Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hooligans
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
U nas, w mieście uważanym za jedno z najniebezpieczniejszych w Małopolsce, robi się spokój powoli, bo wszystkich zamykają. I dobrze...

Wczoraj policja zatrzymała jednego z pseudokibiców bo szedł z deską i swojego tatę uderzył bo naćpany był i myślał, że go biją. Idioci. Ale teraz przynajmniej nikt mi nie śpiewa pod blokiem " Hej, Hej Cracovia " :mrgreen:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
04-07-2007 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PawlaQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #47
 
Cytat:Skąd: Krakow

KanT napisał(a):U nas, w mieście uważanym za jedno z najniebezpieczniejszych w Małopolsce

Zszokowałeś mnie tym stwierdzeniem :shock: Toć święta wojna nadal trwa, poczekaj tylko do następnych derbów i zobaczysz, jakie to Kraków bezpieczne miasto jest... Big Grin
06-07-2007 07:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Kraków - czyt. okolice Krakowa :wink:

To, że w Krakowie wojna trwa nadal to wiem. U nas też. Chodziło mi o to, że bić się kto nie ma w Skawinie, bo 3/4 gości w więzieniach siedzi

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
06-07-2007 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScoobyM Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #49
 
Jestem kibicem Ruchu Chorzów .Moja miejscowość Siemianowice Śląskie położona pomiedzy katowicami i chorzowem , czyli miasto jest podzielone na praktycznie dwa kluby Ruch Chorzów i GKS Katowice lecz proporcje to 80% do 20% dla NIebieskichSmile kiedys było inaczej lecz ciagła walka doprowadziła do tego ze gieksiarzy jets coraz mniej:0 Jest ich mało i ogólnie czasy bezpieczniejsze ale i tak w niektórych miejscach tzrba być na bacznosci.

NIe zgadzam się także z twierdzeniem iż Legai ma najlepszych kibiców w Polsce , wiem ze powiecie ze pisze tak dlatego ze jestem kibicem Ruchu ale uwazam ze lepszych kibiców maja wlaśnie niebeiscy:)Nparwde dobry doping mają w Poznaniu i na Widzewie dla mnie to najlepsze kluby pod wzgledem dopingu do tego na lechu dochdzi do tego ta 20 tysieczna publicnośc wiec czapki z głów.
13-09-2007 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Mi się wydaje że kibice GKS są bardziej widoczni, wszę dzie sprejami walą "GKS" i "Łowcy ŚmieRdzieli" itp. itd.
Jakoś Ruchu mniej widziałem podpisów w Jaworznie i Katosach..

[Obrazek: Ole201.jpg]
13-09-2007 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #51
 
ScoobyM napisał(a):na lechu dochdzi do tego ta 20 tysieczna publicnośc wiec czapki z głów.

O! Do to mnie bylo Smile Dzieki :wink:

W ogole teraz dziwne czasy. Po meczu Lech - Widzew, bedac na parkingu przy stadionie, mozna bylo zobaczyc przechadzajace sie grupki kibiców z Łodzi. Od 5 do 15 osob. Pomyslcie co by sie dziala jakies 10 lat temu....

Nawiasem mowic w temacie topica powinno byc tez slowo ULTRAS, bo to są fani, ktorzy sie najbardziej starają itp. itd.

amor patriae nostra lex
13-09-2007 15:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScoobyM Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #52
 
Stojkovic napisał(a):Mi się wydaje że kibice GKS są bardziej widoczni, wszę dzie sprejami walą "GKS" i "Łowcy ŚmieRdzieli" itp. itd.
Jakoś Ruchu mniej widziałem podpisów w Jaworznie i Katosach..

Zgadzam się z Toba w katowicach gks katwoice jest bardziej widoczny i w jaworznie napewno tez ale to nie sa miasat w ktorych sa kibice Ruchu ale ja psialem o Siemianowicach Śląskich . Jednak w Katowicahc tez sa dzielnice niebeiskich a zato w chorzowie nie. A Ci łowcy smierdzieli to niech kogos złowia a nie tylko uciekaja nawet gdy jest ich więcej.
13-09-2007 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
O świętej wojnie Gieksiarzy i Niebieskich to można by napisać tyle książek, że by można było się z tego doktoryzować Smile

Swoją drogą to bardzo mnie denerwuje, każdy gówniarz wypisuje pisakiem na przystankach, w autobusach itp "GKS" a ciekawe czy zna historie tego klubu i czy wogóle kiedykolwiek na meczu był. Zamiast smarować i dewastowac sciany to by pokazał jaki to kozak na meczu wydzierając się.

Z tego co wiem, to w Anglii nie znajdziemy zawiele napisów na ścianach o treściach kibicowskich...

[Obrazek: Ole201.jpg]
15-09-2007 10:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #54
 
W dniu dzisiejszym niestety z przyczyn nienaturalnych odszedll od nas kolejny wojownik Armii Białej Gwiazdy.

To wszystko nie tak powinno wygladac...

Łukasz zmarl dzisiaj w szpiatku po "srodowych zajsciach" i wiecej nie ma co wnikac...

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
14-01-2008 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #55
 
woyteq napisał(a):W dniu dzisiejszym niestety z przyczyn nienaturalnych odszedll od nas kolejny wojownik Armii Białej Gwiazdy.

To wszystko nie tak powinno wygladac...

A co się stało ?

Under The Boardwalk - United Warriors
14-01-2008 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #56
 
Troche sie dzieje ostatnio w moim miasteczku :?

LINK

Ten co dostał mieszka blisko mnie,zresztą też miał ze mna do czynienia :twisted: A koledzy... wszyscy mieli wyroki w zawieszeniu :? Mają pozamiatane! Zreszta ten artykuł jest mocno naciągany,tak naprawde chłopak i jego ojciec dostali łomot od jednego z nich,dopiero pozniej reszta dorzuciła coś od siebie :roll:
07-02-2008 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #57
 
wszytko cacy ale chlop nie bedzie widzial na jedno oko bo napadlo go kilku ze sprzetem ( nie napisali nawet za co ) a to cos innego niz "zdrowa" czysta i uczciwa bojka gdzie obie strony wiedza na co sie pisza.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
07-02-2008 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #58
 
woyteq napisał(a):nie napisali nawet za co

napisali że to kibic "sokoła" a w mieście są osoby nienawidzące tych pseudo chuliganów :roll:

woyteq napisał(a):to cos innego niz "zdrowa" czysta i uczciwa bojka

Dostał od jednego,reszta wlączyła sie gdy wkroczył jego stary ,koleś miał na pieńku ,narobił sobie bigosu i nigdzie sie nie pokazywał ,aż zauważyli go naprawiającego auto z ojcem heh.

woyteq napisał(a):wszytko cacy ale chlop nie bedzie widzial

No akurat takich rzeczy nie można przewidziec.
07-02-2008 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #59
 
Pobili go wiec kibice Podwoliny czy ludzie ktorzy nie lubia kibicow/chuliganow? Bo jak ci drudzy to mamy tu paradoks.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
07-02-2008 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #60
 
woyteq napisał(a):Pobili go wiec kibice Podwoliny czy ludzie ktorzy nie lubia kibicow/chuliganow?

Podwolina trzyma z kibicami z Niska :wink:
Pobili go tacy którzy nie lubią kibiców ,ale tylko tych z sokoła ,stalowej woli czy z wiosek które z nimi sympatyzują, od dawna Nisko było podzielone i zawsze sie prali między sobą
07-02-2008 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości