Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tenis ziemny
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Jabol napisał(a):Szkoda, że nieudało się Marcie Domachowskiej, ona w swoim meczu 1/8 poległa z Amerykanką Venus Wiliams 4:6, 4:6.

Czytałem, że mimo wszystko zagrała bardzo dobre spotkanie. Zresztą wynik jest niczego sobie. Williams na pewno nie jest w super formie, ale i tak można uznać za sukces porażkę w takim stosunku.

Oglądałem mecz Radwańskiej z Kuzniecową. Radwańska nie zagrała jakoś super, powiedziałbym, że po prostu dobrze, wykorzystała słabość rywalki. Najlepsze było to, jak chyba 2 razy z rzędu takie wysokie piłki chciała Rosjanka od razu z powietrza ściąć przy siatce i raz trafiła w siatkę, a za drugim razem to już w ogóle we własne pole Big Grin

Ćwierćfinał dzisiaj czy kiedy?
21-01-2008 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
Pejter napisał(a):Ćwierćfinał dzisiaj czy kiedy?

Ćwierćfinał odbędzie się jutrzejszej nocy ( 23.01.08 ), za to dzisiaj wogóle absolutny szlagier tej rundy rozgrywek, w którym turniejowa 1 Justine Henin Hardeanne zagra z 5 Maria Szarapową.
21-01-2008 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
Justine Henin Hardeanne - z tego co mi wiadomo to nie uzywa juz tego drugiego nazwiska - jest po rozwodzie Tongue - ale nie jestem pewien

W cwiercfinale Radwanska z HAntuchowa - w moich oczach bedzie to swietny mecz i faworytki nie ma
21-01-2008 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Cytat:Justine Henin Hardeanne - z tego co mi wiadomo to nie uzywa juz tego drugiego nazwiska - jest po rozwodzie
Hardenne jeśli już Wink Jest już po rozwodzie, właśnie małżeńskie problemy sprawiły, iż rok temu w Australii nie grała.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
22-01-2008 00:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
Nie ja to napisałem Tongue Nawet nie spojrzalem na błąd .

W dzisiejszych meczach męskich nie powinno byc niespodzianek . Nadal mimo ze gra z ,,żelaznym '' Nieminenem nie powinien miec klopotów. W drugim meczu Tsonga z będacym w swietej formie Youzhnym ( niedawno pokonał Davydenke 3 - 0 ) i z Tsonga powinien sobie poradzic .

W meczach kobiet bedzie ciekawiej . Jankovic - S. Villiams , Jankovic jest lepsza kondycyjnie ale popelnia za duzo prostych błedów , Villiam od lat to samo , dobra siłowa gra - i słaby punkt od lat - psychika .

Henin - Sharapowa - Sharapowa jest nieobliczalna a do tego w dobrej formie - wszystko sie moze zdarzyc .

W meczu deblowym , który wlasnie jest rozgrywany Clement/Llodra - Nestor/Zimonjic pierwsza para prowadzi 1-0 w setach i 5 - 3 w drugim secie . Nigdy w bukmacherce nie stawiam debili poniewaz sa bardzo nieobliczalne - Zarowno pierwsza para jak i druga gra nierówno , mimo wszystko postawił bym na pare Nestor/Zimonjic poniewaz na turniejach Wielkiego Szlema graja lepiej no ale chyba wyjdzie na to ze bym przegrał zaklad Smile

W turnieju deblowym kobiet moim zdaniem jest juz tylko jedna para , która moze wygrac- Black/Huber - swietne od wielu lat , ale także zdarzaja im sie banalne wpadki

O turnieju juniorow napisze pozniej bo teraz nie mam sily Smile
22-01-2008 02:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #36
 
Teraz zauważyłem temat, widze że Bela wie coś o tenisie Smile Szkoda, że nie przeszedłeś się do buka dzisiaj, bo byś sporo wygrał Smile Jo Wilfried prowadzi wysoko, pozostałe mecze singla też weszły, więc sporo byś wygrał (a tak wygrałem tylko ja)

Ja czuje, że będziemy mieli pierwszą Polkę w półfinale Wink Hantuchova jest do przejścia, ale Agnieszka musi się skupić na maksa Wink Chociaż znowu nie uprawiajmy tego straszenia wyłącznie swoich, Hantuchova to taki sam człowiek jak Agnieszka, tak samo boi się tego meczu i tak samo może popełnić błędy, więc nie stawiajmy jedynie siebie w roli ludzi

No i czekam na pierwszy wielkoszlemowy sukces Djokovića, czuje, że to będzie teraz Wink
22-01-2008 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
Maciek napisał(a):No i czekam na pierwszy wielkoszlemowy sukces Djokovića, czuje, że to będzie teraz Wink

No bezprzesady, jak ma ktoś pokonać Federera to tylko Nadal, tak, więc Djoković będzie musiał jeszcze trochę poczekać. Obecny układ w wielkim szlemie jest taki, źe Federer wygrywa Australian Open, Wimbledon i US Open, a dla Nadala zostaje Garros. Nie wyobraźam sobie, źeby w tym roku była inna sytuacja, aczkolwiek Nadal z Federem moźe powalczyć właśnie w Australii i USA, bo wiadomo, źe królem trawy jest Federer, tak jak królem Paryźa Nadal. Pytanie, gdzie tu miejsce dla Djokovica.

A tak propo Henin, to nie wiedziałem źe jest po rozwodzie, bo więcej oglądam męskiego tenisa, bo i gra jest dla mnie ciekawsza.

Jeszcze propo Radwańskiej to rzeczywiście ma spore szanse na awans do półfinału,m przynajmniej buki stawiają ją w roli faworytki pytanie czy sobie poradzi.
22-01-2008 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
andrej Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
 
wielki pokaz tenisa dzis rano Maria Szarapowa gladko pokonala Justin , obstawiam final SZarapowa- Radwanska :?:
22-01-2008 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #39
 
Jabol napisał(a):No bezprzesady, jak ma ktoś pokonać Federera to tylko Nadal, tak, więc Djoković będzie musiał jeszcze trochę poczekać.
Ty przesadzasz skreślając Djoko, albo po prostu nie widziałeś np. meczu z Hewittem w wykonaniu Djoko i nie widzisz postępu w porównaniu np. z poprzednim sezonem :roll: Zdumiewająca wypowiedź
22-01-2008 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #40
 
Maciek napisał(a):Ty przesadzasz skreślając Djoko, albo po prostu nie widziałeś np. meczu z Hewittem w wykonaniu Djoko i nie widzisz postępu w porównaniu np. z poprzednim sezonem :roll: Zdumiewająca wypowiedź

No i co z tego, źe zagrał genialny mecz z Hewittem, w półfinale przyjdzie mu się zmierzyć z Federem, o ile pokona wcześniej Ferrera, a to teź nie byle jaki tenisista, i ten mecz pokaźe jego wartość. Moim zdaniem Djoko nie ma absolutnie szans na pokonanie Rogera, choć muszę przyznać, źe Roger średnio zagrał z Tipsarevicem a mimo to wygrał w piątym secie. Tu myślę, źe będzie podobnie Djoko będzie się starał a Federer zrobi swoje. Nie myśl czasami, źe mam jakieś uprzedzenie do Djoko. nawet go lubię, ba chciałbym źeby wygrał ten mecz, bo juź denerwuje mnie ta dominacja Federera.
22-01-2008 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #41
 
Radwanska nie ma szans dojsc do finalu ^^ Jakbym dzisiaj zagrał trafiłbym trzy niespodzianki - Sharapowa z Henin , Jankovic z Williams ( akurat dla mnie to zadna niespodzianka patrzac na forme Jeleny ) i debel pan - Yan Zi / Zheng z siostrami Williams ( wedlug kursow to jest niespodzianka tyle ze Azjatycka para jest rozstawiona a Amerykanki nie ^^ )

Spora niespodzianka jest porazka debla Black/Huber z siostrami Bondarenko które wedlug mnie są słabe w deblu (w singlu zreszta tez xD ) Ale jak juz wczoraj (dzisiaj w nocy xD ) pisałem Black/Huber potrafia przegrac z kazdym ..

O ile az tak duza niespodzianka nie bylo zwyciesto Tsongi nad Youzhnym to rozmiar zwyciestwa a szczegolnie beznadziejna gra Rosjanina tak ... Szczegolnie w pamiec zapadly mi te smecze z pierwszego seta ( pozostalych 2 setow nie mialem przyjemnosci zobaczyc wiec nie wiem jak w nich grał Rosjanin )

Dzisiaj czeka nas wielki mecz debla meskiego - Bracia Bryan - Bhupati Knowles . Amerykanie są najlepszym deblem swiata ale takze zdarzaja im sie glupie wpadki .

Dzisiaj swoj mecz rozgrywa Federer który niedawno meczyl sie z Tipsareviciem ( wygrał 3 - 2 a w 5 secie dopiero po tie breaku o ile dobrze pamietam 10 - 8 ) Jego przeciwnikiem bedzie takze nieobliczalny a zaraem bedacy w dobrej formie Blake - mecz moze byc ladny ale zwyciesca tylko jeden - Roger

Jedynie Djokovic moim zdaniem moze zagrozic Federerowi w tym turnieju ( no chyba ze NAdal ale watpie ) Serb jest moim ulubionym zawodnikiem i napewno bede za niego trzymal kciuki . Maciek akurat z Hewittem Djoko zagrał sredni mecz ( no moze oprocz pierwszego seta ) Szkoda ze u Serba duzo zalezy od formy dnia , potrafi grac fenomenalnie a na drugi dzien beznadziejnie ( szczegolnie te jego skróty xD )

Moze jeszcze pozniej cos napisze na temat reszty meczy bo teraz nie mam czasu
22-01-2008 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
bela napisał(a):Maciek akurat z Hewittem Djoko zagrał sredni mecz ( no moze oprocz pierwszego seta ) Szkoda ze u Serba duzo zalezy od formy dnia , potrafi grac fenomenalnie a na drugi dzien beznadziejnie ( szczegolnie te jego skróty xD )
:|
Jak to średni mecz? A po czym to poznajesz? Po statystykach czy po czym? Że nie wygrał 6:0 6:0 6:0 ?? Spójrz na to od drugiej strony, jak grał Hewitt i dlaczego... Djoko zagrał z nim jak profesor z uczniem, na nic mu praktycznie nie pozwolił, a ty mówisz, że zagrał średni mecz :roll: Rozegrał średni mecz i wyeliminował Australijczyka z AustralianOpen, fakt :roll: Może inny mecz oglądałeś, nie wiem, ale Djoko z Hewittem zagrał wyśmienity mecz, co przede wszystkim widac było po grze Lleytona
22-01-2008 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Maria Sharapova jest teraz w świetnej formie.Moim zdaniem nikt i nic nie zatrzyma ją w drodze po zwycięstwo w Australian Open.Dzisiaj rozgromiła Justine Henin.Rosjance w meczu wychodziło praktycznie wszystko.Nie ma mocnych.

A tak a propos Djokovic - Hewitt

Jeżeli Serb zagrał średnie spotaknie to jam Benedykt XVI

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-01-2008 17:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
Moim zdaniem na US OPEN grał 2 razy lepiej niz w meczu z Hewittem , Lleyton nie swiecil w tym meczu - racja Djoko wykorzystywal jego słabości po profesorsku ale nie wychodzilo mu takze sporo rzeczy ( ogladalem 2 pierwsze sety - pierwszy naprawde swietni w wykonaniu Serba a drugi juz przecietny ) Nie wiem jak zagrał w kolejnym secie wiec nie oceniam ..
22-01-2008 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #45
 
No niestety półfinał nie dla Agnieszki Radwańskiej, dzisiejszej nocy łatwo poległa Danieli Hantuchowej 2:6 2:6. Ten ćwierfinał, to jednak największe osiągnięcie w karierze młodej Polki i zapewne odbije się to w poniedziałkowym rankingu, oczywiście na plus.

Z kolei i męźczyzn Novak Djoković, łatwo ograł Davida Ferrera, w trzech setach 6:0 6:3 7:5, i w półfinale dojdzie prawdopodobnie do bardzo ciekawego pojedynku z Federerem, o ile oczywiście Roger wyeliminuje Jamesa Blake.
23-01-2008 08:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości