Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CM & FM, managery piłkarskie
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #706
RE: CM & FM, managery piłkarskie
To i ja się pochwalę.Gram w fma 2009, teraz mam rok 2018 Smile Zacząłem jedenasty sezon: w lidze fatalnie, ale za to w pucharach dobrze - między innymi zdobyta Tarcza Wspólnoty po wygranej z City 3-0. Swoją drogą City od dwóch, trzech sezonów wyrosło na absolutną potęge. O ile na początku gry to ja rządziłem niepodzielnie w Anglii i Europie, tak teraz City wygrywa zdecydowanie częściej. Ja przez te 10 sezonów zdobyłem 6 mistrzostw Anglii, 5 razy wygrałem LM, 2 razy FA CUP i raz COC Wink Do tego oczywiście superpuchary i klubowe mistrzostwa świata. Raz udało mi się zdobyć potrójną koronę Smile

Na początku grało mi się zdecydowanie łatwiej, w pierwszym sezonie co prawda zająłem dopiero 3 miejsce w lidze (jedyny taki przypadek, że wypadłem z TOP 2 Big Grin ), ale wygrałem od razu LM. Potem przyszedł rekordowy sezon jeśli chodzi ligę: 104 punkty - 33 zwycięstwa, 5 remisów, 0 porażek (chciałem wkleić screena tak jak Redzio, ale jak wklejam do painta to widać steama, a nie grę :| ).

Co do zawodników to wiadomo, że najbardziej cieszy jak wprowadzi się kogoś młodego do składu. Mi udało się sprowadzić dwóch takich nastolatków, wonderkidów i w tej chwili grają regularnie w pierwszym składzie. Oprócz tego sezon temu zakontraktowałem na zasadzie wolnego transferu Coquelina Big Grin Moim najlepszym zawodnikiem jest oczywiście Juan Manuel Vargas (absolutny koks w tym FMie), którego sprowadziłem w pierwszym albo drugim sezonie za ok. 30 milionów. Przez 6 sezonów w środku pola grał u mnie Schneiderlin - koksu, "król środka pola", mnóstwo goli. Jednak po 4-5 sezonach zapragnął nowych wyzwań. Przetrzymałem go do końca kontraktu (cały czas grał na równym, zajebistym poziomie), oferowałem najwyższą tygodniówkę w zespole (chyba 130k tygodniowo), a mimo to odszedł na zasadzie wolnego transferu do Arsenalu gdzie zarabiał...39k. Pograł jeden sezon i teraz gdzieś go sprzedali, bo siedział na ławce Big Grin Z ciekawostek to może jeszcze to, że cały czas jest u mnie Tosić, który w tym FMie świetnie się rozwija, a że jest młodszy od Vargasa o 2-3 lata to jeszcze trochę u mnie pogra. Ja akurat staram się nie sprzedawać zawodników jeśli są mi w miarę przydatni, nawet jeśli tylko do rotacji. Dlatego w roku 2018 mam cały czas w składzie Hargreavesa czy Vidicia - po tym sezonie kończą im się kontrakty i już nie zamierzam ich przedłużać. O, i jeszcze na bramce mam Craiga Gordona - też świetnie się spisuje. Oprócz tego sporo newgenów, chętnie powrzucałbym screeny...

PS: Jakiś czas temu się wkurwiłem po remisie z Wigan i zrezygnowałem z FM-a. Redzio napisał posta i ochota na grę znowu wróciła. Teraz nie bardzo będę miał czas grać, ale jak zacznie się semestr to na lapku FM jak znalazł Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
19-09-2015 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #707
RE: CM & FM, managery piłkarskie
W 14 też np miałem taki sam problem ze screenami, jak Ty i nie udało mi się z nim uporać ;/ Na szczęście w 15 mi śmiga.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-09-2015 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #708
RE: CM & FM, managery piłkarskie
Takie głupie pytanie - bo ja wypadłem ze świata FM-a pewnie z 6 lat temu: jest jakaś wersja na Androida? Big Grin

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
20-09-2015 08:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #709
RE: CM & FM, managery piłkarskie
Nie jestem pewny bo nie korzystam, ale chyba jest.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-09-2015 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #710
RE: CM & FM, managery piłkarskie
(20-09-2015 08:32)Tomassen napisał(a):  Takie głupie pytanie - bo ja wypadłem ze świata FM-a pewnie z 6 lat temu: jest jakaś wersja na Androida? Big Grin

Jest. Niemniej nie polecam, dosyć drogo a np. wersja FM14 była bardo, bardzo uboga i nieprzyjemnie się w nią grało.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
20-09-2015 11:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #711
RE: CM & FM, managery piłkarskie
Under napisał(a):dosyć drogo

Właśnie sprawdziłem w sklepie Play i jest 2015, kosztuje 42 zł. Poza tym nie wiem, czy mój tablet by to uciągnął, więc lepiej sobie odpuszczę i pozostanę przy klasycznej wersji na PC.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
20-09-2015 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #712
RE: CM & FM, managery piłkarskie
Siemanko ludzie. Mam taki oto problem. Michał może zignorować ten post, natomiast mam nadzieję, że ktoś jednak pomoże. Nie tak dawno kupiłem lapka ASUSa F550J, postawiony na nim jest system windows 10, prawdopodobnie zaktualizowany z 8ki, która domyślnie była systemem operacyjnym. Nie instalowałem zbyt dużo oprogramowania na tym lapku, w zasadzie poza naprawdę podstawami jak anty virus, przeglądarka i 7zip to mam jeszcze Flasha i DirectXa.

Ściągałem na początku FMa 16-tkę, który na poprzednim laptopie działał bez przeszkód. Tutaj nie chciał odpalić, instalowałem inną grę tam mi zaktualizowało Directa na 12, doinstalowałem także Flasha, jednak teraz po ponownym ściągnięciu gry ciągle jest jakiś błąd. Dokładnie wyskakują mi dwa takie okienka przy próbie uruchomienia gry.

Błędy
Czy jest ktoś w stanie zidentyfikować o co chodzi? Byłbym wdzięczny bardzo.
23-04-2017 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #713
RE: CM & FM, managery piłkarskie
Prawdę mówiąc akurat szesnastki nigdy nie piraciłem (kupiłem z rok temu wersję pudełkową na przecenie w Media Markt, 50 zł), więc może nie będę najlepszym ekspertem, ale tak na pierwszy rzut oka przynajmniej pierwszy z błędów (tj. ten z host library) wygląda na to, jakby antywirus coś gdzieś tam bruździł. Możesz albo go zmienić (ja na przykład śmigam na zwyczajnym Windows Defenderze i jeszcze żadne nieszczęście mnie nie spotkało), albo po prostu wyłączać go na czas gry w FM-a (to już kwestia tego, jak bardzo ufasz autorom cracka Wink ). Jak już się na coś zdecydujesz, to po prostu jeszcze raz przeinstaluj grę i spróbuj włączyć, bez obecnego antywirusa. Nie gwarantuję działania, ale nic lepszego nie przychodzi mi do głowy Smile

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
23-04-2017 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #714
RE: CM & FM, managery piłkarskie
Odpal go w zgodnosci z Windows 8.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2017 13:27 przez Cepilek.)
23-04-2017 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości