Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłkarze, którzy odchodzą
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #76
 
Ciagle poruszamy temat kolejnego transferu,a tymczasem sporo piszą o odejsciu co niektorych piłkarzy.
Najczesciej wymieniane nazwiska to:

Smith - ja uważam że kwoty ktore za niego byly oferowane są smieszne,ale gdyby wplynela jakas lepsza propozycja to warto wziąć ją pod uwage,gdy kogos sprzedamy to juz napewno,gdyż jest on najsłabszym ogniwem naszej siły atakującej.

Silvestre - Lyon i Bordeaux cos tam o nim wspominali że byliby chetni, mysle że warto go opchac póki jeszcze co kolwiek mozna wydrzec, z Rio i Vidą nie wygra,do tego jest Brown i Pique - na lewej mamy Evre i Gabiego,no chyba ze ten odejdzie to moze zostac.

Richardson - tutaj sprawa jest jasna,znajdzie sie chetny to nie ma co sie zastanawiac! Wątpie by wywalczyl sobie miejsce w skladzie,do tego jego kariera staneła w mioejscu...
05-07-2007 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Smith - jego sprzedaż by mnie rozczarowała. Zawodnik bardzo waleczny i agresywny - takich się ceni. Jeżeli sprzedać to trzeba go zastąpić kimś równie ambitnym i walecznym, najlepiej człowiekiem z Wysp Brytyjskich.

Silvestre - sprzedać go zamiast Heinze'a i pieniążki jakieś dostaniemy. Ja za Sylvkiem nigdy nie przepadałem. W każdym meczu mu sie jakiś błąd musiał zdarzyć..

Richardson - Też byłym przy sprzedaży, ale z drugiej strony to Anglik jest, więc warto może go zatrzymać? Wypożyczenie to dobra opcja.

Btw, Skull chyba offtopicujemy :mrgreen:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
05-07-2007 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
KanT napisał(a):Smith - jego sprzedaż by mnie rozczarowała. Zawodnik bardzo waleczny i agresywny - takich się ceni. Jeżeli sprzedać to trzeba go zastąpić kimś równie ambitnym i walecznym, najlepiej człowiekiem z Wysp Brytyjskich.

Ja rowniez nie jestem zwolennikiem sprzedazy Smith'a, ale wedlug mnie sama walecznosc i agresja nie wystarcza,zeby grac w United. Wedlug mnie powinnismy zobaczyc co pokarze w tym sezonie Alan i najwyzej sprzedac go w zimowym okienku transferowym, lub podpisac nowy kontrakt, jesli sie spisze.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
05-07-2007 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
Bardzo prawdopodobne jest, że w przyszłym sezonie już nie zobaczymy tak wysoko cenionego talentu, jakim jest Rossi.

Prezes Parmy wypowiedział się oficjalnie w sprawie transferu i okazuje się, że Czerwone Diabły wystawiły Włocha na sprzedaż. Jest już oferta ze strony niedoszłych spadkowiczów Serie A i teraz czekają oni na odpowiedź mistrza Anglii. :wink:

Zły posunięcie. Bardziej bym był za sprzedażą Sahy, bo jest bardzo kontuzjogenny i starszy od Rossiego. No i Giuseppe to prawie wychowanek nasz :mrgreen:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
07-07-2007 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
KanT napisał(a):Zły posunięcie. Bardziej bym był za sprzedażą Sahy, bo jest bardzo kontuzjogenny i starszy od Rossiego. No i Giuseppe to prawie wychowanek nasz

Oj bardzo zle posuniecie, jesli ten transfer dojdzie do skutku to bede bardzo zawiedziony(prawie jak Stojko :wink: )Włoch, to przeciez jeden z wiekszych talentow naszej akademii. Lepiej juz, jak sugeruje KanT sprzedac kontuzjogennego i dosc zaawansowanego wiekowo w porownaniu do Rossiego,Sahe. Zobaczymy co postanowi Fergie...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
07-07-2007 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
Grzeho napisał(a):
KanT napisał(a):Zobaczymy co postanowi Fergie...

Chyba już postanowił, bo wystawiony na sprzedaż jest Rossi...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
07-07-2007 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
KanT napisał(a):bo wystawiony na sprzedaż jest Rossi...
Nie jest wystawiony na listę, tylko istnieje taka możliwość, że zostanie sprzedany.

Ciampel -> WIDZÊ, ŻE MUSZÊ PO RAZ KOLEJNY PRZYWOŁAĆ WSZYSTKICH DO PORZĄDKU - W TYM TEMACIE PISZEMY O ZAWODNIKACH, KTÓRZY JUŻ NA PEWNO ODESZLI Z UNITED; SPEKULACJE PIÊTRO WYŻEJ! NASTÊPNYM RAZEM POSTARAM SIÊ O JAKIEŚ PUNKTY KARNE 8)

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
07-07-2007 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #83
 
Kieran Richardson odchodzi za 5,5 mln funtow do ekipy Roy'a Keane'a - Sunderland FC... spodziewalismy sie tego, takze Roy twardo o niego walczyl, dopial swego, troche mi zal, jednak nie wnosil zadnego pożytku w grze...

Nastepny Alan i przyjscie Teveza ?

Under The Boardwalk - United Warriors
14-07-2007 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #84
 
A mi nie zal. Bedzie miał kto go zastapic. U Keane`a na pewno pogra i mysle, ze dosyc szybko wskoczy do pierwszej 11. Sunderland klub dla niego.

PS. Moze zmiana tematu na: "Piłkarze, którzy na pewno odchodzą" ?

amor patriae nostra lex
14-07-2007 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #85
 
Zashi napisał(a):A mi nie zal. Bedzie miał kto go zastapic. U Keane`a na pewno pogra i mysle, ze dosyc szybko wskoczy do pierwszej 11. Sunderland klub dla niego.

PS. Moze zmiana tematu na: "Piłkarze, którzy na pewno odchodzą" ?

Nie żal Ci bo nie widziales jego gry jeszcze za czasow gier w rezerwach oraz debiutu w UNITED. Ja to widziale, wtedy okrzyknieto go nowym Giggs'em. Tak sie nie stalo, trudno. Dlatego mi zal, kilka zlych meczy przeplatal z dwoma dobrymi...

Under The Boardwalk - United Warriors
14-07-2007 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #86
 
Mimo wszystko kogos sie trzeba bylo pozbyc i Richardson to dobre posuniecie,chłopak w Sunderlandzie bedzie regularnie grał i byc może pokaże na co go stac,ale u nas nie miał szans nawet na grzanie ławy.
14-07-2007 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Michal Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #87
 
Fortune był do bani poco oni go wogóle kupowali.Richardson szkoda go trochę bo czasem udawadniał że potrafi grać na przyzwoitym poziomie.
29-07-2007 08:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #88
 
Michal napisał(a):Fortune był do bani poco oni go wogóle kupowali.Richardson szkoda go trochę bo czasem udawadniał że potrafi grać na przyzwoitym poziomie.

No ja bym sie kłocił! Dla mnie Fortune był wspaniałym zawodniekiem jesli chodzi o gracza rezerwowego, miał charakter ,a Richardson poza kilkoma dobrymi meczami był zwykłą "cipką" :wink:
29-07-2007 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #89
 
Skull napisał(a):No ja bym sie kłocił! Dla mnie Fortune był wspaniałym zawodniekiem jesli chodzi o gracza rezerwowego, miał charakter ,a Richardson poza kilkoma dobrymi meczami był zwykłą "cipką" Wink

Widzisz i tu bym sie klocil Wink Dla mnie Richardson byl o wiele szybszym i bardziej uniwersalnym zawodnikiem, na lewej pomocy i obronie byl efektywniejszy.

Fortune za to byl rzucany od srodka pomocy do lewej flanki po lewa obrone. Kwestia zdania, toczmy lepiej ta rozmowe dalej w EX - diablach.

Under The Boardwalk - United Warriors
30-07-2007 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #90
 
Souleymane Mamam, togijski pomocnik, który z powodu braku pozwolenia na pracę od momentu kupienia był na wypożyczeniu w Royal Antwerp podpisał w piątke definitywny, roczny kontrakt z tym belgijskim klubem. Z United odszedł na podstawie prawa Bosmana.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
20-08-2007 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości