Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Carrick
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #121
 
Moim zdaniem Carrick jest jedynym środkowym , który nie powinien się bać o miejsce w składzie United z taką grą jest u nas numerem jeden.
23-03-2008 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #122
 
Nie ma co rozpaczać nad niepowołaniem Carricka do kadry, na pewno znajdzie sie w czworce Gerrard, Lampard, Hargreaves, Carrick jesli chodzi o mecze eliminacyjne do MS w RPA, na razie jest okres w ktorym Cappello bedzie sprawdzal wszystkich zawodnikow i wszystkie ustawienia Wink Spokojnie, Michael tez bedzie musial to forme utrzymac Wink

Co do dzisiejszego mecz juz pisalem, po profesorsku rozgrywal z Andersonem i Schols'em, fakt mial kilka niedokladnych podan, ale bardzo wyrozniajaca postac dzisiejszego pieknego dnia Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
23-03-2008 17:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #123
 
W pierwszej części sezonu Carrick grał trochę nie równo,bardzo dobre występy przeplatał z przeciętnymi,ale ostatnio wreszcie ustabilizował formę na równym,wysokim poziomie,co potwierdził w dzisiejszym spotkaniu,ze scousersami.

CONCILIO ET LABORE
23-03-2008 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #124
 
Wojtek3 napisał(a):Nie ma co rozpaczać nad niepowołaniem Carricka do kadry, na pewno znajdzie sie w czworce Gerrard, Lampard, Hargreaves, Carrick jesli chodzi o mecze eliminacyjne do MS w RPA, na razie jest okres w ktorym Cappello bedzie sprawdzal wszystkich zawodnikow i wszystkie ustawienia Wink Spokojnie, Michael tez bedzie musial to forme utrzymac Wink

O ile mnie pamięć nie myli, to przy ostatniej okazji Capello również go pominął, a na przełomie stycznia i lutego już zaczynał prezentować się bardzo przyzwoicie. W dniu dzisiejszym Lampard przy Carricku wypadł mizernie.

capo di tutti capi

MUSC PL
23-03-2008 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #125
 
A wiec Carrick do 2012 roku u nas ! Tak trzymac Smile
17-05-2008 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #126
 
bela napisał(a):A wiec Carrick do 2012 roku u nas ! Tak trzymac Smile

Nie lubie takich informacji na necie, bo wszyscy wtedy mysla, ze pilkarz musi wypelnic kontrakt do samego konca, a prawda jest taka, ze ma prawo go zerwac ( formalnie prawa nie ma, ale moze to zrobic ) 5 minut po podpisaniu.

Jednak dobrze widziec, ze nasze Diably chca zostac na Old Trafford, czas Scholes'a i Giggs'a powolutko, ale dobiegaja konca, Carrick i Hargreaves to dobre inwestycje na przyszlosc w tym kierunku.

Ciesza tez informacje na temat podpisania kontraktu przez Rio i Browna.

Under The Boardwalk - United Warriors
18-05-2008 01:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #127
 
Dzisiaj Carrick konczy 27 lat 8)
W okresie przygotowawczym jest wyróżniajacą sie postacią, posyła bajeczne piłki,dobrze że trzyma poziom.
Z okazji urodzin można mu życzyc sukcesów w nadchodzącym sezonie :twisted:
28-07-2008 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #128
 
Carrick to synonim sukcesu powoli, jak jeszcze w następnym sezonie coś wygramy, to Carrick może już spokojnie umierać bo osiągnął wszystko. Niesamowity zawodnik, ciesze się że już jest z nami i że dał sobie u nas radę, i to jak Smile
28-07-2008 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #129
 
Ciekaw jestem tylko co w kwestiach kadry. Jak na razie Capello nie przekonuje się do Michaela... Fakt faktem konkurencja w środku pola w reprezentacji Anglii jest olbrzymia, ale te jego piłki grane przez pół boiska prosto na czubek buta. Miód. Zasłużył sobie na powołanie. Lampard nie Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
28-07-2008 12:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #130
 
Do Carricka miałem słabość już wtedy,kiedy grał jeszcze w Spurs.Dlatego bardzo się ucieszyłem gdy Ferguson ściągnął go na Old Trafford.Wielu ludzi było zdania że 18,6 milionów funtów to zdecydowanie za wysoka cena za Anglika,generalnie nie brakowało niedowiarków ale ja od początku byłem przekonany że Michael,poradzi sobie z presją załatania dziury w środku pola po odejściu Keane'a.Początkowo szło mu średnio ale w miarę czasu okrzepł i w drugiej połowie sezonu 06/07,stał się jednym z kluczowych zawodników drużyny a swoją wartość udowodnił w pamiętnym ćwierćfinale Ligi Mistrzów z Romą.Dziś już nikt nie ma wątpliwości że zakup Carricka był strzałem w dziesiątkę.

CONCILIO ET LABORE
28-07-2008 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #131
 
Danny93 napisał(a):Do Carricka miałem słabość już wtedy,kiedy grał jeszcze w Spurs.Dlatego bardzo się ucieszyłem gdy Ferguson ściągnął go na Old Trafford.

Gdy zobaczyłem pierwszy raz w akcji Carricka od razu spodobała mi się jego gra. Od razu zapamiętałem jego nazwisko, bo czasami tak mam, że czyjaś gra wpadnie mi w oko już przy pierwszej okazji (czyt. także Agbonlahor, Vaughan).

Danny93 napisał(a):generalnie nie brakowało niedowiarków

Start w United miał nie najlepszy. Ciekaw jestem kto jeszcze pamięta, że w zaraz po przyjściu w przedsezonowych sparingach nabawił się kontuzji. "Pierwsze śliwki robaczywki" - zawsze mój trener mówił. Było minęło. Niektórzy musieli dłużej przekonywać się do Michaela, a ja pamiętam jeszcze czasy jak toczyły się tu zażarte dyskusje o słuszność i wspomnianą właśnie cenę kupna Carricka.

Skull napisał(a):Z okazji urodzin można mu życzyc sukcesów w nadchodzącym sezonie

Ano, podobno najlepszy wiek dla piłkarza to właśnie 27 lat na karku.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
29-07-2008 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #132
 
Bardzo dobrze taktycznie ulozony pilkarz, tylko ma jedna wade. nie potrafi wzsiac odpowiedzialnosci na siebie, pociagnac sam gry. Jednak bezcenny zawodnik, kapitlnie wspolpracuje w srodku pola, daje sweitne pilki, bardzo dobrze asekuruje w defensywie.... Caplello stawia na Barrego ale to nie ta klasa.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
30-07-2008 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #133
 
http://www.nme.com/news/various-artists/38834 Wink

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
13-08-2008 09:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości