Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #856
 
link

Sytuacja podobna do tej z Obraniakiem.Apropos dostał on to obywatelstwo(Obraniak ofc)

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
01-07-2008 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #857
 
Leo podal liste zawodnikow powolanych na towarzyski mecz z Ukraina.

Oto ona:

bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

obrońcy: Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Adam Kokoszka (Empoli), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad), Marcin Kowalczyk (Dynamo Moskwa), Piotr Polczak (Cracovia)

pomocnicy: Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Rafał Murawski (Lech Poznań), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Radosław Majewski (Polonia Warszawa), Roger Guerreiro (Legia Warszawa)

napastnicy: Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Łukasz Piszczek (Hertha Berlin), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander)

rezerwowi: Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Tomasz Bandrowski (Lech Poznań), Sławomir Peszko (Lech Poznań), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze).

Nareszcie powolal mojego krajana, Irka Jelenia, mam nadzieje ze zawodnik Auxerre przekona go do siebie, bo z Irka moze byc duzo pozytku w kadrze. Cieszy mnie rowniez powolanie robiacego w Rosji furore, obronce Kowalczyka.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
07-08-2008 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Virus Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #858
 
Cytat:Nareszcie powolal mojego krajana, Irka Jelenia, mam nadzieje ze zawodnik Auxerre przekona go do siebie, bo z Irka moze byc duzo pozytku w kadrze.
Tak jest. Irek jest niezwykle szybki i wie co zrobić z piłką Wink Cieszy mnie również powołanie młodziutkiego Sławka Peszko z Lecha. Ostatnio wywarł na mnie spore wrażenie.
08-08-2008 00:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #859
 
Virus napisał(a):Tak jest. Irek jest niezwykle szybki i wie co zrobić z piłką Cieszy mnie również powołanie młodziutkiego Sławka Peszko z Lecha. Ostatnio wywarł na mnie spore wrażenie.

Jak to kiedys Jelen sam przyznal: ' bylem najszybciejszy na boisku' :lol: Co do Peszka, to narazie jest na liscie rezerwowych, wiec nie wiadomo, czy bedzie w kadrze na Ukraine, ale rowniez musze przyznac, ze cos z niego moze byc.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-08-2008 09:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #860
 
Leo się coraz bardziej ośmiesza i coraz bardziej mnie wk***ia, jak dalej będzie tak pajacował, to straci moje nawet najmniejsze poparcie. Do tej pory uważam, ze jest dobrym trenerem i dobrze (on/pzpn) zrobił pozostając na stanowisku, ale niech się nie ośmiesza tymi powołaniami bo jest zupełnie niekonsekwentny, a powołania coraz bardziej na chybił-trafił
08-08-2008 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aquarius Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #861
 
Leo w koncu powolal Kowalczyka, Jelenia...czyli idzie w dobra strone, ciesza mnie te powolania.
08-08-2008 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości