Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikael Silvestre
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #76
Re: Mikael Silvestre
Olle napisał(a):Miałem na myśli: za co tak nienawidzisz Arsenal?
Ale zostawmy ten temat na inną okazję bo to nie jest dobre miejsce do takich dyskusji.

Temat do zamknięcia.

Temat i tak zostanie zamknięty niedługo, a ten temat poniekąd jest związany z Silvestrem Wink

Nienawidzę Arsenalu za te właśnie wszystkie bójki na boisku albo za sytuację kiedy Van Nistelrooy nie strzelił karnego, a oni zaczęli go odpychać. Po prostu nie trawię tej drużyny, jej piłkarzy. Poza tym jestem wielkim fanem Keana, który miał na pieńku z Vieirą.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-08-2008 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #77
Re: Mikael Silvestre
muszeq napisał(a):Nienawidzę Arsenalu za te właśnie wszystkie bójki na boisku albo za sytuację kiedy Van Nistelrooy nie strzelił karnego, a oni zaczęli go odpychać. Po prostu nie trawię tej drużyny, jej piłkarzy. Poza tym jestem wielkim fanem Keana, który miał na pieńku z Vieirą.
No dobra było kilka nieprzyjemnych sytuacji, ale czy to naprawdę powód żeby tej drużyny nienawidzić? Między kibicami obu drużyn nigdy nie było większych scysji, wystarczy zresztą porównać jak pisze się o United na forach arsenalowskich a jak na liverpoolskich.

Odeszli Roy, Ruud, Vieira, Ljungberg i atmosfera wyraźnie się oczyściła. A Wengerowi w ostatnich latach docinał tylko Mourinho. To były chwilowe nieprzyjemności między drużynami, które walczyły o te same trofea, nic więcej. Dla nas, kibiców United od lat kilku-kilkunastu ten pojedynek to spora część kibicowskiego życiorysu, ale w historii angielskiej piłki to tylko chwilowa sprzeczka.
21-08-2008 13:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #78
Re: Mikael Silvestre
Może po prostu nienawiść z tamtych lat pozostała. Też ciężko jest stwierdzić za co się czegoś lub kogoś nienawidzi. Po prostu nie trawię Arsenalu choć tak naprawdę jednoznacznie nie mogę stwierdzić dlaczego. Tak to już jest. Był kiedyś temat: 'Znienawidzone kluby' i ludzie wypisywali Real czy Barcelona. Ciekawe za co akurat tych klubów nienawidzą skoro bezpośredni kontakt z United jest raczej znikomy Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-08-2008 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #79
Re: Mikael Silvestre
Gdy zobaczyłem newsa o tym, że Mikael odchodzi w pierwszej chwili pomyślałem, że to jakiś prima-aprilis. Na nieszczęście okazało się że nie. Zaledwie wczoraj pojawiła się informacja (byłem przekonany, że to plotka) iż Arsenal jest zainteresowany naszym obrońcą, a tu już dzisiaj transfer :shock: Czym Wenger skusił Francuza? Pewnie obiecał mu, że będzie częściej grał niż w MU- to chyba główny powód. Kasa odgrywa tu mniejsze znaczenie. Dodatkowo Mikael, jak sam mówił, potrzebował nowych wyznań... Silvestre będzie dawał przykład młodym wilkom i będzie odgrywał rolę: "Wujek dobra rada" :?
Dziękuję za to co zrobił dla MU przez ostatnie 9 lat i życzę mu powodzenia w nowym klubie.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
21-08-2008 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #80
Re: Mikael Silvestre
Muszeq wiesz w ogole od kiedy zaczelyh sie te wojny na boisku miedzy arsenalem a united? Przeciez to nawet nie dwudziestoletnia historia.

A co powiesz o tym, ze np arsenal wydal w swoim programie meczowym wspomnienia z ostaniego meczu the busby babes i ogolnie zlozyl hold im w miejscu w ktorym zadne media raczej nie zauwaza, bez naglasniania tego ani nic z tych rzeczy. Po prostu oddal szacunek.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
22-08-2008 00:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #81
Re: Mikael Silvestre
pawlo napisał(a):Muszeq wiesz w ogole od kiedy zaczelyh sie te wojny na boisku miedzy arsenalem a united? Przeciez to nawet nie dwudziestoletnia historia.

Nie wiem dokładnie. Podejrzewam, że to może trwać od jakichś 10 lat. Ale co ważne wielkie zainteresowanie wokół United u mnie zaczęło się właśnie w tym okresie (2002/03) i konflikty na linii United-Arsenal zapadły mi w pamięć.

pawlo napisał(a):A co powiesz o tym, ze np arsenal wydal w swoim programie meczowym wspomnienia z ostaniego meczu the busby babes i ogolnie zlozyl hold im w miejscu w ktorym zadne media raczej nie zauwaza, bez naglasniania tego ani nic z tych rzeczy. Po prostu oddal szacunek.

O tym nie wiedziałem. Jednak inne momenty zapadły mi w pamięć i nie potrafię nagle polubić klubu, bo zrobili coś dobrego dla United. Powtórzę: Mecze z Arsenalem były pełne chamskich fauli, częstych bójek, niemiłych incydentów i ogólnie dziwnych podtekstów. To wszystko nasilone było w okresie, w którym United zaczęło stanowić cząstkę mojego życia. I powtórzę się jeszcze raz: może to być moje subiektywne odczucie, a tak naprawdę nie ma nic złego w transferze Silvestre do Arsenalu. Postaraj się mnie zrozumieć. Też możesz nienawidzić klubu ze względów osobistych i potrafiłbym to uszanować.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
22-08-2008 08:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #82
Re: Mikael Silvestre
Ja tam muszqa rozumiem. Arsenal, LFC, City. Khy. Dla mnie od zawsze znienawidzeni. A Sylvek? Słowem szok, jak i dla wielu innych fanów United.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
22-08-2008 08:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #83
Re: Mikael Silvestre
Tak przy okazji

Sarni napisał(a):A dla United to mimo wszystko 4 miliony funtów, które można swobodnie wydać gdzie indziej.

Oficjalna strona podaje, że przeszedł za 750 tys funtów. Śmieszna cena trochę.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
22-08-2008 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #84
Re: Mikael Silvestre
Dla porównania - Legia swojego czasu za Grzelaka płaciła 650 tys. euro, a za Iwańskiego 680 tys. euro. Co prawda euro to nei funt, ale różnica i tak niewielka... Ale cóż. Z niewolnika nie ma pracownika.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
22-08-2008 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #85
Re: Mikael Silvestre
A jakiej kwoty spodziewaliście się za rezerwowego, nękanego w ostatnim czasie przez kontuzje i w dodatku z kontraktem wygasającym po tym sezonie? Nie można również zapomnieć, że Tweety z klubowej kasy zabierał co tydzień całkiem niemałą sumkę (wg prasy ok. 55 k).

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-08-2008 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #86
Re: Mikael Silvestre
To trochę tak, jak Balde w Celticu xD Dziś nikt nie ma wątpliwości, że woli łapać kontuzje i ustawić się na resztę życia niż zarabiać 3x mniej w klubie, gdzie miałby szansę na grę :lol:

Nie offtopuj.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
23-08-2008 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #87
Re: Mikael Silvestre
muszeq napisał(a):Tak przy okazji

Sarni napisał(a):A dla United to mimo wszystko 4 miliony funtów, które można swobodnie wydać gdzie indziej.

Oficjalna strona podaje, że przeszedł za 750 tys funtów. Śmieszna cena trochę.

Bo przecież Silvestre grał za darmo, i pensji mu nie płaciliśmy.

Wliczyłem w to pensję, pomylilem co prawda wysokosc, ale niewiele. Ok. 3.5mln funtow i tak z tego mamy.

jestem barmanem na tym dancingu
23-08-2008 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #88
Re: Mikael Silvestre
Pierwszy raz spotykam się z wliczaniem pensji w kwotę transferu. A jak Ronaldo odszedłby do Realu to też wliczyłbyś jego pensję?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
23-08-2008 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #89
Re: Mikael Silvestre
A gdzie ja napisałem, że to kwota transferu? Albo mi to pokażesz, albo przyznaj po prostu, że nie masz już co pisać i pieprzysz bez sensu.

Od poczatku w transferze Silvestre'a oczywiste bylo to, ze najwiecej United zyska wyrzucajac go z listy plac.

jestem barmanem na tym dancingu
23-08-2008 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #90
Re: Mikael Silvestre
Ok, nie napisałeś, że to kwota transferu. Mój błąd. Ja jednak wolałbym solidnego zmiennika za grosze niż jego brak. Aż strach teraz pomyśleć jak Evra dostanie kontuzji.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
23-08-2008 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości