Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłkarze, którzy odchodzą
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Dziw mnie to ze za Schevchenke Chel$ea zaplacila chyba z 30 mln funtow a Real za Niesterloya daje tlko 13.Przeciez sa to napastnicy podobnej klasy,a Scheva jest mlodszy od Ruuda tylko o 1 rok.
27-07-2006 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Grzeho napisał(a):Dziw mnie to ze za Schevchenke Chel$ea zaplacila chyba z 30 mln funtow a Real za Niesterloya daje tlko 13.Przeciez sa to napastnicy podobnej klasy,a Scheva jest mlodszy od Ruuda tylko o 1 rok.

Scheva ma bardziej wyrobioną marke niż Ruud i jest bardziej pożyteczny dla klubu bo nie gra tylko w polu karnym licząc na jakąś dobitke czy tez jakieś dokłądne podanie co nie zmienia faktu że są o podobnej klasie choć Ukrainiec ma większe umiejętnosci przynajmniej w obecnej sytuacji. Zresztą RvN nie ma juz takiej formy co kiedyś, a Real itp o tym wiedzą, druga sprawa za Schevczenko płaciła Chelsea a to chyba wszystko wyjaśnia. :wink:

PS. Transfer Ruud'a jeszcze nie jest potwierdzony

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
27-07-2006 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Cytat:PS. Transfer Ruud'a jeszcze nie jest potwierdzony

No właśnie, na oficjalnej stronie nic nie jest jeszcze napisane, co i tak nie zmienia faktu, że RvN odejdzie z OT. Wkońcu nie oszukujmy się, sam chce odejść, a jeżeli piłkarz tego chce, to nie ma po co go nawet zatrzymywać w klubie. Zresztą większość z nas już się chyba z tym pogodziła, pozostała jedynia kwestia ceny. Ferguson powinien wyciągnąc możliwie jak najwięcej, choć nie przesadzałbym też z niewiadomo jaką ceną. A co do "Szewy" to rzeczywiście jest droższym piłkarzem, od Ruud'a bardziej wszechstronnym i praktycznie ciągle jednym z lepszych strzelców w Europie. Zresztą kupiła go chelsea, więc tutaj nawet większa kasa wchodziłaby w grę, gdyby Milan nie chciał tak łatwo odpuścić :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
27-07-2006 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Michał10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ruud był chistorią manchesteru ,moim zdaniem powinien zostać a jak już coś to mógł iść do bayernu a nie do realu , Smile a co do crisa ,niech się nigdzie niewybiera (ma zostać :!: :lol: ) muśi (jutro ide kupować jego koszulke) :wink:
28-07-2006 08:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Cytat:chistorią
- historią
Cytat:niewybiera
- nie wybiera
Cytat:muśi
- musi

proponuje czasem zastanowić się nad tym co piszemy


A co do odejścia Ruuda to nie wiem dlaczego, ale nie będę miał mu tego tak za złe jak Becksowi

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
28-07-2006 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Do odejscia Ruud'a jestem już przyzwyczajony i pogodizłem sie z tym równo z zakończeniem ubiegłego sezonu, obecnie van Nistelrooy przebywa w Madrycie i przechodzi testy medyczne, jeżeli wszystko przejdzie zgodnie z planem, RvN będzie zawodnikiem Realu...

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
28-07-2006 10:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Ja już w sumie też pogodziłem się z odejściem Ruuda, to było tylko kwestią czasu. No cóż, Holender zrobił dużo dla naszego zespołu, strzelał piękne bramki, niestety ostatnio zaczął grać coraz słabiej i dlatego odszedł z klubu. Nie jestem oczywiście zły, będę od czasu do czasu patrzył, jak powodzi się van Nistelrooy'owi w barwach Realu.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-07-2006 10:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Podobnie jak Manchesterowiec, pogodziłem się z odejściem Ruuda od razu po zakończeniu ubiegłego sezonu. Nie mam do niego jakiegoś żalu, czy czegoś w tym stylu. Po prostu takie są koleje losu, nie każdy zostaje w klubie do końca swojej kariery. Ruud nie potrafił porozumieć się z Fergusonem (albo odwrotnie, jak kto woli), poza tym najlepsze lata ma już za sobą i dlatego odszedł. Szkoda tylko, że do Realu, zdecydowanie bardziej wolałbym Bayern. Ale to jego wybór i niech mu się tam wiedzie dobrze (oczywiście nie na niekorzyść MU).

Dziękujemy ci Ruud za wszystko co dla nas zrobiłeś!
28-07-2006 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #39
 
Ja jednak myslalem ze Ruud zostanie na Old Trafford poniewaz, Fernando Torres nie przyjdzie na OT a tylko jego widzialem na nastepce Ruuda. Teraz bardzo sie to skomplikowalo, jutro Ruud ma testy medyczne i na 99,9 % odchodzi na Santiago. Teraz ma wrocic Alana na pozycje napastnika + Roo, Rossi, Ole, Saha. Zobaczymy jak bedzie. Dzieki Ruud za 150 goli dla United, myslalem ze utrzelasz wiecej, ale 30 goli na sezon to super wynik. Powodzenia w Galacticos.

Under The Boardwalk - United Warriors
28-07-2006 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Wojtek3 napisał(a):jutro Ruud ma testy medyczne i na 99,9 % odchodzi na Santiago.

Ruud miał dzisiaj te testy i je zdał. Na oficjalnej stronie Realu pojawiła się o tym informacja, wraz z wypowiedzią Holendra na temat przejścia do Madrytu. Tak więc van Nistelrooy jest już praktycznie piłkarzem hiszpańskiego zespołu.
28-07-2006 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Pejter napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):jutro Ruud ma testy medyczne i na 99,9 % odchodzi na Santiago.

Ruud miał dzisiaj te testy i je zdał. Na oficjalnej stronie Realu pojawiła się o tym informacja, wraz z wypowiedzią Holendra na temat przejścia do Madrytu. Tak więc van Nistelrooy jest już praktycznie piłkarzem hiszpańskiego zespołu.

Na oficjalnej stronie Realu, Ruud van Nistelrooy jest juz w składzie na nowy sezon...

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
28-07-2006 14:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #42
 
Jest prawie pewnie ze Cris odchodzi. Ja takze bym odszedl jakby byli tacy kibice. Jak donosza gazety Valencia daje podono za Ronaldo 25 mln funtow!!! Za taka kwote bym sprzedawal bez pomyslunku, a mozna dolozyc 5 czy 6 mln i sprowadzic pare: Tevez - Mascherano

amor patriae nostra lex
01-08-2006 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Zashi napisał(a):Jest prawie pewnie ze Cris odchodzi. Ja takze bym odszedl jakby byli tacy kibice. Jak donosza gazety Valencia daje podono za Ronaldo 25 mln funtow!!! Za taka kwote bym sprzedawal bez pomyslunku, a mozna dolozyc 5 czy 6 mln i sprowadzic pare: Tevez - Mascherano

The Sun i inne angielskie brukowce zwykle lubią sprzedawać piłkarzy na łamach swoich stron kilka razy w tygodniu, więc ich artykuły po prostu zlewam z góry na dół. W końcu Cris i Roo się pogodzili, więc cały ten konflikt powinien zostać zakończony, a tutaj kibice zrobili jeszcze kilka scen. Ja tam żadnej prowokacji i nacisku na sędziego w sprawie czerwonej kartki dla Wayne'a ze strony Cris'a nie widziałem, dlatego na razie niech nie podejmuje pochopnych decyzji, bo fani i tak w końcu mu to wybaczą. Zresztą nigdzie nie jest napisane, że gdyby nie zszedł, Anglia wygrałaby mecz. Klub i kadra to dwie inne rzeczy, na co dzień ze sobą niezwiązane, dlatego trzeba poczuć tę różnicę i nie karać zawodnika w klubie za "przewinienie" w czasie meczu reprezentacji. W dodatku jakby Cris odszedł, w co raczej nie wierzę, to zrodziłby się kolejny problem - kto by go godnie zastąpił?

capo di tutti capi

MUSC PL
02-08-2006 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Cytat:Cris i Roo się pogodzili

Oj nie wiem, mi się zdaje, że Rooney tak "na pokaz" odpuścił Ronaldo, żeby uspokoić kibiców. Obym się mylił, ale wątpię, że unikniemy niesnasek, niedomówień pomiędzy Ronaldo, a cała drużyną, szczególnie Wazzą. Jestem zwolenikiem sprzedaży Cristiano, jednak póki co niech zostanie, bo nie ma go kim zastąpić.

Dziwne, że nikt jeszcze nie wspomniał o zainteresowaniu Pique. Podobno Real Saragossa ma chrapkę na wypożyczenie Gerarda, co o tym sądzicie? Moim zdaniem lepsze byłoby wypożyczenie do kogoś z Premiership/Championship, a najlepsze rozwiązanie to ogrywanie Pique w United - końcówki meczów, Carling Cup. Na pewno lepiej, żeby grał Hiszpan, niżeli Silvestre, z którego już nic sensownego nie wyrośnie.

Pierwsza informacja, mniej ważna, ale ciekawa. Mianowicie United dogadało się z Saragossą co do wypożyecznia Pique. Więcej, jeśli Gerard zagra mniej niż 20 meczów, to Real S. poniesie koszty finansowe, a więc jakaś gwarancja na jego występy jest. Nie chcę tylko, żeby skończyło się tak, jak ze Spectorem. Pograł sezon w Chaltonie, a potem see you Johnatan.

Druga informacja, dużo ważniejsza. Mam nadzieję, że to plotka...Podobno Valencia złożyła ofertę opiewającą na 17 mln funtów + Roberto Ayala. Imo bardzo niekorzystna oferta - mało pieniędzy, a Ayala mimo, iż świetny, to za stary. Gdyby dali Villę, bądź Albeldę to tak, ale za obrońcę już nie bardzo.
Co sądzicie o tych newsach?
03-08-2006 00:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Jesli chodzi o Pique to bardzo dobre posuniecie z ta gwarancja na 20 meczow,bo gdyby grzał tam ławe i grywał w rezerwach to to wypozyczenie nic by mu nie dalo,a tak ma gwraancje na 20 meczow i dobrze.nie sadze aby SAF chcial postapic z nim jak ze Spectorem,bo byloby to glupota pozbywac sie jeszcze jednego utalaentowanego perspektywicznego gracza.

A odnosniej tej oferty:
Skusil bym sie gdyby zamiast Ayali zaoferowali wlasnie Ville, albo Vicente.Bo Ayala mimo to ze jest swietnym defensorem to ma juz swoje lata i zbyt dlugo by nie porgal dla United.
03-08-2006 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości