Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Kuba_^^ napisał(a):
Roy_v_beck napisał(a):Del Horno przeszedł z Chelsea do Valencii.
Sam nie wiem co o tym myślec. w londyńskim klubie grał regularnie i to całkiem dobrze, no ale wporządku, przynajmniej teraz gra w jakimś normalnym klubie.

Czy ja wiem, czy tak dobrze grał :?: Bardzo często na lewej obronie grał Gallas, Del Horno również występował, ale liga angielska nie była jego mocną stroną. Teraz wraca do rodzimej ligi, tam spisywał się najlepiej, w Valencii powinien przebić się bardzo szybko do pierwszej jedenastki, ponieważ jest tam pustka na lewej obronie.

Gdy Del Horno trafił do Chelsea byłem pewien, że nie wytrzyma na Wyspach dłużej niż 1-2 sezony no i to sie sprawdziło, ale tego można było sie spodizewać, po prostu tacy zawodnicy mimo swojej wielkiej klasy nie zabardzo pasują do Premiership i jak widać on wolał wrócić do Hiszpanii, a dla Chelsea to i tak żadna strata.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
22-07-2006 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Jeszcze nie tak dawno mogliśmy przeczytać, że Duff przeszedł do Tottenhamu. Jednak to był błąd, Irlandczyk obecnie przebywa na testach medycznych w Newcastle i jeśli piłkarz przejdzie testy pomyślnie już jutro może dojść do transferu. Gdy pierwszy raz przeczytałem tą wiadomość na początku myślałem, że to strona się pomyliła, lecz, jak się później okazało, to nie jedyne źródło, które takową informacją podało (nawet rym wyszedł Tongue ).

Słyszeliście o zainteresowaniu Janczykiem ze strony Liverpoolu i Tottenhamu :?: Co o tym sądzicie :?:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-07-2006 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Kuba_^^ napisał(a):Słyszeliście o zainteresowaniu Janczykiem ze strony Liverpoolu i Tottenhamu :?: Co o tym sądzicie :?:

Myślę, że nie powinien jeszcze odchodzić z Legii. Ja bym chętnie zobaczył, jak będzie się spisywał w nadchodzącym sezonie w naszej lidze. Uważam, że gdyby przeszedł do któregoś z tych klubów w chwili obecnej to na pewno nie zdołałby sobie wywalczyć miejsca w składzie tak dobrego zespołu (byłoby coś a'la Rasiak, czyli większość meczów na trybunach lub gra w rezerwach). Po prostu jeszcze nie ta klasa.
22-07-2006 22:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Duff już podpisał z N`castle. Tak jak Kuba, byłem pewny, że Damien jest już graczem Spursów, a tu taki psikus. Cieszę się, że odszedł do NU, bo to mimo wszystko słabszy rywal od Tottenhamu, który z Duffem w pomocy byłby jeszcze groźniejszy.
A Janczyk niech póki co siedzi w Legii - a newsa nie brałbym całkiem na poważnie - pisał to ten sam "Przegląd", który sprzedał Kosowskiego do Lazio, Romy i PAO Tongue
22-07-2006 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Zgadzam sie z Pejterem, Janczyk jest jeszcze za mlody zeby grac w Angli.Dobrze by bylo jakby zagral w Legii 1lub 2 sezony, nabral doswiadczenia i wtedy ruszyl na podboj wysp.
23-07-2006 08:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Gdyby Janczyk już teraz przeszedł do MU to być może, ze względu na to, że jest młody mogłaby mu uderzyć do głowy woda sodowa i z wielkiego talentu nici. Lepiej niech sobie chłopak jeszcze pogra chwile w Legii i nabierze doświadczenia, bo z pewnością jest to jeden z największych młodych talentów polskiej piłki i szkodaby było go zmarnować.
Takich zawodników u nas jest jak na lekarstwo, więc niech sie spokojnie rozwija.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
23-07-2006 10:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
marcelo napisał(a):Gdyby Janczyk już teraz przeszedł do MU

Janczyk nie był łączony z MU, tylko z Liverpoolem i Tottenhamem. Ja jednak nie wierzę w to, że aż tak dobre kluby zainteresowały się Polakiem. Musi jeszcze bardzo poprawić swoją grę, aby prezentować poziom odpowiedni na Premier League i tak wielkie kluby.
23-07-2006 11:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #53
 
FC Barcelona ' atakuje ' kolejnego pilkarza Juve, tym razem w oko wpadl dzialaczom i trenerom FC Patrick Vieria, 30 latek jest tez w kregu zainteresowan Interu, choc mysle ze wolaby grac w Barcie razem z Ronaldinho i ekipa. Zobaczymy gdzie wyladuje Patrick, jedno jest pewne, na pewno nie na OT,

Under The Boardwalk - United Warriors
24-07-2006 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Wojtek3 napisał(a):FC Barcelona ' atakuje ' kolejnego pilkarza Juve, tym razem w oko wpadl dzialaczom i trenerom FC Patrick Vieria, 30 latek jest tez w kregu zainteresowan Interu, choc mysle ze wolaby grac w Barcie razem z Ronaldinho i ekipa. Zobaczymy gdzie wyladuje Patrick, jedno jest pewne, na pewno nie na OT,
Jedna opcja napewno odpada Vieira nie pojawi się nma Old Trafford. Jednak ja jako kbiic Juve jestem na bieżąco z wiadomościami ze swego klubu, i Vieira jest bliżej przejścia do Interu Mediolan. Podobno w najbliższych godzinach ma zostać podpisany kontrakt. Możliwe, że to wszystko to są plotki, bo na oficjalnych stronach obu klkubów nie ma żadnej wiadomości.
24-07-2006 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Farmer16 napisał(a):Jednak ja jako kbiic Interu

Z tego, co wiem to jesteś chyba kibicem Juventusu, a nie Interu.
O tym, że Vieira jest bardzo bliski przejścia do Interu wiadomo od dawna i nie ma mowy o tym, żeby dołączył do Manchesteru. Moim zdaniem, do Barcelony chyba także nie przejdzie. Jego miejsce jest raczej w Mediolanie.
24-07-2006 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Słyszałem, że któryś piłkarz Arsenalu zaproponował, żeby The Gunners ponownie sciagneli Patricka w swoje szeregi

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
24-07-2006 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Zresztą niedawno się nadarzyła okazja, aby Vieira znów usiadł na ławce Arsenalu i to na nowym obiekcie.Chodzi mi oczywiście o pożegnalny mecz Dennisa Berkampa, w którym to Arsenal zmierzył się z Ajaxem.
24-07-2006 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Również mi się zdaje, że Vieira przeniesie się do Interu. Bardzo dużo źródeł mówi, że w najbliższym czasie podpisze kontrakt z tym klubem, a informacja o tym, że ma przejść do Barcy to raczej plotka. "Katalończycy" już sprowadzili dwóch piłkarzy z Juve i zdaje mi się, że to by było na tyle.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-07-2006 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Cytat:Działacze Chelsea Londyn są gotowi sprzedać Hernana Crespo, jeżeli otrzymają odpowiednią ofertę. Sam zawodnik także chętnie zmieniłby barwy klubowe. Crespo przyznał, że chciałby wrócić do włoskiej Seriee A.


"Nie prowadzimy żadnych rozmów z Hernanem Crespo. On jest związany z Chelsea jeszcze dwuletnim kontraktem i tutaj zostanie, chyba że Chelsea otrzyma odpowiednią ofertę dla niego." - można przeczytać w oficjalnym komunikacie angielskiego klubu.

Czytalem rowniez ze Abramovic proponowac mu nowy dom i osobisty odrzutowiec zeby zostal w Chelesa, ale Crespo chyba bedzie chcial odjejsc bo bedzie mu ciezko sie do 1 skladu przebic jest tam przeciez Scheva i Drogba.
25-07-2006 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Ostatnie transferowe hity:
Marcelinho - Hertha -> Trabzonspor
Di Vaio - Valencia -> Monaco
Aimar - Valencia -> Saragossa
Chevanton - Monaco -> Sevilla

Ciekawe rzeczy, jak widać w Valencii trochę sprzedają. Trzeba pochwalić Saragossę za poczynania transferowe - są bardzo aktywni, a zakup Aimara i D`Alessandro oraz wypożyczenie Pique mogą okazać się strzałami w '10' - jednak jak wiadomo dwóch pierwszych zawodników trapią kontuzje i nie mogli się odnazleźć ostatniego czasu, oby teraz było inaczej.
03-08-2006 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości