Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Futbol w TV - stacje i programy
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Dodam jeszcze, że ten abonament kosztuje ponad 200 zł, wydaje mi się, że to baaaardzo nieopłacalny interes. Podobnie jak Pejter, polecam Live Commentary, naprawdę wiele można zrozumieć, nawet jeśli nie bardzo kumamy angielski.
05-11-2006 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
Zashi napisał(a):Na oficjalnej stronie United jest MUTV Online, czy to znaczy ze mozna tam ogladac mecze Manchesteru?

Jeśli interesuje Ci dokładnie MUTV namów tate żeby kupił dekoder w lombardzie i poszukaj w gazecie z ogłoszeniami kto zakłada lewe podkłady pod TV, to znaczy lewe karty telewizyjne dzięki którym możesz oglądać przeróżne kanały na świecie. Ja tak zrobiłem rok temu i powiem wam, że było super. Co 3 kanał sportowy puszczał mecz United. Miałem dostęp do praktycznie każdego meczu Premiership, Primera, Seria A, MUTV, Real Madrid TV i innych. Niestety wadą jest, że jak ktoś źle pokombinuje z kodami to trzeba je często zmieniac. Nawet do 3x w miesiącu co staje sie nieopłacalne i wkurzajace. Tak jak w moim przypadku, choć kumpel jeden już od 3 ciągnie super kanały sportowe Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
05-11-2006 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Wojtek3 napisał(a):Real Madrid TV

Ten program jest akurat darmowy, bo mi ściąga go na zwykłej satelicie cyfrowej :wink: Szkoda, że nie ma tak z MUTV...
05-11-2006 19:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
Pejter napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Real Madrid TV

Ten program jest akurat darmowy, bo mi ściąga go na zwykłej satelicie cyfrowej :wink: Szkoda, że nie ma tak z MUTV...

No właśnie teraz też widze, że i u mnie na 37 w pakiecie Canal + leci Real Madrid TV, choć nic tam ciekawego nie ma Wink Same wywiady i spacery piłkarzy LOL Wink No szkoda, że nie ma tak z MUTV, ale nie martwcie się, już G**** nie pozwoli żeby ten kanał był bezpłatny Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
05-11-2006 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Wojtek3 napisał(a):ale nie martwcie się, już G**** nie pozwoli żeby ten kanał był bezpłatny Wink

Ja myślę, że i bez Glazera byłby płatny, bo od początku był bardzo komercyjny. W końcu pierwsza telewizja klubowa na świecie. Ale tak jak mówisz, osoba Glazera całkowicie zamyka drogę do bezpłatności tego kanału. Co zrobisz, takie życie...
05-11-2006 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Wojtek3 napisał(a):
Pejter napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Real Madrid TV

Ten program jest akurat darmowy, bo mi ściąga go na zwykłej satelicie cyfrowej :wink: Szkoda, że nie ma tak z MUTV...

No właśnie teraz też widze, że i u mnie na 37 w pakiecie Canal + leci Real Madrid TV, choć nic tam ciekawego nie ma Wink Same wywiady i spacery piłkarzy LOL Wink No szkoda, że nie ma tak z MUTV, ale nie martwcie się, już G**** nie pozwoli żeby ten kanał był bezpłatny Wink

niedawno leciały tam mecze z sezonu 2002/03 Real - Man United i Man United - Real przypomne że były to świetne spotkanie a szczególnie rewanż na Old Trafford i wynik 4:3.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
05-11-2006 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Pejter napisał(a):Na manutd.com istnieje możliwość słuchania meczu w radiu, z którego zawsze kiedy mogę korzystam i polecam je wszystkim. Oczywiście angielski komentarz, ale jak na mój, powiedzmy szczerze, przeciętny poziom angielskiego, rozumiem bardzo dużo i dokładnie wiem, co się dzieje na boisku.

Na początku stwierdziłem, że mecz przez radio to głupota. Osobiście nie znam aż tak dobrze angielskiego, ale to nie znaczy, że jestem jakimś tumanem tego języka, lecz wszystko to, co mówili komentatorzy przeważnie rozumiałem Smile No i ten krzyk radości na Old Trafford kiedy padnie gol dla United Wink Wszystko ładnie słychać, aż ciary przechodzą i samemu się chce krzyczeć Tongue
06-11-2006 11:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
W sobote 23 grudnia na antenie Canal+Sport kolejny mecz UNITED :!:

Aston Villa - Manchester United

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
17-12-2006 19:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #39
 
W poniedziałek 1 stycznia 2007 roku na antenie Canal + Sport mecz Newcastle United vs. Manchester United :!:

PS. w świeta bez meczu United...

Under The Boardwalk - United Warriors
22-12-2006 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #40
 
Myslalem ze moze w najblizszym czasie prawa do transmisji Premier League przejmie ktos inny, dla mnie najlepiej Polsat bo mam Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra, ale niestety Canal+ ma prawa do sezonu 2009/2010. Ehh..to prawo pierwokupu...

amor patriae nostra lex
28-12-2006 12:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
Zashi napisał(a):<!-- w -->http://www.wwitv.com/portal.htm<!-- w --> - wybieramy kraj (nie musi być Polska), następnie klikamy na odnośnik do wybranej stacji. Najwięcej meczów jest na stacjach azjatyckich. Inny sposób to kliknięcie po prawej stronie jaka tematyka nas interesuje, np. TV SPORTS i wyświetlą nam się wszystkie dostępne kanały o tematyce sportowej.

A na jakim kanale tam zobacze tam dzisiejszy mecz MU z Tottenhamem?

GLORY GLORY MAN UNITED
04-02-2007 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
Andre770 napisał(a):
Zashi napisał(a):<!-- w -->http://www.wwitv.com/portal.htm<!-- w --> - wybieramy kraj (nie musi być Polska), następnie klikamy na odnośnik do wybranej stacji. Najwięcej meczów jest na stacjach azjatyckich. Inny sposób to kliknięcie po prawej stronie jaka tematyka nas interesuje, np. TV SPORTS i wyświetlą nam się wszystkie dostępne kanały o tematyce sportowej.

A na jakim kanale tam zobacze tam dzisiejszy mecz MU z Tottenhamem?

Canal + Sport 16:55 - Tottenham Hotspur Londyn vs. Manchester UNITED :!:

Under The Boardwalk - United Warriors
04-02-2007 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Ja polecam stronę http://www.myp2p.eu. Jest tam wszystko dokładnie opisane po angielsku (gdyby jakieś problemy to wystarczy wziąć słownik do ręki). Masa programów, terminarz wydarzeń sportowych razem z linkami do transmisji praktycznie z każdego dnia. Mecz United jest zawsze.
04-02-2007 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #44
 
Bardzo przydatna ta stronka. Są tam nawet mecze towarzyskie i mecze rezerw. :mrgreen: Wiele takich stron widziałem, ale żeby pokazywać mecze rezerw??!

GLORY GLORY MAN UNITED
05-02-2007 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #45
 
W sobote 10 lutego na Canal + Sport o 15:55 MANCHESTER UNITED vs. Charlton Athletic Big Grin

Under The Boardwalk - United Warriors
08-02-2007 15:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości