Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1
RED ARMY
Ostatnio w prasie przeczytalem wiadomosc iz po wyjsciu z treningu Cristiano Ronaldo mogl poogladac sobie srodkowe palce kibicow.Widac ze nie lubia juz Crisa i chca zeby odszedl.Moim zdaniem robia blad.Jezeli tak bardzo kochaja MU to powinni widziec ze pozbywanie sie jednego z najbardziej utalentowanych pilkarzy w MU to blad i duze oslabienie dla druzyny.Powinni wziasc przykład z Rooneya i przebaczyc mu, a nie demolowac mu dom.Nawet jesli sprzedalibysmy Crisa,czego osobiscie nie chce, nie zarobilibysmy na nim za duzo kasy, a nawet jessli to i tak poszlo by to na splacanie dlugu :cry: .
01-08-2006 10:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Oj, Grzeho, Grzeho...
Co z tego, że jest jednym z najbardziej utalentowanych w drużynie, jak w ogóle nie jest przywiązany do klubu, co chwilę mówi(ł) o tym, że chce odejść do Hiszpanii i jeszcze tak zachowuje się w stosunku do swojego klubowego kolegi.
A Rooney w głębi duszy wcale mu nie przebaczył, to nie w jego stylu. Kazali mu tak się pojednać z Cristiano pod publiczkę, żeby trochę uspokoić fanów, no ale jak widać nie poskutkowało.
Moim zdaniem, kibice United są jednymi z najlepszych na świecie, jeśli nie najlepszymi. Doping na stadionie był wspaniały, po przyjściu Glazera jest trochę gorzej, ale to już osobna sprawa. Te wydarzenia ze środkowymi palcami pokazują tylko, że fani nigdy nie wybaczą Crisowi tego, co zrobił i ja się z nimi zgadzam.

P.S. Mówmy tutaj jednak o kibicach, a nie o konflikcie Wayne - Cris
01-08-2006 11:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #3
 
Angieslki kibice - popelnisz jeden blad i to nie chodzi blad na boisku, np. karny w finale LM przy stanie 1-0 w tyl i to karny w 90 minucie. Nawet jak nie strzelil to Cie beda kochac, ale blad w kierunku klubu, kibicow jest nieobrazalnym bledem. Nie chcialbym byc teraz w skorze Crisa. Wielu z kibicow to fanatycy, zrobili by Crisowi "cos" :twisted:

amor patriae nostra lex
01-08-2006 11:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Nie róbcie tutaj potencjalnych morderców z kibiców United... :roll: Wiadomość o groźbach podał jakiś portugalski tabloid, a o planowanym opuszczeniu United przez Ronaldo pisał The Sun. Niezbyt to wiarygodne źródła;]

Koniec Off-topa Tongue
01-08-2006 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #5
 
Mowie o fanatykach. Z leksza szurnieci z pewnoscia. Np. jak bylo podczas meczu Wisly Krakow z kims tam, bodajze Arka. Debilni kibice weszli na murawe. Mowie tutaj o podonych kibicach MU Oni jednak pozwalaja grac, nie przeszkadzaja zbytnio podczas samego meczu i to jest piekne, Jednakze Cris moze czuc sie zagrozony.

amor patriae nostra lex
01-08-2006 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Cristiaono Ronaldo jest przegrany o sporej liczby Red Army,a głównie u fanatyków, ja sam nie wiem co amm teraz o nim myśle z jednej strony chciałbym zeby został w United, ale po tym wszystkim, aferze z Roo i tekstach że chce opuścić MUFC ja mu daje droge otwartą jak odejdzie z United nie będe po nim płakał, ba można na nim powaznie zarobić, Valencia chce dać podobno 25 mln Ł można to ładnie wykorzystać.

Kibice nie tolerują takiego zachowania, mam gdzieś ile on tricków zrobi na mecz, nie obchodzi mnie to zupełnie ile chce zarabiać, jaką ma laske ile wydaje na kosmetyki, ma byc przywiozany do klubu i szanować takich zawodników jak Wayne Rooney.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
01-08-2006 16:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Cytat:szanowac takich zawodnikow jak Wayne Rooney

Pokaz mi w ktorym momencie Cristiano zgardzil Rooneyem albo z niego zakpil ...

Under The Boardwalk - United Warriors
01-08-2006 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Pejter napisał(a):Moim zdaniem, kibice United są jednymi z najlepszych na świecie, jeśli nie najlepszymi. Doping na stadionie był wspaniały, po przyjściu Glazera jest trochę gorzej, ale to już osobna sprawa.

Tu masz racje kibice United potrafia bardzo dobrze dopingowac, co jest napewno odczuwalne przez graczy grajacych w Teatrze Marzen.gdyby Valencja naprawde zaoferowala 25 mln to Fergie mogl by sprzedac Crisa, a jako jego zastepce chcial bym Lennona i to odrazu bo nie mozna czekac jak nam go Chelsea z przed nosa sprzatnie.Za pozostale pieniadze moglibysmy kupic kilku perspektywicznych 17-18 latkow.
01-08-2006 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Wojtek3 napisał(a):
Cytat:szanowac takich zawodnikow jak Wayne Rooney

Pokaz mi w ktorym momencie Cristiano zgardzil Rooneyem albo z niego zakpil ...

Wojtku ja Cie doskonale rozumiem bo Cristiano to twój ulubienien tak jak mój Rio i ja zawsze go bronie, a Ty swojego, ale czesto jestem nieobiektywny i nawet o tym nie wiem i ty również taki jesteś, będziesz bronił swojego pupila tak jak ja Ferdinand'a. Smile

Cristiano nie jest już przywiązany do klubu, zadeklarował ze chce odejść, przyczynił sie do czerwonej kartki dla Rooney'a... Straciłem do niego sentyment i obecnie jest przeze mnie nie zbyt lubianym zawodnikiem United ale chyba i tak chciałbym aby pozostał w MUFC.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
01-08-2006 23:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
Sterowiec co Ty do hu** wafla pierd***** Smile ! Jak przyczynil sie do czerwonej kartki Rooney'a ? Wayne celowo stanal na genitalia Carvalho, tlumaxzyl sie zreszta ze nie celowo ale na video wyglada to inaczej, a Cristiano tylko lekko zasugerowal ze powinien dostac kartke.... Myslisz ze Rooney by nie dostal czerwonej gdyby Cris nie podbiegl ? Ja mysle ze by dostal i to jest bez roznicy , Cris ma teraz niezly prze*eb ale da rade i pokaze jeszcze tym niedowiarkom prawdziwa pilke.

Pewnie tak jest ze go bronie, ale nie jestem jedyny ktory to robi, na kilku innych forach maja podobne zdanie ... Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
02-08-2006 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Wojtek3 napisał(a):Sterowiec co Ty do hu** wafla pierd***** Smile ! Jak przyczynil sie do czerwonej kartki Rooney'a ? Wayne celowo stanal na genitalia Carvalho, tlumaxzyl sie zreszta ze nie celowo ale na video wyglada to inaczej, a Cristiano tylko lekko zasugerowal ze powinien dostac kartke.... Myslisz ze Rooney by nie dostal czerwonej gdyby Cris nie podbiegl ? Ja mysle ze by dostal i to jest bez roznicy , Cris ma teraz niezly przejeb ale da rade i pokaze jeszcze tym niedowiarkom prawdziwa pilke.

Pewnie tak jest ze go bronie, ale nie jestem jedyny ktory to robi, na kilku innych forach maja podobne zdanie ... Smile

To co mówie ja mówi, pół Anglii i m.in sir Bobby Chartlton. Nie chodzi już o samo sugerowanie ale o sam fakt, jak mógł w ogóle sie wtrącać i chcieć aby jego kolega z drużyna, rówieśnik dostał czerwoną kartke! Przecież to było oczywiste ze po takim zajsciu kibice w Anglii go znienawidzą, wszyscy wiedzą co znaczy Rooney dla kadry a co kadra dla Anglików.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
02-08-2006 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Jak zwykle robimy z igły widły, bo Cris (obiektywnie patrząc) nic złego nie zrobił. Gdybym on nie podszedł i lekko nie zasugerował sędziemu, że takie wejścia trzeba w jakiś sposób karać, to zrobiłby to na pewno inny Portugalczyk. A skoro zrobił to partner Wayne'a z drużyny klubowej, to od razu zaczęło się węszenie jakiegoś spisku. Poza tym wszystko tutaj rozbija się o absencje Anglii w półfinale tej imprezy, bo gdyby awansowali dalej, to cały ten incydent zostałby zapomniany w okamgnieniu. Po prostu nikt nie chciał obarczać wszystkim Eriksson'a, to znaleźli sobie innego kozła ofiarnego, którym był Cris. I nie przekonacie mnie, że rozchodziło się o coś innego. W żadnym wypadku.

PS. Znów troche zjechaliśmy z tematu, ale w ten zakończony już konflikt pomiędzy tymi zawodnikami też zamieszani są nasi kibice, więc można to tutaj kontynuować.

capo di tutti capi

MUSC PL
30-08-2006 08:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Ciampel napisał(a):Jak zwykle robimy z igły widły, bo Cris (obiektywnie patrząc) nic złego nie zrobił. Gdybym on nie podszedł i lekko nie zasugerował sędziemu, że takie wejścia trzeba w jakiś sposób karać, to zrobiłby to na pewno inny Portugalczyk. A skoro zrobił to partner Wayne'a z drużyny klubowej

No i właśnie W TYM rzecz, że to partner z drużyny a nie jakiś inny Portugalczyk, gdyby to był np. Figo to wszyscy by o tym odrazu zapomnieli bo byłoby to normalne...

Jak widać coraz więcej Polaków interesujemy sie wyjazdamy na mecze UNITED, teraz już praktycznie zawsze ktoś z RED ARMY from POLAND jest na wyjezdzie w meczach LM czy to ktoś od MUSC PL czy też EricRyan, Ja, Dev bądź ktoś inny. Mecz w Kopenhadze 1 listopada i jak łatwo zauważyć w temacie o wyjazdach chętnych jest sporo i szykuje sie całkiem ładna ekipa na wyjazd Smile

Nam jako fanom MUFC z Polski przydałaby sie flaga o czym wspominałem kiedyś w barwach UNITED z napisem RED ARMY from POLAND... będziemy o tym myśleć Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
30-08-2006 09:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
No właśnie, ale W TYM rzecz, że Cristiano stał chyba najbliżej sędziego i właśnie dlatego to ON spytał. Gdyby stał 5 metrów dalej, to pewnie podszedł by Carvalho albo kapitan kadry. Dla mnie to już nieistotne i nie powinniśmy się teraz użerać, czemu Cristianio coś powiedział, a czemu nie zrobił tego ktoś inny. Sprawa zamknięta?

Z flagą dobry pomysł, na pewno od razu łatwiej rozpoznać kibiców, a przynajmniej ich rejon pochodzenia. Poza tym chciałem Wam życzyć powodzenia w organizowaniu wyjazdu do Kopenhagi na LM, kto wie, może kiedyś się z Wami wybiorę Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
30-08-2006 10:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ciampel napisał(a):Sprawa zamknięta?
No właśnie niezupełnie, ale mam nadzieję, że na tym poście ją już zakończymy :wink:

Ciampel napisał(a):No właśnie, ale W TYM rzecz, że Cristiano stał chyba najbliżej sędziego i właśnie dlatego to ON spytał.

Cristiano właśnie nie stał najbliżej, tylko przebiegł kilkanaście (lub nawet kilkadziesiąt) metrów do sędziego, żeby coś mu powiedzieć (do końca nikt nie wie, co to było i nie roztrząsajmy już tego).

Ciampel napisał(a):to pewnie podszedł by Carvalho albo kapitan kadry.

W tym rzecz, że Carvalho właśnie zwijał się z bólu po nadepnięciu przez Rooney'a :lol:

Ciampel napisał(a):Dla mnie to już nieistotne i nie powinniśmy się teraz użerać, czemu Cristianio coś powiedział, a czemu nie zrobił tego ktoś inny.

Również tak uważam i mam nadzieję, że to już ostatni post na ten temat, bo w końcu mamy tutaj rozmawiać o kibicach United!
30-08-2006 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości