Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Carrick
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Pejter zapomniałeś dodać wspaniała asysta przy bramce Blackburn na 1:0 :lol:
Zrekompensował się za to nasz "Maciuś z Klanu" przy strzeleniu bramki dla United. Więc jest bardzo dobrze Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
31-03-2007 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Stojkovic napisał(a):Pejter zapomniałeś dodać wspaniała asysta przy bramce Blackburn na 1:0

Masz rację, ale Carrick moim zdaniem wykonał w tym przypadku wszystko dobrze, zabrakło tylko dokładności i piłka zamiast na rzut rożny zmierzała w kierunku bramki.
31-03-2007 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #63
 
Pejter napisał(a):
Stojkovic napisał(a):Pejter zapomniałeś dodać wspaniała asysta przy bramce Blackburn na 1:0

Masz rację, ale Carrick moim zdaniem wykonał w tym przypadku wszystko dobrze, zabrakło tylko dokładności i piłka zamiast na rzut rożny zmierzała w kierunku bramki.

Też tak uważam, był tam gdzie pownien, poprostu zabrakło mu troszke szczęscia i piłka wpadła pod samego van der Sara.

Wygralismy ten mecz i moim zdaniem nie ma co szukać jakiś błędów z gry, skoro i tak wygrywamy.

Under The Boardwalk - United Warriors
01-04-2007 08:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #64
 
Chyba mamy specjaliste od technicznych strzałow, bo to co Carrick pokazal w meczu z Roma przerasta wszytko. Dwa genialne strzaly zakonczony w siatce. Brak mi slow...Carrick mowil ze jest w formie i ze moze strzelic - slowa dotrzymal Big Grin

amor patriae nostra lex
10-04-2007 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
I jak tylko zobacze, że któryś z mądrych "kibiców" United napisze na komentarzach, że Carrick nic nie gra to będzie ban, normalnie będzie ban 8) Dzisiaj Michael zagrał swój najlepszy mecz w barwach United strzelając dwie przepiękne bramki. Więcej chyba dzisiaj nie napiszę, bo ciągle jestem pod wielkim wrażeniem Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-04-2007 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #66
 
Przestalem watpic w Carricka. Potrafil zagrac dobre mecze, ale w tym sie otworzyl na maxa. 2 wspaniale bramki. Te bodajz 18,6 mln funtów nie poszlo w bloto. Zakupilismy bardzo dobrego pomocnika, ktory byl niedoceniany.

amor patriae nostra lex
11-04-2007 11:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
"Maciek" pokazał że stać go na występy godne następcy Keano. Szkoda tylko, że nie robi tego częściej. Przed tym meczem był dla mnie poprostu zadowalającym graczem. Teraz jest już diabłem i jego 2 bramki pokazały to w pełni.

[Obrazek: TRDV170583.jpg]
[Obrazek: TRDV170577.jpg]

Szacun dla Carricka no i oby tak dalej zachwycał swoimi uderzeniami z dystansu jak wczoraj, a napewno będzie kimś w teatrze marzeń.

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-04-2007 11:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Ja trzymałem cały czas stronę Carricka, a ten swoim wczorajszym występem (zresztą masą wcześniejszych też) udowodnił, że jest dobrym zawodnikiem i z czasem spłaci te 18,6 mln funtów :twisted:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
11-04-2007 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #69
 
Tak Michael strzelił dwie przepiękne brameczki dla United w wygranym przez nas meczu aż 7-1.Tak serio to jak włączyłem rano telegazetę i zobaczyłem wynik 7-1 - 4-0 do przerwy to zą się zaśmiałem.Ale po chwili przestałem bo pomyślałem że przeciez MU umie wszystko.



PS.Ciampel ten mój tekst z Isinbajewą cię rozśmieszył czy jak że mi dałes plusa?

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
11-04-2007 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #70
 
Pierwszy gol Carricka to istny majstersztyk, zuwazył wysuniętego Doniego i prezecyjnym strzałem nad jego głową strzelił swojego pierwszego gola w LM dla nas...

Drugi to przepiękna petarda Wink To własnie cechuje Michaela, potrafi rozgrywać piłką i jednoczesnie znaleść pod polem karnym by oddać strzał, niekoniecznie z bliska, jak pokazał to wczoraj.

WG mnie z Giggsem MOTM...

Under The Boardwalk - United Warriors
11-04-2007 16:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
ziomo napisał(a):PS.Ciampel ten mój tekst z Isinbajewą cię rozśmieszył czy jak że mi dałes plusa?

Dokładnie o to mi chodziło.

Carrick powoli spłaca swój "dług wdzięczności" wobec klubu. Wiele osób nastawiło się niechętnie do jego transferu, samą gra Michael niby nie zachwycał, ale ostatnio coraz lepiej mu idzie i są to najprawdziwsze fakty, a nie żadne moje wymysły. Bramki - palce lizać, dwa bombowe uderzenia (pierwsze nieco lżejsze) i Doniemu nie pozostało nic innego, jak odprowadzić piłkę wzrokiem.

capo di tutti capi

MUSC PL
11-04-2007 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
Mi najbardziej zaimponowała druga bramka. Potężna bomba prosto w okienko bramki Doniego. Znakomite trafienie!

Poza tymi bramkami Michael świetnie rozgrywał piłkę, kierował grą Diabłów. Znakomicie współpracował z Fletcherem.

Fantastyczny mecz!
13-04-2007 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #73
 
Dzisiaj licze na Carricka - pokazał on, ze jest wart wydanych pieniedzy i powinien to potwierdzac coraz czesciej. Dzisiaj jest taka okazja. Nie mowie, zeby strzelil bramke (ale nie mam nic przeciwko), ale o rozdawanie pilek, ktore jest jego glownym zadaniem.

GO GO CARRICK! :twisted:

amor patriae nostra lex
24-04-2007 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
A tutaj się zgodzę zdecydowanie, sam chciałem o tym napisać. Jednak bardziej chodzi mi o defensywę, żeby jakoś bardziej niż zwykle pomógł kolegom z obrony. Wiemy, jak to będzie dzisiaj wyglądało i pomoc Carricka (w mniejszym stopniu Scholesa) będzie na wagę złota.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
24-04-2007 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #75
 
Wczoraj Carrick rozegrał dobry mecz, jednak Scholes przyćmił go i pokazał sie z lepszej strony. Uzupełniał sie nawzajem z Fletcherem, mógł strzelił gola w 47 min jednak minimalnie spudował...

Wg mnie on po częsci zawinił przy pierwszej bramce dla Milanu...

Under The Boardwalk - United Warriors
25-04-2007 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości