudyjską, i 2 przegraliśmy z USA, i Litwą. Franek poraz kolejny nicnie strzelił. Nie żebym od niego dużo wymagał, ale chyba za długo się przyciął. Nie chce nic mówić, ale jest dużo chętnych na jego miejsce na Mundial. Po przerwie bodajże zastąpił go Rasialdo. Jak wcześniej pisałem meczu nie ogladałem , ale wiele osób na innych forach pisało, że ładnie zagrał debiutant Garncarczyk. Teraz czekają nas następne sparingi, trzeba je wygrać i pojechać w lepszych humorach na Mundial Tongue
03-05-2006 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Farmer16 napisał(a):Po przerwie bodajże zastąpił go Rasialdo.

Frankowski rozegrał całe spotkanie. Rasiak zastąpił w przerwie Sosina i w tym meczu zaprezentował się jednak trochę lepiej od niego. Według mnie, na pewno pojedzie na Mistrzostwa, bo to ulubieniec Janasa. Nie wiem też, co w nim widzą ci angielscy menedżerowie?

Oglądałem to spotkanie i nie jestem zadowolony z naszej gry. Nawet takim skłądem powinniśmy sobie poradzić z Litwą, bo przecież oni mieli tylko piłkarzy z litewskich klubów. Z taką grą to nie mamy czego szukać w Niemczech, ale może coś do tego czasu się jeszcze zmieni?
Bardzo podobał mi się występ Garncarczyka i ja bym go wziął na Mundial, bo na lewej obronie mamy (mieliśmy?) wielką dziurę, gdyż Żewłakow i Rząsa nie prezentowali się zbyt dobrze, często popełniali głupie błędy, szczególnie ten drugi. Natomiast Garncarczyk zagrał dobrze w obronie, nie popełnił żadnego poważnego błędu, włączał się również do akcji ofensywnych, próbował swoimi dośrodkowaniami szukać najpierw Sosina, a później Rasiaka. Jak dla mnie duży plus dla tego zawodnika i należy mu się występ w Niemczech.
Mila i Lewandowski to kolejni obok Rasiaka ulubieńcy Janasa, którzy niczego nadzwyczajnego nie pokazują. Ja bym ich za nic w świecie nie brał na MŚ, ale, jak znam życie, Pawełek nie będzie brał nawet takiej opcji pod uwagę, żeby nie wziąć ich na ten turniej.
Całkiem dobrze zaprezentował się Dudek, który kilka razy ratował nas przed utratą bramki. Myślę, że tym występem zapewnił sobie pewne miejsce w kadrze na Mundial, a może nawet pozycję pierwszego bramkarza (bo jego Janas też darzy sentymentem, choć to jest trochę bardziej zrozumiałe niż w przypadku w/w delikwentów).
03-05-2006 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Mecz do ciekawych na pewno nie należał, słaba gra naszych Polaków, kilka razy Dudek dobrze na przed polu, przede wszystkim, czasem zastępował obrońców Big Grin Kosowski więcej widoczny od reszty, Mila też, Gancarczyk i tak nic poza tym. Dużo błędów w obronie, szczególnie przy straconej bramce, strzelec gola nie był w ogóle kryty. Nikt nie zasłużył w tym meczu na pochwałę (z Polski), jak już miałbym wybierać najlepszego z naszej reprezentacji no to chyba Dudek. Miejmy nadzieje, że tak nie zaprezentują się nasi na Mundialu, żeby chociaż, albo aż wyszli z tej grupy.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-05-2006 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
qrant Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
To co nasi pokazali z Litwą to jakaś kompletna żenada.Dobrze , że przynajmniej Dudek nie zapomniał jak się broni na wysokim poziomie bo bez niego mogłoby być dużo gorzej.
Najsłabiej wypadli stoperzy ( Jop i Lewandowski ) zero aktywności zaspali przy bramce , a potem jeszcze w kilku sytuacjach w , których ratował nas Jurek.
Znowu bezbarwny Mila - jeżeli on jest nadzieją polskiej piłki to ja jestem nadzieją południowo-koreańskiego krykieta.
Bonin niestety niezbyt dobrze zadebiutował niby się starał (podobnie jak Kosa ) ale było to bez pożytku dla drużyny.
Napastnicy też słabiutko : Sosin ( coś jak Ruud ) bez podań niwidoczny , Frankowski miał dwie świetne okazje ale niestety się nie przełamał , a i gra niezbyt mu szła chociaż był aktywny to (chyba przez tą przeprowadzkę do Angli) stracił instynkt strzelecki , który był jego głównym atutem,no i jeszcze Rasiak podobnie jak Sosin starał się ale odcięty od podań był bezużyteczny.
Kilku naszych kopaczy może sobie jednak zaliczyć to spotkanie na plus:Dudek - pewny punkt naszej drużyny bezbłędnie przez cały mecz przy bramce nie miał nic do powiedzenia, Szymek w pierwszej połowie lider reprezentacji- najlepszy na boisku ( poza Dudkiem ), Garncarczyk - możliwe , że dzięki temu występowi wdarł się przebojem do składu na mundial - dobra alternatywa dla Rząsy i Żewłakowa.
03-05-2006 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Rozumiem, że niektórzy zawodnicy naszej reprezentacji nie mogli grać, bo nie był to termin FIFA, ale nie rozumiem jak mogliśmy przegrać z Litwą, nawet takim składem. Nasi północno-wschodni sąsiedzi nie grali rewelacyjnie, wykorzystali błąd obrony, a poźniej przeprowadzili jeszcze pare groźnych akcji, które mogły zakończyć się bramką. Jednak przez większość meczu to Polska posiadała piłkę, ale nieudolnie starał się za wszelką cenę pokaząć Mila, zupełne dno, więcej piłek tracił niż dobrze podawał. Szymek trzymał to pomoc, zdecydowanie zagrał dobrze. Franek miał swoje okazje i widać, że teraz nie jest w formie, podczas eliminacje te okazje zamieniłby na bramki, ale cóż mam nadzieje, że obudzi się przed Mundialem i zacznie zdobywać gole. Kosowski także widoczny, wszędzie go pelno, ale za dużo strat. Powinien po minieciu jednego, góa dwóch rywali podać piłkę koledze z drużyny, ale Kamil zbyt często stara się grać efektownie, co niestety nie zawsze jest efektywne. Bonin także słabiutko, moim zdaniem nie ma szans na wyjazd do Niemiec, ale to debiutant w kadrze, młody piłkarz i ma w przed sobą jeszcze kupe lat grania w piłkę. Pozytywnie z "nowicjuszy" zaprezentował się właśnie lewy obrońca Garncarczyk, podłączał sie do akcji ofensywnych, ciągnał tym lwym skrzydłem i często dorzucał dobre piłki na pole karne. Zagrał świetna partie, ale powinien to samo pokazać w nastepnych towarzyskich potyczkach i możliwe, że "wedrze" się do grona "mundialowiczów" :wink: Dudek też pare razy nas uratował, dobrze zagrał na przedpolu. Tak jak ktoś już powiedział- para stoperów Jop i Lewandowski nic nie grała, zresztą ten drugi w przerwie został zmieniony przez Bosackiego. Mam nadzieje, że kolejne towarzyskie spotkania pokażą, że stać naszą reprezentacje na dobre wyniki z dobrymi zespołami i to spotkanie z Litwą to był tylko wypadek przy pracy.
04-05-2006 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
ZAbawmy się z selekcjonwra Reprezentacji Polski i niech każdy według własnej opinii poda swóje składy :!:

---------------------Dudek----------------------
-----Baszczynski----Bąk----Jop----Zewlakow------
--Błaszczykowski----Sobolewski----Szymkowiak--Burkhard
------------Smolarek----Żurawski---------------

Inni ktorzy powinni pojechać to: Boruc i Kuszczak
,Kłos,Bosacki,Rzasa,Gancarczyk !! Kosowski i Krzynowek ?? Sasin,Radomski,Niedzielan ,Rasiak,Franek?


Chciałbym aby tak wyglądał skład S-Kadry na mundialu. Mam pewne wachania co do środka pola :roll: Już na starcie odpadł mi tu Lewandowski, ktory...ech szkoda gadać 8) Nie bede opisywał po koleji każdego zawodnika na poszczególnej pozycji. Zajmę się jedynie wybranymi. Bąk to najbardziej doświadczony w naszej obronie. Drużyna bedzie potrzebować kogoś z ograniem w światowej piłce. Ma już ponad 60spotkan w reprezentacji o ile się nie myle ,grał w lidze w francuskiej i to bedzie jego ostania taka impreza. Mariusz Jop - uczynił duże postępy grając w rosnącej w sile lidze rosyjskiej. Widać w nim taki siłowy ,agresywny styl gry. To mi się podoba. Myśle ze ,grając u boku Bąka spisywałby sie b.dobrze.
Linia pomocy. Nie mamy raczej problemów ze środkiem pola. Szymkowiak - Sobolewski to mocna para, ktora wzajemnie się uzupełnia. Tak było w eliminacjach. Definitywnie odpada Mila ,ktory nie gra w swoim zespole i prezentuje obecnie poziom poniżej przeciętny :? Wiele kontrowersji wbudza Marcin Burkhard ,do ktorego jakoś Janas przekonać się nie może. Powołać go czy nie ? Jego fantastyczne występy w Legi w rundzie wiosennej spowodowały ,że ta drużyna awansowala na fotel lidera i jest bliska mistrzostwa ligi ! ALe czy on bedzie w stanie utrzymać presję na MŚ ? Czy się nie spali ? JA bym na miejscu Janasa się w ogole nie zastanawiał tylko go brał !! Chociażby na ławke rezerwowych. No bo kto inny moze jeszcze grać na srodku ? Zostaje jeszcze Radomski. Ale nikogo innego nie widać...Skrzydła to kompletna porażka...Kosowki i Krzynówek nie grają w swoich zespołach, są bez formy i co tu zrobić z takimi ? "Janosik" zaposiwadał ,ze pojada tylko Ci co beda grali w swoich druzynach i nie bedzie patrzał pod sentymentem do eliminacji. Wątpie aby te jego słowa sie sprawdziły. Co myślicie o Błaszczykowskim albo Pawle Sasinie ? Dla mnie wyrozniajacy sie skrzydlowi naszej ligi. No i napastnicy...Lider formacji oczywiście "Magic" Zurawski + Ebi Smolarek. Obaj graja regularnie w swoich zespołach więc nei ma problemu. Jako zmiennicy Niedzielan i Rasiak.

To tyle ode mnie Big Grin :lol: Taki skład pozwoliłby mi wierzyć w te Mistrzostwa :!:

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
04-05-2006 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Moja kadra na Mundial:

Bramkarze:
-Dudek
-Boruc
-Małkowski

Obrońcy:
-Kłos
-Baszczyński
-Żewłakow
-Głowacki
-Jop
-Bąk
-Lewandowski

Pomocnicy:
-Krzynówek
-Szymkowiak
-Sobolewski
-Smolarek
-Burkhardt
-Kosowski
-Kaźmierczak

Napastnicy
-Piechna
-Żurawski
-Frankwoski
-Niedzielan
-Brożek
-Jeleń

Wybrałem na 3 bramkarza nie Fabiańskiego, czy też Kuszczaka, ale właśnie Zbigniewa Małkowskiego, ponieważ uważam, że jest to obecnie najlepszy kandydat na tego ostatniego bramkarza na Mundial. Ostatnio bardzo dobrze się spisuje w swojej drużynie Hibernian w szkockiej lidze, obronił już kilka karnych i trudnych do wybronienia strzałów. Może wydawać się Wam to troszkę dziwne, ale dla mnie to jest pewniak. Obrona - chyba u wszystkich będzie podobna, może lekkie zmiany, ale widzę, że Fred The Red podał prawie tych samych piłkarzy na tej pozycji. Pomoc - tutaj jest trochę znaków zapytania, nie wiadomo czy Janas wieźmie Krzynówka do Niemiec, który ostatnio nie występuje w podstawowym składzie Bayeru Leverkusen, po tym jak "Aptekarze" zmienili trenera. Bardziej wierzę w scenariusz, iż Janosik jednak weźmie "Krzynia" na MŚ. Z Burkhardtem jest również sprawa nie pewna, ja bym Go bardzo chętnie zobaczył w Niemczech, lecz wątpie w to, że tam zagra. Reszta raczej pewna, Kaźmierczak jeszcze troszkę nie na 100% pewny. Napad - chciałbym, aby pojechał Piechna, Jeleń i Brożek, reszta jest pewna, choć nie wymieniłem tutaj Rasiaka, który z pewnością pojedzie na Mundial, bo to przecież ulubieniec Janasa. Z Frankowskim jest również wielka zagadka, ostatnio słaba forma, ponieważ nie występuje w Wolves tak często jak grywał w Elche (wielki błąd z tym transferem). "Magic" i "Wtorek" = pewniacy.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-05-2006 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ten problem ,ze polscy zawodnicy nie graja w swoich składach w lidze niemieckiej zaczał się kiedy...wylosowano grupy MŚ...Rywal Niemcy i wszystko jasne :roll:

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
05-05-2006 11:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Fred The Red napisał(a):S-Kadry

Już od dawna nurtuje mnie to pytanie: Dlaczego repreznetację Polski nazywa się S-Kadrą?

A ile można wziąć zawodników na mistrzostwa? 23? Jeśli tak to mój skład wyglądałby mniej więcej tak:

Bramkarze:
- Boruc
- Dudek
- Kuszczak

Obrońcy:
- Baszczyński
- Bąk
- Jop
- Gancarczyk
- Bosacki
- Żewłakow
- Rząsa

Pomocnicy:
- Smolarek
- Szymkowiak
- Sobolewski
- Krzynówek
- Burkhardt
- Radomski
- Kosowski
- Błaszczykowski

Napastnicy:
- Żurawski
- Jeleń
- Frankowski
- Saganowski
- Piechna

Na bramce trzej zawodnicy z wysp. W grę wchodzą jeszcze Kowalewski, Fabiański i Małkowski. Ten pierwszy jednak mimo wszystko gorszy od reszty (gra w słabszej lidze, więc tam automatycznie łatwiej o dobre występy). Gracz Legii chyba jednak zbyt niedoświadczony, natomiast bramkarz Hibernian jest dla mnie niepewny, tzn. nie wiem na co go tak naprawdę stać. Według mnie pierwszym goalkeeperem naszej reprezentacji powinien być Artur Boruc, choć na pewno między nim a Dudkiem rozegra się walka o to miejsce.
W obronie Baszczyński i Bąk to podstawowi zawodnicy i nie ma co wyjąsniać ich powołania przeze mnie. Jop w parze z Bakiem radziłby sobie całkiem dobrze, choć w ostatnim meczu z Litwą nie zachwycił, no ale kogo on tam miał za pratnera (dla "niewiedzących" - Mariusz Lewandowski :? )? Gancarczyk dlatego, że nie ma dla niego konkurencji na lewej obronie i już tym jednym występem mi zaimponował. Ja bym go nawet umieścił w pierwszym składzie. Rząsa jako jego zmiennik. Bosacki poprawnie zaprezentował się w spotkaniu z Litwą, więc może zagrać jako zmiennik Bąka i Jopa. Natomiast Żewłakow jest użytecznym obrońcą, który w zależności od sytuacji może zagrać na prawej lub lewej stronie formacji defensywnej.
Teraz pomoc. Smolarek, Szymkowiak i Sobolewski bez dyskusji. Krzynówek był naszą podporą w trakcie eliminacji i jednym z motorów napędowych zespołu. Teraz w nieco gorszej formie ze względu na brak występów w klubie, ale należy mu się to powołanie i mam nadzieję, że jeszcze popracuje nad swoją dyspozycją do Mundialu. Kosowski za to, że się chociaż stara, mimo że niezbyt często mu coś wychodzi, ale może być takim typowym zapchajdziurą w pomocy, gdyż jest dosyć uniwersalny. Radomski jako alternatywa dla Sobolewskiego, myślę, że by się przydał, bo środku pomocy dużego wyboru nie mamy. Od Mili na pewno jest lepszy. Burkhardt dlatego, że imponował formą w rundzie wiosennej, choć co do niego nie jestem do końca przekonany, ale kogo my mamy dać na tą pomoc? Błaszczykowski to młody, uzdolniony i głodny gry pomocnik, który w razie czego może występować również w obronie (wspaniały mecz przeciwko Panathinaikosowi). Przyda się na skrzydle jako zmiennik Ebiego.
Atak - tutaj konkurencja jest duża, poziom zawodników wyrównany, ale zdecydowałem się na takich, a nie innych zawodników. Żurawski bez dwóch zdań pewniak. Liczę, że Frankowski się przebudzi, jego po prostu trzeba wziąć na Mundial, bo jak zacznie strzelać to może nie przestać. Saganowski bardzo dobrze prezentuje się w lidze portugalskiej, mimo że gra w klubie z dolnej części tabeli. Piechna zasłużył sobie na wyjazd do Niemiec swoją postawą przez cały sezon. Liczba jego bramek imponuje, taki typowy lis w polu karnym, podobnie jak Franek. W razie slabszej formy któregoś z nich, jeden może zastępować drugiego. Ostatnim zawodnikiem jest Jeleń. Ten z kolei przekonał mnie do siebie swoimi występami w dwóch meczach finału Pucharu Polski. To właśnie one zadecydowały o takiej, a nie innej mojej decyzji i pozostawieniu "na lodzie" między innymi Rasiaka (choć on niestety i tak na Mistrzostwa Świata pojedzie), Niedzielana, czy Sosina.
05-05-2006 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Mi ten Smolarek na skrzydle to nie pasuje :? Sam zawsze mówi ,że srodek pola karnego to jesgo ulubione miejsce. W Borussi gra na tej pozycji z przymusu i przestał bramki strzelać. Swoją skutecznośc potwierdzał własnie zastępując kontuzjowanego Kollera grająć jako środkowy napastnik. S-kadra weszło w życie w 2001 kiedy to "Orły Engela" przebojem wbijały się do MŚ Korea & Japonia 2002 / oznacza Super-kadra :?: Idea

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
05-05-2006 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Fred The Red napisał(a):Mi ten Smolarek na skrzydle to nie pasuje :? Sam zawsze mówi ,że srodek pola karnego to jesgo ulubione miejsce. W Borussi gra na tej pozycji z przymusu i przestał bramki strzelać. Swoją skutecznośc potwierdzał własnie zastępując kontuzjowanego Kollera grająć jako środkowy napastnik. S-kadra weszło w życie w 2001 kiedy to "Orły Engela" przebojem wbijały się do MŚ Korea & Japonia 2002 / oznacza Super-kadra :?: Idea


Co do Smolarka to chyba chłopak raczej lepiej sobie radzi w roli napastnika, a nie skrzydłowego, choć na boku także rozgrywa dobre mecze. Fred ma racje, Ebi grajac z przodu zdobywał wiele bramek w Bundeslidze, a teraz dawno o nim nic nie słychać. Choć z drugiej strony w ataku jest duży ścisk i wielu dobrych piłkarzy chętnych do wyjazdu. Tak więc Smolarek blokowałby im miejsce. Mysle jednak, iż ostatecznie Ebi będzie grał jako prawy pomocnik, bo tutaj także gra dobrze, a bramek wcale strzelać nie musi, od tego są napastnicy.

A S-kadra to jeśli dobrze pamiętam była już za czasów Janusza Wójcika. Wtedy graliśmy miedzy innymi z Anglią (3-1 x3 Scholes). Możliwe, że po awansie naszej reprezentacji częściej nazywało się ich S(uper)-kadrą, ale ta nazwa tak jak mowie była już chyba dużo wcześniej :wink:
05-05-2006 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Ta nazwa na pewno była wcześniej, bo również pamiętam ją jeszcze z czasów Wójcika. Mam nawet taką naklejka jego kadry własnie z napisem S-Kadra. Nie wiedziałem właśnie, dlaczego tak jest. Może to rzeczywiście znaczy Super? Nie wiem.

Co do Smolarka to ja bym go jednak umieścił na tym prawym skrzydle, bo kogo tam damy? Chyba nie Kosowskiego? Z prawej strony Ebi może również podłączać się do ataku i być takim "fałszywym" napastnikiem. Może również obsługiwać napadziorów swoimi dośrodkowaniami, co także nie idzie mu najgorzej.
05-05-2006 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
Kadry wypisywał nie bede bo mnie ona kompletnie nie interesuje, ale napisze podstawowy skład w jakim wybiegną Polscy piłkarze w pierwszy meczu..

Boruc

Baszczynski - Kłos - Bąk - Zewłakow

Smolarek - Sobolewski - Szymkowiak - Krzynówke

Frankowski - Żurawski

[/quote]

Under The Boardwalk - United Warriors
06-05-2006 07:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Za niecałą godzinę nasi reprezentanci zmierzą sie w towarzyskim spotkaniu z Wyspami Owczymi. To będzie ostatnie spotkanie towarzyskie przed wyborem kadry na mundial, tak więc niektórzy zawodnicy jeszcze mają okazję rzutem na taśme dostać się do grupy, która pojedzie do Niemiec. Wyspy Owcze to cieniutka drużyna, pewnie liczyłbym na jakieś 5-0 ale po ostatniej wpadce z Litwą nasi piłkarze mogą znowu coś wykombinować. Zobaczymy kogo po tym spotkaniu Janas powoła na Mundial. Licze na jakieś 3-0, jest tez szansa dla Frankowskiego zeby wkońcu się przełamał, bo strasznie długo nie moze zdobyć gola. A obrona naszego dzisiejszego rywala chyba za dobra nie jest :wink:
14-05-2006 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Przed chwilą skończył sie mecz we Wronkach, POlska pokonała Wyspy Owcze 4:0, szczerze mówiąc liczylem na wyższe zwycięstwo a co najwazniejsze lepszą gre polskich reprezentantów, ale biorąc pod uwage pierwszą połowe i tak dobrze że sie skończyło 4:0. :wink: Dwie bramki zdobył Rasiak po jednej Mila i Saganowski, gol na 2:0 Rasiaka naprawde piekny. Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
14-05-2006 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości