Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paul Scholes
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1
Paul Scholes
Z wypowiedzi Paul`a wynika, ze poradzil on sobie z problemami oka. Podobno zaczal juz treningi. Zycze mu duzo zdrowia, niech pomoze United w ponownej drodze na szczyt :!:

amor patriae nostra lex
12-07-2006 11:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Niestety, Paul najlepsze lata ma już za sobą i nie możemy na nim budować drużyny. Potrzebny jest inny zawodnik na jego pozycje. Scholes może przez pewien okres sezonu grać świetnie, ale na pewno nie będzie w stanie kierować drugą linią United przez cały, wyczerpujący sezon. Ribery byłby idealny jako następca "Rudego".
12-07-2006 13:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ale Ribery jest brzydki jak.... i do tego Francuz. No i młody też już nie jest. . .
A Scholes to faktycznie już emeryt, no ale to w końcu złote pokolenie Manchester United. Chociaż mimo to zdziwiłem się, kiedy zobaczyłem go wśród legend MU.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
15-07-2006 00:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Hmm nie wiem czy 23-letniego zawodnika można nazwać starym, a co do jego urody - każdy jest jaki jest, a Franck w dzieciństwie przeżył wypadek, chyba nie patrzysz na to w sposób " Który będzie ładniej wyglądał w relkamie" ? Liczy sie talent nie uroda

ale ok koniec Off Topicu Smile

Co do Scholesa Smile w końcu wraca do siebie, mam nadzieje, ze w nadchodzącym sezonie będzie prezentował się tak samo dobrze jak przed tą kontuzją

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
15-07-2006 09:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Widac ze Scholes jest glodny gry mozna wywnioskowac to z wywiadow ktorych udzielal, mysle ze to bardzo dobrze, bo bedzie gral z zapalem czytalem rowiez ze chce powrocic do reprezentacji Angli, ambitne plany Paula, oby sie spelnily.
25-07-2006 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aveko Offline
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Scholes wraca do gry. Duze wzmocnienie, bo jego brak w ubiegłym sezonie był widoczny. Czesto brakowało łącznika między pomocą a atakiem a nikt nie nadawał sie do tego lepiej niz Scholes. Paul ma juz swoje lata ale sądze że przynajmniej w tym sezonie bedzie mocnym punktem o ile nie w nastepnych także.
Powrót Scholesa nie zmienia jednak faktu ze brakuje nam srodkowego pomocnika...

Górnik Zabrze & Manchester United
1997 - 2007
To juz 10 lat zwyciestw i porazek Smile
26-07-2006 10:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Paul Scholes potwierdza jak dobrym jest piłkarzem i że jego brak osłabił nas w drugiej czesci sezonu, dzisiaj Scholes rozegrał kolejne dobre spotkanie i zodbył dwa gole w wygranym aż 0:3 meczu z Celtic'em Glasgow. Big Grin Trzeciego gola dołożył Evans. Czekamy na turniej w Amsterdamie bo tam będzie największy sprawdzian przed sezonem 06/07. :wink:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
26-07-2006 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Naprawdę wielki powrót. Dwie ładne bramki i to strzelone dobremu bramkarzowi, bo można tak powiedzieć o Borucu. Widać, że Paul, nie zamierza jak na razie wybierać się na emeryturę i dać szansy młodym. Pomimo swojego wieku, nadal gra znakomicie. Brakowało nam go, ale teraz już wrócił i jeśli nie zawiodą napastnicy to tytuł wróci na Old Trafford :twisted:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
27-07-2006 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Scholes jest pełen energii, nie może się doczekać nowego sezonu i to mnie cieszy. Rzeczywiście było widać jego brak w drugiej części sezonu, mam nadzieje, że w lidze potwierdzi jakim jest wspaniałym piłkarzem. Obecnie jest w dobrej formie, niech taka pozstanie Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-07-2006 12:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
No, no ja chcialbym naprawde pochwalis naszeglo Anglika, bo juz myslalem :oops: ze Paul nie bedzie gra ltak swietnie jak kiedys a tymczasem gra FANTASTYCZNIE ! naprawde wielka przyjemnosc ogladac rudowlosego pomocnika w barwach United. Scholes odbiera, walczy kapitalnie podaje, strzela ustawia sie - MISTRZ :wink: mysle ze sie ze mna zgodzicie ?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
08-11-2006 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Oczywiście, muszę się zgodzić z twoimi słowami. Myślę, że Paul prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze i gdyby nie on, to nie wiem, jak wyglądałaby nasza pomoc (Carrick nie prezentuje jeszcze pełni swoich możliwości). Niestety, z oczami Rudego nadal nie jest do końca w porządku. Ma niby jakieś zamglenia, jednak nie przeszkadzają one w grze. Mam nadzieję, że z powodu tego problemu nie zostanie ponownie wykluczony z gry, tak jak w ubiegłym sezonie.
08-11-2006 18:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Paul w dzisiejszym spotkaniu obejrzał jako pierwszy Diabeł w tym sezonie czerwoną kartkę. Zabraknie go teraz prznajmniej w 2 meczach, ale oby nie więcej(FA może coś z dupy wziętego wymyślić). Sędzia Atkinson w moim odczuciu, powinien pokazać również drugą żółtą kartkę dla Alonso. Szkoda, bo w najbliższych meczach będzie to dla nas osłabienie.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
03-03-2007 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Tak jak już pisałem w temacie meczowym, było to głupie zachowanie Scholesa. Nie trzeba zbytnio rozbudowanych komentarzy do tej sytuacji... Puściły mu nerwy, tyle.

Gracek_11 napisał(a):(FA może coś z dupy wziętego wymyślić)

Wcześniej już zasługiwał na czerwoną kartkę, ale sędzia nie zauważył jego chamskiego wejścia w Sissoko/Pennanta. Obawiam się więc, że będą to przynajmniej trzy mecze przerwy - Bolton, Blackburn, Portsmouth. Trzy ważne i bardzo trudne spotkania. Szkoda, ale myślę, że sobie jakoś bez niego poradzimy. W końcu mamy O'Shea :lol:
03-03-2007 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Na pewno Scholes trochę osłabił skład, ale sądzę, że nie będzie tak źle. Paul'owi poszły po prostu nerwy no i zachował się tak jak zachował i niestety ujrzał czerwoną kartkę. Takie rzeczy się zdarzają. Są zmiennicy, jednak nie zmienia to faktu, że Anglik jest najlepszy na tej pozycji, na której gra.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-03-2007 23:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
W takim spotkaniu aż dziwna byłaby sytuacja, gdyby nikt nie dostał czerwonej kartki. Walka na maksa, wślizgi i faule to przecież normalka w pojedynkach między znienawidzonymi ekipami. Tym razem wypadło na Paula, innym razem to może przeciwnicy zostaną osłabieni przez takie wejście. Opuszczenie boiska przez Scholesa najwyraźniej dało zawodnikom dodatkowego "kopa", skutkiem czego była później strzelona bramka. Ja już się bałem, że grając w 10, jeszcze to przegramy w końcówce, a tu proszę Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
04-03-2007 09:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości