Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiątki - piłkarskie i nie tylko
Filigo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Pamiątki - piłkarskie i nie tylko
Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy kiedykolwiek wysyłaliście emaile do jakiś klubów z prośbo o przysłanie autografów,plakatów itp
16-07-2006 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
taaaak, no i chyba żaden klub ci nie odpowie na emaila, zwłaszcza jak każesz mu żeby przysłali ci pamiątki. No a tak wogóle to na http://www.uefa.com znajdziesz adresy mailowe i te zwykłe do większości klubów.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
16-07-2006 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Filigo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Mam kumpla który kilka razy pisał do Reprezentacji Szwecji, Czech i Hiszpani. Odziwo dostał kilka autografów i plakatów. :roll:
16-07-2006 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #4
 
Na devilpage.pl jest niby text listu ktora mozna wyslac. Oczywiscie lepiej chyba wyslac zwykly list, bo mysle ze dostaja ich mniej (ale nadal ogromne ilosci) niz e-maili.

amor patriae nostra lex
16-07-2006 13:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Zashi napisał(a):Na devilpage.pl jest niby text listu ktora mozna wyslac. Oczywiscie lepiej chyba wyslac zwykly list, bo mysle ze dostaja ich mniej (ale nadal ogromne ilosci) niz e-maili.

A nie lepiej napisac cos od siebie ? Kilka zdan od siebie, ale innych niz na stronach ? Ten wzor jest na kazdej zagranicznej stronce o pamiatkach. Ja pisze sam listy i odsylaja wlasno reczno odpisy z podziekowaniami za list. Chyba lepsza satysfkacja nie ?

Under The Boardwalk - United Warriors
21-07-2006 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ja też piszę zawsze coś od siebie. Zależy od mojego humoru i sytuacji w klubie czy ich pochwale czy zbluzgam :lol: Ostatio upominałem się o nowego pomocnika Smile AAaa no i w tygodniu przyszła koperta z Lizbony...od Sportingu. Wysyłałem tydzien po ich przegranej w P.Uefa 04/05 Big Grin List z podziękowaniamiz podpisem oraz zdjęcie z autografem Liesona :twisted:

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
21-07-2006 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Nawet mi się raz zdarzyło napisać liścik do klubu 8)
Oczywiście tym klubem był United. Nie przysłali mi może jakiś szczególnych pamiątek, ale zawsze coś - zdjęcie drużyny z autografami (skany) oraz oczywiście gazetkę United Review. Mam zamiar jeszcze kiedyś coś napisać.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
26-07-2006 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
marcelo napisał(a):Nawet mi się raz zdarzyło napisać liścik do klubu 8)
Oczywiście tym klubem był United. Nie przysłali mi może jakiś szczególnych pamiątek, ale zawsze coś - zdjęcie drużyny z autografami (skany) oraz oczywiście gazetkę United Review. Mam zamiar jeszcze kiedyś coś napisać.

Czyli standard :wink: Wysyłają to wszystkom, ale najważniejsze ze doceniają to iż kibice o nich pamiętają. Tongue Ja byc moze napisze jeszcze jakiś liscik jak będe miał czas, chciałbym coś więcej moze jakieś foty z meczy wrzucic... ale czy to będzie miało sens. :wink:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
26-07-2006 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Moj kolega kiedys napisal do Bayeru Leverkusen i dostal kalendarz klubowy,proporczyk i autograf Jacka Krzynowka Big Grin .Ja podbudowany jego sukcesem tez napisalem ale nic nie dostalem Sad .Moze jeszcze dostane ale czekam juz 1.5 roku.
27-07-2006 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ja też pisałem kiedyś do Bayeru to dostalem fotki Krzynówka, Freiera i jeszcze jednego pilkarza, ale nie pamietam jakiego Smile z autografami

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
27-07-2006 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
Niemieckie zespoly odsylaja czesto i duzo, od Herthy, Schalke, Wolfsbura tyle dostalem ze sie w teczce nie miesci m.in oryginalne autografy Kuszczaka, Karwana, Hajto, Waldocha a od PSV Eindhoven z Holandii 30 pocztowek z pilkarzami Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
27-07-2006 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
UNITED Review to jak widać chleb powszedni. Dostałem ją z rocznym opóźnieniem, co nie zmienia faktu, że byłem nie lada zadowolony. Kiedyś z braku zajęcia wysłałem też jakiś list do LFC i odpowiedz również otrzymałem. Nie sądzę, aby te wszystkie nasze wysyłki były czytane, bo pewnie tylko spisują adresy i wkładają do koperty to, co jest na zbyciu, ale takie postępowanie i tak świadczy o ich sentymencie do fanów. Już nie raz spotkałem się z olaniem całej sprawy - zresztą pare innych osób też. Nie oczekuje od nich koszulek czy podobnych rarytasów, ale choćby ta pocztówka ze skserowanymi autografami zawsze humor poprawi.

capo di tutti capi

MUSC PL
01-08-2006 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
solek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
ja pisalem pare dni temu do około 50 klubów 3 odpisaly ze wieksza mozliwosc ze przysla jak wysle normalny list a reszta nie odpisywala czyli nadal czekam z mozliwoscia ze cos wysla Tongue
07-08-2006 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
solek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
a ja mam pytanie znacie jakas strone z aktualnymi e-mailami do klubó piłkarskich oraz NBA?
07-08-2006 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #15
 
Po pierwsze ze 2 posty tak szybko po sobie. W tym przypadku mogles edytowac.

NBA? Mysle ze raczej nie odpisza, za daleko. Ciekawe czy oni wiedza ze Europa istnieje....

A list najlepiej samemu napisac. Oczywiscie tradycyjny, lepiej widziany.

amor patriae nostra lex
07-08-2006 17:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości