Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F1, Moto GP
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Dzis o godzinie 13:00 na Torze w Turcji odbedzie sie kolejny wyscig z serii F1.Nasz rodak-Robert Kubica wystrtuje z 8 miejsca ktore zajal we wczorajszych kwalifikacjach.Z Pole Position po raz pirewszy w karierze wystartuje drugi kierowca teamu Ferrari-Felipe Massa.
Licze na dobry wystep Roberta i moze nawet punktowane miejsce.
27-08-2006 10:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #32
 
Jak wiemy Kubica zajal 12 miejsce. To dopiero 2 wyscig Roberta i raczej wazniejsze jest poznawanie torow oraz zdobywanie doswiadczenia. Na poczatku radzil sobie calkiem dobrze - bez kompleksow walczyl, czasem takze udanie z rywali teoretycznie lepszymi od niego. Pod koniec jednak bylo widac, ze jego bolid nie jest tak dobry jak bolidi czolowki. Szkoda. Mam nadzieje, ze albo Kubica w przyszlym sezonie wystartuje w lepszy teamie albo BMW poprawi swoje bolidy.

amor patriae nostra lex
27-08-2006 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Szkoda, że Robert miał w tych dwóch wyścigach problemy z oponami, bo mógł zająć o wiele lepsze pozycje. Nie od dzisiaj wiadomo jednak, że w F1 bardzo dużą rolę odgrywają właśnie samochody, ekipa mechaników itp. Oczywiście, umiejętności kierowców też się liczą, ale bez odpowiedniego zaplecza nikt niczego wielkiego nie osiągnie. BMW - Sauber dopiero od tego roku startuje w Grand Prix F1, dlatego pod względem technicznym mogą trochę odstawać od reszty. Jestem przekonany, że w przyszłym roku będzie już o wiele lepiej, dzięki czemu kierowcy będą mieli lepsze warunki do wykonywania swojej pracy.
29-08-2006 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #34
 
Niedawno skonczylo sie GP Malezji. Zgadnijcie kto wygral...Valentino Rossi of course ;)Niestety wyscigu nie widzialem, ale podobno spokojnie kontrolowal sytuacje.

Wyniki GP Malezji:
1. Valentino Rossi (Włochy/Yamaha) 43.07,829
2. Loris Capirossi (Włochy/Ducati) 43.08,678
3. Dani Pedrosa (Hiszpania/Honda) 43.11,692
4. Nicky Hayden (USA/Honda) 43.13,609
5. Sete Gibernau (Hiszpania/Ducati 43.17,130
6. John Hopkins (USA/Suzuki) 43.18.910

Klasyfikacja MŚ:
(po 12 z 16 zawodów)
1. Nicky Hayden (USA/Honda)201 pkt
2. Dani Pedrosa (Hiszpania/Honda)176
3. Valentino Rossi (Włochy/Yamaha)163
4. Marco Melandri (Włochy/Honda)161
5. Loris Capirossi (Włochy/Ducati)151
6. Casey Stoner (Australia/Honda)101

W tym sezonie raczej juz nie wygra, ale w przyszlym jak bedzie mial maszyne ktora sie nie bedzie psuc to wroci na tron.


Dzisiaj wyscig F1 na torze Monza (pis.). Kubica w kwalifikacjach byl 7, ale kogos tam przesuneli nizej jest 6. A wiec startuje z 3 lini. Wspaniale miejsce do walki o pkt. Kolega z zespolu - Niemiec Heidfeld - startuje z 2 lini. Czyzby BMW az tak poprawilo swoje bolidy pod koniec sezonu? Czy to zawodnicy az tak dobrze jezdza? A moze jedno i drugie...

amor patriae nostra lex
10-09-2006 11:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Przed chwila zakonczyl sie wyscig z serii F1 na torze Monza we Włoszech.Nasz rodak- Robert Kubica w swoim trzecim starcie w karierze w GP zajal 3 miejsce :!: :!: :!: Krakowianin wystartowal z szostej pozycju ale juz na pierwszym zakrecie znalazl sie na trzecim miejscu.Przez okolo 35 okrazen odpieral ataki brazylijczyka Massy.Po drugim wyjezdzie z Pit Stopu wyjechal na 4 miejscu zaraz za F.Alonzo lecz po kilku okrazeniach w bolidzie hiszpana eksplodowal silnik i jego pozycje zajal Robert i tak do konca dojechal na 3 miejscu.

BRAWO ROBERT :!:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-09-2006 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #36
 
Robert zebral doswiadczenie jak to jest odbierac nagrode oraz jak to byc na konferencji prasowej dla najlepszej 3 - moim zdaniem bedziemy takie rzeczy czesciej ogladac w przyszlym sezonie.

Wielkiego pecha mial Alonso, ale to dobrze Wink Dzieki temu Kubica 3, a Schumacher odrobil strate - oby Niemiec wygrał w tym roku Wink

amor patriae nostra lex
10-09-2006 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #37
 
Coz to byl za wyscig MotoGP!!

W najwyzszej kategorii przetasowania w generalce. Rossi wraca na szczyt! Zajal on drugie miejsce w wyscigu za Eliasem, ktory odniosl pierwsze zwycieztwo w MotoGP.

Hayden nie dojechal do mety, po tym jak wjechal w niego kolega z zespolu - Pedrosa. Chyba juz nie bede kolegami. Bo o ile Rossi mogl odrobic strate 12 pkt do Haydena, ale Hayden nie odrobi 8pkt jakie traci! A zostal 1 wyscig!

The Doctor znowu wszystkich wyleczy z marzen o pokonaniu go!

amor patriae nostra lex
15-10-2006 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Wczoraj zaprezentowany został nowy bolid teamu BMW Sauber, w którym jeździ nasz rodak Rober Kubica. Przez ekran telewizora wygląda imponująco, ale jaki jest naprawdę okaże sie oczywiście dopiero podczas pierwszego GP.

Ja trzymam mocno kciuki za Roberta i mam nadzieję, że w tym sezonie bolid przyniesie Polakowi więcej szczęścia, a i liczę na lepszą pracę mechaników BMW Sauber, bo ostatnio to jakoś nie było z tym najlepiej, o czym moga świadczyć tylko żarty wymyślane przez kibiców.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
17-01-2007 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
A ja dzisiaj przeczytałem, że w BMW jest mały konflikt. Heidfeld i Kubica są niezadowoleni, bo na jutrzejszej sesji treningowej zapewnione miejsce ma kierowca testowy Sebastian Vettel. Skutkuje to tym, że Vettel pojedzie w całej sesji, a Kubica i Heidfeld będą mogli jechać tylko po połowie. Coś w tym stylu, bo nie znam się za bardzo na zasadach F1. Moim zdaniem, tutaj wyraźnie widać, że faworyzuje się młodego Niemca Vettela i chce się z niego zrobić dużą gwiazdę. Zobaczymy, czy im się to uda.
17-01-2007 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
A czego mozna bylo sie spodziewac po niemieckim teamie :?: Big Grin Wydaje mi sie ze, gdyby ten Vettel mial zajac miejsce jednego z kierowcow BMW to raczej zmienilby swojego starszego rodaka niz naszego Roberta.Uwazam rowniez, ze jesli Kubica chce cos naprawde osiagnac w F1 to po kilku sezonach powinien sie przeniesc do troszke lepszego teamu.Wiem ze teraz BMW zapowiedzialo walke o podium, ale jest to stosunkowo mlody team i nie moze sie rownac doswiadczeniem z takimi markami jak np Ferrari, albo McLaren.
17-01-2007 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Grzeho napisał(a):A czego mozna bylo sie spodziewac po niemieckim teamie :?: Big Grin

Konkretnie niemiecko(BMW)-szwajcarskim(Sauber).

Grzeho napisał(a):Wydaje mi sie ze, gdyby ten Vettel mial zajac miejsce jednego z kierowcow BMW to raczej zmienilby swojego starszego rodaka niz naszego Roberta.

Jeśli kierować się tym, że stawiają na Vettela to mogą stawiać również na Heidfelda. Nic nie jest pewne.
17-01-2007 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Może chcą po prostu wypromować młodego zawodnika, w którym widzą wielki talent F1. Kto wie, być może BMW chce postawić na młodych zawodników i zrobić team Kubica-Vettel, a Heidfelda wysłać na sportową emetytrę, albo do jakiegoś Nascara jak Villeneva. BMW Sauber może okazać sie teamem myślącym o przyszłości (czyli kiedy ich samochody będą dorównywać takim markom jak ferrari, mclaren, czy renault). Nie mniej jednak nie sądzę, aby chcieli pozbyć się Kubicy.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
18-01-2007 11:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #43
 
Felipe Massa powiedział, co mnie zdziwiło, ze jego zdaniem najwieksze wrazenie na testach nie robia bolidy Ferrari czy McLarena ale BMW...Uwaza on iz na tym etapie przygotowac do sezonu najlepsze sa BMW. Ma tez nadzieje ze jego team, Ferrari polepszy sie.

Mi sie wydaje ze Ferrari nadal ma najlepsze bolidy, ale coz - widocznie cos sie musialo zmienic. Czyzby Kubica mial teraz wieksze szanse na powtorzenie sukcesu z poprzedniego seoznu? 3. miejsca, a moze chociaz w 1 wyscigu uda mu sie to o czym kazdy kierowca marzy - wygrać...

amor patriae nostra lex
09-02-2007 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Zashi napisał(a):a moze chociaz w 1 wyscigu uda mu sie to o czym kazdy kierowca marzy - wygrać...


Kazdy z nas na pewno chcial ,aby Robert w nadchadzacym sezonie zanotowal jakies zwyciestwo, ale nie oszukujmy sie, Kubica ma duzo bardzo dobrych rywali i miejsce punktowane jest sukcesem.Jednak po cichu licze na niespodzianke ze strony Robcia.Co do wypowiedzi Messy, to jestem troszke zdziwony, ale pozytywnie.Oby team BMW rozwijal sie jak najszybciej i oby Kubica mogl scigac sie z najlepszymi na podobnym sprzecie.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
09-02-2007 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #45
 
W niedziele rusza MotoGP. W Katarze pierwszy wyscig. W zeszlym roku wygrał Rossi wiec licze na niego - moj ulubiony kierowca, to co on wyprawia to poezja...

Formule 1 bedziemy ogladac na Polsacie. Ciekawe tylko czy na zwyklym czy na Polsat Sport lub na Polsat Sport Extra...Mi tam nie przeszkadza bo mam wszystkie 3, ale wszyscy nie maja. Uwazam iz powinni puszczac na zwyklym - mieliby duzą ogladalnosc.

amor patriae nostra lex
09-03-2007 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości