Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Carrick
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Wkońcu Carrick zdobył swojego premierowego gola w premiership dla United. Biorąc pod uwagę też kilka ostatnich spotkań gołym okiem widać, że Michael gra coraz lepiej. Jeszcze nie na 95% ale już dobrze.


Cytat:sęk w tym, że niektórzy widzą Carricka tylko wtedy, gdy strzeli bramkę, albo zaliczy asystę.


Wiele osób na poczatku chciało go już skreślić, że gra słabiutko i nie jest wart tych 18mln. Cały czas go broniłem, bo bardzo lubie tego zawodnika. Mam nadzieję, ze ten gol wkońcu otworzy tym wszystkim ludziom oczy, bo właśnie niektórzy nie dostrzegali jego dobrej gry wcześniej, a była ona dobra. Teraz pewnie sie obudzą z ręką w nocniku i zdadzą sobie sprawę, że tak naprawdę to od jakiegoś czasu Carrick wywiązuje sie ze swoich zadań i jest ważną postacią dla United.

Brawo Michael!

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
13-01-2007 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Masz rację, Carrick w ostatnich meczach naprawdę zaczyna imponować formą. Z biegiem czasu jest ona coraz wyższa. Mam nadzieję, że nadal będzie na fali wznoszącej. Dziś bramka i asysta, dobre rozgrywanie - świetnie. Oby tak dalej Michael!
13-01-2007 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #48
 
Michael Carrick first goal for UNITED

[Obrazek: 72992053lm7.th.jpg]

Michael Carrick dziś w meczu z Aston Villą strzela swojego pierwszego gola dla UNITED, od sierpnia, kiedy przybył do Manchesteru. Zagrał bardzo dobre spotkanie rozgrywając ze Scholsem wspaniałą partię. Asystował także przy golu Cristiano Ronaldo w 35 min. Carrick pokazuje w koncu, że wydane pieniądze na niego nie idą w błoto.

C'MON MICHAEL!

Under The Boardwalk - United Warriors
14-01-2007 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Ja wierzę w to, że to nasz pomocnik się dopiero rozkręca i ta pierwsza bramka jest dopiero początkiem jego wyczynów podczas pobytu w United. Liczę na to, że jeszcze przez wiele lat będzie mocnym punktem składu. Mam nadzieję, że się nie rozczaruje.

P.S: Witam, bo dawno mnie tu nie było 8)

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
14-01-2007 18:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Ja byłem przeciwnikiem Caricka i wytykałem jego błedy. Teraz muszę przyznać, że wykorzystał szansę i mnie zaskoczyłswoją postawą. A ze tylko świnia zdania nie zmienia, to powoli się do niego przekonuje. Doskonałe spotkanie z Villa, bramka i świetna centra do Ronaldo. Jeśli tak bedzie grał dalej, to napewno wypłaci się za te 18 mln. Ale jeśli to tylko skok formy, to może być róznie. Ale póki co prognoza jest dobra i ja mu życze by zaskakiwał mnie dalej! (pozytywnie)!

There is only one UNITED!
14-01-2007 23:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Stojkovic napisał(a):Ja byłem przeciwnikiem Caricka i wytykałem jego błedy. Teraz muszę przyznać, że wykorzystał szansę i mnie zaskoczyłswoją postawą. A ze tylko świnia zdania nie zmienia, to powoli się do niego przekonuje. Doskonałe spotkanie z Villa, bramka i świetna centra do Ronaldo. Jeśli tak bedzie grał dalej, to napewno wypłaci się za te 18 mln. Ale jeśli to tylko skok formy, to może być róznie. Ale póki co prognoza jest dobra i ja mu życze by zaskakiwał mnie dalej! (pozytywnie)!

There is only one UNITED!

hehe a jeszcze niedawno pisałeś że jest tragiczny 8) Ale przynajmniej potrafisz sie przyznać do zmiany zdania, a to plus.

Carrick osatnio zaczął imponować i kolejny raz zagrał swietne spotkanie, a w meczu z Aston Villą był najlepszy na boisku. Smile

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
15-01-2007 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Ja nie mówiłem, ze on jest jakiś idiota czy cos. Ja poprostu oceniam go pod katem:
- umiejętności jakie prezentuje na boisku
- jak wywiązuje się z zadań mu powierzonych
- zaangażowanie w grę, szukanie podań, pomoc kolegom
- walka o piłkę
- forma

Carrick został kupiony za 18 mln funtów, a to cholernie zobowiązuje. W United nie ma miejsca na przeciętnych piłkarzy. Dennis Law, Legenda United i snajper najwyższej klasy został sprowadzony za 21 mln funtów. Jestem surowy dla graczy United, ale zespół takiej klasy i z takimi tradycjami musi mieć najsilniejszy możliwy skład.

Nie oczekiwałem od Carricka gradu bramek... ale mocnej walki w srodku pola i twardej (wręcz chamskiej gry, bo taka jest potrzebna w Anglii i na tej pozycji). Gdy grał bez polotu i pomysłu krytykowałem. Teraz gra bardzo dobrze więc go chwale z czystym sumieniem. Carrick wreszcie zmazał w mojej pamięci swój wcześniejszy obraz i wreszcie mogę stwierdzić że zaczyna być wart tych 18 mln.
15-01-2007 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #53
 
Carrick na samym poczatku zaliczał bardzo słabe występy, przeplatał je dobrymi ( vs. Tottenham, Chelsea ). Grał bardzo ospale oraz mało efektywnie w polu. Był poprostu pomocnkiem, mało walczył, teraz to sie powoli zmienia. Zawsze w meczu zapamietywałem tylko Scholes'a i jego gre w srodku a od Boxing Days Carrick wtopił sie w tło UNITED juz całkowicie i w koncu jest z niego pożytek. Do konca sezonu na pewno jeszcze nie raz ucieszymy oko jego grą.

Under The Boardwalk - United Warriors
15-01-2007 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Stojkovic napisał(a):Carrick został kupiony za 18 mln funtów, a to cholernie zobowiązuje. W United nie ma miejsca na przeciętnych piłkarzy. Dennis Law, Legenda United i snajper najwyższej klasy został sprowadzony za 21 mln funtów.

Tak, tylko w jakich czasach Law był sprowadzany. Wtedy na pewno była to niebagatelna kwota. W dzisiejszych czasach ceny wzrosły, dlatego nie możemy porównywać 18 mln za Carricka z 21 mln za Lawa. Choć oczywiście nie miałbym nic przeciwko, gdyby Michael stał się piłkarzem pokroju Dennisa :wink:
15-01-2007 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Nie ma ich co porównywać, pieniądz już ma inną wartość niż choćby 40 lat temu. Nie mniej jednak kwota wyłożona za Carricka do czegoś zobowiązuje samego zawodnika i chyba się przebudził z tego snu zimowego. Często zdarza się, że tyle warty gracz ma trudne początki w nowym klubie. U Michaela z każdym tygodniem widać postęp i jego forma chyba się powoli stabilizuje.

Jeśli już mowa o kwotach - przypomnijcie sobie transfery Wayne'a i Rio. Albo Figo do Barcy czy Zidane'a do Realu. W końcu to nie wcale tak dawne czasy, a płacono za nich jeszcze bardziej kosmiczne sumy Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
16-01-2007 07:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Może to lepiej dla zawodnika, jeśli najpierw będzie się z nim wiązało mieszane nadzieje, a później kiedy udowodni swoją wartość i zyska uznanie. Kiedy do Realu przychodzili kolejno Figo i Zidane, znał ich już cały piłkarski świat i od początku byli kochani. Myślę, że dla zawodnika ma większa wartość uznanie, kiedy się na nie solidnie zapracuje.

I tutaj chciałbym podkreślić, że nie mówię, iż Carrick nie ma wielu swoich fanów, wręcz przeciwnie, ale jeszcze nie zdobył takiej sympatii fanów, na jaką sądzę zasługuje. Myślę, że on jeszcze stanie się ulubieńcem kibiców United.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
16-01-2007 12:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #57
 
Fantastyczny mecz w wykonaniu Carricka, aż nie mogłem uwierzyć, że w 80 min po tak ciężkim juz meczu, miał siły przebiec po piłke od pola karnego do pola karnego i rozpocząć kolejny atak UNITED.

Bardzo dobry występ ukoronowany ładną bramką po asyście CR7.

Under The Boardwalk - United Warriors
31-03-2007 17:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Carrick zagrał dzis dobry mecz. Nie by to moze fenomenalny wystep Anglika, ale moze zaliczyc go do udanych. Michael dobrze wspolpracowal z Scholesem w srodku pola i dobrze rozdzielal pilki pomiedzy kolegami z druzyny. Zwienczeniem jego dobrego wystepu byla bramka wypracowana przez Crisa.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
31-03-2007 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Grzeho napisał(a):Nie by to moze fenomenalny wystep Anglika

Bo Carrick nigdy nie będzie zawodnikiem, który zachwyca publiczność tak jak Ronaldo, Scholes czy Rooney. Michael jest takim typem piłkarza, który pozornie się nie wyróżnia. W dzisiejszym meczu, tak jak napisaliście, zaprezentował się bardzo dobrze - świetne podania, rozważne rozgrywanie. I gdzie są jego krytycy z początku sezonu?
31-03-2007 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Carrick zagrał dzisiaj ładnie, trochę zawalił przy straconej bramce, bo to on strzeliłby prawie samobójczego gola. Później jednak jak cała drużyna zaczęła grać dobrze to i Michael zagrał równie dobrze no i zdobył bramkę, kolejną dla United.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
31-03-2007 21:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości