Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amsterdam tournee: UNITED vs Porto & Ajax
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Amsterdam tournee: UNITED vs Porto & Ajax
Warto założyć już ten temat, gdyż jak wiemy odbędzie sie tam prestiżowy turniej w którym wezmą udział wielkie ekipy takie jak rzecz jasna Man United i Ajax, FC Porto, Inter Mediolan.

Czerwone Diabły w Amsterdamie rozegrają dwa spotkania 4-ego sierpnia ze znienawidzonym FC Porto, miejmy nadzieje ze doczekamy sie chociaż tam miłem zemsty choć nie będzie to to samo co w LM, a dzień poźniej gramy z gospodarzami Ajaxem i można sie spodziewać bardzo gorącej atmosfery podczas tego meczu.

Man United - FC Porto 4 sierpień 19:00
Man United - Ajax Amsterdam 5 sierpień 21:15

PS. 31-ego lipca gramy bodajże jeszcze jeden mniej znaczący sparing z Macclesfield town

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
29-07-2006 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
To już bardzo zaawansowana faza przedsezonowych przygotowań, zobaczymy, na co stać United. Do wyniku jednak wagi jakoś nie przywiązuję, bardziej chodzi mi o grę i o to, jak wypadnie współpraca pomocników.

P.S. Wie ktoś, czy może jakaś TV pokaże te mecze?
29-07-2006 18:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Oczywiście mam nadzieje, że wypadniemy na tym turnieju jak najlepiej. Bardzo bym chciał, aby Diabły zrewanżowały się Porto za przegraną w LM. Oczywiście to tylko sparing, ale bym się ucieszył Smile Wreszcie pożądne drużyny, będzie można wreszcie ocenić w jakiej formie jest nasz klub, ale i tak Fergie da szanse młodym zawodnikom.

A wie ktoś może, czy Carrick jedzie na ten turniej :?: Wiem, głupie pytanie Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
29-07-2006 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
A czy to czaem na Amsterdam Cup dla uatrakcyjnienia rozgrywek bramki nie są liczone podwójnie ?!

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
29-07-2006 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Amsterdam tournee: UNITED vs Porto & Ajax
Manchesterowiec napisał(a):PS. 31-ego lipca gramy bodajże jeszcze jeden mniej znaczący sparing z Macclesfield town

Gdzieś chyba czytałem, że to raczej mecz rezerw (tzw. United XI), ale dzisiaj znów czytałem, iż zagrają w nim zawodnicy, którzy wracają do składu po Mundialu (Ronaldo, Silvestre, itp.). Więc nie wiadomo, jak to w końcu będzie.

Kuba_^^ napisał(a):A wie ktoś może, czy Carrick jedzie na ten turniej :?: Wiem, głupie pytanie Tongue

Czytałem dzisiaj, że Ferguson chce jak najszybciej podpisać z nim kontrakt, żeby mógł wystąpić na tym turnieju.

Fred The Red napisał(a):A czy to czaem na Amsterdam Cup dla uatrakcyjnienia rozgrywek bramki nie są liczone podwójnie ?!

Coś w tym stylu jest, ale nie wiem jak to jest dokładnie. Może ktoś obeznany nam to wyjaśni?

Co do tego turnieju to jeśli będziemy prezentować dobrą grę, nawet jeśli przegramy któryś z meczów, będę zadowolony. Liczę na to, że zaprezentujemy dobrą piłkę i powalczymy z tymi niezłymi przecież drużynami.
29-07-2006 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Doitychczasowe sparingi miały jakieś znaczenie dla United, ale prawdziwym "sprawdzianem" dla zespołu będzie właśnie turniej w Amsterdamie. Podstawowe składy, silniejsze zespoły no i przedewszystkim perspektywa zbliżającego się coraz większymi krokami nowego sezonu. Licze oczywiście na podwójne zwycięstwo, choć napewno nie będą to łatwe mecze. W Porto nie ma już McCarthy'ego (pis.) więc on nas nie skarci tak jak wtedy w LM, jednak jest inna bardzo silna "11". Ajax będzie wkońcu u siebie i to też nie będzie łatwa przeprawa. Licze, że z dobrej strony pokaże się Rooney, od którego dużo się oczekuje po nieudanych mistrzostwach, chciałbym aby znowu pokazał na co go naprawde stać. No i myślę, że Carrick pojedzie z drużyną, wkońcu jutro jest dopiero 31, a praktycznie już jutro bedzie oficjalnie graczem United, więc do wyjazdu raczej zdąży. W pierwszym składzie to może on od razu nie wyjdzie, ale myśle, iż zaliczy sporo minut na boisku podczas tego tournee :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
30-07-2006 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Valverde napisał(a):P.S. Wie ktoś, czy może jakaś TV pokaże te mecze?

Nie wiem czy to prawda ale słyszałem, że Polsat Sport ma transmitować cały turniej.

Kuba_^^ napisał(a):A wie ktoś może, czy Carrick jedzie na ten turniej :?:

Carrick jeżeli pomyślnie przejdzie testy medyczne i podpisz ekontrakt z United wyruszy na tournee i ma zadebiutować w spotkaniu z FC Porto. Smile

Fred the Red napisał(a):A czy to czaem na Amsterdam Cup dla uatrakcyjnienia rozgrywek bramki nie są liczone podwójnie ?!

W poprzednuch latach tak było, więc wtym sezonie chyba będzie podobnie, za zwycięstwą liczą 3 punkty i za każda zdobytą bramke punkt osobno czyli jak wygramy np. 2:0 bedziemy mieli 5 punktów. :wink:

A to oficjalna stronka turnieju tam pisze wszystko na ten temat, fajnie opisane kluby, prezentacja stadionu i nawet odliczanie czasu do meczy. :wink:

:arrow: http://www.lgamsterdamtournament.com/index.php

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
30-07-2006 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Tak więc, powoli wszystko jasne, bilet autokarowy do Amsterdamu już zakupiony czyli 3 sieprnia dzięń po mojej 18-tke jade do Holandii a na miejscu będe sie starał zakupić bilety na mecze FC Porto - Man United i Ajax - Man United, ma byc bardzo duzo ludzi ale myśle ze z biletami problemu nie będzie do 100 Euro na pewno kupie. Smile

Come on UNITED :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
31-07-2006 10:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #9
 
Ten turniej to jeden z najbardziej prestizowych turnieji w Europie ktore rozgrywane w wakacje i w przedsezonie. W tym roku nie mamy wymagajace przeciwnika, pamietam jak kilka lat temu gralismy ten turniej z AC Parma i Ajaxem, zajelismy wtedy bodajze 2 miesjce. Pieknego gola Parmie strzelil wtedy ' Czarowniczka ' Juan Sebastian Veron.

Michael Carrick ma zagrac na tym turnieju, SAF stara sie o to z calych sil i mysle ze milo bylo by juz zobaczyc Carricka w koszulce United Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
31-07-2006 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Dzisiaj zagraliśmy pierwszy mecz na tym turnieju no i oczywiście trzeba było go wygrać. Piłkarze Manchesteru właśnie to uczynili pokonując FC Porto 3:1. Bramki dla United strzelili Paul Scholes, Rooney i Solskjaer. Spotkania nie oglądałem, ale jak można przeczytać Carrick zagrał dobrze, jego debiut można zaliczyć do udanych. Wayne dostał kontrowersyjną czerwoną kartkę, Scholes już nie. Oczywiście cieszę się z wygranej, zwłaszcza gdy rozegraliśmy dobry mecz. Dobrze, że Michael przyzwoicie zadebiutował, podobno urazu nabawili się Ferdinand, John O`Shea, Bardsley... Mam nadzieję, że ten pierwszy wyjdzie z kontuzji jak najszybciej, bo przecież jest ważnym piłkarzem w naszej drużynie. Nie mówię oczywiście tutaj, że nie chcę, aby Irlandyczk i Phillip szybko wrócili do pełni dyspozycji Wink

Glory Glory Man United :!: :!: :!:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-08-2006 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Dobry początek w wykonaniu Diabełków, Scholes błyszczy w sparingach, oby tak samo było w lidze. Z tego co widziałem na zacinającym się obrazie, to w drugiej połowie już tak dobrze nie było, Porto przcisnęło, jednak dobrze radził sobie Foster, który zastąpił VDSa w przerwie. Martwią te kontuzje obrońców, Gaby, Gary, Nemanja, Rio, Bardsley, O`Shea... Tylko kontuzja Vidic`a jest poważna, chociaż nawet te drobne urazy nie wróżą najlepiej.
04-08-2006 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Valverde napisał(a):Z tego co widziałem na zacinającym się obrazie, to w drugiej połowie już tak dobrze nie było, Porto przcisnęło

Graliśmy już wtedy w 10, a później w 9, więc nie ma się co dziwić, że Porto przeważało.

Ja się cieszę z tego zwycięstwo, ale ono nie wróży od razu udanego sezonu. Zobaczymy jak sobie poradzimy jeszcze z Ajaxem i Sevillą. Fajnie, że Carrick dość dobrze wprowadził się do drużyny. Liczę na jego kolejne, jeszcze lepsze występy.
05-08-2006 11:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #13
 
Wszystko ladnie pieknie, ale jaki byl wynik Ajax - Inter bo mam na kuponie a tej stronie nie widze.

amor patriae nostra lex
05-08-2006 12:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Zashi napisał(a):Wszystko ladnie pieknie, ale jaki byl wynik Ajax - Inter bo mam na kuponie a tej stronie nie widze.
1-1, Inter prowadził, ale po pięęęęęknej bramce Sneijdera Ajax wyrównał. Dziś mecz United z właśnie Ajaxem, jak typujecie? Tongue
05-08-2006 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Wygraliśmy dziś z Ajaxem 1-0 po dość ładnej bramce Ryana Giggsa z rzutu wolnego.Tym samym staliśmy się zwycięzcami turnieju w Amsterdamie, ale na nieszczęście poważnej kontuzji nabawił się... Carrick :!: .Po meczu chodził o kulach :cry: :cry: .Czemu my zawsze mamy takiego pecha...
05-08-2006 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości