Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Celtic Glasgow - Manchester United
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Celtic Glasgow - Manchester United
ha Smile napisze krotko bo juz zchodze z kompa :

Zwyciestwo 3-0 po golach Paula Scholesa(2) i Johny'ego Evens'a. Cale spotkanie kontrolowaly Diably, i tylko kapitalne interwencje Boruca uchronily Szkotow od blamazu.

(ja sobie tak mysle ze jakbymsmy przegrali to wysoko albo zorganizowali jakis towarzyski z np. Blackburnem i dostali go wysoko to fergie o transferach by zaczal myslec Tongue)
26-07-2006 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ano, ładniutka wygrana. Tylko dlaczego Scholes grał w ataku? :? Rozumiem, że kiedyś grywał jako "fałszywy" napastnik, ale po co mu teraz gra w ataku, skoro to nasz podstawowy pomocnik? :x

Skład United: Foster, Bardsley, Brown, Evans, Evra,
Eagles, Jones, Gibson, Martin, Scholes, Rossi, Steele, Miller, Richardson, Jones, Fletcher, Simpson, McShane.

Cytat:zorganizowali jakis towarzyski z np. blackburnem
W sierpniu będzie mecz z Sevillą, jest też turniej w Amsterdamie.


Cytat:fergie o transferach by zaczal myslec
Kibicowanie United to chyba nie samo życie transferami.
26-07-2006 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Cieszy oczywiście wygrana w tym spotkaniu, przede wszystkim 2 bramki Scholesa, mam tylko nadzieję, że w Premiership jak i winnych rozgrywkach będzie grał w pomocy, bo napastników mamy sporo. Boruc został wybrany na bohatera meczu, pomimo tego, że wpuścił te 3 bramki, podobno przy żadnej nie zawinił. Przed nami teraz turniej w Amsterdami, oby udany.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-07-2006 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
A przy okazji, ma ktoś namiary na bramki? najlepiej wszystkie trzy.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
27-07-2006 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
ogladaj panorame o 22:00 na tvp2 to powinno byc bo Boruc i Zuraw ...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
27-07-2006 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Postaram się, żeby bramki pojawiły się w najbliższym czasie na ManUtd.pl, patrzcie uważnie - http://www.manutd.pl/pliki.html

Co do meczu to cieszy mnie wygrana, ale nadal nie jestem przekonany do naszej formy. Nie wiem, jak tam gra, ob nie oglądałem, ale wynik bardzo dobry. A jakim składem zagrał Celtic, podstawowym?
27-07-2006 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Boruc, Lawson, Caldwell (McManus 46), Varga, Camara; McGeady, Lennon, Sno, Thompson (Riordan), Zurawski (Quinn 46), Miller (Virgo 46).
Skład taki w połowie podstawowy, w połowie rezerwowy.


Cytat:nadal nie jestem przekonany do naszej formy.
Również nie jestem przekonany, przecież na razie głównie grywała młodzież. Ten teoretyczny pierwszy skład, przynajmniej niektórzy, odpoczywają po Mundialu.
Tak jak kiedyś pisałem, prawdziwą weryfikacją będzie turniej w Amsterdamie, ew. mecz z Sevillą.
27-07-2006 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Za to te sparingi napawają optymizmem w innej sprawie - skoro młodzież ogrywa bez najmniejszych problemów sam Celtic grający mocną ekipą, to możemy być z nich zadowoleni. Na pewno to zaprocentuje w tym sezonie w lidze rezerw. Scholes wskoczył do składu dobrym meczem, nareszcie poprawiło się jego nastawienie do piłki po tej niefortunnej kontuzji i jak widać ma bardzo ambitne plany. O grze seniorów więcej będzie można powiedzieć podczas turnieju w Amsterdamie, na który jedzie chyba EricRyan. Choć i tak pierwszy prawdziwy mecz o stawkę to walka z Fulham 20 sierpnia. Po tym spotkaniu będzie już można zweryfikować, czy w tym sezonie będziemy mogli czegoś dokonać. Przecież liczy się pierwsze wrażenie Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
31-07-2006 16:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości