Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY from POLAND - wyjazdy...
flancuz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #1
RED ARMY from POLAND - wyjazdy...
Więc kiedy ktoś jedzie na jakiś mecz lub planuje... i jakie ceny biletów będą??
17-07-2006 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
No siemka po dluzszej przerwie !

Wlasnie jesli Eric albo MUSC wejdzie tu na forum to napiszcie czy jedziecie we wrzesniu najdalej w pazdzierniku na mecz United / Old Trafford, nie wyjazdowe spotkanie. Jestem zainteresowany wyjazdem na mecz ale nie mam z wami kontaktu. Piszcie na forum jakby co.

Pozdro

Under The Boardwalk - United Warriors
21-07-2006 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #3
bilety
Hej, moze wy mi powiecie jak moge najłatwiej zdobyć bilety na mecz rozgrywany 17.09.06 przeciwko Arsenalowi?? bardzo zależy mi na tych biletach a informacji odnośnie zakupu jak na lekarstwo.
26-07-2006 08:48
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Wojtek3 napisał(a):No siemka po dluzszej przerwie !

Wlasnie jesli Eric albo MUSC wejdzie tu na forum to napiszcie czy jedziecie we wrzesniu najdalej w pazdzierniku na mecz United / Old Trafford, nie wyjazdowe spotkanie. Jestem zainteresowany wyjazdem na mecz ale nie mam z wami kontaktu. Piszcie na forum jakby co.

Pozdro

Ty teraz pracujesz w Irlandii więc moze coś łatwiej będzie sie dało załatwić, tak jak Ci już mówiłem gdybyś coś więcej wiedział to daj znać, a kto wie moze sie wybiore.

Ale póki co myśle o wyjezdzie do Amsterdamu na tournee w którym zagramy z FC Porto i Ajaxem Amsterdam, mecze odbędą sie 4 i 5 sierpnia, będzie trzeba wyłożyć ok. 100 E ale myśle ze jak na dwa mecze United to jeszcze w miare przyzwoita cena, zobaczymy co z tego będzie, proawdopodobnie pojedziemy autokarem bo samolotem wychodzi zadrogo...

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
26-07-2006 09:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
No ja jestem sklonny wybrac sie na mecz, oczywiscie w gre wchodzi okres powakacyjny. Kiedys wchodzil tu MUSC i pisal o meczach wiec czekam na jakies wiesci o wyjezdzie, Manchesterowiec jak masz jakis pomysl to moge sie popytac o bilety na mecz, w Dublinie jest duzo kibicow United, ale skad mam niby wziasc jakies bilety albo namiary jak nikogo nie znam ? :wink: Jak masz jakis inny pomysl to rzuc, Eric a Ty co ? Nic nie piszesz tu, na mecz sie nie wybierasz moze Ty masz jakies info o wyjezdzie, piszcie ludzie co wiecie.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-07-2006 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Wojtek3 napisał(a):Manchesterowiec jak masz jakis pomysl to moge sie popytac o bilety na mecz, w Dublinie jest duzo kibicow United, ale skad mam niby wziasc jakies bilety albo namiary jak nikogo nie znam ? :wink: Jak masz jakis inny pomysl to rzuc, Eric a Ty co ? Nic nie piszesz tu, na mecz sie nie wybierasz moze Ty masz jakies info o wyjezdzie, piszcie ludzie co wiecie.

Moge sie mylić, ale najlepiej byłoby znaleść jakiś fanów United z One United którzy posiadają dostęp do biletów na mecze MUFC i oni by mogli skołować (sprzedać) nam bilety na spotkanie ligowe, ale ceny będą bardzo drogie niewpsominając jeśli bysmy chcieli zakupic bilet przed emczem u koników. Big Grin
Na razie w tym sie wstrzymuje, bo staramy sie wyjechać do Amsterdamu na tournee, zobaczymy co z tego będzie. :wink:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
27-07-2006 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Wojtek3 napisał(a):Eric a Ty co ? Nic nie piszesz tu, na mecz sie nie wybierasz moze Ty masz jakies info o wyjezdzie, piszcie ludzie co wiecie.
Wybieram się i to juz jutro do Amsterdamu Smile Lista chetnych jest juz zamknieta i jedziemy w 3 osoby (choć jak ktoś ma kase to może do jutra sie zdecydować...).
A co do tego że "nic tu nie pisze" to poprostu jestem ogólnie zniechecony do nowego forum. Kiedyś bardzo mi zalezało na "zwerbowaniu" z forum "ekipy wyjazdowej" i to się w jakimś tam stopniu udało zrealizować. Jednak decyzja powstania całkiem nowego forum zniweczyła wszystkie moje starania i teraz jakoś nie chce mi się zaczynać od nowa... Jak planuje gdzies jechać to już wiem komu moge zaproponować wspólny wyjazd Smile Zresztą powiem Ci szczerze że bardzo chciałbym zeby choc raz ktoś raz "zorganizował" wyjazd a ja miałbym wyłozyć tylko kase...
Fajnie że zgłaszasz chęć wyjazdu na mecz UNITED ale z tego co widze to bardziej insteresuje Cię mecz na O.T. Ja narazie do Teatru Marzeń się nie wybieram, bo już 8 lat temu byłem tam pierwszy raz a teraz duzo sie tam zmieniło na gorsze :? i mam inne priorytety wyjazdowe. Zresztą na wiosne będąc w Anglii na FC UNITED, mogłem też byc na Boro lub Charlton'ie ale kiedy już odpuściłem mecz z Boro z myśla o Charlton to musiałem wracać do Polski z powodów rodzinnych...

Aktualnie intersują mnie wyjazdy na mecze w Europe (póki jeszcze gramy w pucharach Big Grin ), ewentualnie w Anglii na FC UNITED lub "away" MUFC (np. na Anfield itp). Na koniec chciałbym zaznaczyc że koszty wyprawy na O.T. sa bardzo duze, za które można pojechać na dwa lub trzy mecze w Europe!
02-08-2006 06:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Jesli tak jest jak mowisz to moge sie wybrac na United w Europe nie widze problemu. Chcialbym tylko wiedziec jaka jest mniej wiecej cena wyjazdu na OT - 1500 - 1700 ? Obysmy trafili w LM na druzyne z Czech, Slowacji, Wegier, Niemiec czy Austrii. W kazdym badz razie pisze sie na najblzsze wyjazdy, czy to Europa czy Anfield itd.

Under The Boardwalk - United Warriors
02-08-2006 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
oczywiscie, ja również wybieram sie do Amsterdamu na UNITED o czym wspominałemw innym temacie, wyjezdzamy już jutro, ja startuje o godiznie 13:10 z Cieszyna, już sie nie moge doczekać. Smile Jezeli wszystko pójdzie zgodnie z planem zaliczymy dwa mecze MAN UNITED, a we wrześniu bądź październiku już w planach wyjazd na LM. :wink:

RED ARMY from POLAND!

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
02-08-2006 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
No i juz w domu (a dokladnie w pracy Big Grin) po wyprawie do Amsterdamu Smile Fajnie zorganizowany turniej i wyjazd trzeba zaliczyc za bardzo udany! Trudno znaleść MINUSY podczas tych 3 dni spedzonych w Amsterdamie!
Bilety po 33 E i 37 E kupione w kasie na około godzine przed meczem.

P.S. Wiecej mi sie nie chce pisać... Jak ktoś chce poznać wrażenia z takiej wyprawy to trzeba pojechać! Ale do tego trzeba bardzo chcieć Smile
07-08-2006 08:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Eric a mógłbys tu wrzucić jakies fotki?

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
07-08-2006 08:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Kilka godzin temu wróciłem do Polski z Holandii i jestem bardzo szczesliwy Big Grin Udało mi sie bez problemu zdobyć bilety an tournee i zobaczyć Czerwone Diabły w akcji w meczu z FC Porto i Ajaxem Tongue A takbrze zobaczyć mecz Ajax - Inter i drugą połowe Porto - Inter. Wink

Tym razem podróż za UNITED rozpoczeła sie w czwartek kiedy to wyjechalem z Cieszyna o godzinie 13:00, dwie i pół godizny później doszedł do mnie Dev który wsiadł w Gliwicach, koło godizny 20:00 spotkalismy sie z EricRyan'em który dosiał sie na granicy polsko-niemieckiej z tego względu że nasz autokar miał lekkie opóźnienie poczatkowo Eric wszedl do innego z tego biura podróży. Wink W Amsterdamie bylismy chyba coś koło 06:00 rana, zastał nas tam chłodny deszczowy poranek i powoli udaliśmy sie do zarezerwowanego wczesniej przez Eric'a hotelu, dojscie troche nam zajeło bo robilismy przerwy między opadami a nie mielismy jeszcze wykupionego biletu na kominukacje miejską Tongue

Jak już sie zadomowlismy w hotelu, umyliśmy itp udalismy sie ponownie do centrum miasta, gdzie szukalismy angieskich fanów MAN UNITED, spotkalismy kilku ale nikt znich nie miał na sprzedaz biletow na mecz, doradzono nam udać sie pod stadion, kupilismy bilet na 48 H za który zapłcilismy 10 E, troche sporo ale moglismy jezdzic czym chcielismy, pod stadionem ku naszemu zdziwieniu bilety można było kupować w kasach, a wczesniej mówiono ze w dzień meczu nie ma takiej możliwosci, zakupisli bilet na pierwszy dzień za 32 Euro jest to bardzo przyzwoita cena, stadion wspaniały, nowoczesny, bardziej mi sie podbał niż np. San Siro. Mecz UNITED rozpoczął sie od godizny 19:00 oczywscie stadion nie zapełnił sie cały, ale większość to kibice MUFC i Ajaxu, o meczu dużo nie bed episał bo o tym można przeczytac na każdej stronie UNITED, wygraliśmy 3:1 po drobrym spotkaniu i ładnych golach, niestety Scholes i Rooney obejrzeli w tym spotkaniu czerwone kartki, mecz był dość ostry. Cieszy debiut Carrick'a który rozegrał bardzo dobre spotkanie, fajnie było go już zobaczyć Smile Następnie oglądalismy mecz Ajax - Inter bylismy za remisem żeby ułatwić sytuacje UNITED i tak sie stało padł wynik 1:1. Po meczach byliśmy bardzo zmęczeni i troche źle pojechalismy pociągiem ale potem trafilismy na odpowiedni tramwaj i pojechalismy do hotelu. Oczywiscie browarki przez cały dzień jakieś wchodziły w doborowym towarzystwie Wink Następnego dnai, wyspani i zadowoleni, pojechalismy pozwiedzać troche miasto, zdobylismy bilety na mecz Ajax - UNITED i Porto - Inter, zwiedzilismy sporo miasta, port, centrum itp, bylismy w kilku ciekawych dzielnicach takich jak pełna burdeli, sex shopów itp Tongue Na stadionie byliśmy koło godziny 19:00, pod stadionem spotkalismy Szakala chwile z nim pogadalismy, i weszlismy na drugą połowe meczu Porto - Inter 2:3. Na mecz Ajax - MAN UTD Amsterdam Arena zapełnił sie prawie cały, bardzo dobry doping RED ARMY i względny fanow Ajaxu, mecz był dość dobry i dramatyczny jak na takie spotkanie tym bardziej przeżywając go z sektorów Wink Mielismy kilak słupków i poprzeczke, ale to Ajax mógł zdobyć gola kiedy to do rzutu karnego podszedł Huntelaar, ale jego strzał w fantastycznym stylu obronił Edwin van der Sar , cieszylismy sie prawie jak po golu dla MU Tongue I Wreszcie rzut wolny wykonywany przez Giggs'a dał gola dla MUFC, takim wyniekiem zakończyło sie to spotkanie po którym była mała koronacja UNITED w tym wręczenie medali i pucharu Big Grin Największą owacje podczas meczu mieli oczywiscie Stam i van der Sar Smile Po meczu wypilsimy dość sporo browarów na miescie gdzie było mnóstwo ludzi, na dość dobrej bani wracalismy do domku, Dev coś o tym wie... Tongue Dotarlismy chyba coś po 03:00. Następnego dnia oddalismy pokój chwile pochodzilismy po centrum, wypilismy browarki, pojechalismy pod stadion zrobic jeszcze pare fotek, a o godzinie 16:40 pojechalismy do domku. Tongue

Ogólnie było ZAJEBISCIE ! Big Grin

RED ARMY from POLAND :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-08-2006 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #13
 
To chyba najdluzszy post na nowym forum Smile

A ja jeszcze nie ogladalem United na zywo, eh...

Life is brutal and full of zasadzas and kopas w dupas Wink

amor patriae nostra lex
07-08-2006 14:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Red napisał(a):Eric a mógłbys tu wrzucić jakies fotki?
]
Niestety NIE! Owszem zrobilem okolo 200 zdjęć ale nie bede ich upubliczniał, bo mozliwe ze jedna strona internetowa bedzie miała do nich wyłączność.
Zresztą skoro Administratowi i Moderatorom tego forum nie zależy na tym zeby "reaktywować" temat ze Starego Forum pod tytułem "Szukam/my chętnych którzy chcą jeździć na mecze United, to dlaczego ja mam się szarpać? Dużo poświęciłem czasu żeby nawiazać kontakty z fanami chętnymi do jeżdżenia za United po Europie, ale moja inicjatywa została zniweczona poprzez powstanie Nowego Forum...

Manchesterowiec zrelacjonował dość dobrze Naszą wyprawe do Amsterdamu. Jak znajde chęci to może napisze swoje wrażenia...

"DIE, DIE GLAZER, DIE DIE GLAZERA FUCKEN DIE" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
07-08-2006 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
hmm no chyba, że chciałoby Ci się powrzucac jakies ciekawsze fotki na <!-- w -->http://www.imageshack.us<!-- w --> to podalbysmi do nich najwyzej linki na gg Smile

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
07-08-2006 22:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości