Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasza przyszłość
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1
Nasza przyszłość
Nasza przyszlosc Smile Mysle, ze temat ciekawy. Jak sobie siebie wobrazacie w przyszlosci? Chodzi o partnerke, dom, prace, samochód, dzieci itp. itd.

Osobiscie nie zastanawiałem się zbyt na niektorymi sprawami jednak sprawa np. wykształcenia raczej jest juz obrana. Na 99,(9) % bede związany z chemia Wink Moze farmaceuta... Zona, dom itp. jeszcze nie obmyslane.

Jednak jedna rzecz mi sie ciekawie widzi Smile Syn. 8) Jesli chodzi o "miłość" do danego klubu to oczywiscie pozostawie mu wybór, jesli klub ktory wybierze to bedzie Manchester United lub Lech Poznań. Bo fajnie byłoby poopowiadac jakto ogladało sie w akcji 'czary' CR7, widziało sie ostatnie magiczne dotkniecia pilki przez Ruuda przy strzelaniu 150 goli dla Diabłów, mówieniu o profesorkim wykonywaniu rzutów wolnych przez Beckhama, przekazywaniu wiedzy o genialnym defensywnym pomocniku, ktory wszedzie miał oczy - o Keane. Ehh.. To będą czasy Big Grin :wink:

amor patriae nostra lex
02-07-2007 14:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
hmmm przyszłość... dużo ostatnio o niej myślałem :wink:

Cóż ja swoją przyszłość w jakimś stopniu zawsze pokładałem ze sportem - teraz jednak zdarzyła mi się taka kontuzja (opisałem w temacie "czy gracie w jakimś klubie...") i muszę myśleć chyba inaczej. Na razie gimnazjum, potem planuje iść do klasy dziennikarskiej w liceum. Potem studia też pod ten kierunek --> czyli wszystko sprowadza się do dziennikarstwa.

Jeśli chodzi o rodzinę to tego nie można planować. Napewno chcę mieć syna. Mam nadzieję, że będzie on interesował się piłką, bo jeśli tak i (daj Boże) będzie miał jakiś talent to ja mu załatwię dobrą przyszłość :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
03-07-2007 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja w zasadzie jakiś ścisłych planów nie mam na przyszłość, ale mam pewne priorytety, które mam nadzieję zrealizować.

Na pewno jest to wyjazd na United, kto wie czy nie praca w Anglii, choć tam już jest za dużo Polaków. Wykształcenie w Polsce, to pewne, ale nie wiem czy wyjazd nie będzie konieczny.

Jeśli chodzi o rodzinę - nie wiem czy chcę założyć. Jeśli będę pewien, ze zapewnię jej byt to bardzo możliwe, że się zdecyduję, ale tak to nie wiem...

Praca? W zasadzie chciałbym zostać informatykiem, lub coś w tym guście, na pewno nie bedzie to praca, której nie lubię, która mi nie pasuje... Na pewno nie zostanę nauczycielem xD

Pozdrawiam.
03-07-2007 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Dobre pytanie...
Jestem sam dla siebie zagadką. Ciezsko powiedzieć cokolwiek o przyszłości. Napewno będe podróżował i będę na chociaż jednym meczu United.

Chciałbym mieć prace dobrze płatną, ale na takim stanowisku które by mi odpowiadało - standard chyba... Kto wie, jak mnie te Katowice będa tak wkurzac jak obecnie i w Polsce będzie tak do d*** jak jest, to chyba będę startował w wyborach samorządowych, a potem prezydenckich.

Co do rodziny, to napewno żonka będzie fajna no i Stojko junior Smile Może córkę też będę miał. Syn napewno wychowany będzie po katolicku i w bliskości z United.

Być może będę zmuszony jechać za granice do pracy. Na pewno wrócę.. moze wykupie domenę manutd.pl i stworzę profesjonalny serwis w Polsce o MU. Pogadam z manutd.com i może uda się zrobić półoficjalną stronkę, kto wie...

Czas pokaże co będzie. Za rok lub dwa kupię sobie Volkswagena Golfa III lub IV

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-07-2007 17:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Stojkovic napisał(a):Dobre pytanie...
Jestem sam dla siebie zagadką. Ciezsko powiedzieć cokolwiek o przyszłości. Napewno będe podrużował i będę na chociaż jednym meczu United.

Tutaj rzecz wiadoma, na mecze United będę jeździł i jestem pewny w 100 %, że pojedziemy razem i to nie raz. :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
03-07-2007 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Stojkovic napisał(a):moze wykupie domenę manutd.pl i stworzę profesjonalny serwis w Polsce o MU

A obecny manutd.pl to co? 8)

Ja w przyszłości na pewno będę chciał założyć rodzinę, mieć dzieci, dom na wsi. Zawód? Ostatnio wzięło mnie na politologię, bo samo wykształcenie dziennikarskie nie zapewni ci porządnej pracy.

Ciampel -> Temat się nie przyjął, KOSZ.
08-07-2007 23:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości