Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amsterdam tournee: UNITED vs Porto & Ajax
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Cieszę się z wygranej i ze zdobytego pucharu, lecz martwi mnie ten uraz Carricka. Zaczyna się w naszej drużynie robić dość spory szpital, najgorsze, że najwięcej jest kontuzjowanych zawodników z pierwszej jedenastki :? Miejmy nadzieje, że większość z nich zdąrzy w pełni wyzdrowieć do początku sezonu.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-08-2006 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Skład United: VDS - Simpson, Evans, Brown, Richardson - Fletcher, Miller, Carrick, Park - Giggs, Rossi.

Zwycięstwo cieszy, a jeszcze bardziej gol Giggs`a. Jakoś na początku meczu Ryan też uderzał rzut wolny i trafił w poprzeczkę, później było gorzej, ale swój cel osiągnął, zdobywając ładną bramkę.
Dobrą partię rozegrały nasze młode Diabełki - Rossi, Evans, nieco gorzej Simpson. Do czasu kontuzji Carrick był najlepszym graczem, no ale...Warto też wyróżnić Parka, który biegał, biegał i biegał.

Cytat:Manchester United manager Sir Alex Ferguson admits Michael Carrick will be out for at least three weeks after injuring his ankle against Ajax in a pre-season friendly.
Pauza jakieś 3 tygodnie Sad Czyli nie ma co ryzykować na Fulham. Come back Michael! Szkoda, wielka szkoda. To się "zgrał" z kumplami z drużyny :?
05-08-2006 23:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Cieszę się, że wygraliśmy ten turniej, ale wolałbym nawet ostatnie miejsce, byle tylko Carrick był zdrowy. A tak to nie zagra w przynajmniej trzech pierwszych spotkaniach sezonu... Wielka szkoda. Mam nadzieję, że większość tych zawodników, któzy nabawili się kotnuzji na tym turnieju, wykuruje się do początku sezonu (m.in. Rio, czy chociażby O'Shea).
06-08-2006 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Nie oglądałem spotkań ani nie widziałem bramek. Byłem nad jeziorem zupełnie odcięty od świata, ale oczywiście ucieszyła mnie wiadomość o wygranym turnieju. W Amsterdamie rozegraliśmy dwa dobre mecze i to jest duże przetarcie przed pierwszym meczem w sezonie, oby jeszcze z Sevillą było dobrze. Mam nadzieje, że te drobne urazy nie wyeliminują kolejnych graczy z pierwszego ligowego spotkania z Fulham. Co do urazy Carrick'a- wielka szkoda, że nie zagra od początku rozgrywek, ale licze na niego od początku września, narazie pole do popisu będzie miał Paul Scholes, który rzeczywiście w sparingach zdobywa wiele bramek dla United.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
06-08-2006 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Wiem ,że trochę późno ,ale dopiero teraz mecz z Porto obejrzałem i to co rzucało mi się w oczy to straszna gra stoperów.Adriano dochodził praktycznie do każdej główki i gdyby tylko trafiał mogłoby się skończyć 5-3.Tak samo staszne straty w środku pola i brak zawodników z przodu(jeden biegnie w pole karne i nie ma komu podać ,bo tam nikodo nie ma)...
09-08-2006 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości