Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patrice Evra
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Pejter napisał(a):Jeśli chodzi o tę aklimatyzację Evry to myślę, że do gry w Anglii już się przystosował. A do życia? No cóż, jakoś to będzie. Pobędzie trochę dłużej na Wyspach to się przystosuje.

Zgadzam się, Evra już z pewnością do gry w Anglii się zaaklimatyzował. Ostatnio zalicza wspaniałe występy w barwach Man United, godnie zastępuje Heinze na lewej obronie. Pewny punkt w defensywie, włącza się do ataku. Krótko mówiąc - idealny zawodnik 8)

A czy się do życia na Wyspach przystosował to nas, kibiców United, to powinno już mniej obchodzić, ważna dla nas jest jego gra na boisku Tongue
15-11-2006 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Patrice w spotkaniu z Evertonem zdobył swojego premierowego gola w Manchesterze. Zagrał świetne spotkanie asystując także przy bramce John'a. Na dzień dzisiejsze obiektywnie patrząc na sytuacje (nie tylko po wczorajszym meczu) Evra spisuje się lepiej na boku obrony niż Heinze, czy chociażby Silvestre, który wczoraj rozegrał mecz na środku wraz z Ferdinandem. Naprawdę w tym sezonie dla mnie jest pierwszoplanową postacią na lewej flance defensywy :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
30-11-2006 15:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Zgadzam się z tobą w 100%. Bez niego nasza gra byłaby o o wiele gorsza. Niby jeden zawodnik, ale według mnie jego akcje ofensywne lewą stroną bardzo dużo wnoszą. Ferguson poczynił w styczniu zaje**ste transfery. Vidic i Evra to obecnie filary naszej obrony. Brawo Fergie!
30-11-2006 17:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
We wczorajszym meczu moim zdaniem nasz francuski lewy obronca zaprezentowal sie bardzo dobrze.Czesto wlaczal sie w akcje ofensywne, co zaowocowalo asysta przy trafieniu Wayna.Patrice jednak nie zapominal rowniez o obronie i byl wczoraj nie do przejscia.Byl jednym z najlepszych zawodnikow wczorajszego spotkania i moze nawet zasluzyl na miano Man of The Match :?:
22-01-2007 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Być może, że jakoś się wyróżniał, nie wiem, bo osobiście meczu nie widziałem. Sad

Wiadomo, że jak obrońca zdobywa w meczu asystę, to należy wnioskować, że brał udział w akcjach ofensywnych zespołu. Widać, że Evra czuje się dobrze w drużynie Diabłów. Niech gra jak najdłużej i jak najlepiej. Takich zawodników nam potrzeba, a mamy oczywiście jeszcze Heinze'ego, który przy jakiejkolwiek ewentualności zastąpi z powodzeniem Francuza. Jednak nie życzę oczywiście Patrice'owi, aby coś mu się stało, mimo, że faworyzuje Gaby'ego. Cieszy fakt, że mamy zaufanych ludzi na lewej obronie.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
23-01-2007 09:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Mi się jednak wydaje, że Patrice zawalił trochę przy drugiej bramce, nie krył dostatecznie agresywnie i dopuścił do dośrodkowania.
Asysta bardzo ładna, wprost na głowę Rooney'a. Evra bardzo dobrze rozumie się z Ronaldo - to wielki plus.
Całego meczu nie widziałem, więc nie mogę ocenić jego ogólnej gry, ale z relacji wynika, że jeśli nie był najlepszym, to na pewno jednym z najlepszych Diabłów na boisku w meczu z Arsenalem.
23-01-2007 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Ta akcja przy bramce - pierwsza klasa. Tempo masakryczne i sklepali to bardzo ładnie - oby takich "wjazdów" więcej. Mamy w czym wybierać na tej lewej obronie. I Heinze, i Evra mają dostateczne umiejętności, grają zazwyczaj na miarę naszych oczekiwań i kiksy u nich to rzadkość, co bardzo cieszy. Gdyby jeszcze Sylwek też mylił się "od święta" (a niestety czyni to częściej), mielibyśmy już z tyłu prawdziwy mur nie do przejścia.

Zaprawa z cementu normalnie Wink

Za mecz z Arsenalem Evra ma u mnie duży plus.

capo di tutti capi

MUSC PL
23-01-2007 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
http://www.manutd.pl/index.php?function=...ll&no=2478

Cytat:Cristiano śmieszy mnie, ponieważ jest jedynym zawodnikiem posiadającym w szatni własne lusterko. Spędza długie godziny, układając swoje włosy i kładąc na nie żel. Kocha swoje ciało - tłumaczy Evra.

:mrgreen: Jaki lolek z tego Ronaldo Smile Zdecydowanie najlepszy fragment, ciekawe jaka będzie reakcja Ronaldo. Widać po takiej wypowiedzi, że w zespole panuje znakomita atmosfera Smile Fajnie czyta się takie rzeczy.
19-02-2007 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #24
 
Valverde napisał(a):Cristiano śmieszy mnie, ponieważ jest jedynym zawodnikiem posiadającym w szatni własne lusterko. Spędza długie godziny, układając swoje włosy i kładąc na nie żel. Kocha swoje ciało - tłumaczy Evra.

Wątpię by był normalnym człowiekiem. Dla mnie nie jest on hetero. Samo lusterko rozumiem, ale by długie GODZINY spędzać?!?!?! Żałosne.

A co Evry. Dobrze mu idzie zastępowanie Heinze. Nasz argentyński kolega miał słabszy okres i dobrze, że w jego miejsce gra Evra.

GLORY GLORY MAN UNITED
19-02-2007 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Cytat:Wątpię by był normalnym człowiekiem. Dla mnie nie jest on hetero. Samo lusterko rozumiem, ale by długie GODZINY spędzać?!?!?! Żałosne.

Ta - spędza długie godziny i wszystkie laski kleją się do niego aż miło popatrzeć. Ciekaw jestem, co by Cris zrobił, gdyby podczas drogi do autobusu nie było ochroniarzy, a każda dziewczyna chciałaby mieć go dla siebie. Wielu z nas pewnie mu zazdrości Wink

Atmosfera idealna, w dodatku te inne ksywki. Evra rośnie nam na człowieka rozładowującego "napięcie". Neville szybko gada, skutki widać i mówią na niego "Mr 100kV" - masakra. Powiem wam, że tego newsa się bardzo przyjemnie - z "rozdziawioną" gębą - tłumaczyło Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
19-02-2007 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Nawet nie sądziłem, że z Evry taki "śmieszek". Ale to chyba dobrze, bo w każdej drużynie taka postać powinna być, aby inni przez takie teksty byli bardziej wyluzowani i później grali swoje, a nie spięci. No chyba, że ktoś sie przez takie gadanie wkurzy na Patrice'a, no to co innego, ale może w tedy taki zawodnik wyjdzie z e złością na boisko i tym samym jego gra będzie efektywniejsza. :wink:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
20-02-2007 08:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #27
 
Ciekawe co się dzieje z Patricem Evrą, mam nadzieje, że powróci na mecz z Romą na Old Trafford, wtedy nasza linia mogłaby wyglądać w ten sposób..

Brown - Ferdinand - Gaby - Evra

Wygląda 100x lepiej niż wczoraj Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
05-04-2007 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Zdecydowanie O'Shea się do tej roboty nie nadaje, a powrót dynamicznego Evry mógłby tylko powiększyć nasze szanse na awans do półfinału. Mimo kilku kontuzji defensywa UNITED w wersji Wojtka nadal wygląda stosunkowo solidnie. Jeśli Evra wyzdrowieje, to Alex ma jeden problem mniej. Wtedy trzeba zacząć się zastanawiać nad obstawieniem środka pola po absencji Scholesa.

capo di tutti capi

MUSC PL
05-04-2007 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Również już od kilku tygodni ciekawi mnie sytuacja Evry. Nie ma żadnych komunikatów odnośnie jego stanu zdrowia, a on nadal nie gra, a nawet nie jest na ławce rezerwowych. Z tego co pamiętam to jego kontuzja miała nie być poważna, a sam już nie pamiętam, kiedy go ostatnio widziałem w barwach United...
05-04-2007 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Co racja, to racja. Wszystko jakieś takie tajemnicze jest. Zero newsów o nim i ogólnie jakby cisza...

Miejmy nadzieję, że to szybko się wyjaśni i będziemy mogli zobaczyć go w akcji na nowo.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-04-2007 11:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości