Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA Cup
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #16
 
W Pucharze Anglii naszym kolejnym przeciwnikiem bedzie Reading. Przeciwnik dosyc malo wymagajacy, ale trzeba bedzie skupic - takze dlatego ze zagra pewnie kilku rezerwowych. Spotkanie zostanie rozgerany 17 lutego na Old Trafford. Licze na zwycieztwo w pierwszym meczu - po co nam rewanz...

amor patriae nostra lex
30-01-2007 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Piłkarze Reading będą chcęli pewnie sprawić niespodziankę, więc piłkarze United powinni im w tym skutecznie przeszkodzić. :wink:
Pewnie zagrają jacyś rezerwowi, a w bramce pewnie zobaczymy Tomka Kuszczaka, któremu SAF ostatnio pozwala zastępować Van der Sara w meczach pucharowych. Licze na wygraną no i może w końcu na czyste konto Polaka.

Pejter -> Pisałem już, że do meczów zakładamy osobne tematy w dziale: Mecze

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
30-01-2007 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Jeżeli awansujemy gramy z Boro/WBA... Lepsze losowanie niż Chelsea, która zagra z Tottenhamem. Poza tym Arsenal/B`burn - City oraz Plymouth - Watford. IMO w półfinałach znajdą się United, Arsenal, Watford oraz Spurs. Marzy mi się finał United - Arsenal...

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
19-02-2007 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #19
 
Valverde napisał(a):Marzy mi się finał United - Arsenal...


A mi nie. Niby bysmy mogli zabrac rewanz na Arsenalu, ale w tym sezonie idzie nam z nimi źle. Wole zagrac nawet z Chelsea - moim zdaniem latwiejszy przeciwnki bo The Gunners wyjatkowa nam nie leza.

amor patriae nostra lex
19-02-2007 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Najpierw trzeba ograć w powtórce Reading, a to spotkanie do najłatwiejszych należeć nie będzie, wkońcu teraz czeka nas porządna dawka spotkań MUFC. W sobotę FA z Reading 1:1, dziś wjazdowe LM z Lille, 24.02 to mecz na Craven Cottage, pozniej powtórka na Madejski Stadium no i jesli się nie mylę, to następny ciężki wyjazd 3.03 na Anfield Road. Tak więc ciężko ciężko a do 6 rundy jeszcze daleko. Tym bardziej, że i my i M'brough oraz WBA grają powtórke. Wszystko się okaże 27.02 po spotkaniu z "The Royals" 8)

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
20-02-2007 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
Jak wiemy Blackburn pokonało Arsenal w replay'u po golu McCarthego w 86 min ( piękny strzał ) i w ćwierćfinale grają Man City - Blackburn

Dodam tylko, że M'Boro vs. UNITED na Canal + Sport 2 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
02-03-2007 07:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Mamy ogromną sznase wygrać FA Cup, odpadł już Arsenal i Liverpool z największych rywali pozostała Chelsea która w sumie może sobie nie poradzić ze Spurs Wink No i nie będzie można lekcewazyć Man City, a z Boro myśle że sobie poradzimy. Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
02-03-2007 10:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #23
 
Chelsea zremisowalo 3:3 z Tottenahamem. Do przerwy było 3-1 dla gosci. Niestety The Blues udalo sie wyrownac. Licze na Tottenham, poniewaz z nimi latwiej nam sie graSmile

amor patriae nostra lex
11-03-2007 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Oglądałem tylko pierwszą połowę spotkania, w której "Niebiescy" grali bardzo przeciętnie. Nie wiem, jak druga, ale z tego, co wiem to dopiero w końcówce zdołali wyrównać. Tottenham w pierwszej części gry bardzo przyzwoicie się prezentował i miałem nadzieję, że wyeliminuje Chelsea. Ale co się odwlecze to nie uciecze... Tongue

P.S. Ferreira jakąś kontuzję złapał, został zmieniony przez... SWP 8) Jakieś urazy w pierwszej połowie mieli również Drogba i Essien, ale nie wiem, czy okazały się na tyle poważne, by musieli oni opuścić boisko.
11-03-2007 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Pejter napisał(a):P.S. Ferreira jakąś kontuzję złapał, został zmieniony przez... SWP Cool Jakieś urazy w pierwszej połowie mieli również Drogba i Essien, ale nie wiem, czy okazały się na tyle poważne, by musieli oni opuścić boisko.

Essien to pewnie wymiękł po kolejnym już samobóju w tym sezonie 8) A tak na poważnie, to szkoda, że "Spurs" nie wyeliminowali Chelsea z tego pucharu. Zabrakło 5 minut, ale 3-3 na stamford Bridge to i tak jak na nich dobry wynik. Liczę na nich w powtórce, bo sa w stanie utrzec nosa ekipie Mourinho.

W drugim spotkaniu Blackburn pokonało u siebie Manchester City 2:0 po bramkach Mokoena i Derbyshire'a. Oj licząc na nasz awans nie chciałbym trafić na ekipę "Rovers" bo ostatnio są w świetnej formie.

Ostatni chyba najmniej atrakcyjny mecz w FA CUP to Plymouth v Watford. "Szerszenie" wygrały po golu Bouazzy i są już w półfinale. Dla mnie to olbrzymia niespodzianka. Wiadomo na kogo mamy wpaść w razie co Tongue

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
11-03-2007 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Było tak blisko, lecz niestety Tottenham myślami chyba był już dalej w FA Cup no i stracił te dwie bramki. Szkoda, bo naprawdę Spurs zagrali dobrze, również oglądałem tylko pierwszą połowę spotkania. Ale cóż, zostaje powtórka na White Hart Line. Na tym stadionie Chelsea już w tym sezonie zdołała przegrać spotkanie, więc mam nadzieję, że w powtórce będzie podobnie Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-03-2007 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
No i wylosowano pary półfinałowe. Jak napisałem 2 posty wyżej chciałem trafić na Watford i tak się stało. Czeka nas co prawda powtórka na Old Trafford, ale jestem w 75% pewny, że pokonamy w niej "Boro" i awansujemy do 1/2 FA CUP. Drugi półfinał to oczywiście pojedynek Blackburn z wygranym powtórki nr2 Tottenham v Chelsea. Liczę na przebłysk gospodarzy, bo w lidze już nic nie zwojują. pozostaje im walczyć w Pucharze Anglii i UEFA i niech wyeliminują Chelsea Tongue

Mecze odbędą się na neutralnych boiskach.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
12-03-2007 18:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
diablik16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
myslalam że nie wytrzymam taka nerwowa ta końcówka chelsy-totenham. po pierwszej połowie już się cieszyłam a później myślałam że zwariuje. ale już po więc mam nadzieje że totenham w dogrywce rozprawi się z chelsy tak żebym się już niedenerwowała.


napewno wygramy z boro więc myślmy o kolejnych meczach, zwycięztwach,akcjach, golach i najważniejsze trofeach( liga. liga mistrzów, może fa cup) :twisted:
12-03-2007 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #29
 
Gracek_11 napisał(a):Czeka nas co prawda powtórka na Old Trafford, ale jestem w 75% pewny, że pokonamy w niej "Boro"

Nie przesadzaj Fozire. Ja był dał jakies .... 90%. Na Old Trafford M`boro nic nie zwojuje.

Co do losowania to mysle ze jak juz pokonamy Boro to 1/2 finalu nie bedzie az taka trudna. Jednakze pameitajmy wyczyn Diabłów z CC - jednak tam graly TOTALNE rezerwy...Moim zdaniem powinnismy sie szykowac na final.

amor patriae nostra lex
12-03-2007 18:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Zashi napisał(a):wyczyn Diabłów z CC - jednak tam graly TOTALNE rezerwy

No rzeczywiście totalne rezerwy:
United: Kuszczak, O'Shea (Lee, 74), Brown, Silvestre, Heinze, Richardson, D Jones (Shawcross, 90), Fletcher, Ronaldo, Rooney, Smith (Evra, 60).
Subs not used: Heaton, Rose.

:lol: :lol: :lol:

To było zwykłe zlekceważenie przeciwnika, ale nie o tym tutaj mówimy.

Ja jestem bardzo zadowolony z losowania, bo to najłatwiejszy przeciwnik, na jakiego mogliśmy trafić. Musimy pokonać Boro w powtórce i półfinał {u}powinien[/u] być formalnością. Później zostaje jeszcze tylko finał i przy sprzyjających wiatrach w innych rozgrywkach mamy The Treble Tongue
12-03-2007 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości