Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiątki, gadżety, koszulki MU
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
U mnie na ścianie wiszą cztery koszulki United, na drugiej jest duże zdjęcie Ruuda :wink: .No i podobnie jak u Manchesterowca, na półkach jakieś gadżety związane z Man United.
23-07-2006 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
wie ktos moze czy sa juz dostepne koszulki United w POLSCE ? Przed wczoraj widzialem czapke, juz z nowej edycji w sklepie nike.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
27-07-2006 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
No fakt, też będę musiał pójść zobaczyć, dobrze że jutro w Gdyni będe. Chociaż jak przedtem chcieli 179zł za czystą koszulke . . .

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
27-07-2006 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
KanT napisał(a):wie ktos moze czy sa juz dostepne koszulki United w POLSCE ? Przed wczoraj widzialem czapke, juz z nowej edycji w sklepie nike.
Koszulki weszły dziś do sklepów w Anglii, także wątpię, żeby były już dostępne w Polsce. Chyba, że dziś trafiły też na półki w polskich sklepach.
27-07-2006 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Fakt koszuleczki ładne, choć na początku cięzko mi się było przyzwyczaić do takiego wielkiego napisu AIG, wkońcu Vodafone był dłuższy i dlatego szerszy, bardziej mi się to podobało. Dobrze, że herb będzie na tym białym tle i nie na samym środku nad napisem, tak jak było to w poprzedniej wersji. Zawsze lepiej mieć herb na piersi niż gdzieś na środku :wink: Teraz jeślu już miałbym kupować koszulke, bo nie jestem jeszcze zdecydowany to biorę bez zadnego zastanawiania czerwoną, nie tak jak zrobiłem z ostatnią vodafona, kupiłem niebieską i to w dodatku z długim rękawem i teraz bardzo żałuję.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
27-07-2006 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #51
 
W Dublinie w sklepie koszulki AIG kosztuja 65 Euro a na necie na manutd store 36 tylko plus wysylka, ja ktos chce moge komus zalatwic koszulki United, zaniedlugo wrzuce fotki ktore mam zrobione bo jest wiele modeli ktorych nie ma na necie a sa tu wiec cos sie moze komus spodoba.

Ja mam pytanie czy da sie kupic koszulke AIG dlugi rekaw z naziwskiem pilkarza United bo cos na manutd store nie pisza o tym, wie ktos moze ?

Under The Boardwalk - United Warriors
28-07-2006 10:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #52
 
http://img67.imageshack.us/img67/7999/ma...NITED AWAY[/url]
28-07-2006 17:31
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
MUFC 2nd 06/07[/url]

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
28-07-2006 17:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
flancuz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Elo ELo
No i pokój pomalowałem wkońcu... Jednak nie w barwach Man UTD Sad Tu troche smutno ale też odradzaliście i też praktycznie cala ściana na czerwono to kijowo... Zdjęcia wam dam we wtorek,środe jak wróce z długiego wekeenda Big Grin
No to lece spać.. Trzymta sie :]

http://img149.imageshack.us/my.php?imag ... 006nj8.jpg
Łapcie to fota mojej ściany w pokoju fajna?? :]
28-07-2006 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Te białe są świetne. Nawet bardziej mi się podobają od czerwonych. Nie podoba mi się tylko ta otoczka wokół herbu (podobnie jak w czerwonej), ale jakoś się do tego przyzwyczaję. Jednak gdybym miał kupować to kupię czerwony wzór, bo to podstawowa koszulka i taką właśnie chciałbym mieć.
29-07-2006 10:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Ja prawdopodobnie będę mieć czerwoną koszulkę w poniedziałek.Wysłali mi ją 27 przez RoyalMail.Zrobię fotki jak chcecie ;p A co do tych białych, wyglądają naprawdę fajnie.Ciekawe co się stanie z niebieskimi ? 3rd Kit ? Tongue
29-07-2006 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Niebieskich nie ma :wink: ale chyba wróca jeszcze na sezon 07/08 jako 2nd.

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
29-07-2006 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #58
 
...a to 3 jaki jest? Czarny? Czy w ogole nie ma?

amor patriae nostra lex
29-07-2006 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Tutaj widziałem nasze najnowsze koszulki przecenione z 45Ł na 32Ł, więc jak na nowość to dosyć tanio, ale bardzo trudno przestawić mi się na ten napis AIG. Jakoś sentyment pozostał do Vodafone i tamta od razu przypasowała mi do gustu, więc na razie tej nie zakupie, choć kto wie ... W Polsce oczywiście cena wzrośnie o jakieś 50zł, bo zarobić w końcu trzeba. Te "czyste" (stary model) w Gdańsku w GOSport kosztowały aż 279 zł - stanowcze przegięcie, tym bardziej, że w samym oficjalnym sklepie UNITED są o stówe tańsze. A za dorobienie nazwiska i własnego numeru wołali jedyne 8Ł, więc nie jest tak źle. Ciekawe, co na to polscy sprzedawcy?

capo di tutti capi

MUSC PL
03-08-2006 01:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #60
 
Ciampel napisał(a):Tutaj widziałem nasze najnowsze koszulki przecenione z 45Ł na 32Ł, więc jak na nowość to dosyć tanio, ale bardzo trudno przestawić mi się na ten napis AIG. Jakoś sentyment pozostał do Vodafone i tamta od razu przypasowała mi do gustu, więc na razie tej nie zakupie, choć kto wie ... W Polsce oczywiście cena wzrośnie o jakieś 50zł, bo zarobić w końcu trzeba. Te "czyste" (stary model) w Gdańsku w GOSport kosztowały aż 279 zł - stanowcze przegięcie, tym bardziej, że w samym oficjalnym sklepie UNITED są o stówe tańsze. A za dorobienie nazwiska i własnego numeru wołali jedyne 8Ł, więc nie jest tak źle. Ciekawe, co na to polscy sprzedawcy?

Koszulki United AIG czerwone w Life Sport w Dublinie 55 Euro wiec nie tak zle, wydrukowanie nazwiska z numerem 19 euro wiec chyba przyzwoita cena.

Under The Boardwalk - United Warriors
06-08-2006 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości