Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiątki, gadżety, koszulki MU
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Heh, fajnie wyglądają te koszulki, nie mam do żadnych jakichkolwiek zastrzeżeń, teraz muszę się trochę zmobilizować, pozbierać pieniądze i pokusić się na zakup takowej koszulki. Przydałoby się, bo wszystko robi się za małe, a przecież muszę jakoś pokazać, że kibicuję United Smile
13-07-2006 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Całkiem stylowe te nowe koszulki, trochę jakby retro, więc dzięki Bogu, że nie ma kołnieżyków. . .
Będzie ktoś sprowadzał je z Anglii? ? ?
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
15-07-2006 00:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Hmmm ... Nie ukrywam, że koszulki ze sponsoringiem "vodafone" o wiele bardziej mi się podobały, ale przecież zrezygnowali sami, więc AIG nie pogardzę. Ogólnie nowy wzór strojów spowoduje wzrost napływu pieniędzy do kasy klubu, bo wielu je zakupi, a zwykle nie należą one do najtańszych. Do Anglii wcale nie trzeba jechać i sprowadzać, pewnie lada chwila pojawią się na polskim rynku w cenie nieco wyższej. Nie mniej jednak mi stara w posiadaniu wystarczy Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
15-07-2006 14:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
W przyszłym tygodniu sobie zamówię cały strój United.Nie wiem czemu, ale na <!-- w -->http://www.store.manutd.com<!-- w --> (tam gdzie kupuję od kilku ładnych lat) mam zniżkę taką jak członek ONE UNITED.Bo oprócz normalnej ceny widnieje mi właśnie ta ONE UNITED WinkI jak dodaje wszysto do koszyka to w przeliczeniu na PLN kilkadziesiąt złotych taniej mnie wszystko wychodzi ;]
15-07-2006 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Kilkadziesiąt złotych? Normalnie kosztuje 50 funtów ok. 300 zł, więc dla One United i tak powyżej 200 zł bedzie. No a jak zazwyczaj na allegro to coś w wysokości 150zł są koszulki.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
15-07-2006 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #21
 
Roy naucz sie czytac. Redbox napisal ze bedzie go to kosztowac kilkadziesiat zlotych mniej, a nie razem kilkadziesiat złotych.

A tyle w szkole ucza "czytania ze zrozumieniem"...

amor patriae nostra lex
15-07-2006 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Dobrze przeczytałem, tylko chciałem zauważyć, że kupowanie z oficjalnej Manchester United i tak wyjdzie mu drożej niż jak już je ktoś sprowadzi do Polski.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
15-07-2006 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Normalnie koszulka kosztuje 39,99 funtów.Ja ją mam za 35 i od tego się później jeszcze VAT odejmuje i wychodzi jakieś 30-31 funtów, więc jakaś oszczędność jest.
16-07-2006 09:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Roy_v_beck napisał(a):Dobrze przeczytałem, tylko chciałem zauważyć, że kupowanie z oficjalnej Manchester United i tak wyjdzie mu drożej niż jak już je ktoś sprowadzi do Polski.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Tylko lepiej mieć koszulkę oryginalną, a nie te allegrowskie t-shirty z błędami. Kiedyś czytałem taką wypowiedź człowieka, który pracował w Kappie i opowiadał jak to wyglądało... "Dobre" koszulki trafiają do klubów, a ewentualne stroje z błędem (zaiągnięcia, złe umiejscowienie herbu etc.) wędrują na śmietnik, chyba, że ktoś je sobie odkupi za śmieszne pieniądze. Stąd właśnie biorą się te allegrowskie koszulki za 100 złotych. Ja mimo tego i tak planuję zakupić koszulkę z allegro Tongue
16-07-2006 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
No ja też, kupię z allegro, no bo praktycznie innej możliwości nie ma (w GoSporcie koszulki MU kosztowały 179zł). A jak mówiłem że kosztuje 49.99 to chodziło mi o koszulkę z nazwiskiem, no bo w końcu chce mieć trykot z napisem "Smith" albo "Kuszczak" jak już to dojdzie do skutku. Mówi się trudno, że to towar z drugiej ręki, ale to nie zmienia faktu, że jest oryginalny, zawsze lepsze wyjście niż kupować na bazarku.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
16-07-2006 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Według mnie lepsza jest koszulka bez żadnego numeru i nazwiska.Jest wtedy bardziej uniwersalna i taniej wychodzi Wink
16-07-2006 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Też chciałem kupowac w tym roku z Megastore ale narazie sam nie wiem :roll: Z pieniędzmy kłopotów nie mam ,a jakość koszulek z allegro budzi duże zastrzezenia (wiem ze nie sa oryginalne). A Redbox a to mozesz kupić dwie sztuki po nizszej cenie Big Grin :?:
Z tego co wiem obecny krój koszulek home i Away są tylko na sezon 06/07. Za rok czeka nas zmiana trykotów. Pamiętam jak przy okazji podpisania umowy z "AIG" D.Gill powiedział "We'll stay with Blue next season" :lol: no to masz...

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
16-07-2006 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
No mogę kupić dwie sztuki Wink
16-07-2006 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
flancuz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
a 3 też możesz?? Big GrinBig Grin Jeżeli tak to ile kasy bym miał ci dać za koszulkę :]
17-07-2006 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #30
 
Poprawka - 4. Tez bym moze sobie sprawił. Mam cos sobie wybrac fajnego za to ze swiadectwo z paskiem mialem. Ja nie jestem pewny jescze. Jakie koszty by były? I czy mozna wybrac koszulke z danym pilkarzem?

amor patriae nostra lex
17-07-2006 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości