Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze do wszystkich typerów
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Manchesterowiec napisał(a):Nie wiem czy warto typować teraz mecze Liverpoolu i Arsenalu w drugiej kolejce ponieważ te ekipy grają w el. do LM.
Nie chcecie nie typujcie dostosuje się do was, jednak kiedyś te meczenapewno będą rozgrywane i będzie je można napisać wtedy do Klasyfikacji. :wink:
21-08-2006 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aveko Offline
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Co to za G.Zabrze i G.Łęczna? :wink:
Górnik prawdziwy jest jeden i nawet w telewizji piszą "Górnik", a tych z lubelszczyzny "Łęczna".

Górnik Zabrze & Manchester United
1997 - 2007
To juz 10 lat zwyciestw i porazek Smile
24-08-2006 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Masz problem... Po prostu sobie zmieniaj jak Ci nie pasuje, ja zrobiłem podobnie, bo dla mnie nie ma takiego klubu jak "Zawisza S.A.", jest hydrobudowa. Prawdziwy Zawisza jest IV-ligowy.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-08-2006 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ledwo sie Mega Typer zaczął, a już o jeden kolejce zapomniałem... eh Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
28-08-2006 10:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Również tutaj się zjawiam z powodu Mega Typerka, mianowicie chciałem zauważyć, że typowanie eliminacji w Azji mija się z celem Tongue Zapewne większość forumowiczów za wielkiego pojęcia o tym nie ma i trochę punktów na tym stracić można. Lepiej, żeby było mnie meczów do typowania, ale żeby mieć pojęcie o tym, co się typuje, a nie wpisywać cyferki na czuja Tongue
28-08-2006 12:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Valverde napisał(a):Również tutaj się zjawiam z powodu Mega Typerka, mianowicie chciałem zauważyć, że typowanie eliminacji w Azji mija się z celem Tongue Zapewne większość forumowiczów za wielkiego pojęcia o tym nie ma i trochę punktów na tym stracić można. Lepiej, żeby było mnie meczów do typowania, ale żeby mieć pojęcie o tym, co się typuje, a nie wpisywać cyferki na czuja Tongue

Masz racje,nie wiem czy ktos wogule zna jakiegos zawodnika z Kenii czy Nigeru,a poza tym mniejsza liczba meczow do typowania nie pogarsza zabawy, wiec nie trzeba "na siłe" wpychac jakis meczow z Afryki.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
28-08-2006 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #37
 
Ja jestem za tym aby one byly. Taki maly element. Trzeba miec szczescie. Przeciez wiecie chyba ze np. Nigeria jest lepsza od Nigeru, co?

amor patriae nostra lex
28-08-2006 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Niby jest lepsza, ale generalnie większość ludzi ogranicza swą wiedzę do znajomości kilku teoretycznie czołowych reprezentacji. W Europie ma się to inaczej, bo wszyscy wiedzą, czego można spodziewać się po danej reprezentacji, czy są w stanie ograć tych czy tych. Sugerowanie się nazwami w przypadku Azji tudzież Afryki jest bez sensu, zdecydowanie lepiej wytypować mniej zdarzeń, ale być pewnym swoich typów...

A ty Zashi trochę bardziej mógłbyś się przyłożyć do prowadzenia Typera Orange Ekstraklasy...
Terminarz 6. kolejki znacznie się różni od tego, któy podałeś w temacie z typami.

Groclin Grodzisk - Lech Poznań
GKS Bełchatów - Cracovia Kraków
ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Odra Wodzisław
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Wisła Płock - Widzew Łódź
Korona Kielce - Górnik Łęczna
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Terminarz 6. kolejki, tak gwoli ścisłości.
28-08-2006 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Również rzuciło mi sie w oczy ze terminarz który wrzucił Zashi jest nieprawidłowy... Zashi jak tak duzo gadasz to postaraj sie robic reszte jak należy... taka mała rada Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
28-08-2006 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #40
 
Przepraszam za bledy - wiecej sie (chyba) nie powtorzy. Radze wszystkim poprawic.

amor patriae nostra lex
28-08-2006 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Panie Farmer, teraz u pana jest błąd Tongue Brak mi poniedziałkowego meczu Reading - City, wnioskuję o poprawienie tego Wink
29-08-2006 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Valverde napisał(a):Panie Farmer, teraz u pana jest błąd Tongue Brak mi poniedziałkowego meczu Reading - City, wnioskuję o poprawienie tego Wink
Sorry za błąd już poprawiam i jednocześnie mówie, że ci co już zatypowali poprawili to jedno spotkanie. Na Soccerstandzie nawet widnieje błąd. :x
29-08-2006 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Diabeł Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Ledwo Diabeł wpadł na typerki a juz zaczyna rozdawac karty 8) tak serio fajnie ze ktos to kontynuuje, co do poprawnych typow bierzcie je ze strony profesjonala czy innych bukow. Pozdrawiam
29-08-2006 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
No to wpadaj Diabełku częściej na te typerki oraz na dyskusje do innych tematów. Zapraszamy serdecznie Tongue

A ja na razie jestem zadowolony z moich wyników we wszystkich typerach, mimo że opuściłem jakieś kolejki w ubiegłym tygodniu (np. 2 Premiership). Mam nadzieję, że tak dalej pójdzie. Liczę, że chociaż w jednym typerze będę w trójce i to mi wystarczy :wink:
30-08-2006 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
No właśnie, również wszystkich zapraszam do wzięcia udziału w choć jednym typerku. Na razie nic nie obiecuje, ale może uda się znów załatwić bon/bony na zakupy w sklepie CoL, więc jeśli będą one do naszej dyspozycji, na pewno zaopatrzymy je jako nagrodę w którymś z typerów. Żeby było sprawiedliwie, stworzymy jakąś "anonimową" ankietę. Ale to jeszcze nie czas na takie rozmyślania, podałem założenie czysto hipotetyczne, także uprzejmie proszę o nierobienie sobie jeszcze żadnych nadziei Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
30-08-2006 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości