Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiątki, gadżety, koszulki MU
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
<!-- w -->http://www.store.manutd.com<!-- w --> - tam macie wszystko

Ja radzę się dobrze zastanowić, czy warto kupować koszulkę przeze mnie.Bo przecież ci co mieszkają daleko od mojej miejscowości, muszą sobie jeszcze doliczyć koszt wysyłki na terenie Polski.
17-07-2006 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #32
 
Wszystko ladnie pieknie, ale nadal nie wiem czy mozna koszulke kupic z nazwiskiem jakiegos zawodnika.

Pare rzeczy bardzo fajnych tam - jakbym kase miał, to bym cały pokoj uządził Smile Ta bizuteria, lepszej nie widzialem Big Grin

amor patriae nostra lex
17-07-2006 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
flancuz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #33
Pamiątki, gadżety MU
Elo ELo wam...
Jak widac w temacie będe malować swój pokój NEW pokój Big Grin. No i tak sobie myśle, że jako fan Man UTD to zatrudnie koleżanke "artystke" do namalowania mi czegoś związanego z Man UTD w całym pokoju...
Co wy myślicie o tym?? Dobry pomysł?? Jak tak to dajcie jakies fotki lub dajcie pomysł co namalowac...
Będe wdzięczny za ODP :]
THX Pozdro
:twisted:
21-07-2006 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Chcesz se herb Manchester United wymalować na ścianie? Przepraszam czy gorzej z głową? Wogóle wiesz że na czerwono za nic w świecie nie można malować ścian? A nie pomyślałeś o zaiwestowaniu w plakat?

Ja się muszę pochwalić że już od ponad roku mam na ścianie plakat z trzeciej części Gwiezdnych Wojen, ale jest to taki rozmiar jak na przystankach autobusowych, więc fajny duży plakacik, no i jest on moją dumą Smile Big Grin Big Grin Big Grin

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
21-07-2006 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
flancuz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Roy czemu nie mozna na czerwono?? :O
lol n/c
21-07-2006 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #36
 
Stroje bardzo ladne. Podobja mi sie choc szczerze myslalem, ze te czasy lat 50' zostana zle wkomponowane na koszuleczke, ale calkiem spoko. Herb i kroj bez kolnierzyka jest spoko. Koszuleczka pierwsza klasa.

Under The Boardwalk - United Warriors
21-07-2006 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
To niech moderator zmieni specyfikacje tematu coś na wzór (pamiątki MU lub pokoj kibica) Mysle ze pierwsza forma byłaby najlepsza :wink:

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
21-07-2006 21:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Roy_v_beck napisał(a):Ja się muszę pochwalić że już od ponad roku mam na ścianie plakat z trzeciej części Gwiezdnych Wojen, ale jest to taki rozmiar jak na przystankach autobusowych, więc fajny duży plakacik, no i jest on moją dumą Smile Big Grin Big Grin Big Grin

Ja mam megaplakat United z 1998go, Od A do Z o Keano i plakaty - Rio i Wayna - to na scianie

A w szafce mam duzy segregator ze stronami z gazet o MU ... z "brawo sport", "pilka nozna" itp. No musze przyznac ze dzieki temu ze dlugo to robie to troche tego jest :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
21-07-2006 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
flancuz napisał(a):Hallo ... może ktoś mi pomoże?? Big Grin

A ty czego chcesz? Nie wiesz sam co chcesz mieć na ścianie? No facet, nie załamuj. Powiem ci, że nie rysuj sobie faceta, no chyba że orientacja inna. Do tego nie rysuj nic czerwonego (dlaczego to patrz pod hasłem "byk"). No i czego jeszcze chcesz? Niech ci koleżanka napisze: "Kocham wszystkie fanki Manchester United (codziennie od 18.00)".

A ja jestem za zmianą tematu na "Pokój Kibica".

No i jeszcze odnosnie mojego to muszę się pochwalić, że mam małą kolekcję szalików:
- Polska
- Ajax Amsterdam (oryginalny z Holandii, porządny bardzo z hasłem "you will never walk alone")
- Manchester Utd. (nieoryginalny z Włocławka, ale ładnie zrobiony, dwustronny)
- Prokom Trefl Sopot (oryginalny z Sopotu, ładny dwustronny, dobrze szyty, dośc długi).

Miałem jeszcze okazje nabyć szalik Bayernu, ale zamiast niego mam oryginalną niemiecką koszulkę z MŚ 2006 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

P.S. Sorry, za twistedy, ale musiałem je zrobic. No wiecie - wożonko.
P.S.2. KanT, plakat Keano (zwłaszcza duży) to ja też chciałbym mieć i to bardzo.
P.S.3. A i ja też mam mały zbiór artykułów o Manchester United z "Piłki Nożnej" i trochę z "Bravo Sport", ale teraz już tej gazety (tej drugiej) nie trawię. . .

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
21-07-2006 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Również proponuję zmianę tematu na jakiś bardziej ogólny Wink

Ja osobiście w pokoju mam 4 szaliki: jeden dość długi łączony Man United z Interem Mediolan, wtedy gdy te zespoły grały ze sobą w 1999 roku w LM, szalik MU z napisem "Old Trafford - Simply The Best", szalik Leeds United i Anglii. Plakatów mam mnóstwo, nawet nie chce mi się liczyć, mam także kalendarz z Anglii Manchesteru, podkładkę pod mysz z wizerunkiem naszego herbu i zegar ścienny MU. Tak więc troszkę tego mam Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-07-2006 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #41
 
To ja amator jestem Smile Mam tylko pokoj caly wyklejony plakatami z pilkarzami - niestety nie wszyscy to MU.

amor patriae nostra lex
22-07-2006 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Ja rownież jestem za zmianą tematu na "pokój kibica", bo każdy będzie mógł tutaj przedstawić swój pokoik. :wink:

W moim pokoju łatwo można dostrzec:
-Moje zdjęcia w ramkach z wyjazdów na mecze UNITED
-dwa rozwieszone szaliki
-flaga na ścianie
-koszulka z mistrzowskiego sezonu 02/03 w antyramie na ścianie
-poduszki Red Devils
-podkładka pod myszke
-postery i plakaty piłkarzy MUFC
-flaga Anglii
-szalik Legii
-no i oczywisćie na pułkach wystawione pare gadzetów Man Utd m.in kubki, zegar, emblemat, perfumy, fotki itp :wink:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
22-07-2006 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
flancuz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
No no to widze masz niezłą kolekcje...
Dla mnie najważniejsze jest to, że im kibicuje i to jest THE BEST :]
A wracając do mojego pokoju... to maluje chyba karykatury piłkarzy... co wy na to??
http://devilpage.pl/index.php?modul=dzialy&id=107 Na tej stronie są karykatury... które wybrać?? I która najlepsza??
22-07-2006 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
Ja to tez mam pare rzeczy w pokoju z United, ale to nie jest dla mnie najwazaniejsze, wolalbym oddac te wszytskie rzeczy za wyjazd na OT.

Mam szaliki, koszulki, proporczyki i takie tam i zaje *** zbior video z United w tym kilka oryginalnych DVD.

Under The Boardwalk - United Warriors
22-07-2006 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Wojtek3 napisał(a):...i zaje *** zbior video z United...

Potwierdzam 8) Jak wrócisz to Ci odeśle ... Tongue

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
22-07-2006 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości