Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Carrick
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Zgadzam się z Grackiem, Vidić, a także Evra też potrzebowali okresu do przyzwyczajenia. Patrice potrzebował długiego czasu, już powstawały plotki, które mówiły o tym, że ma ponoć odejść z MU, a teraz gra rewelacyjnie, ale teraz niestety ma kontuzje. Serb również - tworzą obecnie z Rio twardy środek obrony, a jednocześnie obaj defensorzy strzelają gole. Tak więc naprawdę musimy się uzbroić w cierpliwość. Nie mówię teraz, że Carrick rzeczywiście gra wspaniale, bo tak nie jest, choć niektóre spotkania wychodziły mu bardzo dobrze.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-12-2006 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Kwestia hest taka, ze walczymy o mistrzostwo! Każdy punkt się liczy i jeśli zawodnik ma cieniutki okres formy to lepiej niech na ławie siedzi bo nic dobrego swoją grą nie przyniesie. Póki co Carricka poprostu na boisku nie widać. Mam nadzieje ze coś poprawi w swojej grze bo póki co to naprawdę nie poziom United.
19-12-2006 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Cytat:Jeśli myślimy o mistrzostwie to nie ma mejsca w naszych szeregach na niepewnych graczy którzy potrzebują czasu! Jak potrzebuje czasu to bniech spada do rezerw! Jest wielu którzy są gotowi a musza na ławie siedzieć!

Czyli kto :?: Smith? Fletcher? O'Shea? Po to został Carrick kupiony aby załatać dziurę w środku pomocy. Na dzień dzisiejszy trochę schodzi na bok i robi bardziej czarną robotę, bo cieniuje Scholes'owi i to właśnie Paul gra lepiej niż Michael dlatego Carrick'a nie postrzegasz tak jak powinnieneś. Wszyscy wiemy, że to nie jest jego najlepsza forma, ale wcale nie najgorsza, na dzień dzisiejszy jest kilku ludzi, którzy grają gorzej. Obejrzyj sobie niektóre podsumowania spotkań i jego gry, zobaczysz, że czasami odwala kawał dobre roboty. A od seryjnego strzelania goli on nie jest i napewno doczeka się wkrótce na pierwsze trafienie dla United.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
20-12-2006 15:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Spytam cię tak: uważasz, że forma Carricka i jego gra warta była tych 18 mln funtów? Bo ja mam spore wątpliwości i chyba sam SAF jest rozczarowany. Ktoś tam pisał wcześniej, że potrzebuje czasu by zaadaptować się do gry na wyspach, to ja pytam, gdzie on grał wczesniej w Bolivii? A jako reprezentant Anglii powinien grać na wyższym poziomie, bo skończy tak jak P. Neville. GKS KRÓLEM JEST
20-12-2006 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Nawet przejście z Tottenhamu do Manchesteru może okazać się dużym skokiem. On wie jak gra się na wyspach tylko nie przyzwyczaił się jeszcze do nowego klubu, stylu. Nie napisałem nigdzie i nie przeczę, że narazie nie odwdzięcza się tak jak powinien za taką kasę wydaną na niego, ale swoją przydatność do drużyny ma pokazać w ciągu całego okresu jego występów w United, nie odejdzie z klubu jutro...

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
21-12-2006 15:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Ja nie wymagam od niego, by w kazdym meczu strzelał po bramce czy asystował, ale spodziewam się po nim kilku wślizgów i gry na 100% do końca. Bo moze i ktoś mnie wyśmieje, ale moim zdaniem Błaszczykowski nie ustępuje Carrickowi w niczym. tyle tylko że nasz reprezentant gra na prawej stronie pomocy zazwyczaj. Mimo to, uwazam, że grałbylepiej od Carricka na dzień dzisiajszy (zaangażowanie i walka). Narazie jeśli mówimy o Carricku to wyrażam swoje zdanie z perspektywy połowy sezonu... na końcową ocene poczekamy do końca rozgrywek Premiership.
21-12-2006 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Mówi się, że czasami lepiej mądrze stać niż głupio biegać. Akurat co do tych wślizgów to mam inne zdanie. Oglądając spotkania bądź skróty widać Carrick'a jeżdżącego "na dupie". Nie jest to zawodnik przebojowy i często wydaje się, że gra jakby na stojąco, ale on ma taki styl gry. Podania ma dobre i dokładne, przede wszystkim pewne. Wiadomo, czasami zdarzy się jakiś głupi błąd, strata, ale nie popełnia pomyłek tylko ten co nie gra.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
21-12-2006 20:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gutek15 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Po prostu jeszcze dobrze nie zaaklimatyzowal sie w United. Brakuje mu troche pewności siebie. Swoja grą imponował w Tottenhamie i z biegiem czasu myśle,żę tak samo bedzie w Manchester United. Napewno ta pierwsza bramka dodalaby mu trochę otuchy :wink: a pozniej byloby coraz lepiej.
22-12-2006 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Niestety jesteśmy skazani na czekanie i oglądanie tego co l;os przyniesie. Jutro kolejne spotkanie które albo potwierdzi moje stanowisko, albo wasze...
Mam cichą nadzieję że jednak wasze... ale zobaczymy.
22-12-2006 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Stojkovic napisał(a):Jutro kolejne spotkanie które albo potwierdzi moje stanowisko, albo wasze...

Chyba nie potwierdzi...

Cytat:Pomocnik Manchesteru United - Michael Carrick zerwał ścięgna kostki w ostatnim meczu przeciwko drużynie West Hamu United. Anglik został silnie uderzony i musiał opuścić boisko. W 83' minucie zastąpił go John O'Shea.

Widowisko na Upton Park ostatecznie zakończyło się nieoczekiwanym, jednobramkowym zwycięstwem Młotów. Jedyną bramkę tego wieczoru zdobył Nigel Reo-Coker w 75' minucie meczu. Pomimo licznych szans i okazji Czerwone Diabły nie umiały wpłynąć na rezultat spotkania.

25-letni były zawodnik Tottenhamu Hotspur znalazł się na liście powołanych piłkarzy do kadry na dzisiejszy mecz z Aston Villą, lecz jak się później okazało nie jest w stanie zagrać w Birmingham.

Pomocnik liderów Premiership przejdzie w najbliższym czasie serie badań, które powinny pokazać na ile jest zaawansowana i poważna kontuzja kostki.

"Kontuzja Carrick'a, jest naprawdę wielkim ciosem dla United. Nareszcie zaczął się przyzwyczajać do gry na Old Trafford i pragnął, aby okazało sie, że kontuzja nie jest na tyle poważna" - powiedział jeden z informatorów Czerwonych Diabłów.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
23-12-2006 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Pięknie, kontuzja i to w tak ważnym teraz dla nas okresie :? Czyli teraz możemy się jedynie spodzieważ w środku pomocy z Carricka Johna O'Shea... Na pewno jest to dla nas osłabienie, nawet jeśli Michael nie radził sobie dobrze na tej pomocy. Miejmy nadzieje, że United nie odczuje aż tak tej straty i skupi się na wygrywaniu.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
23-12-2006 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Szkoda, bo miałem nadzieję, ze lekko poprawi swój wizerunek po ostatnim meczu. No a mimo wszystko, O'Shea nie jest taki najgoszy, w końcu bramki strzela (jak się coś od jego nogi odbije).
23-12-2006 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Szkoda tej kontuzji, bo miałem nadzieję, że im więcej Michael będzie grał, tym lepiej mu to będzie wychodziło Smile Ja coś słyszałem o miesiącu, ale to chyba z The Sun (które pisało też o 4 miesiącach absencji Roo :lol: ), więc nie ma się co przejmować. Mam nadzieję, że wróci jak najszybciej.
Dzisiaj zastąpił go nie O'Shea a Fletcher, który zaprezentował się bardzo przyzwoicie.
23-12-2006 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Meczu z Redding nie widziałem, ale prosiłbym, by ktoś mi powiedział, czy Carrick coś zagrał? Bo chciałbym mieć jednak jakąś wizję jego powrotu po kontuzji. Z góry dzięki!
30-12-2006 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Dziś Carrick według mnie zagrał o wiele lepiej niż w poprzednich meczach. Bardziej brał się za rozgrywanie, nie grał tak asekuracyjnie, próbował coś strzelać (raz był bardzo blisko). Tak jakby nieobecność Scholesa dobrze na niego wpłynęła. Mam nadzieję, że będzie tak grał (oczywiście może jeszcze lepiej) do spółki z Rudym :wink:
Brawo Michael!
30-12-2006 23:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości