Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Futbol w TV - stacje i programy
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Ciampel napisał(a):No to miło słyszeć, oby tylko podczepili to pod każda kablówkę. Ale znając życie, stworzą jakiś kolejny dekoder a'la ten Polsatu, za który oczywiście będzie trzeba dodatkowo zabulić. Co do TVP - został im jeszcze szczypiorniak, ale ta dyscyplina w telewizji zbyt dużą popularnością jak dotąd się nie cieszyła. Jak Małysz wygrywał konkurs za konkursem, to mieli darmową promocję, a teraz oglądalność spadła i to ostro, zatem rzeczywiście, nie zwojują raczej niczego. Za to popularność kosztem TVP może zdobyć TV4, bo F1 robi się coraz bardziej na topie, w dodatku te sukcesy Kubicy ...
A jak wiadomo TV4 to stacja należąca do Polsatu... Wink
Generalnie nie podoba mi się to, co dzieje się w TV. Polsat Sport + PS Extra, C+Sport i C+Sport2, Sportklub, Nsport, TVP Sport... Wszystko podzielone na kilka dekoderów...Czy nie lepiej byłoby połączyć siły, stworzyć 2 konkurencyjne kanały i wtedy sklecić naprawdę dobrą ofertę? Przecież obecnie każda dyscyplina jest na innym kanale (czyt. innej platformie) a niewielu stać na to, żeby mieć i Polsat i C+, nie wspominając już o Nsporcie. A platform powstaje coraz więcej i niemożliwością jest śledzenie więszkości wydarzeń.
23-09-2006 23:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Z tego, co ja się orientuję, mogę powiedzieć, że platforma, którą szykują działacze/właściciele TVN będzie po nadspodziewanie niskiej cenie dostępna w całej Polsce. Wielu ludzi uważa, że dzięki swojej bardzo dobrej ofercie podbiją polski rynek. Co do sportowej części to na pewno TVP nigdy się nie liczyło i z pieniędzmi, jakie posiadają, nigdy nie będą. Polsat stracił Ligę Mistrzów i bodajże jeszcze którąś z lig, jaką pokazywał na swoich stacjach. Canal+ oferuje bardzo dobre usługi, ale ze względu na wysoką cenę niewiele ludzi sobie na to pozwala (ja np. nie mam C+). TVN za to podobno ma pokazywać obraz w bardzo dobrej jakości, a do dekoderów mają być dodawane twarde dyski o pojemności 250GHZ, które umożliwią nagrywanie wszystkiego, co leci w TV. Liga Polska, Liga Mistrzów (podobno kilka meczy w tym samym momencie... :shock: ), wszystko to po niskiej cenie robi wrażenie. Ale jak będzie, to się okaże...
24-09-2006 00:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Takie nagromadzenie stacji może doprowadzić do większej konkurencji, co spowoduje obniżkę cen, tak jak jest to obecnie na rynku telefonii komórkowej. Myślę, że konkurencja (oczywiście zdrowa) jest zawsze pozytywną rzeczą. Oczywiście, jest to trochę złe, że wszystko będzie rodzielone, ale za to ceny będą mniejsze i mam nadzieję, że wreszcie będzie szansa, aby pojawił się u mnie w domu dekoder.
24-09-2006 09:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
maryc napisał(a):Liga Polska, Liga Mistrzów (podobno kilka meczy w tym samym momencie... :shock: ), wszystko to po niskiej cenie robi wrażenie. Ale jak będzie, to się okaże...
Ligi polskiej nie będzie, bo zaszczyt(?) posiadania praw do tych rozgrywek ma od wieeelu lat C+. A sama LM to chyba za mało, aby skusić się na ten dekoder - nawet za niską cenę.
24-09-2006 11:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Tak jak pisał Valverde najlepiej byłoby gdyby powstały dwie mocne platformy, bo tak jak jest obecnie cięzko sledzić wszystkie wydarzenia, bo człowiek musiałby mieć 20 sportowych kanałów i trzy dekodery :roll: Ja osobiscie posiadam Cyfre+ juz kilka dłuuugich lat wiec specjalnie nie narzekam bo w sumie na Canal+Sport, Canal+Sport2 mam wszystko to co mnie interesuje, ale meczy LM ogolnie w TV jest stanowczo za malo... na szczescie w TVN Turbo mozemy zobaczyć UNITED, ale jak powstanie TYVN SPort i faktycznie bedzie kodowany moze byc juz troche gorzej..

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
24-09-2006 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Dokładnie Sterowiec, ale wszyscy lubią robić Polakom pod górkę, także powstanie dwóch mocnych platform pewnie zastąpi kilka(naście) dekoderów. W dodatku zobaczcie tą stronę -> http://sport.onet.pl/liga.html, wygląda na to, że za 11 zł można oglądać sobie jeden mecz Ligi Mistrzów live w internecie! Ciekawe tylko, jaką mają jakość i czy nie jest to w 50% bajka. Przez ostatnie kilka dni leżę w łóżku i ciąglę oglądam TV, ze względu na chorobę i muszę przyznać, że po MŚ oferta Polsatu Sport zeszła całkowicie na psy. W ciągu trzech ostatnich dób miałem szanse obejrzeć 2 razy dziennie mecz Ajax'u, to samo dotyczyło Celtic'u i Lazio - w kółko to samo - nie mogliby trochę skorygować tego niesamowicie nudnego harmonogramu? Aż mnie to zniesmaczyło, poważnie :shock:

capo di tutti capi

MUSC PL
26-09-2006 08:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Miałem wątpliwą przyjemność oglądania meczu United na TVN Turbo i to, co usłyszałem mnie kompeltnie rozbroiło.
TVN ekspertów od piłki nigdy w swej redakcji nie posiadał. Nigdy nie zaprosił jakiegoś porządnego gościa, który byłby choć trochę zorientowany w temacie.
"Brołn", "Rikardson", "Szols" to tylko niektóre hasła popularnego "Bereta" Jóźwiaka. Nie wspomnę już o tym, że kolejnego gracza chciał nam upchnąć w pomocy, tj. Browna. TVP i TVN mogą czyścić buty panom z C+ czy Polsatu. W tych ostatnich stacjach panuje pełen profesjonalizm, komentatorzy wiedzą, o czym mówią, są dobrze przygotowani do transmisji - tj. nieobce są im klubowe aktualności - kontuzje, zawiesznia, generalnie kilka faktów związanych z drużyną, której mecz komentują. A komentatorzy TVN i TVP snują niestworzone historie i na dodatek nie zdająsobie sprawy z głupot, jakie nawijają na wizji. Ciężki jest żywot kibica, oj ciężki.
26-09-2006 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Niestety, tak było od zawsze i zdarzało się, że na sondach wp.pl jako tych najlepszych wybierano właśnie Szpakowskiego i Szaranowicza - choć ja osobiście nie widzę w ich komentarzu nic nadzwyczajnego, bo tylko klepią nazwiska piłkarzy, a ciekawostek czy innych dodatkowych informacji to już zero. Co innego Borek czy Kołtoń, bo na nich jeszcze nigdy się nie zawiodłem i zawsze potrafią znaleźć się w sytuacji i nie gadają "od rzeczy". A na TVN Turbo wczoraj rzeczywiście można było sciszyć dźwięk i tylko oglądać, bo goście niesamowicie zanudzali, zresztą jak zawsze. Choć, nie oszukujmy się - jeśli chodzi o serwisy informacyjne i wszystko z tym związane - to mają zdecydowanie najlepszych redaktorów i prezenterów - szkoda, że nie przekłada się to na sport Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
27-09-2006 07:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Rzeczywiście z komentatorów na TVN Turbo zadowoleni być nie możemy. Głos komentatorów zdawał się taki jakby "nieśmiały", zero w nim zaangażowania, jakiś emocji itp. Tylko takie przynudzanie, takie "na odwal się". Canal + Sport i Polsat mają zdecydowanie najlepszych komentatorów, tak jak napisał Valverde, znają obecną sytuację kadrową klubu, kontuzje, poprzednie wyniki w innych spotkaniach itp. No i przede wszystkim wiedzą, jak się wymawia nazwiska poszczególnych piłkarzy i nazwy klubów. Bo jak słysze "Manczester", czy "Szols" to mnie krew zalewa normalnie. Trudno, ważne, że są mecze, a ten głos można zawsze przyciszyć Tongue
27-09-2006 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Komentatorzy we wczorajszym meczu byli najabrdziej załośni jakich słyszałem w ostatnim czasie... nawet popularny "Beret" nie popisał sie swoim komentarzem ale czego sie spodziewać ? Do takich komentatorów jak w Canal+Sport to im brakuje conajmniej kilku klas...

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
27-09-2006 13:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
jeden z tych gości co wczoraj komentowali mecz, nawet słowo "Rooney" potarfił powtórzyć, a inne nawet po trzy razy. Jąkał się tak, że nie można było tego słuchać. Co powiecie na wymawianie "SaHa"?
Jak dla mnie najlepsi komentaorzy są na c+ i tyle (przede wszystkim Smokowski i Twarowski). tvn musi sobie załatwić coś lepszego, bo na razie to lepiej by było wyłączyć głos.
27-09-2006 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #27
 
Wczoarjszy komentarz to jedna wielka katastrofa. Józwiak zaszpanował nieznajmością angielskie piłki jak i języka. Jego " For You " pozstawia wiele do życzenia, no i Vidic to lewy obronca United Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
27-09-2006 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Dla zainteresowanych, a na pewno każdy tutaj takowy jest: mecz Manchester United - Newcastle United będzie transmitowany w Canale + Sport od godziny 15:55 :!: Tak więc jeśli ktoś posiada Cyfrę ok. godz. 16-tej przed TV i wspieramy naszą drużynę Smile
30-09-2006 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #29
 
Na oficjalnej stronie United jest MUTV Online, czy to znaczy ze mozna tam ogladac mecze Manchesteru?

amor patriae nostra lex
05-11-2006 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Jak zapłacisz abonament to będziesz mógł oglądać :lol: W innym wypadku nie masz dostępu nawet do różnych plików oferowanych przez MUTV w Internecie. Jedynie możesz uzyskać dostęp do jednej strefy, gdzie sporadycznie są wrzucane jakieś pliki, będąc internetowym członkiem One United (a może nawet nie trzeba nim być, żeby mieć dostęp, ale wydaje mi się, że tak).
Na manutd.com istnieje możliwość słuchania meczu w radiu, z którego zawsze kiedy mogę korzystam i polecam je wszystkim. Oczywiście angielski komentarz, ale jak na mój, powiedzmy szczerze, przeciętny poziom angielskiego, rozumiem bardzo dużo i dokładnie wiem, co się dzieje na boisku.
05-11-2006 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości