Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serie A
Wiktor Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Serie A
Włoska piłka - dyskutujemy w tym temacie na temat jednej znajlepszych lig świata. Inter, Juventus, AS Roma, Milan - kogo najbardzij lubicie z wielkiej czwórki? Wink
25-01-2008 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Serie A
Ja lubie Inter, prezentują dobry, piękny futbol. Zlatan gra poprostu fantastycznie, ma wybitny sezon. Reszta wyraźnie od nich odstaje, Milan odzyskuje werwe ale wciąż są daleeko od czwórki, Fiorentina gra nieźle i jeśli się postara to pozostanie w czwórce, wiele będzie zalezec od wyników bezpośrednich meczów między Milanem a zespołami z pierwszej czwórki.
01-02-2008 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Serie A
Oglądał ktoś mecz Inter - Roma :?: Muszę przyznać, żę spotkanie było zaskakująco ciekawe i porywające jak na Serie A. Świetna akcja Vucinica i bramka Tottiego miodzio. Później kontuzja Maxwella, Inter gra w 10. i nagle za faul, którego nie było wylatuje Mexes (ok. 80 minuta). Końcówka meczu 10x10 i w dramatycznych okolicznościach wyrównuje Zanetti pięknym strzałem z linii pola karnego. Kurczę, super mecz był Big Grin
Z ostatnich spotkań w Serie A, które widziałem bardzo podobały mi się również derby Genoi. W tym meczu cały swój kunszt pokazał Cassano. Właśnie wtedy się do niego przekonałem, żeby nie nieznośny charakter w Realu zamiast Ruuda szalałby Włoch Big Grin
27-02-2008 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rockefeller11 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Serie A
Niestety liga włoska w tym sezonie nie jest najciekawsza. Inter pewnie zmierza po kolejny tytuł, niestety przy ogromnej pomocy arbitrów Sad (Jakiś włoski magazyn sportowy zrobił tabelę serie a po odjęciu punktów zdobytych przy pomocy sędziego i Inter był na środku tabeli). Druga Roma mimo starań nie może dogonić bogatszego rywala. Mój ulubiony Juventus jest co prawda 3 ale dopiero odbudowuje zespół po powrocie do serie a i w tym sezonie nie ma szans na tytuł (fajnie będzie gdy wróci do LM) ale w przyszłym sezonie liczę na powrót na czoło tabeli. Dalej zespół Fiorentiny wracający do walki, po tym jak kilka lat temu był zdegradowany za ustawiania meczów. No i ostatni znany zespół AC Milanu, który po raz kolejny postawił wszystko na ligę mistrzów i w lidze spisuje się przeciętnie. Jednak po odpadnięciu z pucharów europejskich musi starać się o jak najwyższe miejsce w lidze by móc przynajmniej z kwalifikacji wejść do Champions League
16-03-2008 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
darko404 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Serie A
Ja najbardziej lubie AS Rome Big Grin Jest to dobry zespół, grają dobrą piłke Big Grin Milan w tym sezonie jest strasznie cienki. Ostatnia porażka z Romą potwierdziła to Smile Juwentus podniósł się z dołka. Jeszcze będzie z tej drużyny coś. A Interu nienawidze . To są cieniasy Big Grin
17-03-2008 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Serie A
Według mnie dla Milanu liczy się tylko Liga Mistrzów, co pokazują przynajmniej już od dwóch lat. Czyżby dla Rossoneri ważni byli 'wierni' fani i dochód ze sprzedanych gadżetów? Kto to wie.
Na miejscu Kaki opuściłbym ACM, bo po obejrzanych kilku meczach można stwierdzić, iż daje on z siebie więcej niż reszta drużyny.
No ale póki co 'kibicom' zeszłorocznego triumfatora Ligi Mistrzów mogę powiedzieć "Co słychać w lidze?" w razie jak się doczepią Man Utd. Kiedyś to było tylko "Każde pasy to kut..." Tongue

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
17-03-2008 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Serie A
Nienawidzę dziadków z Milanu, powiem krótko. Po prostu nie mogę patrzeć na starcze twarze tych niedojd typu Ibrahim Ba, Brochi, a nawet Maldini, którego wszyscy chwalą, ciekawe za co, za to że ma 40 lat i nieudolnie stara się biegać? Życzę Rossonerim, żeby nie zajęli miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów, jak sama nazwa wskazuje to Liga Mistrzów, a nie staruszków ledwie ganiających za piłką i ledwie załapujących się na czwartą pozycję w lidze.

Sympatyzuje natomiast z Interem, Romą i Juve. Nie jestem ich wiernym kibicem, ale grają ładną piłkę i mają wielu świetnych, utalentowanych zawodników. Z Serie A najbardziej jednak kibicuję FC Parmie, która niestety w tym sezonie walczy tylko o utrzymanie, wierzę, że się uda!

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
05-04-2008 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Donu Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Serie A
Oskar napisał(a):Nienawidzę dziadków z Milanu, powiem krótko. Po prostu nie mogę patrzeć na starcze twarze tych niedojd typu Ibrahim Ba, Brochi, a nawet Maldini, którego wszyscy chwalą, ciekawe za co, za to że ma 40 lat i nieudolnie stara się biegać? Życzę Rossonerim, żeby nie zajęli miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów, jak sama nazwa wskazuje to Liga Mistrzów, a nie staruszków ledwie ganiających za piłką i ledwie załapujących się na czwartą pozycję w lidze.
Nie żebym lubił MIilan ale właśnie ten klub dużo razy rozbił Man Utd wynikami 3:1, 3:0.
08-04-2008 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości