Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glazer & Zarząd
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #16
 
Jeden z synów Malcolma Glazera został zaatakowany przez grupę kibiców Manchester United FC przed hotelem Lowry Hotel w mieście Salford! Wciąż nie ma szczegółów tych wydarzeń. Grupa ‘Fight for United’ stara się uzyskać szczegółowe informacje, w jaki sposób doszło do tego incydentu.

Świadek całego zamieszania relacjonował, że w dniu wczorajszym, około godziny 23:45 pod hotel podjechało srebrne auto marki Audi. Natychmiast zostało ono otoczone grupą kibiców, którzy w dość niewybrednych słowach obrzucali różnymi, nienadającymi się do powtarzania epitetami pasażera samochodu.

W momencie gdy człowiek ten wyszedł z auta okazało się, że jest on synem właściciela Manchester United FC - Malcolma Glazera. Nie ma żadnych potwierdzonych informacji o tym, czy którykolwiek z uczestników incydentu został zraniony.

Przedstawiciele grupy ‘Fight for United’ chcieli potwierdzić w recepcji hotelu, czy ich gościem był ktokolwiek z rodziny Glazerów, ale informacje te nie zostały potwierdzone. Według pracowników hotelu nikt z rodziny właściciela United nie był ich gościem w ostatnim tygodniu.

PS: Frustracja kibiców Man Utd narasta, bowiem zapowiedziano kolejną podwyżkę cen biletów na Old Trafford. Tym razem obejmie ona wejściówki na wszystkie trybuny. Ceny wzrosną średnio o 14% i zaczną obowiązywać od nowego sezonu.


Glazerowie nie mogąs spać i spacerować spokojnie i nie ma sie co dziwić, 14 % na nastpeny sezon + podwyżki z poprzednich lat, przecierz to jest chore :shock:

Under The Boardwalk - United Warriors
30-04-2007 14:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Wojtek3 napisał(a):Glazerowie nie mogąs spać i spacerować spokojnie i nie ma sie co dziwić, 14 % na nastpeny sezon + podwyżki z poprzednich lat, przecierz to jest chore
\

Racja :!: Jesli Glazerowie beda co sezon podwyzszac ceny biletow, to kibicow na stadionie bedzie ubywac, co za tym idzie doping bedzie jeszcze gorszy, o ile w ogole bedzie jeszcze istnial. Za kilka lat na Old Trafford bedzie przychodzila sama burżuazja zrobic sobie piknik i moze przy okazji zerknac czasem co sie dzieje na boisku. Mam jednak nadzieje, ze moje obawy sie nie sprawdza...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
30-04-2007 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Wojtek3 napisał(a):14 % na nastpeny sezon + podwyżki z poprzednich lat, przecierz to jest chore

Zgadzam się, te podwyżki są chore. Mam nadzieję, że ten proces się zatrzyma. Chociaż jak oglądałem na manutd.com info o cenach biletów na przyszły sezon to wydawało mi się, że ta podwyżka nie jest aż tak wysoka. Albo mi się rzeczywiście wydawało albo to źródło się myli.
30-04-2007 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
Stojkovic napisał(a):Wojtuś wiadomo, że fanatycy nie wszyscy akceptują Glazerów ale... moim zdaniem nie ingeruja tak bardzo w United jak tego obawialiśmy się gdy przejmowali klub. W zasadzie starają się, być niewidoczni. Nie zmienili Herbu, nie zmienili koszulek na własne widzimisie, nie sprzedali najważniejszych graczy.
Za to co zrobili dla kibiców?
- rozbudowali stadion
- sypnęli kasę na Naniego, Andersona, Carricka, Fostera, Kuszczaka i wogóle dopompowali forsą nasz klub jednak.

Jeśli chodzi o kibiców, to też coponiektórzy pochopnie ocenili Glazerów... no ale to już kwestia spojrzenia.

Ja pier*** Stojko Ty chce mnie przekonac, ze Glazer robi dobrze dla klubu ? Ty chyba zartujesz. Na wstepie Ci mowie, ze nie mam zamiaru konwersowac na ten temat. Wystarczy poczytac w tym temacie o dlugu jak zaciagnal Glazer i jakiego nie splaci przez najblizsze lata, przez co klub w kazdej chwili stoi na skraju upadku.

Nie zmienil herbu :lol: Jakby zmienil herb to Manchester zamienilo by sie w jedno pieklo...

A to, ze buduje nowa trybune to nie dla kibicow tylko dlatego by splacic swoj zasrany dlug, dobudowac trybune i dosrac 14 % podwyzki na bilety. Ehh szkoda slow..

Stojko napisał(a):nie zmienili koszulek na własne widzimisie,

Myslisz ? :roll:

Under The Boardwalk - United Warriors
12-06-2007 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Tutaj moi drodzy mamy przykład optymisty (Mnie) i pesymisty (Wojtka). Prawda jest taka, że nigdy do końca nie będzie można ocniić działalności Glazerów.
Dają kasę na transfery, a nie sprzedali nikogo prócz RVN. Mogli szybciutko dług zapłacić wystawiając wszystjich na listę transferową... Ronaldo, Rio, Rooney, Giggs, Vidić, Evra, Saha to gracze, którzy przyniesli by kosmiczną sumę ze sprzedaży... a jednak tego nie zrobili.

Nie zrozum mnie xle Wojtek, nie zamierzam bronić Glazerów, ale poprostu staram sie spojrzeć na ich działalność z innych stron... łatwo jest po kimś jeździć, trudniej zrozumieć.

[Obrazek: Ole201.jpg]
13-06-2007 08:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
Stojkovic napisał(a):Tutaj moi drodzy mamy przykład optymisty (Mnie) i pesymisty (Wojtka). Prawda jest taka, że nigdy do końca nie będzie można ocniić działalności Glazerów.
Dają kasę na transfery, a nie sprzedali nikogo prócz RVN. Mogli szybciutko dług zapłacić wystawiając wszystjich na listę transferową... Ronaldo, Rio, Rooney, Giggs, Vidić, Evra, Saha to gracze, którzy przyniesli by kosmiczną sumę ze sprzedaży... a jednak tego nie zrobili.

Nie zrozum mnie xle Wojtek, nie zamierzam bronić Glazerów, ale poprostu staram sie spojrzeć na ich działalność z innych stron... łatwo jest po kimś jeździć, trudniej zrozumieć.

RVN nie sprzedali Glazerowie, oni praktycznie nie maja wplywu na to, kto odchodzi a kto nie. Ich interesuje ktore czesc OT oddac w dzierzawe pod miasto by jak najszybciej splacic dlug, w dupie maja cala atmosfere, kibicow i historie klubu, to co zostalo przez wszystkie lata stworzone te cioty psuja myslac tylko co bu tu oddac w dzierzawsko by splacic ten jebany bank.

Pomysl Stojko, jakby sprzedali najlepszych graczy to mieli by z tego kase, ale nie mieli by sukcesow klubu ? To sie nie rowna ze splata dlugu i bylo by nielogiczne.

W ogole nie rozumiem jak mozna sie doszukiwac jakis plusow na sile, bezsens, nie ma z tego plusow, moga byc kiedy splaca to co maja splacic, czyli nigdy. Ja pierd...

Under The Boardwalk - United Warriors
13-06-2007 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Wojtek3 napisał(a):splacic ten jebany bank.
Wojtuś przyjacielu, sztuką jest ubieranie w słowa swoje przekonania tak, by nie trzeba było przeklinać...


Wojtek3 napisał(a):Ja pierd...
Tu już ładnie wykropkowałeś Tongue


Cytat:W ogole nie rozumiem jak mozna sie doszukiwac jakis plusow na sile, bezsens, nie ma z tego plusow
Rozumiem twoją nienawiśc, ale napewno nie jest tak źle jak mogłoby być... takie czasy... nic na to nie poradzimy.

[Obrazek: Ole201.jpg]
14-06-2007 15:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Wojtek3 napisał(a):Ich interesuje ktore czesc OT oddac w dzierzawe pod miasto by jak najszybciej splacic dlug

Krótko: A zrobili coś takiego?
16-06-2007 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Ja przez ten czas trochę zmieniłem zdanie na temat Glazerów. Kiedy przychodzili, to podobnie jak inni byłem zdecydowanie przeciwny, natomiast z biegiem czasu zaczynam obdarzać ich coraz większym zaufaniem, ponieważ nie oszczędzają, aby spłacić dług, ale wykładają dużo kasy na transfery, co udowadniają już zakupy tego lata. Wiadomo, że może Glazer nie jest idealnym właścicielem, ale nie mogę o nim powiedzieć już, że nie zależy mu na dobrze klubu.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
16-06-2007 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
Pejter napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Ich interesuje ktore czesc OT oddac w dzierzawe pod miasto by jak najszybciej splacic dlug

Krótko: A zrobili coś takiego?

Jest w planach, przez co sprawa moze sie jeszcze bardziej skomplikowac.

marcelo napisał(a):Kiedy przychodzili, to podobnie jak inni byłem zdecydowanie przeciwny, natomiast z biegiem czasu zaczynam obdarzać ich coraz większym zaufaniem,

No comment :shock: Sorry chlopaki, ale ja nie potrafie zrozumiec ludzi ktorzy pisza takie za przeproszeniem, pierdoly. Poprostu dla mnie to jest niezrozumiale, tak juz mam, i dopoki i Glazer i jego synowie nie pojda do piachu, prawdopodobnie mi nie przejdzie.

Under The Boardwalk - United Warriors
16-06-2007 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Wojtek3 napisał(a):Jest w planach, przez co sprawa moze sie jeszcze bardziej skomplikowac.

Wiesz co? Z tego co wiem to o tym się mówiło już zaraz po przejęciu United przez Glazerów, a jakoś do tej pory do tego nie doszło. Trzymajmy się faktów, a nie planów.
16-06-2007 21:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Wojtek3 napisał(a):. Poprostu dla mnie to jest niezrozumiale, tak juz mam, i dopoki i Glazer i jego synowie nie pojda do piachu, prawdopodobnie mi nie przejdzie.
Wojtek spróbój choć raz zrozumiec nas. To, że nie chcemy ukrzyżować Glazera i spalić jego domu nie oznacza, że jesteśmy mniej wiernymi i oddanymi kibicami niż ci, którzy tego pragną.

[Obrazek: Ole201.jpg]
16-06-2007 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
Ja tam w tym temacie sie nie wypowiadam!
Wiadome ,też nie byłem zadowolony gdzy dowiedzialem sie ze Glazerowie bedą nowymi włascicielami,ale dałem im jak i sobie czas, po kilku latach bede mogł ocenic co i jak.
Na dzien dzisiejszy ciężko cos powiedziec.
16-06-2007 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
Pejter napisał(a):Wiesz co? Z tego co wiem to o tym się mówiło już zaraz po przejęciu United przez Glazerów, a jakoś do tej pory do tego nie doszło. Trzymajmy się faktów, a nie planów.

Szczerze to nie wiem co. UNITED jest przejete przez Glazerow i dlug jest splacany w bardzo mozolnym tempie. Zapewne beda szukac innych srodkow. W planach tych smieci jest dzierzawa stadionu...

Stojkovic napisał(a):Wojtek spróbój choć raz zrozumiec nas. To, że nie chcemy ukrzyżować Glazera i spalić jego domu nie oznacza, że jesteśmy mniej wiernymi i oddanymi kibicami niż ci, którzy tego pragną.

Przykro mi, nie potrafie zrozumiec.

Skull napisał(a):Ja tam w tym temacie sie nie wypowiadam!
Wiadome ,też nie byłem zadowolony gdzy dowiedzialem sie ze Glazerowie bedą nowymi włascicielami,ale dałem im jak i sobie czas, po kilku latach bede mogł ocenic co i jak.Na dzien dzisiejszy ciężko cos powiedziec.

Na dzien dzisiejszy wielu sezonowcow i smiesznych kibicow uwielbia Glazera bo kupuje pilkarzy nie zaglebiajac sie w tajniki prowadzenia klubu i tego co sie dzieje w wewnatrz. Coz, nie musi ich to interesowac, jest to drugorzedna sprawa. Dla mnie podstawa jest zeby klub nie byl zalezny tylko niezalezny a w naszym przypadku tak nie jest i juz na dlugo nie bedzie przez tych jebanyc* smieci. :?

Under The Boardwalk - United Warriors
16-06-2007 22:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #30
 
Wojtek3 napisał(a):Na dzien dzisiejszy wielu sezonowcow i smiesznych kibicow uwielbia Glazera bo kupuje pilkarzy nie zaglebiajac sie w tajniki prowadzenia klubu i tego co sie dzieje w wewnatrz. Coz, nie musi ich to interesowac, jest to drugorzedna sprawa

Mówiąc sezonowiec miałes mnie na myśli chłopcze?
Nigdy nie powiedzialem ze jestem za Glazerem, pozatym jakbyś czytał ze zrozumieniem to bys wiedzial co mialem na mysli!
17-06-2007 00:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości