Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikael Silvestre
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #46
Re: Mikael Silvestre
Jak dla mnie wielka szkoda, bo Tweety był bardzo solidnym zmiennikiem Pata i miałem nadzieję, że w tym sezonie niejeden raz odciąży swojego rodaka. Jestem zaskoczony decyzją Fergiego, ale wierzę, że Szkot wie co robi. W zanadrzu oprócz O'Shea są jeszcze Fabio i zapomniany przez wielu Eckersley. Może Fergie chce postawić na naszych ? Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-08-2008 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: Mikael Silvestre
kisia92 -- właśnie po to jest nazwa "forum dyskusyjne", żeby na nim dyskutować, a nie tylko przyznawać rację innym. Z tego co tu zdążyłem zauważyć to właśnie jest tak, że kilka dłużej będącyh tu osówb powie swoje zdanie, ktoś się nie zgodzi, ale potem te same osoby napiszą ze 2 poasty i nowa osoba zmienia zdanie... A z tym OH... Sam piłkarz powiedział, że w poprzednim sezonie dał z siebie tylko 50-60%, więc po porzednim sezonie, jak najbardziej mogę mówić, że jest średni. Jeśli drugie tyle pokaże w najbliższym to wtedy możemy pogadać nad jego eq. klasą światową. Zostaje tylko pytanie: Skoro po przednim sezonie jest on dla ciebie bogiem, to kim będzie, jak pokaże drugie tyle?

Na ew. odp czekam w temacie "Owen Hargreaves".

// - pisanie bez błędów chyba nie boli - radzio

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
21-08-2008 08:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #48
Re: Mikael Silvestre
Cytat:Mikael Silvestre w Arsenalu
:shock:

Jak można sprzedać jedynego zmiennika Evry? I to jeszcze do największego rywala, który w poprzednim sezonie miła właśnie problemy na tej pozycji, ponieważ nie mieli dobrego zmiennika.

Owszem Mikael to nie jest zawodnik światowej klasy, ale bardzo dobry zmiennik dla Evry, lepszego zmiennika nie znajdziemy, ponieważ żaden z ty obecnie bardzo dobry lewych obrońców jak np. Lahm nie będzie chciał być zmiennikiem Evry i przez większość sezonu siedzieć na ławce.
Zawsze jak Sylvek dostawał piłkę to się bałem co wydarzy się za chwile. Zawsze w moich oczach był niepewny, a jak grał w środku to już w ogóle. Jednak po tej ciężkiej kontuzji wrócił odmieniony Wink jakby nie ten sam człowiek. Grał zupełnie inaczej, no i przede wszystkim jak był przy piłce to byłem spokojny o to co się za chwilę wydarzy.
Nie rozumiem decyzji SAF'a :/ Przecież w poprzednim sezonie w meczach z Romą i Chelsea Sylvek zaprezentował się z bardzo dobrej strony, byłem wtedy mile zaskoczony.

Tak jak napisal mateksa co z niego za Diabeł, ktory po 9 latach gry w United przechodzi do największego rywala?

Jedna mimo wszystko - Silvestre dzięki za te 9 lat spędzone na OLD TRAFFORD

edit: z tym największym rywalem to chodziło mi to że Arsena to główny kandydat do zdobycia tytuł mistrzowskiego wraz z Chelsea. Wiem źle to zdanie skonstruowałem i wyszło jak wyszło Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
21-08-2008 08:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Mikael Silvestre
Fergie sprowadził podwójnego brazylijczyka, takie łan in tu. Dlatego poszedł Sylvek... Czekamy teraz na powrót po kontuzji Neville'a, a i Brown będzie szukał nowego pracodawcy. Nie oszukujmy się - Fabio i Rafael przyszli, bo i Brown i Sylvek mają kilka wiosen więcej niż oni...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
21-08-2008 09:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #50
Re: Mikael Silvestre
maju napisał(a):Fergie sprowadził podwójnego brazylijczyka, takie łan in tu. Dlatego poszedł Sylvek... Czekamy teraz na powrót po kontuzji Neville'a, a i Brown będzie szukał nowego pracodawcy. Nie oszukujmy się - Fabio i Rafael przyszli, bo i Brown i Sylvek mają kilka wiosen więcej niż oni...
Powiedz mi, że żartujesz?

Brown dopiero podpisał kontrakt. Nie dość, że jest obecnie naszym pierwszym prawym obrońcą, to jeszcze trzecim środkowym. Kto byłby taki głupi, żeby sprzedawał takiego zawodnika? Na pewno nie Fergie.

Cytat:Tak jak napisal mateksa co z niego za Diabeł, ktory po 9 latach gry w United przechodzi do największego rywala?
Że co?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-08-2008 09:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Mikael Silvestre
michal85 napisał(a):Brown dopiero podpisał kontrakt. Nie dość, że jest obecnie naszym pierwszym prawym obrońcą, to jeszcze trzecim środkowym. Kto byłby taki głupi, żeby sprzedawał takiego zawodnika? Na pewno nie Fergie.
wczoraj wieczorem sprzedał Silvestre'a. Też nikt nie wierzył, że Fergie do tego dopuści - a jednak.
Co do tych obrońców - nie żartuję. Co najwyżej wyobrażam sobie, co teraz może mieć SAF w głowie sprzedając jedynego zmiennika Evry. Wink

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
21-08-2008 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #52
Re: Mikael Silvestre
Ja pierdole. Wstaje rano, patrze: Silvestre w Arsenalu. Tego Fergusona do reszty chyba pojebało. Nie będę się powtarzał, bo już zostało napisane, że Mickael był dobrym zmiennikiem dla Evry, a teraz w Arsenalu będzie zmiennikiem Clichy'ego. Taka wielka różnica? Z drugiej strony nie wierzę w to, że Fergie tak bez powodu by się osłabiał. Może już sobie kogoś zaklepał na tą pozycję? Szczerze to wątpię w to. Myślę, że rezerwowym będzie Fabio i co jakiś czas dostanie szansę z zespołami typu Fulham czy Stoke.

Silvestre stracił cały mój szacunek. W ostatnich latach na linii Arsenal-United nie było żadnych transferów. Chcesz odejść to odejdź ale nie do Arsenalu! Wcale sie nie zdziwię jak na Old Trafford zostanie wygwizdany. I nie mam nic przeciwko temu.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-08-2008 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #53
Re: Mikael Silvestre
muszeq napisał(a):Silvestre stracił cały mój szacunek. W ostatnich latach na linii Arsenal-United nie było żadnych transferów. Chcesz odejść to odejdź ale nie do Arsenalu! Wcale sie nie zdziwię jak na Old Trafford zostanie wygwizdany. I nie mam nic przeciwko temu.
Nie sądzę by został wygwizdany. Przez 9 lat włożył wiele zdrowia dla nas i w sytuacji gdzie nie mógł liczyć na regularną grę odszedł do innego klubu. To nie była ucieczka dla kasy czy sławy.


Fan United od 1992 roku
21-08-2008 09:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #54
Re: Mikael Silvestre
sebos_krk napisał(a):Nie sądzę by został wygwizdany. Przez 9 lat włożył wiele zdrowia dla nas i w sytuacji gdzie nie mógł liczyć na regularną grę odszedł do innego klubu. To nie była ucieczka dla kasy czy sławy.

W Arsenalu pogra tyle samo co i u nas. Clichy jest w ch*j lepszy. Ja już nie mam do niego szacunku. Nie mam szacunku do ludzi, którzy od nas odchodzą do City, Liverpoolu czy Arsenalu. Cenię sobie najbardziej przywiązanie do klubu. Gdyby odszedł do tego Sunderlandu czy Bordeaux nie miałbym nic nic przeciwko, ale nie do ARSENALU!

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-08-2008 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #55
Re: Mikael Silvestre
maju napisał(a):
michal85 napisał(a):Brown dopiero podpisał kontrakt. Nie dość, że jest obecnie naszym pierwszym prawym obrońcą, to jeszcze trzecim środkowym. Kto byłby taki głupi, żeby sprzedawał takiego zawodnika? Na pewno nie Fergie.
wczoraj wieczorem sprzedał Silvestre'a. Też nikt nie wierzył, że Fergie do tego dopuści - a jednak.
No oczywiście - w sprzedaż Rooney też nikt nie wierzy, więc może to jego sprzedamy ?

Arsenal to żaden nasz wielki przeciwnik. Dużo, dużo gorzej by było gdyby odszedł do Liverpoolu, czy City, ale AFC? Nie przesadzajmy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-08-2008 09:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Mikael Silvestre
AFC jest porównywany do L'poolu i City (jako naszych wrogów) bardziej ze względu na osobę Wengera. On miał wiele zgrzytów z SAFem. Zapewne chodziło o sumę odstępnego. Inaczej Ferguson nie puściłbym Sylvka na Emirates. Rok temu podobnie było z Heinze. Za wszelką cenę Fergie nie chciał go dać L'poolowi.

http://www.arsenal.com/assets/_files/im ... 20PAFC.jpg

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
21-08-2008 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Mikael Silvestre
muszeq napisał(a):Ja już nie mam do niego szacunku. Nie mam szacunku do ludzi, którzy od nas odchodzą do City, Liverpoolu czy Arsenalu.
Dla Lawa i Kidda też nie masz szacunku? :twisted:

Kuriozalny transfer, bo podobno w grę wchodziły kluby włoskie i francuskie oraz inne angielskie, ale bez przesady! Nie sprzedajemy im Evry tylko Silvestre'a. No i Arsenal to jednak mimo wszystko nie Liverpool. Ten transfer można traktować jako prztyczek Fergusona w nos Wengera, który chyba nie widzi drużyny Kanonierów w roli poważnego kandydata do tytułu mistrzowskiego (aczkolwiek w pucharach europejskich to będzie spore wzmocnienie). Może Sir Alex uznał, że kolejny raz nadszedł czas, żeby oczyścić nieco skład ze starszych zawodników i dać szansę młodym. W 1996 to się sprawdzilo, oby teraz było podobnie.

PS. Ponoć najpierw Fergie zaproponował Mikaelowi przeprowadzkę do... City, ale Francuz odmówił. Ciekawe ile w tym prawdy Smile
21-08-2008 10:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #58
Re: Mikael Silvestre
Nie wiem dlaczego SAF sprzedał go do Live ale najwidoczniej wie on coś czego my nie wiemy . Może na dniach zawita do nas jakiś nowy obrońca bądź obdarzy wielkim kredytem zaufania jednego z braci Silva i ten stanie się etatowym zmiennikiem Evry . Najgorsze jest to że w pomocy nie ma kto grac obecnie i Evra jak ulał pasowałby na mecz z Portsmouth na lewej flance a Sylwek na lewej obronie a czym kierował się Fergunson sprzedając do kanonierów gracza tego nie wie chyba do końca nikt.

A taka ciekawostka : Ostatnio MU sprzedało piłkarza do Arsenalu przed 34 latami ...

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
21-08-2008 10:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #59
Re: Mikael Silvestre
Kibice Gunners też nie są zbytnio zadowoleni, miał do nich przejść doświadczony def-pom, a przychodzi rezerwowy obrońca United. No cóż Gallas przeszedł z Chelsea do Arsenalu i też to było dosyć dziwne. Jednak pozbywamy się solidnego zmiennika Evry. Może kogoś kupimy? :roll:
21-08-2008 10:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Mikael Silvestre
Kompletnie nie rozumie Fergusona. Tak jak wszyscy uważam, że szaf popełnił błąd sprzedając Sylvka do Arsenalu. Mógł sobie odejść do Sunderlandu czy innego PSG, to bym jeszcze przebolał a ten odchodzi do znienawidzonego przez fanów United zespołu. Mam nadzieję że jak przyjedzie na OT to nasi kibice urządzą mu prawdzie piekło :twisted:

PS. 8 Francuz w Arsenalu :lol:

Pele good, Maradona better, George Best
21-08-2008 11:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości