Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Preston North End - Manchester United
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Preston North End - Manchester United
Man Utd przegrało z Prestonem 2-1.

Skład MUFC: Steele - Bardsley, Simpson, Evans,McShane - Martin, Richardson (Jones), Gibson (Eagles), Miller - Rossi (Fletcher), Solskjaer.

Rezerwowi: Foster, Lee, Fletcher, Eagles, R.Jones

Gol dla Man United padł z rzutu karnego - wykorzystał go Ole Gunnar.

Cóż można powiedzieć...to tylko mecz towarzyski, nie ma co przejmować się wynikiem.
29-07-2006 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2
 
Dokladnie. Z takim skladem to sie nie dziwie ze przegralismy. Ale talentow trzeba szukac. Prawdziwy sprawdzian w turnieju w Amsterdamie. Kiedy to jest?

amor patriae nostra lex
29-07-2006 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Meczu słuchałem w radiu a ostatnie 15-20 minut udało mi sie obejrzeć, a z tego co słyszałem w radiu i widziałem to pierwsza połowa w naszym wykonaniu była słaba druga już znacznie lepsza a szczególnie ostatnie 15 minut, gdy padł gol kontaktowy którego autorem był Ole Gunnar Solskjaer, Diabełki ruszyły ostro do ataku i gol wyrównujący wisiał w powietrzu, w 92 minucie spotkania stzrelac bramki Ole tarfił w poprzeczke, mało brakowało, ale nie ma co rozpaczać to był tylko sparin w którym wystąpilismy w skłądzie młodziezwoym z doświadczonym Ole, dobre przetarcie dla młodych graczy podobnie jak z Celtic i RPA.

Zashi napisał(a):Prawdziwy sprawdzian w turnieju w Amsterdamie. Kiedy to jest?

Tournee w Amsterdamie to najabrdziej prestiżowy turniej przedsezonowy w Europie więc tak jak mówisz tam będzie prawdziwe przetarcie bo zapewne wystąpimy w mocnych składach podobnie jak nasi rywale FC Porto i Ajax. Mecz z Porto 4 sierpnia a z gospodarzami turnieju dzień później - 5-ego.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
29-07-2006 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Nie ma się co przejmować, wystarczy tylko zobaczyć w jakim składzie zagraliśmy w tym spotkaniu. Ja się osobiście ciesze, że wystawiani są tacy, a nie inni piłkarze, po to są między innymi takie sparingi. Szkoda tej poprzeczki w ostatnich minutach, mógłby byc chociaż remis Big Grin Ale nie narzekam...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
29-07-2006 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Oczywiście ten wynik nic nie znaczy. Ważny mecz dla kilku młodych piłkarzy oraz dla Ole, który chce powalczyć o w miarę pewne miejsce w pierwszym zespole w tym sezonie. Po raz kolejny nienajlepszy mecz Rossiego. Mam nadzieję, że kiedy będzie miał obok siebie zawodników pierwszego składu, będzie spisywał się znacznie lepiej.
Chciałoby się, żeby Diabły nawet w tak młodym składzie wygrywały. No ale to nie te czasy, żeby tymi "młodymi gniewnymi" byli Giggs, Beckham, Scholes, Neville'owie, itd. ...
29-07-2006 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości