Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kartka z historii
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
W ciągi 20 lat w polskiej lidze jeden klub miałby już 20 trenerów Tongue A tutaj proszę, ten sam szkoleniowiec trenuje klub przez 20 lat. No i jakie zasługi dla zespołu, mnóstwo pucharów i to niektóre bardzo znaczące Smile Był okres, kiedy niektórzy już niechcieli Fergusona na stanowisku trenera MU, ale to profesjonalista i ma jeszcze baaardzo duże zaufanie w klubie.

Sto lat Fergie, trenuj jak najdłużej Diabły :!: :twisted:
06-11-2006 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Hehe marzyłby mi się taki malutki prezencik w postaci The Treble na 20-lecie pracy Wink Cóż, wspaniała chwila, światowy ewenement. Wczoraj usłyszałem bardzo ładne słowa wypowiedziane podczas magazynu Sport+ : Wyobraża sobie United bez Keano, Beckhama, Ruuda, ale nie wyobraża sobie United bez Sir Alexa.

SIR ALEX FERGUSON :!:
06-11-2006 17:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Z tego miejsca życzę Ci, Alexie, jak najwięcej zwycięstw w tym sezonie i kto wie, jakiegoś znaczącego trofeum, bo jesteśmy w stanie to osiągnąć, z Toba na czele.

Ja chcę jeszcze raz, ze 20 lat :!: :mrgreen:
06-11-2006 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
Coś pięknego, to już 20 lat, a pomyśleć ze sezon czy dwa temu niektórzy chcieli usunięcia SAF'a z United. Ja sobie nie wyobrażam innego menedżera na tym satnowisku Wink Dzięki Fergie za wszystkie trofea i mama nadzieje, że Liverpool i inne zespoły sobie jeszcze poczekają zanim zdobeda mistrza Wink

SAF :!: ;*

Under The Boardwalk - United Warriors
06-11-2006 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #35
 
Na ta okazje pasuje piosenka: "20 lat minęło.." - ale nie znam jej :wink:

Kiedy zacząlem kibicowac United SAF juz był, wiec nie wyobrazam sobie Red Devils bez niego. Jesli skonczy kariere trenera (oby za kilkanascie albo i wiecej lat) to na pewno bedzie w jakis sposob zwiazany z klubem.

Sir Alex Ferguson - to brzmi dumnie

amor patriae nostra lex
06-11-2006 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Zashi napisał(a):Na ta okazje pasuje piosenka: "20 lat minęło.." - ale nie znam jej :wink:

A nie 40 przypadkiem? Wink

Fergi'emu życzę dalszych sukcesów i żeby odszedł po sezonie pełnym chwały i zwycięstw. The Treble to pewnie jego marzenie, bo taki prezent na rocznicę - i to jak okrągłą - nie zdarza się często. Trenera mamy znakomitego, trzyma się jednego klubu tyle czasu, co oznacza, że jest do nas przywiązany i wydaje mi się, iż póki nie odwali jeszcze kawałka dobrej roboty, to nie odejdzie nawet pod naciskiem Glazera!

Dzisiaj co mamy? 7 listopada, czyli urodziny Rio! Wszystkie najlepszego również, wielu bramek i kolejnych lat z UNITED. Ferdinand skończył 28 wiosen!

capo di tutti capi

MUSC PL
07-11-2006 16:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #37
 
Ciampel napisał(a):
Zashi napisał(a):Na ta okazje pasuje piosenka: "20 lat minęło.." - ale nie znam jej :wink:

A nie 40 przypadkiem? Wink

Czyli przez moja pomylke Sir Alex Ferguson musi pracowac jeszcze 20 lat abym mogl to znowu napisac, oby na tym forum.

Rio wszystkiego naj! Strzelenie hat-tricka z Chelsea... :lol:

amor patriae nostra lex
07-11-2006 19:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
http://www.besty.webd.pl/forum2/viewtop ... =6492#6492 - zapraszam do tego tematu na rozmowę o Sir Alexie Fergusonie.
08-11-2006 19:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Z okazji zbliżających się świąt (wiadomo jakich Tongue ) chciałbym wszystkim forumowiczom złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby każdy z nas co weekend i co wtorek czy też środę w Lidze Mistrzów cieszył się z wygranej naszego klubu, jakim jest Manchester United oczywiście. A przy okazji dużo zdrowia, szczęścia w życiu i takich tam innych pierdółek Tongue Wesołych Świąt :!:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-12-2006 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #40
 
Ja tazke wszystko zycze zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniedzy :!:

amor patriae nostra lex
23-12-2006 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZY RED

Spełnienia marzen no i sukcesu Man United w tym sezonie Smile

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
24-12-2006 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZÊŚLIWEGO NOWEGO ROKU A TAKŻE MNÓSTWO SUKCESÓW I RADOŚCI Z MANCHESTER UNITED ŻYCZY WSZYTSKIM FANOM UNITED - Manchesterowiec Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
24-12-2006 15:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Chciałbym złożyć wam, moi forumowi koledzy życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości, spełnienia marzeń, pełnych kieszeni pieniędzy i samych pięknych występów naszych piłkarzy w lidze i pucharach, byśmy wszyscy mogli z dumą i radością wspólnie cieszyć się z kolejnych mistrzostw na koncie Manchesteru United.
24-12-2006 17:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
założylem temat w dziale "o serwisie" przepraszam, bo chyba to nie była słuszna decyzja. Koledzy, zdrowiam, zdrowia i jeszcz raz zwycięstw United :wink: . Kibicom czelsi 2go miejsca w premier league. A wam zycze jeszcze dwoch rzeczy: telewizorka nowego zeby ogladac w swietnej jakosci zwyciestwa MU :wink: i miejsca, które możecie nazwać domem. Ja mam dwa : moje mieszkanko i OT mam nadzieje ze za rok wiecej nas tutaj bedze :wink:


P.S komentujcie w tamtym temacie

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
24-12-2006 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
KanT napisał(a):P.S komentujcie w tamtym temacie

W tamtym temacie nie będziemy komentować bo jet w złym dziale, poza tym po co zakładać temat, z góry zakładając, że się go usunie?

A więc życzę Wam wszystkiego dobrego, zdrowia, spełnienia marzeń, osiągnięcia zamierzonych celów, powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym oraz czego tylko sobie życzycie.
25-12-2006 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości