Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Valverde napisał(a):Jan Koller - BVB -> AS Monaco
Smolarkowi ubył konkurent w walce o miejsce w ataku Borussi, ale nie ukrywajmy, że Czech najlepsze lata gry ma już za sobą. Nadal pozostaje jednak bardzo przyzoitym napastnikiem, więc uważam, iż do dobry transfer Monaco. Widać, że szykują kolejną solidną ekipę i na pewno będą w czołówce ligi francuskiej.
05-06-2006 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Widać Monaco się zbroi Koller to dobry zakup napewno się przyda w lidze Francuskiej ale ciekawe jak tam sobie poradzi bo ta Liga stawiana technike jestem ciekwa jego wystepów w AS Monaco :wink:

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
06-06-2006 09:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Kolejne ważniejsze transfery:

Karim Ziani - Lorient -> Sochaux
Juan Sebastian Veron - Chelsea -> Estudiantes - na piłkarską emeryturę Veron wraca do swego rodzinnego kraju i raczej już tam pozostanie do końca kariery. Szkoda, że nie udało mu się udowodnić swojej klasy w MU.
Alexander Bade - FC Koln -> VFL Bochum
06-06-2006 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Przyopomnę, że do Borussi pryszedł również skuteczny Nelson Valdez z Werderu Brema, chyba dlatego przyszedł, bo władze klubu wiedziały, że Koller jednak odejdzie w tym okienku. Drużyna z Dortmundu odmładza bardzo skład, co prawda mają praktycznie samych młodysz, są jednak wyjątki.

Pejter napisał(a):Juan Sebastian Veron - Chelsea -> Estudiantes - na piłkarską emeryturę Veron wraca do swego rodzinnego kraju i raczej już tam pozostanie do końca kariery. Szkoda, że nie udało mu się

No to Argentyńczyk postąpił podobnie jak Henrik Larsson, przechodząc na koniec kariery do rodzimego klubu, jednak żona byłego gracza Barcelony chciała zmienić otoczenie, nie wiem czy było tak samo w przypadku Verona.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-06-2006 15:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Kuba_^^ napisał(a):No to Argentyńczyk postąpił podobnie jak Henrik Larsson, przechodząc na koniec kariery do rodzimego klubu, jednak żona byłego gracza Barcelony chciała zmienić otoczenie, nie wiem czy było tak samo w przypadku Verona.

W wypadku Verona to chyba jednak nie było tak, ponieważ przez ostatnie dwa sezony grał na wypożyczeniu w Interze, teraz już go tam nie chcieli, w Chelsea też go nie chcieli, więc poniekąd był zmuszony do takiej decyzji. Myślę jednak, że gdyby chciał to znalazłby miejsce w jakimś średnim eurpejskim klubie. Ale może już nie chciał tak bardzo się zniżać w Europie i dlatego postanowił wrócić do kraju?
06-06-2006 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Micoud - Werder -> Bordeaux
W Bremie to co zwykle, wyprzedaż po sezonie najlepszych graczy. Ojj, gdyby tak chcieli puścić jeszcze Borowskiego i Klose... :wink:
12-06-2006 13:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #22
 
Valverde napisał(a):Micoud - Werder -> Bordeaux
W Bremie to co zwykle, wyprzedaż po sezonie najlepszych graczy. Ojj, gdyby tak chcieli puścić jeszcze Borowskiego i Klose... :wink:

Borowski mi wisi, ale Klose to bym widzial u nas :lol:

amor patriae nostra lex
12-06-2006 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
Zashi napisał(a):Borowski mi wisi, ale Klose to bym widzial u nas :lol:

Ja odwrotnie.

Bayern Kupil Van Buytena!
14-06-2006 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
NIekt jeszcze nie napisał
Gudjohnsen -> Barcelona
[Obrazek: 140606_GudRijkaardPresi_dif.jpg]
[Obrazek: 140606_gud_dif.jpg]
15-06-2006 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Cytat:Smolarkowi ubył konkurent w walce o miejsce w ataku Borussi
no niestety do Borusii przyszedł nowy napastnik: Valdez z Werderu
16-06-2006 07:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #26
 
Ramone napisał(a):NIekt jeszcze nie napisał
Gudjohnsen -> Barcelona

Szkoda, chłopak sie zmarnuje w Katalonii, a u nas by sie przydał.

amor patriae nostra lex
16-06-2006 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Czy się zmarnuje? Wcale to nie jest do końca pewne. Gdy Larsson zawędrował do Barcelony, to też mówiono, że traci cenne sezony swojej kariery. A jak się później okazało - bez niego Barca prawdopodobnie nie zdobyłaby Champions League. Opcji jest wiele. Za Zokorę żądają 12-15 mln euro, więc kwota nie jest tak bardzo wygórowana, jak za Diarrę ... Widocznie Lyon przyzwwyczaił się do tak wielkich pieniędzy za swoich zawodników. Zawodnik WKS na pewno zasili angielski klub, bo to właśnie stamtąd "promieniuje" wokół niego największe zainteresowanie. Ja mam cichą nadzieję, że skusi się jednak na ofertę Fergusona i będziemy mieli jeden transferowy problem z głowy. Na pewno się przyda, bo nasza pomoc nie dość, że ślepa, to jeszcze kuleje! :wink:

PS. Piszcie dłuższe posty, a nie po jednym zdaniu, które ślina na język przyniesie!

capo di tutti capi

MUSC PL
16-06-2006 11:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #28
 
Ciampel napisał(a):PS. Piszcie dłuższe posty, a nie po jednym zdaniu, które ślina na język przyniesie!

Mam nadzieje, ze to nie do mnie Tongue

Co do Zokory sie zgodze, grał ladnie, zobaczymy co dzisiaj zdziała z Holandią. Ja bym widział połowe skladu u nas.
2 obrońców: Kolo Toure i Emmanuel Eboue (ale Arsenal ich nie pusci)
3 pomocników: Kanga Akale, Didier Zokora i Gnegneri Yaya Toure.
2 napastników: Bonaventure Kalou i Didier Drogba (Chelsea raczej nie pusci Drogby)

Jesli bysmy mieli tych ludzi to wiecej transferow nie trzeba robic i sprawa na jakis czas zalatwiona bo kilku z nich młodych jest.

amor patriae nostra lex
16-06-2006 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Kalou tez pewnie nie puści, ale i tak byl by nam chyba nie potrzeby bo to ofensywny pomocnik a my szukamy defensywnego.Ogładałem mecz Arg-Scg(6-0)i tam taka funkcje pełnilo 2 graczy Cambiasso i Mascherano moze Fergie sie na jednego skusi jak nie wyjdzie z Carrickiem.
16-06-2006 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Chłopaki, po pierwsze temat o transferach Man United jest gdzie indziej, po drugie Zashi miał na myśli Bonaventure Kalou, nie Salomona. Trzecie,
Cytat:Co do Zokory sie zgodze, grał ladnie, zobaczymy co dzisiaj zdziała z Holandią. Ja bym widział połowe skladu u nas.
2 obrońców: Kolo Toure i Emmanuel Eboue (ale Arsenal ich nie pusci)
3 pomocników: Kanga Akale, Didier Zokora i Gnegneri Yaya Toure.
2 napastników: Bonaventure Kalou i Didier Drogba (Chelsea raczej nie pusci Drogby)
Eboue, słabiutki w obronie, ofensywnie trochę się rehabilituje. Poza tym, po co nam obrońcy? Akale, Kalou Yaya Toure i to przeciętniaki. Drogba - największy prymityw i cham - no comments :shock:
Przepraszam za off-topic, ale nie mogłem się powstrzymać Tongue
16-06-2006 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości