Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY from POLAND - wyjazdy...
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Tak więc, bilety lotnicze mamy już zarezerwowane. Smile Wylatujemy z Warszawy 30 października lot trwa 1h 20 min czyli bardzo szybku, na miejscu jesteśmy 3 dni i wracamy 2 października w godiznach podwieczorowych powinniśmy być w Polsce Wink

Teraz poszukujemy jakiś przyzwoitych noclegów (cena, łazienka itp) A na miejscu najwazniejsza rzecz bilety - pewnie u koników ok. 100 E Wink

WE ARE UNITED :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-09-2006 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
jakim squadem jedziecie?

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
07-09-2006 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #48
 
Wojtek3 napisał(a):Mysle ze jesli znajdziemy bilet do 80 euro
No to lepiej skończ na myśleniu, bo moze to sie źle skończyć... Moim zdaniem nie ma mowy zeby kupic bilety w Kopenhadze taniej niż za 100 Euro! Dania to bogaty kraj i dla nich bilety po 50 euro to jak za darmo. Champions League w Danii to ostatnio żadkość więc zainteresowanie niestety jest "kosmiczne", zresztą w całej Skandynawii, bo właśnie MUFC jest tu najbardziej lubiane spoza lokalnych klubow. Dodatkowo z Wysp też wybiera sie dość duzo kibiców...
Na obecną chwile bilet za 100 euro kupilbym w ciemno!
07-09-2006 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Red napisał(a):jakim squadem jedziecie?

Ja, Eric, Wojtek, Viktor, Dev i dwóch znajomych Viktora Wink

Ja w tej sytuacji równiez brałbym bilet za 100 Euro w ciemno Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
08-09-2006 07:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Eric ma racje Smile musicie nawet być przygotowani ze bilet bedzie po ~200 Euro

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
08-09-2006 12:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
viktor16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
No to faktycznie szykuje się spora grupka kibiców z Polski. Big Grin Bilety na samolot juz zarezerwowane i teraz została ta gorsza część wydatków czyli bilet na mecz.Z tym moze nie być tak prosto i pewnie nie będzie ale czego się nie robi dla klubu.UNITED!
09-09-2006 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #52
 
No i po wyprawie do Kopenhagi SmileSmileSmile

Jak było? Można to skomentować tak:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Red Army from Poland
w ilości 9 osob zalicza mecz, co jest bardzo dobrym wynikiem. Pomimo niekorzystny wyniku UNITED, chyba wszyscy wrócili z wyjazdu bardzo szcześliwi Smile Atmosfera podczas tej wyprawy była wręcz REWELACYJNA i to mnie najbardziej cieszy! Nowe trzy osoby dołączyły do grona RED ARMY i są pomysły/plany/checi, zeby w przyszłości było jeszcze lepiej!

Dziękuje wszystkim współtowarzyszom wyprawy za bardzo mile i BANIOWO spędzony czas Smile :lol: Pozdr for all!

WIELKIE PODZIÊKOWANIA DLA "MUSC PL", BO GDYBY NIE ON TO NAPEWNO NIE WYBRALIBYŚMY SIÊ W TAKIEJ ILOŚCI DO KOPENHAGI. BEZ JEGO POMOCY MOGLIBYŚMY TYLKO POMARZYĆ O BILETACH NA SEKTOR RED ARMY...

O wyprawie można pisać bez końca, bo działo się że hej :lol: ale szkoda tracić czasu na to forum...
03-11-2006 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Dziś w nocy wróciłem z Kopenhagi. Wyjazd mimo porazki uważam jako bardzo dobry bo naprawde zabawa była swietnia Smile

Wyjechałem z Bielska o godzinie 05:50 w nocy z niedzieli na poniedziałek 30 minut później wszedł do pociągu Wojtek3 w Pszczynie, a następnie Dev, było nas już trzech ok. godizny 9:40 dojechalismy do Warszawy gdzie spotkalismy sie z EricRyanem wypilismy piwka w barze i pojechalismy miejskim i taxi na lotnisku gdzie czekali na nas już Viktor, Kuba i Domin (wyjazdowicze z Puław) odprawe przeszlismy łatwo i wylądowalismy na lotnisku w Malme po 1:20 h lotu, niestety bagaż jednego z Nas zaginął dopiero po dwóch godiznach wyjaśniło sie ze ktoś przez pomyłke go zabrał i po paru godiznach oczekiwania dotarł spowrotem na lotnisko, pojechalismy taksówką do Danii w godiznach wieczorenych bylismy juz pod naszym hostelem który prezetował sie bardzo fajnie, był to 18-to piętrowy budynek dość dobrze wyposazony. Wieczorem rozpoczał sie ostry melanż każdy z nas był zaopatrzony w sporą ilość alkoholu Big GrinBig Grin Wszyscy sie bawili naprawde zajebiscie, niektórzy puścili pawia Wink Ja na szczescie nie rzygałem ale wylądowałem pare razy na podłodze Tongue Rano było dosć ciezko, ale ogólnie zajebiscie, fotki i folmiki z imprezy swietnie, polew na maxa Smile Było nas 7 wiec o bilety mogły byc pewne obawy, we wtorek spotkalismy sie z Wojtkiem MUSC PL który przyjechał na noc do naszego hostelu, miał dla nas 5 biletów za które zapłacilismy po 120 Euro, pozdwiedzalismy troche miasto, poszlismy pod stadion, wypalismy pare piw, a dwóch naszych bielty dostało ciut później za 150 Euro, wieczorem znów ostry melanż Big Grin Poległem... Wink W dzień meczu troche połazilismy, wypiłem juz zdecydowanie mniej bo ledwo dwa piwka zdołałem i dotarlismy na stadion, obiek naprawde ładny, swietny widok na murawe, atmosfera na meczu wspaniała kibice FC Copenhagen zrobili na mnie dobre wrażenie, od poczatku do końca ostro dopingując swój zespół, coniektórzy bawili sie i tańczyli na trybunach jak na Łazienkowskiej Wink Przed meczem oczywiscie kartoniada i kilka sektorówek Smile RED ARMY było podobno ok. 5-6 tys :!: w tym aż 600 Norwegów, Nas łącznie było 9 Smile Niestety przegralismy :|:|ale RED ARMY i tak dopingowalismy po meczu a awans jest praktycznie pewny Wink
PO meczu udalismy sie do domu spokojnym krokiem zaopatrując sie w kilka browarów, przed snem wypilismy troszke w nocy w hostelu był jakiś alarm prawdopodbnie coś sie stalo chińczycy sie tak wystraczyli ze uciekali już spakowani z hotelu :lol: a my spokojnie leżelismy w łóżku Wink Ok. godizny 12:00 mielismy autobus z Kopenhagi do Malme Sturup(lotnisko) czekając na niego prawie 1 h, autobus nie przyjechał wiec szybko bieglismy na dworzec kolejowy czy jest pociąg, na szczescie jechał ale równiez musielismy biec zeby na niego zdąrzyć Tongue Jadąc już pociągiem cały czas sie zastanawialismy czy zdąrzymy na samolot który mielismy o godizny 15:55 a odprawa kończyła sie o 15:15, w Malme bylismy ok 14:45 ale na lotnisko jeszcze 30 km :!: Bieglismy po taxi i na dwa wozy śmigalismy na lotnisko non stop 150-160 km/h na zegarku przed lotniskiem już 15:20 wiec pod odprawie... ale na szczescie dali nam jeszcze szanse, ale kobieta "w okienku" powiedziała ze jeszcze 2-3 minuty później i by nas nie wpusciła na samolot Wink

Tak wiec po przygodach, swietnym towarzystwie i paru fajnych imprezach dotarlismy do POLSKI Smile

GLORY GLORY MAN UNITED :!: :!: :!:

RED ARMY from POLAND :!: :!: :!:


Pozdro dla WYJAZDOWICZÓW Smile

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
03-11-2006 12:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #54
 
Seki i Eric troche napisali to i ja coś naszkrobie Wink

Wyjazd ten bede wspomniał bardzo pięknie, jak kazdy wie, to mój pierwszy wyjazd na United i na pewno nie ostatni. 30 pażdziernika bylismy w Warszawie Ja, Seki, Dev i Eric. Eric dołaczył do nas w Wawie 2 godz po naszym przyjeździe. Zapatrzylismy w zaje*** ilość alkoholu i ruszylismy w strone lotniska. Tam czekała na nas reszta ekipy. Polecielismy do Malome gdzie Kubie niestety zaginął bagaż jednak po 2 godz odnalazł sie i moglismy spokojnie udać sie do Kopenhagi na nocleg. Dan Hostel w Kopenhadze, najlepszy hostel w jakim miałem okazje mieszkac. Czułem sie jak w 5 gwiazdkowym hotelu. Pokoj mielismy kapitalny no i te widoki. No to co ? Flaszka w ruch Wink Szczegółow niestety ujawnić wam nie moge, ale z sercem na reku moge powiedziec ze to jeden z najlepszych melanży w tym roku Wink Rano kacyk. Udalismy sie na miasto troche pozwiedzać, wieczorem w pokoju przywitalismy Wojtak musc pl ktory miał dla nas bileciki. Od tego momentu adrenalina wzrastała z kazdą godziną. Oczywiście dzien II też melanz choć bez mojego udziału Wink Dzien III troche poodpoczywalismy przed meczem choć Pijus Seki vel. Manchesterowiec ciągle miał mało Tongue Udało sie Wojtkowi zdobyc także 2 brakujące bilety wiec ekipa w komplecie na mecz ! Wyszlismy ok 3 godz przed meczem choc na stadion wpuszczali ok 19:15 wiec miazga, troche zmarzliśmy, na stadionie wcale nie lepiej. Tez było zimno. Kilka fotek i mecz ! Jaki wynik sami wiemy. Acha no i przywitalismy Tomka Kuszczaka, kilka razy na jego częśc zaspiewalismy. Spojrzał sie w naszą strone pare razy Wink Ja zreszta jak na dole kręciłem jego rozgrzewke to kilka razy krzyknąłem Tomek i spojrzał się wiec nie był sam tego dnia Wink Dunczycy mają naprawde dobrych kibiców. Cały mecz dopingowali swoich. Po meczu udalismy sie w słabych nastrojach do hostelu. W nocy jakis niedoj*** alarm ktory rozwalił nam prawie uszy. Dzien wyjazdu - czekalismy sobie w holu chyba z 3 godz a 3 min pozniej jakbysmy byli na lotnisku to dzis prawdopodobnie tego posta by tu nie było Wink Seki zreszta dokładnie to opisał Wink Mały bro w Wawie i pojechalismy na Śląsk z Wojtkiem, Devem i Sekim. Kiedy Dev i Wojtek wysiedli, ja musiałem robic jeszcze przesiadke w Tychach bo ten do Budpaesztu nie stawał w Pszczynie. Dostarłem szcesliwie do domu, z tego co widze reszta ekipy tez Wink

WIELKIE DZIEKI DLA WOJTKA MUSC KTORY ZAŁATWIŁ NAM BILETY I BYŁ Z NAMI W KOPENHADZE :!:

Pozdro również dla całej naszej zajebis *** ekipy za wyjazd. Do nastepnego razu !

RED ARMY :!:

Under The Boardwalk - United Warriors
03-11-2006 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
viktor16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Kopenhaga??? hehe super wyjazd,
Ja rowniez bardzo dobrze go wspominam i mimo przegranego meczu to najfajniejsza wyprawa na UNITED! :twisted:
Grupa spisala sie zajebiście i mimo ze 3 nowe osoby ktore zdecydowały się po raz pierwszy pojechać i zobaczyć NASZĄ druzyne widziały się po raz pierwszy sprawialy wrazenie jakby się juz znały( Tongue ale to napewno dzięki UNITED Tongue )-szacuneczek dla nich(Wojtek3,Kuba,Domin).
Wielkie dzieki przedewszystkim dla Wojtka który załatwił nam bilety bo bez niego byloby to chyba niewykonalne. :!: :!: :!:
duzo przygód,duzo emocji,wspaniala atmosfera,nic dodać nic ująć.Kazdy wie ze bylo warto.
Do następnego... UNITED!!!
07-11-2006 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
viktor16 napisał(a):Kopenhaga??? hehe super wyjazd,
Ja rowniez bardzo dobrze go wspominam i mimo przegranego meczu to najfajniejsza wyprawa na UNITED! :twisted:
Grupa spisala sie zajebiście i mimo ze 3 nowe osoby ktore zdecydowały się po raz pierwszy pojechać i zobaczyć NASZĄ druzyne widziały się po raz pierwszy sprawialy wrazenie jakby się juz znały( Tongue ale to napewno dzięki UNITED Tongue )-szacuneczek dla nich(Wojtek3,Kuba,Domin).
Wielkie dzieki przedewszystkim dla Wojtka który załatwił nam bilety bo bez niego byloby to chyba niewykonalne. :!: :!: :!:
duzo przygód,duzo emocji,wspaniala atmosfera,nic dodać nic ująć.Kazdy wie ze bylo warto.
Do następnego... UNITED!!!

No fakt nowe osoby w Red Army from Poland spisały sie bardzo dobrze, mam nadzieje ze Wojtek3, Kuba i Domin będą dalej jeździc z nami na United Wink

Wojtek MUSCPL - pozdrawiamy Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-11-2006 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #57
 
No, Kuba to sie spisal az za dobrze ... :mrgreen:
Nie wiem czemu ale wciaz mnie to smieszy
Wiekszosc juz zostala opisana to nie bede juz powielal, dodam tylko pare fotek:
to jest nasz hostel, w ramce nasze okno na 10 pietrze Smile
[Obrazek: 301021106kopenhaga142po6.th.jpg]

a to nasze skromne zapasy 8)
[Obrazek: 301021106kopenhaga005eg3.th.jpg]

tutaj temperatura z -7, wietrznie, ale Sterowcowi cieplo , bo zobaczyl Rio:
[Obrazek: 301021106kopenhaga117wx4.th.jpg]

mlodsza czesc Red Army: Manchesterowiec, Wojtek3 no i ja, czyli Dev Smile
[Obrazek: 301021106kopenhaga066dm3.th.jpg]

kartoniada w wykonaniu kibicow gospodarzy:
[Obrazek: 301021106kopenhaga092gt8.th.jpg]

a tutaj link do filmiku z rogrzewka Kuszczaka:
Click here to watch rozgrzewka-kuszczaka

Rowniez chcialem podziekowac calej ekipie, ktora byla w Kopenhadze, a w szczegolnosci Ericowi, ktory jak zawsze dbal o nas od strony logistycznej Smile, jak i Wojtkowi MUSC PL, dzieki ktoremu udalo nam sie wejsc na sektor Red Army.
Pozdroo
09-11-2006 21:45
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #58
 
Libacje alkoholowe były najlepsze choć w 3 dniowej najaktywniej uczestnczyłem w 1 dniu bo w nastepnych nie dałem rade ... 8)

Też dam pare fotek:

Wojtek3, Dev, Domin ..

[Obrazek: dsc03249bc9.th.jpg]

Wojtek3, victor16..

[Obrazek: dsc03248in1.th.jpg]

Stadionik ...

[Obrazek: dsc03285nu0.th.jpg]

Ole, Roo ...

[Obrazek: dsc03335at2.th.jpg]

Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
10-11-2006 07:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #59
 
Wojtek3 napisał(a):Libacje alkoholowe były najlepsze choć w 3 dniowej najaktywniej uczestnczyłem w 1 dniu bo w nastepnych nie dałem rade
Tylko nie libacje! Smile Wolałbym określenie "integracja" podczas której doszło do bardzo ciekawych wymiany zdań pogladowych na rózne tematy związane z UNITED Smile
10-11-2006 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #60
 
Cześć !
Sorry za tak długą ciszę.
Jeszcze raz dziękuję za "wkład i zaangażowanie" w organizacji wyjazdu do Kopenhagi.
Na szczęście nasza drużyna stanęła na wysokości zadania i awansowała dalej.
Jak zapewne wiecie w piątek losowanie.
Kogo wylosujemy ? Kogo chcielibyście żebyśmy wylosowali?
Myślę że najważniejsze to uniknąć Barcelony.
Lille chyba najłatwiejsze do ogrania.

Pozdrawiam
MUSC PL
11-12-2006 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości