Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glazer & Zarząd
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Wojtek3 napisał(a):Zapewne beda szukac innych srodkow. W planach tych smieci jest dzierzawa stadionu...

Właśnie... "Zapewne". Niezłe słowo. To tylko twoje domysły. Czytasz w ich myślach, że znasz ich plany, mimo że tego publicznie nie ujawniają?

Wojtek, wyluzuj, bo naprawdę zachowujesz się jak rozkapryszony dzieciak. Śmieci masz w śmietniku.

Nikt tutaj nie stwierdził, że Glazerowie to wybawiciele United i świetnie, że przejęli klub. Staramy się jednak spojrzeć troszkę obiektywniej na tę sytuację. Ty widzisz tylko same wady, my staramy się dostrzegać wady i zalety. Poza tym nie wyolbrzymiamy sytuacji tak jak ty, panikując, że stadion zostanie oddany pod dzierżawę, skoro nic takiego na razie w ogóle nie jest na rzeczy. Jeśli tak się stanie to zwrócę ci honor, ale ty podchodzisz do tego tak, jakby już toczyły się jakieś rozmowy z władzami miasta, a ty jesteś doskonale w tych sprawach poinformowany. Po raz kolejny powtarzam - trzymajmy się faktów.

Tak jak napisał Skull - trzeba poczekać i nie oceniać zbyt pochopnie.

P.S. Skull - to nie było do ciebie, przynajmniej w moim odczuciu.
17-06-2007 00:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
Skull napisał(a):Mówiąc sezonowiec miałes mnie na myśli chłopcze?

Jasne, ze nie do Ciebie, i nie chlopcze. Lepiej Ty poczytaj ze zrozumieniem.

Pejter, nie ma co tu luzowac. Mowicie zrobili transfery ? Jasne, sa transfery bo musza byc, bez nich nie bedzie sukcesow klubu i utomatycznie wiekszych pieniedzy. Ja staram sie patrzec na ich dzialalnosc glownie pod wzgledem kibicowskim, przez co Glazer nie daje sie rozwinac :|

Under The Boardwalk - United Warriors
17-06-2007 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Wojtek3 napisał(a):Mowicie zrobili transfery ? Jasne, sa transfery bo musza byc, bez nich nie bedzie sukcesow klubu i utomatycznie wiekszych pieniedzy.

I ja o tym dobrze wiem. Od początku wiedziałem, że jeśli będą chcieli zarobić to będą musieli najpierw wyłożyć kasę na transfery. Tego nie uznaję za zbytni plus bo takowe transfery (lepsze lub gorsze) zawsze były.

Wojtek3 napisał(a):Ja staram sie patrzec na ich dzialalnosc glownie pod wzgledem kibicowskim, przez co Glazer nie daje sie rozwinac

Chodzi ci tutaj o ceny biletów? Jeśli tak to się zgadzam. Ciężko jest największym fanatykom chodzić co tydzień na mecz ze względu na podwyżki.
To nie znaczy jednak, że należy "jechać" równo po Glazerach i za wszystko ich krytykować.
17-06-2007 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
Pejter napisał(a):I ja o tym dobrze wiem. Od początku wiedziałem, że jeśli będą chcieli zarobić to będą musieli najpierw wyłożyć kasę na transfery. Tego nie uznaję za zbytni plus bo takowe transfery (lepsze lub gorsze) zawsze były.

Takze nie wiem gdzie tu zaleta tego, ze mamy transfery.

Pejter napisał(a):Chodzi ci tutaj o ceny biletów? Jeśli tak to się zgadzam. Ciężko jest największym fanatykom chodzić co tydzień na mecz ze względu na podwyżki.
To nie znaczy jednak, że należy "jechać" równo po Glazerach i za wszystko ich krytykować.

Kupili UNITED przez stalismy sie klubem zaleznym od kogos. Ni e musicie mnie rozumiec, nie oczekuje tego, mnie to boli, ze jestesmy przejeci przez Glazera, drozeja karnety, bilety, atmosfera na OT w ogole przestaje istniec, czujemy sie " jak w domu na awaju ".

Under The Boardwalk - United Warriors
17-06-2007 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
Wojtek3 napisał(a):Ni e musicie mnie rozumiec, nie oczekuje tego, mnie to boli, ze jestesmy przejeci przez Glazera, drozeja karnety, bilety, atmosfera na OT w ogole przestaje istniec, czujemy sie " jak w domu na awaju ".

Taak, masz rację w tej części, gdzie mówisz o tym, że w zasadzie domową atmosferę można poczuć na wyjeździe, ale z jednym się nie zgodzę - z tym, że jesteśmy uzależnieni od kogoś... Za czasów poprzednich właścicieli tak nie było? Nie sądzę, żeby zarząd, kibice, piłkarze dostali wolną rękę w każdej kwestii, a właściciele tylko sypali kase...

Pozdrawiam.
17-06-2007 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Wojtek3 napisał(a):Takze nie wiem gdzie tu zaleta tego, ze mamy transfery.

Ja nie napisałem, że to jest zaleta, bo transfery zawsze były i będą, jeśli chcemy mieć sukcesy.

Wojtek3 napisał(a):atmosfera na OT w ogole przestaje istniec

Tak, tylko ta atmosfera przestaje istnieć nie tylko ze względu na podwyżki cen biletów, których dokonali Glazerowie. Niektórzy kibice zaraz po przejęciu klubu (od razu cen nie podnieśli) zaczęli protestować przeciwko Amerykanom i przestali chodzić na domowe mecze, tworząc tym samym miejsce dla pikników i skupiając się na tworzeniu wspaniałej atmosfery podczas meczów FC United...

Mates napisał(a):z jednym się nie zgodzę - z tym, że jesteśmy uzależnieni od kogoś... Za czasów poprzednich właścicieli tak nie było? Nie sądzę, żeby zarząd, kibice, piłkarze dostali wolną rękę w każdej kwestii, a właściciele tylko sypali kase...

Sęk w tym, że wtedy nie mieliśmy jednego właściciela. Akcje klubu były podzielone między wielu ludzi i klub był tak jak pisze Wojtek, w pewnym sensie niezależny. Teraz mamy jednego właściciela (rodzina Glazerów), do którego należą najważniejsze decyzje.
17-06-2007 23:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #37
 
Stojko chyba o tym pisal...

Pejter napisał(a):Tak, tylko ta atmosfera przestaje istnieć nie tylko ze względu na podwyżki cen biletów, których dokonali Glazerowie. Niektórzy kibice zaraz po przejęciu klubu (od razu cen nie podnieśli) zaczęli protestować przeciwko Amerykanom i przestali chodzić na domowe mecze, tworząc tym samym miejsce dla pikników i skupiając się na tworzeniu wspaniałej atmosfery podczas meczów FC United...

Tak, tak z klubem sie jest na dobre i na zle. Prawdziwi fanatycy sa ciagle, jednak nie chca dawac w kieszen Amerykaninowi, mentalnosc angielska. Ja jestem z nimi.

Mates napisał(a):Taak, masz rację w tej części, gdzie mówisz o tym, że w zasadzie domową atmosferę można poczuć na wyjeździe, ale z jednym się nie zgodzę - z tym, że jesteśmy uzależnieni od kogoś... Za czasów poprzednich właścicieli tak nie było? Nie sądzę, żeby zarząd, kibice, piłkarze dostali wolną rękę w każdej kwestii, a właściciele tylko sypali kase...

Wiesz dobrze o co mi chodzi...

Under The Boardwalk - United Warriors
19-06-2007 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Wojtek3 napisał(a):Prawdziwi fanatycy sa ciagle, jednak nie chca dawac w kieszen Amerykaninowi, mentalnosc angielska. Ja jestem z nimi.

Ja wiem dobrze, że oni duchem są z drużyną i zawsze będą. Ale nie można mieć pretensji o to, że nie ma atmosfery na meczach, zwalając winę tylko na Glazera, a nie patrząc na siebie. Ja winę upatruję i w Glazerze i w kibicach i do obu stron mam w tej sprawie pretensje.
19-06-2007 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Na początek radziłbym nieco opanować nerwy przed wypisywaniem czegokolwiek w tym temacie. Owszem, Grubas to bardzo kontrowersyjna postać, ale zachowajmy jakieś standardy, w przeciwnym razie będę zmuszony do podjęcia konkretnych kroków.

G***** jest dla mnie swoistym wrzodem na du*ie. Na samą myśl o tym, że "pieczę" nad klubem sprawuje ktoś zupełnie obcy i w dodatku nieobeznany w futbolu, przechodzą mnie ciarki. Podwyżka cen biletów to moim zdaniem chybiony ruch, który pewnie nie pozostanie bez skutków w kwestii dopingu, ale skoro dla niego liczą się tylko baksy... Prawda jest jednak taka, że z początkowych zapowiedzi po jego przyjeździe na OT wynikały znacznie groźniejsze konsekwencje, mówiono o zmianie barw klubowych czy korekcie herbu. Ciężko przełknąć którąkolwiek z jego chorych reform, ale gadaniem - tym bardziej w Polsce - wiele nie zdziałamy. Pozostaje czekać i mieć nadzieję - albo na resztki rozumu Amerykanina, albo jego rychłe odejście.

capo di tutti capi

MUSC PL
20-06-2007 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Zbanujmy Pejtera i Wojtka :lol: :lol: :lol: :lol:
Najbardziej się kłócą.

Pejter -> Kłócić się można, ale trzeba to robić na odpowiednim poziomie, a taki staram się utrzymywać.

A tak na poważnie, to zdobyliśmy mistrza kraju. Dochody wzrosłu u Glazera i zadowolenie u nas. Kompromis. Jest zysk, jest kasa na nowe transfery. Rok temu wszyscy narzekali na brak wzmocnień. Teraz w jednym dniu kupiliśmy narazie na papierze, ale zbierających doskonałe recenzje zawodników.

Widaomo, że Wojtek reprezentuje konserwatywną część kibiców United i zgadzam się z nim. Jednak trzeba spokojnie do tego podchodzić, bo kijem Wisły nie zawrócisz. Pozatym, jeśli Glazer zniechęci się do kibiców to sprzeda klub komuś innemu... a wtedy może nie być już tak wesoło...

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-06-2007 08:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Stojkovic napisał(a):jeśli Glazer zniechęci się do kibiców to sprzeda klub komuś innemu... a wtedy może nie być już tak wesoło...

Dokładnie. Ostatnio nawet krążyły plotki, że jakieś konsorcjum finansowe ma nas przejąć. Ciekawe co wtedy. Sytuacja podwójnie by się pogorszyła, więc moim zdaniem nie warto już się czepiać Glazerów, tym bardziej że nic strasznego nam nie zrobili.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
25-06-2007 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Joanna Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
Stojkovic napisał(a):jeśli Glazer zniechęci się do kibiców to sprzeda klub komuś innemu

Nie sprzeda, bo musi najpierw spłacić dług w banku. Zresztą nie jest taki głupi, naiwny i cienki, żeby przez nieporozumienia z kibicami sprzedawać swoje stałe źródło dochodów.

KanT napisał(a):więc moim zdaniem nie warto już się czepiać Glazerów, tym bardziej że nic strasznego nam nie zrobili

Zadłużyli klub na ogromną sumę. Kto za to płaci? Kibice. Czyli my, zwierzęta.
18-08-2007 23:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #43
 
Stojkovic napisał(a):A tak na poważnie, to zdobyliśmy mistrza kraju. Dochody wzrosłu u Glazera i zadowolenie u nas. Kompromis. Jest zysk, jest kasa na nowe transfery. Rok temu wszyscy narzekali na brak wzmocnień. Teraz w jednym dniu kupiliśmy narazie na papierze, ale zbierających doskonałe recenzje zawodników.

Slabe info, dlugi wzrosly do 660 milionow euro, donosi MUST.

Dalej mowicie, ze jest ok ? :x

Under The Boardwalk - United Warriors
14-09-2007 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
http://www.sport.pl/pilka/1,65080,5105804.html

capo di tutti capi

MUSC PL
11-04-2008 16:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Lepiej założyć coś na styl FC United - więcej zrobią dla dobra klubu :wink:
11-04-2008 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości