Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18 lipca - Manchester United vs. Kaizer Chiefs, Kapsztad
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1
18 lipca - Manchester United vs. Kaizer Chiefs, Kapsztad
Nasz nastepny przeciwnik w tourne po RPA. Kolejny mało znany. Ja nic o nich nie slyszalem. Diałby podbudowane poprzednim zwycieztwem powinny tutaj takze wygrac. Stawiam 3-0.

amor patriae nostra lex
15-07-2006 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Kapsztad> Hmmmmmm o tym zespole... też nic nie wiem. Ale przecież porażki nie będzie. Eghhhh właściwie po co MU pojechało do czarnych?
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
15-07-2006 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #3
 
Roy_v_beck napisał(a):Eghhhh właściwie po co MU pojechało do czarnych?
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Gdzies trzeba sieprzygotowac do sezonu? To po co w zeszlym sezonie jechali do USA? A po co Real jechał do Azji?

amor patriae nostra lex
15-07-2006 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Pojechaliśmy do USA, zeby zmierzyć się z najlepszymi klubami na świecie. Real pojechał do Azji, żeby zarobić masę hajsu, bo tam wiadomo najwięcej ludzi na świecie i są zakręceni na punkcie futbolu.
Czemu Manchester United nie pojechał do Australii?
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
15-07-2006 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Mam nadzieję, że tutaj będzie podobnie tak jak w meczu z Orlando - spokojne spotkanie, wysoka wygrana, bramka Solskjaera itd. Nie słyszałem rzecz jasna o tym zespole, więc dużo napisać nie mogę. 4:0 będzie Tongue
15-07-2006 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Roy_v_beck napisał(a):Kapsztad> Hmmmmmm o tym zespole... też nic nie wiem. Ale przecież porażki nie będzie. Eghhhh właściwie po co MU pojechało do czarnych?
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Żeby teraz w Afryce trochę kasy zarobić, bo tam też dużo fanów United się znajdzie. Smile Co do meczu to mam nadzieję, że wygramy i to wysoko.O samym rywalu nigdy nie słyszałem, ale z tego co wiem są biali
http://static.last.fm/proposedimages/or ... /90268.jpg
16-07-2006 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Eeeee to zdjęcie z Afryki? To po co im szaliki. Ja jednak myśle, że oni są czarni.

http://img205.imageshack.us/img205/1610/niggeraqd4.jpg

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
16-07-2006 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
A jakie to ma znaczenie, czy są biali czy czarni? Śmierdzi mi tu rasizmem :x

A Manchester pojechał do RPA, bo tamtejszy kraj, chce promować Mistrzostwa Świata 2010, które zostaną właśnie tam rozegrane i promuje je w taki sposób, że zaprasza różne kluby na tournee i płaci im za to. Poza tym jest to szansa na powiększenie grona kibiców MU w Afryce.

Myślę, że Kaizer Chiefs jest zespołem o podobnych umiejętnosciach co Orlando i wynik będzie podobny. Mam nadzieję, że nasza gra będzie jeszze lepsza, choć to nie ma aż tak dużego znaczenia. Ważne, by się dobrze przygotować do sezonu.
16-07-2006 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Roy_v_beck napisał(a):Eeeee to zdjęcie z Afryki? To po co im szaliki. Ja jednak myśle, że oni są czarni.

http://img205.imageshack.us/img205/1610/niggeraqd4.jpg

Ci panowie w szalikach to brytyjski zespół rockowy Kaiser Chiefs, ale nikt się chyba nie zorientował... :cry:
16-07-2006 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #10
 
redbox napisał(a):
Roy_v_beck napisał(a):Eeeee to zdjęcie z Afryki? To po co im szaliki. Ja jednak myśle, że oni są czarni.

http://img205.imageshack.us/img205/1610/niggeraqd4.jpg

Ci panowie w szalikach to brytyjski zespół rockowy Kaiser Chiefs, ale nikt się chyba nie zorientował... :cry:

Nikt sie nie zorientowal, bo gadamy o meczu tutaj, a nie o jakis brytyjskim zespole Smile Nie ten temat.

amor patriae nostra lex
16-07-2006 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Pewnie jakby przyjechali na takie Tournee do Polski... :lol: to tez by bylo narzekania ?! Polska po co ?! Tu nie ma stadionów i klubów i na mecz byś nei pojechał bo nie bedzie nic ciekawego :roll: Właśnie to odróznia MUFC od Realu Madryt ze nie robią wszystkiego dla wielkiej kasy, tylko dla piłki nożnej i kibiców przede wszystkim !! Bardzo mnie cieszy powrót Ole i mam nadzieję ,ze i w wtym jak i kolejnych meczach cos ustrzeli. Dla niego to bedzie b.ważne aby przypomnieć sobie jak sie strzelało gole. Podczas sezonu taki zawodnik z ławki na pewno się przydac :twisted:

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
16-07-2006 15:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
Ferguson wybierając tourne po RPA napewno też miał nadzieje na odkrycie jakiegos talentu lub cos.
Napewno dużą role też odegrało reklamowanie zespołu w Afryce,tam ludzie szaleją za piłką niemal tak jak w Brazyli :roll: Rywale nie są wymagający,ale to raczej miało najmniejsze znaczenie.

Wygramy.
16-07-2006 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Wynik tutaj się zupełnie nie liczy, bo to przecież sparing przygotowawczy, ale na gre zespołu trzeba już powoli zacząć patrzeć, mimo tego, że chyba jeszcze obozu kondycyjnego i tych najtrudniejszych treningów zawodnicy nie mieli. W tym okresie trzeba dać szansę wszystkim zawodnikom - jeden doskonały przykład już mamy - Ole pokazał się z dobrej strony, strzelając dwie bramki i Aleks wie, że w pełni może mu ufać. Prawdziwy sprawdzian czeka nas za niepełny miesiąc, ale żeby tam zabłysnąć, trzeba dobrze pokazać się tutaj. Ze wszystkich tournee to w USA było zdecydowanie najlepsze - rywale, skład, atmosfera - warto sobie czasem przypomnieć pogrom Barcelony (z Ronaldinho) i Juventusu bodajże 4:0, a do tego fenomenalne bramki Ruud'a Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
17-07-2006 10:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Ciampel napisał(a):Ze wszystkich tournee to w USA było zdecydowanie najlepsze - rywale, skład, atmosfera - warto sobie czasem przypomnieć pogrom Barcelony (z Ronaldinho) i Juventusu bodajże 4:0, a do tego fenomenalne bramki Ruud'a Wink

To było rzeczywiście świetne tournee ;)Wygraliśmy wszystkie mecze w niezłym stylu.Co więcej, na Polsacie Sport można było obejrzeć mecze.Szkoda, że to drugie tournee wypadło tak fatalnie.Z tego co pamiętam to w 2003 graliśmy z :
:arrow: UTD 4-0 CELTIC*
:arrow: UTD 3-1 BARCELONA*
:arrow: UTD 4-1 JUVENTUS*
:arrow: UTD 2-0 CLUB AMERICA*

*mogę się mylić ;p
17-07-2006 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
A ten mecz przeciwko Bayernowi Monachium, co przegraliśmy po karnych to chyba był podczas pierwszego tournee? Pamiętam, że jak puszczali w tv mecze, to obejrzałem tylko ten jeden i reszty już nie chciałem. . .
Co nie zmienia faktu, że drugie tournee po USA to już żenada. Na Polsacie Sport wciąż puszczają wykonanie rzutu rożnego przez Scholesa i gol Ronaldinho.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
17-07-2006 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości